Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В памет на изгубеното!!!!!! ФФ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:49 pm

Тифа си вървеше самичка по улицата и изведнъж в нея се блъсна..... В Юфи и двете паднаха на земята.
Ох....Тифа,здравей!Не очаквах да се....срещнем така!-тя се изправи и помогна на другото момиче да стане Ох да съжелявам не те видях на къде си? Ами незнам...аз се разхождах.Останалите са някъде си.Не ми казаха къде защото съм била момиче,а те щели да правят мъжки работи-Юфи изсумтя и скръсти недоволно ръце.-Ти накъде си? Еми аз също се разхождам хммммм да отидем да ги потърсим Юна се показа от една странична улица и се усмихна.
-Нека позная! и Клауд е на онова момчешко парти което организира Винсънт? Да-потвърди Тифа
Ще им кажа аз на тях едно парти!-развихри се Юфи-само да ми дойдат! Аз знам къде са. - ухили се Юна. - Искате ли да отидем и да им поразвалим партито? Здравейте!-весело поздрави Рикку приближавайки се към тях.-Какво става?На къде сте се запътили? Отиваме да развалим партито на момчетата-обясни простичко Юфи-и ти идваш с нас.-тя дръпна Рикку за ръкава и трите тръгнаха след Юна Аз не съм сигурна че ми се ходи- каза тихо Тифа- но вие върветв -Стига де Тифа! - ухили се Юна. - Ако не дойдеш Юфи ще се уреди с Клауд! Ами аз всъщност точно заради него не искам да ходя- каза Тифа и наведе глава -Kaкво е направил пак? - въздъхна Юна и скръсти ръце Никога няма да тригна с Клауд той е...под моето ниво-тя навири нос но после каза успокоително-Шегувам се!Тифа все пак трябва да дойдеш!Клауд не би искалда те оставиме сама,а и аз не искам. Ами Юна той всъщност нишо не е направил просто се чувствам нелофко в неговото присъсътвие и незнам дори защо!............ незнам, но щом настоявате ще дойда -Какво парти?Ние не сме ли поканени?-намръщено попита Рикку.-Че то без нас купон не става!!! -Не сме поканени. Партито е само за момчета. - каза Юна. - за това предлагам да отидем и да им го развалим. Е хаиде да тръдваме -Абе как така мъжко парти!!!-възмути се Рикку и тръгна след Юна.-Ще видят те!Няма да ни канят ли.... Момичетата поеха по една малка уличка и скоро стигнаха до един затворен гараж от който се чуваше смях. Юна се наведе и дръпна рязко вратата на гаража. отвори я и момичетата нахлуха вътре. -Какво правите тук?-намръщи се Винсънт.-Не сте поканени!
-Самопоканихме се!-отвърна Юфи.
-Да!Как можахте да не ни поканите!-възмутено кимна Рикку. така, така парти без нас- попита Тифа- като погледа и биеше само в Клауд
-Ами ние, ние е не се сърдете
-оооооооо така ли- изсумтя Тифа и се обнърна
Е стига Тифа- каза Клауд- съжеляваме Юна се усмихна и се приближи към Тидус.
-С нас ще ви е по-весело. - усмихна се тя.
Тидус я дръпна върху себе си и я целуна, а картите му се разпиляха по пода Вие на това парти ли му викате?-възкликна Рикку и кимна към картите разпилени по масата.-По скоро ми прилича на старчески дом!Играете карти като някои старчоци!
Момичетата се засмяха,а момчета само се спогледаха.
-Юна,хайде да превърнем това поне в малко подобие на парти!-продължи Рикку. -Съгласна! - усмихна се Юна.
Двете с Рикку зачезнаха нанякъде и се върнаха след петнайсетина минути.Мъкнеха количка на която имаше две тежки тон колони, уредба и кутия пълна с дискове. Тя включиха техниката и пуснаха първият диск... Тифа седна в ъгъла на стаята и се замисле като не се присъедини към останалите, който се забавляваха и след малко момичетата отидоха при нея
- хеи какво ти е Тифа защо не доидеш да танцуваш
Ами аз... аз не сън в настроение- каза тя. В същият момент към тях се насочи Клауд и момичетата веднага се махнаха
Тифа какво ти е - попита Клауд
Ами нищо...нищо ми няма
- Мен не можеш да излъжеш, хаиде ела да танцуваш с мен- покйания той
Клауд аз...- Тифа не успя да завърши израчението си, защото Клауд я хвана за ръката и тръгна към останалитеЮна се усмихна, ато видя, как Клауд дръпна тифа. Тидус се приближи зад нея я обърна с лице към себе си. Юна се усмихна и го целуна
Неочаквано музика секна и някоко секунди се чуваха само заглъхващите смехове на групичката.Рикку извика намръщено обръщайки се:
-Кой ще си изпроси боя сега?Кой спря музиката?
Всички погледнаха към уредбата и... И видяха група от 10 човека, който седяха на вратата и не ги гледаха много дружелюбно- Кой сте вие?- попита ТифаТова в момента няма значение!-отговори единият от тях.Доста едър и мускулест мъж,който държеше нещо метално в ръката си. Момчетата избутаха всички момичета назад и застанаха пред Групичката от не много дружелюбни гости. Усмивката на Клауд веднага изчезна
Какво искате? - попита той сякаш ги познаваше
ти знаеш как во искаме- отговориха те
Тифа погледна учудено- Клауд какво става, познаваш ли ги?
-Хмммммммм...... -да отвърна тои- те са Първите войни на компания Шинра, но не се задържаха дълго такива
Всички гледаха малко втренчено и неразбиращо Юфи бръкна в джоба си и извади няколко цветни топчета.
-Някой да има нужда от малко материя?-тя погледна момчетата Никой не и обърна внимание- момичета вървете си ние ще се погрижим
- Аааааа не, не сте познали- казаха Дира и Тифа-ние оставаме тук, все пак нали сме екип?!
- Тифа послушаите ни - каза Клауд
- Никаде няма да ходите- каза единият от другата група
- аз.. аз не разбирам защо сте тук? Юна незабелязано извади пистолетите си и първият мъж беше принуден да се защитава от бързата й атака. Рикку я последваТифа също не чакаше покана, но за съжаление четрите мимичета скоро се намериха на земята , защото 10-те човека не бяха единствените дошли Рикку изпълзя до ъгъла на стаята и се огледа.Вътре нямаше почти никого.Битката се бе преместила навън,на по-широко.Няколко души лежаха на земята.
-Никой няма да ни разваля партито!-ядосано изръмжа тя и се изправи. Юна се изправи, като се подпираше на стената. Главата я болеше адски много. Тя погледна към Рикку, която тъкмо излизаше и я последваЮфи стана,помогна на Тифа и двете последвака Юна и Рикку навън.Там момчетата бяха започнали ожесточена битка.Всеки с които и както свари.
Аааа,съгласна съм с Рикку!Никои няма да ни разваля партито!-Юфи скочи във въздуха и удари единия от мъжете с една метална тръба по главата,но той сякаш не усети нищо.Обърна се,хвана я за ръката и я метна в една от стените на близкия блок.Тя се свлече на земята без да чувстваабсолютно нищо от тялото си.Опита се да се изправи,но отново се свлече долу.Азпъшка от болка,но пак опита.Този път се задържа на краката си и тръгна бавно към останалите... Рикку удари единия от тях право в лицето и за малко да счупи носа му.той падна назад и тя разтърка ръката си.Мъжът се изправи още по-намръщен и тя изстена раздразнено:
-Ама вие сте големи инати!!!Какво толкова искате?!?
Той изръмжа нещо,което Рикку не разбра и скочи бързо към нея.Тя му избяга ловко и го ритна отзад.той се блъсна в стената и извика от ярост.Откърти една дъска от някакъв дървен сандък и се завъртя рязко.Рикку успя да вдигне ръцете си намреме,за да предпази главата си,но той я удари толкова силно,че тя изхвърча и се блъсна в друг сандък и го строши. Юна изрита един от мъжете в главата. Чу се хрущящ звук и тя се усмихна доволно. Тя чу шум зад себе си, обърна се рязко и цапардоса друг с лакът в лицето.
-Какво сте застанали като статуи?!?-извика Рикку и ги погледа леко.това беше голяма грешка от нейна страна защото нападателят й и цапардоса толкова силно,че изхвърча назад.Блъсна се в Тидус И Винсент и за щастие тя успяха да я предпазят от още едно болезнено падане. От "лошите" бяха останали само двама,притиснати в ъгъла и дишайки учестено.
-Какво искате?Защо ни нападнахте?-попита Клауд.
-Много добре знаеш!-изръмжа мъжа и Клауд го погледна изпод вежди.
-Е,да ама ние не знаем така че трябва да ни кажете!-извика Рикку,която вече успяваше да се задържи на крака сама. Клауд какво става?- попита Тифа- да не би отново да е свтрзано с .....
Тифа не довърши изре4ението и погледна с глава- Клауд това ли е?
Тои не отговори, а само се обърна към нея и кимна с глава А,много мразя да не знам какво става.-каза Юфи ядосано-Така,че някои бързо да започва да пее.-тя насочи металния си бумеранг към двамата мъже притиснати до стената... Юфи спокоино те...... те.. сварзано е с Сефирот
- Клауд какво ще правим?- попита Тифа
Вси4ки бяха малко объркани
- зна4и за това е вси4ко попита Юфи
- Да така изглежда-Ама ти не го ли уби?-объркано попита Рикку.
-Да,убих го.-кимна Клауд.
-Тогава?-продължи Рикку.
-Убих го,но не го онищожих!!! Значи все пак е още жив?-попита Юфи с надеждата да не чуе това ,което предполагаше,че Клауд ще каже.Останалите също се бяха втренчили в него и съвсем бяха заправили за двамата приятели в ъгала.Те бавно се измъкнаха и тръгнаха да бягат надолу по улицата Всички ги подгониха без Тифа и Клауд, те седяха неподвижни и гледаха в земята- явно това не е бил краят- каза Тифа
- Да така е - отговори Клауд- обещавам ти че този пат ще стигнем до краят- каза Клауд. Тифа го погледна и каза- Ти не си длажен да ми обещаваш нищо- и излезе от стаята Юфи и останалите гонеха дмавата мъже надолу по улицата.Тя скочи и запрати бумеранга си по единия като го удариправо в главата.Той падна и скоро беше настигнат от Тидус и Винсънт.Рикку и Юна се заеха с другия беглец,а Юфи се спра за миг за да потърси Тифа и Клауд които липсваха... Юфи видя как Тифа излиза от гаража, но не се насочи към тях а тръгна в обратна посока сякаш не искаше да се обръща Тя дотича до нея и я хвана за ръката за да спе.
-Хай,какво има?-попита Юфи угрижено-Нещо с Клауд ли? Юфи може ли да говорим по- късно- помоли я Тифа
Юфи видя как по лицето на Тифа се стече една сълза, която тя бързо изтри- е оправихте ли се с онези двамата? Ами да....Не сменяй темата!Та ти плачеш!Кажи ми какво е станало.Ще ти стане по-добре.-каза Юфи и погледна Тифа право в очите като клатеше глава както когато майка ти е опита да те поучава... Ами то всъщност не е толкова просто Юфи- каза Тифа- сега когато Клауд си припомня за Сефирот се страхувам че отново ще се затвори в спомените си и просто….. Спокойно Тифа!Дори и да го направи Клауд винаги ще те обича-изпусна се Юфи.
-Какво?-сепна се Тифа
Ами...-започна Юфи-той ми го каза веднъж...всъщност няколко пъти.Той те обича Тифа,но просто не иска да си го признае защото ако Сефирот разбере може да ти направи нещо лошо и той никога не би си го простил.Бях му обещала да не ти казвам,но мисля,че е по-добре да го знаеш.И все пак-продължи ря защото гледаше как Тифа ще заплаче-това не означава,че не може да сте заедно.Просто трябва да изчакате докато всички свърши и Сефирот вече не е заплаха за нас.-Юфи изговори това на един дъх и прегърна приятелката си.... Тифа не можеше да си поеме дъх и започна да плаче, струваше и се че няма да издържи на напражението и така и станаслед няколко секунди Тифа припадна. В този момент Клауд излезе от гаража и се затича към Тифа Клауд,Тифа припадна.-провикна се Юфи изплашено-Ела да ми помогнеш да я пренесем някъде и да я свестим.-Клауд се затича притеснено към Тифа.Двама с Юфи я вдигнаха и я пренесоха до гаража на Винсънт.Там я сложиха на едно легло.
-Аз....ще ви оставя.-каза Юфи.-Отивам да видя какво става отвън. След около 10 минути Тифа се свести, но не и беше добре. Тя отвори очи и видя Клауд пред себеси, тои държеше ръката и и я гледаше уплашено и много загрижено
- Добре ли си?- каза тои
- да мисля че да- тя погледна кък Клауд, но не каза нищо
- Да не би някои от тези да ти е направил нещо- попита Клауд
- Тифа се замисли като се чудеше какво да отговори- не, не спокоино Клауд
- тогава какво се случи- погледна я тои
- Тифа замълча и не отговори, тогава в гаража влезнаха останалите
- добрели си Тифа- да благодарение на Юфи и Клауд
Тифа погледна Юфи с много топъл поглед сякаш и благодареше без да казва нищо Юфи й се усмихна,после каза;
-
- Аз отивам да говоря с Руфас, а вие се погрижете за Тифа и за Това място
- Юфи моляте ела с мен до Магазина Юфи кимна леко разочарована,че в крайна сметка няма да има парти,но и радостна че приятелката й е добре и тръгна с нея... Юфи и Тифа тръгнаха към магазина
- За какво отиваме-попита Юфи
- Искам да видя Марлиин, Юфи благодаряти че ми помагаш Юфи се усмихна-Няма проблем!И аз искам да видя Марлийн,а и Дензел.Като порасне ще стане много смел,умен и красив.Също като.....Клауд!!!-извика Юфи ужасена-Калуд лежеше в безсъзнание на няколко метра от тях Двете се затичаха към него
-Клауд, Клауд- опитаха се да го събудят те- боже господи какво се е скучило Клауд. Юфи изтича да повика останалите, който бързо доидоха
След около два часа той се събуди в магазина кадето го бяха пренесли останалите, Тифа седеше до леглото и го гледаше- хеи как си, какво се случи.... Аз,аз...нямам представа.Някои ме нападна и....-Клаудсе задъхваше и се опитваше да си спомни.
-Недей,не се вълнувай-успокояваше го Тифа
-Ние с момчетата ще огледаме района-каза Винсънт-тези може да са се върнали с подкрепление.
-Тифа,Рикку,Юна,Юфи грижете се за Клауд-заръча им Тидус и целуна Юна преди да тръгне... Тифа седеше до леглото и гледаше през прозореца
- Тифа имам чувството че криеш нещо от мен- каза Клауд като се опита да стане
Тифа наведе главаи не му отговори- трябва да си почиваш каза тя
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:50 pm

След малко момчетата се върнаха- е има ли нещо-попита Юфи Тидус поклати глава.
-Хей,Клауд как си,братле?-попита Винсънт,Калуд и му подаде нещо като хапче.-Вземи това ще ти помогне.Ново е!Още никъде го няма,така че ако ти хареса не го разпрастранявай!-той се засмя гръмогласно.
Шегите ти нямат край!-засмя се и Клауд насвой ред и пое "невероятното"нещо.-Наистина е добро!-каза след малко той-Чувствам се много по жизнен и силен.
Тифа се усмихна при това внезапно"съживяване" на Клауд,но все още нещо я мъчеше... Тя видя че Клауд вече е по добре и излезе от стаята. Той забеляза че на Тифа и има нещо и я последва. Тя слезе на долният етаж и влезе в една от стаите. Клауд влезе след нея
- неразбирам защо в последно време ме отбягваш Тифа какво съм направил кажи ми моляте- докато и говореше той застана зад нея и прокара ръце през кръста и- кажи ми моляте- прошепна той
Веднага щом той я докосна тя почуства че чувствата и към него са твърде силни за да ги крие- Клауд аз..аз.. те обичам-каза Тифа
сякаш когато тои чу това се почувства много щастлив застана пред нея и бавно я целуна, но каточли тя се уплаши от нещо и побягна... Клауд се затича след нея.Скоро я настигна,хвана я за ръката и я притисна до себе си тока,че д не може да избяга.
-Ще ми кажеш ли най-накрая какво те пртеснява?-попита я той и погледна очите й които бяха толкова красиви.Осветени от светлината те блестяха в красиви отблясъци-Е? Клауд моляте пусни ме, моляте- каза Тифа, която искаше просто да избяга на някаде и отново се опита да се изтръгне от ръцете му но не успя- защо се държиш така-попита Клауд
Аз...аз Клауд страхувам се че всичко ще се повтори, че щом видиш Сефирот ще си спомнош за сестра ми, и не мога да го понеса- Тифа продължаваше да го моли да я пусне.. Той обаче упорито отказваше.
-Тифа не говори глупости!Никога няма да повторя грешките си отново и никога няма да те оставя отново.Дори и Сефирот да е жив аз винаги ще те обичам и никой няма да попречи на тази любов-Клауд отново я целуна,този път Тифа сякаш му се подчини и се отпусна бавно в ръцете му...Тя знаеше,че Клауд я обича! Тифа се чувстваше толкова сигурна в обятията му, че имаше чуството че може да остане в прегръдките му завинаги
Винсент тръгна да излиза през вата на вторичт етаж, но щом ги видя веднага спря а всички останали се сбутаха Клауд се извърна и се усмихна на Винсънт,който тактично затвори вратата и останалите се сбутаха наново само че в другата посока.... Клауд погледна Тифа- обичам те- каза той- и искам да съм само с теб
На вторият етаж останалите вече си умираха да знаят какво точно става Винсънт се беше лепнал за прозореца.
-Хай и ние искаме да видим-провикна се Рикку,която беше заклещена между Юна и Рено.Юфи се беше качила почти на главата на Винсънт когато и двамата се свлякоха на земята и повлякоха като върижка със себе си всички остнали.... Изведнъж вратата се отвори и почти всички паднаха по стълбите
Тифа се усмихна- това любопитство ще ви убие някои ден- каза тя
Тя седеше и ги гледаше а Клауд седеше зад нея и я беше прегърнал Всички се засмяха като търкаха натъртените си от падането места.
-Ма вие се бяхте интересни!-каза Юфи
Последва отново бурен смях.
-Ама какво?Казвам истината! Тифа помогна на Юфи да се изправи
-ох благодаря - каза тя - Рено , Винсент и Юна вече щаха да се збият кои да попита Клауд и Тифа
- Не Винсент ти попитаи- защо аз......
Тифа седеше и ги гледаше очудено като се чудеше за какво точно става вапрос.. Защо все аз-възропта Винсънт-Е добре де!Искахме да ви питаме дали... е хаидеде, че се изнервих вече изплюите камъчето- каза Тифа Ами....исках ме да знаем какво правехте навън!-каза Винсънт
Юна го бутна.-Не лъжи!Не беше воъбще това!
А какво тогава?-попита Тифа.Юна се прстори,че не е чула какво я пита Тифа и погледна разсеяно на някъде.
-е,добре аз ще ви кажа!-обади се Рено-Калуд,йо,искахме да знаем дали сте се събрали,това е!-той го каза така сякаш нямаше нищо по-просто на тоя свят Ами...... Тифа погледна към Клауд, а той се усмихна
- Да отговори тои като я обърна към себеси и я целуна
- малииииииииии работата е сериозна- казаха Юфи и Рено
- е какво ще правим сега? - попита Рено Стига с тези тъпи въпроси!-бутна го Рикку.-Ние нищо няма да правим!Въпреки това смятам,че купона се провила с гръм и трясък!
Хайде да си започнем купона от начало-предложи Юфи-още не е късно да се забавляваме.
Всички се съгласиха и се върнаха в гаража..............
На всички им беше много весело, Клауд и Тифа се бяха усмотили в единият ъгъл на гаража Клауд беше прегърнал Тифа. те си говореха така влюено че никои не ги прекъсваше..........
Юфи се забавляваше много, както и Рикку.. Юна наново започна да пее чудесните си песни.Юфи захвана да танцува с Рено,а Рикку с Винсънт.Получиха се малко смешни двойки,но поне им беше забавно.... Вече бяха минали 6 часа от както подновиха купона и се чудеха каво да правят- ееееееееееееее това не е вазможно даите идея!!- каза Юфи, Рено определено имаше някаква идея относно Юфи... Той погледна Юфи и както се бяха прегърнали в танца я целуна.Тя не очакваше такова нещо от него,но все пак не го отблъсна. Всички ги погледнаха и се усмихнаха
- Хмммм две двоики за един ден, не е зле- каза Винсент
- сладки са заедно нали- каза Тифа Рикку се подпряла на стената и се хилеше като луда.Всички я погледнаха учудено.
-Абе хора какво сте пили?Всичко наред се влюбва?Днес да не е Свети Валентин?!?Знам аз от пиенето е...-тя така и не довърши тъй като я заля нов прилив на още по-силен смях. Юна се ухили, взе две бутилки водка от масата и с пиянска походка отиде към Рикку.
-Заповядай!
Рикку вдигна шишето и го изпи на екс, а Юна почна да се смееТе двете маи доста си пиинаха- каза Тифа- така ако продължат....... Всички избухнаха в смях.Включително и Рикку.Остави празното шише на земята и седна.Юна седна до нея и предложи от своето.
-А,не!-отказа Рикку.-Ако пийна още нещо ще се наложи някой да ме носи до вкъщи! Сега по влюбени ли сте?-попита ги Юфи усмихната до уши Винсънт се ухили.
-Ей ти го кавалера! - ухили се Юна и посочи към него. - Са доволна ли си? Къркай! - тя подаде полупразното шише на Рикку... Рикку пое шишето,но в следващия миг го изпусна и то се счупи на пърчета разливайки алкохола по земята.
-Опс,сори!-засмя се тя и се изправи подпирайки се на стената. Хайде,отиди при нея!-Юфи бутна Винсънт към Рикку.Той и помогна да се изправи и двамата започнаха да танцуват някакъв неопределен танц защото и двамата бяха пияни и не можеха да се държат на краката си.... По едно време тя се отдръпна и си запуши устата.Всички спряха и я погледнаха.Тя се огледа и миг по-късно изчезна навън с възможно най-бърза крачка имайки предвид как преплиташе краката си.Чу се някакъв трясък,а после Рикку измърмори нещо.След около пет минути се върна и вече изглеждаше малко по-трезва макар че едва ли можеше да разчита напълно на краката си.
настани се на земята и се облегна на стената.
-Абе момчета,-обърна се тя към тях.-Какво щяхте да правите ако не бяхме дошли? О дори не ми се мисли- засмя се Тифа Купона беше вче към края си и всички бяха изтрезняли от голямото количество алкохол,но имаше някои който още леко залитаха като ходеха.
-Трябва да го направиме пак някой път.-каза Рено въодушевен
Останалите закимаха одобрително.
-Аз трябва да тръгвам-обяви Юфи забързано-Чао на всички!-тя излезе навън и се запъти на някъде.... хеи Юфи каде отваш- догония Тифа Ами току що ми съобщиха,че ме викат на важна мисия.Аз съм нинджа както знаеш и...дългът ме зове-Тя се усмихна тъжно,но не спря да върви.-Виж Тифа,не бива да идваш с мен защото може да стане лошо.Върни се при останалите и ако те питат къде съм им кажи,че са ме извикали.Само това,чу ли?Не искам да забърквам никого!-тя погледна сероизно Тифа,прегърна я и се затича колкото се може по-силно надолу по улицата,така че Тифа да не може да я последва.После скочи върху един мотор оставен наблизо и отфуча на някъде.... Тифа се върна при останалите- хора Юфи изчезна на някаде, притеснявам се да не е нещо сериозно
- Ами да отдем да я потърсим- предложи Рено
- да хаиде Юфи беше вече почти извън града до една стара срутена постройка където се събираха всички нинджи.Техния главатар Рандалф беше вече там.Около него се бяха събрали други млади момчета и момичета които бяха от по-младата група,където беше и Юфи.Те изпълняваха по-леки мисии защото все още развиваха способностите си.
-Добре!Вече всички сте тук-обяви Рандалф видимо доволен от постоянството им.Сега да преминем към задачата.Ще се разделите по двама и ще се разпределите из града и околностите.Ще търсите добре въоръжени мъже 3-5 в група,които търсят информация за Шинра.Трябва да ги убиете.Те са служители на Сефирот и не биха се разколебали да ви нападнат и убият.Действайте като нинджи бързо,ловко,умно!-така завършваше всяка от речите му.Сега да ви разпределя....
Юфи се бе паднала с едно на вид слаботелесно момиче на име Шида.Двте бяха в западната част на града,на около 10 пресечки от гаража на Винсънт,което беше добре за Юфи.Поне познаваше околността.
Двете стояха на един покрив и чакаха нещо да се случи.... Докато останалите търсеха Юфи изведнъж се чу страхотна покутевица, всякаш някаква бомба бе грамнала и всички се затичаха натам. Когато нинджите ги видяха разбраха че Шинра няма да оставят нещата така
- Ето я Юфи- каза Тифа
- какъв беше този гръм- попита РеноЮфи ги видя и се развика.
-Какво правите тук!Нали ви казах,че е по-добре да не идвате.Махайте се докато не е късно!Тук не ви е мястото!-тя крещеше,но вътрешно не искаше да си тръгват.Изведнъж не издържа,сълзи се стекоха от очите и,тя се затича и скочи от покрива.Тръгна право към една група от тези мъже,хвърли бумеранга си по тях,а после удари единият толкова силно през лицето,че той не стана повече.... Юфи- иавика Тифа притеснена и уплашена, като се затича към нея
След малко тя я видя
-Юфи какво ти е каза Тифа, като избърса сълзите и- защо плачеш- притесни се ТифаТифа...казах ви,че...че не бива да идвате-каза Юфи като се опита да въздържи сълзите си-Тук не е за вас!Махнете се,моля ви!-тя пак се опита даизбяга,но Тифа я държеше здраво за ръката и явно нямаше никакво намерение да я пуска.... Хеи Юфи ти си ми приятелка няма да те оставя- каза Тифа и я прегърна- все пак ти винаги си била до мен, кажи ми сега какво става Просто скоро последователите на Сефирот ще станат много,достатъчни за война със целия свят.Нинджите и някои други организации и компании като Шинра например също трябва да помогнат за унищожаването им.Но вие не сте замесени в това и не искам да се замесвате защото можете да пострадате и аз никога няма да си го простя,но ако решите да ни помогнете няма да ви спирам..аз просто...не исках да ви забърквам в това...-тя погледна Тифа с надеждата,че момичето най-накрая ще се откаже да се бие с войните на Сефирот,но грешеше...
-Аз ще се присъединя!-каза Тифа-И съм убедена,че и другите ще са съгласни.Чакай ме тук,чу ли?!-Тифа отиде на някъде и след малко се върна със всички,които бяха на купона на Винсънт.Рикку,Юна,Тидус,Клауд,Рено и Винсънт.
Юфи ще правиш парти без нас,а?-попита я Рикку
Юфи не отговори само се усмихна леко.Изведнъж една бомба или нещо подобно падна близо до тях и отнесе всичко около себе си....
-Започва се!-каза Юфи и погледна към хълма които закриваше града.Там се виждаха милиони въоръжени мъже,които идваха към тях,някои бяха възкачили странни същества,които летяха със изумителна скорост... подяволите- каза Тифа- бързоп тръгваите- тя посочи една сграда в дъното на улицата и всички тръгнаха натам, след като стигнаха се качиха на покрива и се качиха на хеликоптера който седеше там- хайде бързо да се махаме- каза тя. Всички се качиха
- Тифа?- погледна я очудено Юфи- каде отиваме
- В Шинра- отговори тя...... Кхъ-кхъ-прокашля се някой зад тях.
Всички спряха и се обърнаха.Едно момиче с дълга коса им се усмихваше..
-Лен?Нима това си ти?-учуди се Юна..
-От плът и кръв..-отвърна Лен
-Защо си тук?-попита Тифа Тифа седеше и гледаше като гръмната, но скоро погледа и се смекчи
Тя отиде до Клауд- какво ще правим- попита тя
- не искам да се замесваш в това - каза той
- Тифа го погледна очудено- но Клауд те са мой приятели, не искаи това от мен
- Той я погледна и поклати глава, приближи се до нея и я целуна...
-
След 15 минути вече бяха в Шинра- къде е Руфас?- попита Клауд
- Тук съм отговори един глас в тъмнината и от ъгъла на стаята се подате Той( Руфас).... Здравей Руфас-поздрави Клауд.
-Калуд..какво те води насам?-попита Руфас
-Кажи ни кой са всички тези който ни нападат-каза Тифа Те са последователи на Сефирот- каза Руфас
Тидфа незнайно, защо сякаш побесня и с доста бърза походка отиде в другата стая като се загледа през п-розореца, а Клауд я последва-Хей,пропускам ли нещо?-учуди се Лен,гледайки вратата орез която бяха влезли Клауд и Тифа-Те откога са заедно?
-Ще ти разказвам после-отвръна Юна
Лен вдигна рамене ... Защо никой не ми казва?-ядоса се Лен
-Защото не ти влиза в работата-скастри я Юна
-Много си лоша..някой да ми каже...-помоли се Лен и всички се разсмяха. Клауд скоро успя да успокой Тифа, но видя че тя е много изморена
-Почини си малко- каза Клауд- трябва да поспиш
- не аз съм добре- каза Тифа и тръгна да става като залитна. но за щастие Клауд я хвана- аз... аз съжелявам нищо ми няма- каза тя
- изморена си имаш нужда от почивка- отново повтори той, като я накара да легне и той легна
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:50 pm

до нея като я прегърна силно до себеси, защото знаеше че това ще я успокой и след малко тя заспа, а той се върна при останалите -О..най-сетне някой,който ще ми каже нещо-ухили се Лен,когато Клауд влезе
-Какво да ти казвам?-учуди се Калуд
-От кога сте заедно с Тифа?Как стана?Кога осъзна чувствата си?Къде се случи?-Лен зададе много въпроси
-Виждам,че любопитството ти не се е изпарило-усмихна се Рикуу
-Не е-потвърди Лен-Клауд..моля те..
-О я стига-тросна се Калуд-Някой друг да ти каже,аз няма
-Ама и те не искат-Лен сведе глава-Защо ме мразите толкова много?
-Не те мразим-каза Юна и се приближи до сестра си-Просто ще научиш в течение на нещата.. Клауд наи- накрая разказа на Лен, всичко и тя се пооспокой
- Притеснен съм за Тифа и то много- каза Клауд -Може ли аз да говоря с нея?-попита Лен
-Нееее-викнаха останалите
-Защо?-учуди се момичето
-Защото си нетактична-призна Тидус,а Лен вместо да се сърди се ухили
-Обещавам да внимавам..знам точно какво да й кажа-обясни Лен
-Не е добра идея-каза Юна
-Имайте ми доверие де-заинати се Лен
-Добре,Лен,говори с Тифа,когато се събуди,но много внимавай..възлагам ти трудна задача-Клауд въдъхна
-Спокойно..обещавам всичко да е наред След около 2 часа Тифа се събуди и излезе от стаята- Клауд се затича и я хвана, защото забеляза че още не е добре
- след малко лен даде знак на останалите да излязат, Клауд целуна Тифа и ги оставиха насамре.. -Тифа-започна Лен-Калуд ми разказа всичко за вас...
Тифа само кимна
-Също така сподели,че не си добре..-продължи Лен
Тифа я погледан странно


Моля.....................- възмути се Тифа- какво имаш предвид с това
-Не ми се троскай-ядоса се Лен-Искам само да поговорим
Тифа замълча.
-Какво се е случило с теб?
-Какво искаш да кажеш?-попита Тифа
-Случило се е нещо,за да си в това състояние... разкажи ми..

Лен нищо не се е случило- упорито повтаряше Тифа- просто съм изморена......... Лен явно не бе съгласна......
-Лъжеш ме-каза Лен-Искам да ми разкжае..няма смисъл да ме лъжеш..
-Не..няма нищо..-повтаряше Тифа
-Без такива-упорстваше Лен-Искам да знам.. Виж просто напоследък ми се стовариха много неща, всичко това с Сефирот и с Клауд ме изтощи много и няма да мога да понеса още
Вчера Всичко това с Клауд болеше ме докато ми говореше, всичко това ме нараняваи........... -Тифа-прекъна я Лен-Освен това се е случило нещо друго..теза незначителни неща не предизвикват припадъци или маене.
Лен това ме убижда, не си мисли че това са незначителни неща. Не е незначително да обичаш някого толкова дълго и накрая да те е страх да бъдеш с него............Тифа се опита да стане , но не успя.... -Извнявай-каза Лен-Не исках да съм груба..
Тифа залитна и изпдна в безсъзнание..
-Тифа..Тифа...-развика се Лен-Помощ..Клауд..Юна-продължаваш да вика тя
В стаята нахълтаха Калуд и останалите..
-Какво стана?-попита той(Клауд)
-Говорехме си и тя се опита да стане и припадна-разплака се Лен Ето за това не искахме да говориш с нея- каза Тидус- сега е още по зле
- Тифа, Тифа-опита се да я събуди Клауд, као само погледна за малко към Лен- Тифа събуди се моляте. Клауд всякаш се упшлаши до смърт
- Пренесете я на леглото- каза Руфас. Клауд не чакаше втора покана
- Какво точно стана-попита Клауд -Говорехме и точно да ми каже какво става и припадна-обясни Лен през сълзи
-Само това ли?-попита недоверчиво Клауд
-Не..всичко е заради теб-Лен размаха ръка пред носа му-Заради теб-хлипаше тя
-Заради мен ли?-учуди се Клауд
-Да..да..ще ти обясня след като се оправи-говореше през сълзи Лен Обясни ми веднага- каза Клауд- искам да знам какво и е, та все пак я обичам!!!
- Останалите побързаха да излезнат от стаята и втре останаха само те тримата, макари и че Тифа все още не се бе свестила -Ти си виновен за всичко-хлипаше Лен-Ти..не аз..
-Обяснявай-викна Клауд
-Тифа те обчиа от толкова отдавна,а ти не откликваш на чувствата й години наред.Тя се стрхува да бъде с теб..страх я е,че ще я оставиш...-Лен продължи да плаче
-Престани да ревеш и ми обясни..-ядоса се Клауд
-Нищо няма да ти кажа,ако не престанеш да ми викаш-разсърди се Лен
-Добре..продължавай-каза спокойно Клауд
-Нараняваш я..ти се биеш,за да са добре другите,но всичко това я изтощава..ти я обичаш,но в продължение на дълго време не си показвал чувства..-Лен се разрида още повече и не продължи. Клауд замълча- успокой се и ми кажи всичко, моляте- каза след малко той аз...аз разкажи ми -Нищо няма да ти кажа повече-викна Лен-Омръзна ми..аз исках да помогна на Тифа,а вие ми се развикахте..ти си виновен.Като толкова я обичаш говори сам с нея..
Лен погледна Тифа и прошепна. Лен- викна Клауд след нея- моляте ела- извика той- обясни ми моляте, кажи ми всичко
-Ще се оправиш.-и излезе с гръм и трясък от стаята.. Лен избърса сълзите си и се върна обратно.
-Виж Клауд..аз мога да ти го кажа,но не искам..Искам да го чуеш от нея,а не от мен..
-Но..аз искам да знам-противопостви се Клауд
-Знам..но когато Тифа е готова сама ще ти каже-обясни Лен Лен излезе от стаята, а Клауд остана вътре при Тифа, като се замисли в/ху това което му беше казала Лен
След малко Тифа се събуди- какво се случи- попита тя
- Ами ти припадна обясни и Клауд и много ме изплаши!
- мисля че съм по добре- каза тя и се изправи
Клауд се чудеше дали сега е момента да поговори с нея.... -Тифа..-започна той и момичето се обърна-Аз..Лен..
-Какво ти е казала?-попита светкавично Тифа
-Тя..не..ти ми кажи..какво ти е??-Клауд говореше тихо
-Тифа го погледна някак странно- нищо мо няма- каза тя
-Тогава защо са тези припадъци? Тифа го погледна очудено и замълча- искам да ми отговориш- каза Клауд
Защо си мислиш, че...- не ме лъжи- прекъсна я той, знам , че всичко е заради мен...... -Голямата уста на Лен,а?-каза Тифа-Е...
Тя седна срещу Клауд..
-Виж-започна бавно тя-Аз много те обичам,но през годините ти не показа никакъв интерес към мен.ПРеди няколко часа ми разкри чувствата си,но всички ми се струпа .Аз и ти се събрахме,но и Сефирот се върна..не мога... виж, не мога....... всичко това ме наранява и ме боли не мога да издържам така...страх ме е . Клауд я гледаше тъжно..
-Сигурна ли си,че не искаш да поговорим?-попита плахо той
-Да...моляте остави ме сама?-помоли Тифа със съзли на очи Но той нямаше такива намерения- няма да те оставя сама, никога повече- каза той- никога......
- клауд моляте- повтори тя............ Не..аз ще бъда до теб..винаги-той се приближи до нея и я прегърна.
-Аз..Клауд.......... Искам все пак да знам какво ти е - повтори той- ми моляте не крии нищо от мен, искам да знам какво ти е и защо се случва това искам да знам дали е заради мен, дали аз ти причинявам това..... Тифа прехапа устни..
-Не искам да знаеш..-каза тихо тя
-Но защо?-отвръна Клауд-Кажи ми..ще стане по-добре и за двама ни..
-Не,аз..
_________________ Клауд така ме измъчваш повече- каза тя- моляте.........
- значи все пак аз съм виновен каза Клауд
Тифа не отговори, ами замълча, всякаш я болеше от вътре и Клауд забеляза това....... Аз ли ти причинявам това Тифа?-попита по-строго Клауд
-Виж,аз..ти..-Тифа не знаеше какво да каже
-Да или не? Клауд, моляте достатъчно- помолиго Тифа през сълзи-
- Защо подяволите не ми отговориш- каза той
- Клауд не виждаш ли че и в момента ме нараняваш- каза тя с насълзени очи.... Отговори ми и ще те оставя-разгневи се той
-Да-извика Тифа
-Да,ти ми причиняваш болка..сега ме пусни-той я пусна и остана на място като препариран,а Тифа избяга разплкана от стаята Тифа имаше чуството, че всичко около нея се срива. Тя претича през останалите,като затръшна вратата, за да не може никой да я последва Лен и останалите влязоха в стаята..
-Клауд..тя..каза ли ти?-попита плахо Лен
-Махнете се -викна ядосан Клауд
-Ние сме тук да ти помогнем-каза Юна
-Нямам нужда от помощта ви..оставете ме-разгневи се той и метна един стол към Лен и ЮнаКлауд, успокой се, защо ТИфа избяга, беше много разстроена, какво направи- попитаха момичетата -Не искам да говоря-развика се момчето-Не искам..излезте
-Няма-ядоса се Лен-Ние искаме да ти помогнем и няма да избягаш от нас
-Махнете се веднага-викаше той и сълзи потекоха от очите му.
-О,Клауд-въздъхна Лен-Тя ти е казала..
Калуд кимна и падна на колене..
-Аз съм бил причината..аз съм виновен
Лен го гледаше тъжно..
-Всичко ще се нареди..сигурна съм..та,вие се обичате-тя говореше тихо и клекна до Клауд-Всичко ще е наред..
-Няма,Лен,няма-отвърна той-Тя страда заради мен..не можем да сме заедно..
-Но това ще я убие Калуд-каза Лен-Безразличието ти я е карало да страда..сега я обичаш..не се отказвай Виж Клауд, ако ти сега я оставиш, това ще я убие! Тя няма да го понесе..... защо Тифа излезе така разплакана от стаята-попитаха ммомичетата........ Аз...не мога да ви кажа..-отвръна плахо Клауд
Лен извади една кърпичка и му я подаде..
-Успокой се и ни обясни-подкани го тя
Момчето избърса сълзите си и заговори тихо:
-Тя не искаше да ми каже..аз я прегърнах,но започнах да викам..ядосах се..и тя ми каза,че аз й причинявам тази огромна болка...
Очите на Лен се напълниха със сълзи.
-Всичко ще се нареди..-продължи тя-Но си се държал грубо.. Аз я обичам толкова много, че................подяволите какво направих- започна да крещи Клауд- аз съм виновен заа всичко, аз и причинивам болка та тя страда заради мен........ Той започна да рита масата,да чупи чаши и столове..
-Клауд,спри-викаше Лен-Така няма да постигнеш нищо..
-Кажи ми какво да направя Лен,как да говоря с нея,след като знам,че й причниявам болка-той стисна Лен за рамене и я разтърси
-Пусни ме,виж се какъв си-продължи Лен-Тифа e някъде и плаче съвсем сама,защото се държа като идиот с нея-тя блъсна Клауд-Аз не мога да ти помогна,ако сам не знаеш какво да направиш..мога да опитам да говоря с нея
-Не!-викна Клауд-Ако не беше говорила с нея предния път сега нямаше да сме в това състояние.
-И щяхте да криете истината..да живеете в лъжи,така ли? Клауд наведе глава...- аз знам как да говоря с нея, но се страхувам да не я нараня още повече, тя няма да го понесе, а и не мога да я гледам как страда............... Аз я обичам и искам да съм с нея а туко що я прогоних............- какво направих?....... Не знам какво си направил Клауд-каза Лен-Но съм сигурна,че ще оправиш всичко..като за начало,аз ще отида да потърся Тифа и да я доведа тук да поговорите
Клауд кимна и Лен излезе отвън.
*Къде ли може да е?*-тя точно тръгна по стълбите надолу,коагто Клауд я дръпна.
-Аз ще я потърся-каза сигурно той-Аз трябва да говоря с нея.
Лен се усмихна и се върна обртано,а Клауд слезе надолу и тръгна да търси Тифа
Тифа беше избягала далеч извън града..... Срещо порутеният град имаше високо скали и Тифа бе отишла там.....
Клауд беше притеснен и караше бързо, за да я намери......
Вече беше пребродил целият град и не знаеше каде да я търси, като изведнъж се сети че мястото кадето те за пръв път се запознаха бе скалите срещу града и тръгна натам. Той караше бавно, като мина зад един ъгъл...... Той видя че Тифа се е свлякла на земята и плаче
- Тифа- притесни се той и слезе от мотора....... Защо си тук?-попита Тифа през сълзи
-Аз искам да поговорим-отвърна Клауд
-За какво?-учуди се Тифа
-За нас..-каза Калуд и Тифа се обърна.Той бавно се приближи до нея-Аз много те обичам и не искам да те нараня,но ако мислиш,че любовта ми ще ти причинява още болка,тогава ще те оставя на мира,но не искам
Очите на Тифа се напълниха със съзли още повече.
-Клауд,аз…Клауд я прекъсна:
-Нека аз почна пръв!-Тифа кимна смирено
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:50 pm

-Не се сърди на Лен,че ми е казала,защото тя ми отвори очите.Тя ми помогна да разбера какъв егоист съм бил спрямо теб през всичкото това време и наистина съжалявам....-той я погледна право в очите и Тифа можеше да види,че във воднистосините му очи плуваше една сълза готова да падне.Той наведе глава за да прикрие това ново чувство което диктуваше сърцето му,но сълзата капна върху ръката на Тифа.Тогава Клауд я пое и я целуна.
Тифа се разплака и прегърна Клауд.
-Обещавам ти,че ще компенсираме всичкото загубено време.Ще го имаш,ще го контролираш!Цялото време на този свят!Прости ми...прости ми...-шепнеше й Клауд като я прегръщаше силно....Тя не отвърна...За миг целия свят й се завъртя като в забързан кадър...целия и изминал живот....тя затвори очи и всичко изчезна...беше отново в обятията на Клауд.Без да осъзнава или въобще да мисли какво прави тя го целуна нежно...
_________________Когато отново отвори очи,Тифа сякаш беше на седмото небе.В обятията на любимия,тя се чувстваше щастлива и защитена.Погледна Клауд в очите.Както и нейните,и неговите бяха пълни със сълзи
-Обичам те-прошепна Клауд
-И аз теб-отвърна Тифа и го прегърна още по-силно.[i] Тифа наведе глава- хеи, не искам да те наранявам, не искам да плачеш, не исккам да те боли никога повече-той и говореше нежно и я притисна до себе си за да я успокоиТя се сгуши в него.Сълзите й постепенно спряха.
-Искаш ли да се прибираме?-попита Клауд след малко
Тифа кимна и двамата тръгнахаТифа сякаш не искаше да си тръгва а искаше да остане там с Клауд, в неговата прегръдка, но не му каза а се подчини на желаниято му!
Той я гледаше, като си ммислеше разни неща от типа: колко много я е наранил, какво би направил за нея................. Скоро стигнаха къщата на Шинра и влязоха вътре, като Клауд бе прегърнал Тифа.Останалите бяха насядали по столовете,а само Лен и Юфи бяха застанали до прозореца и си говореха тихичко.
-Здравейте-поздрави Клауд и всички се сепнаха.
-Къде бяхте?Притеснихме се-каза Юфи
-Всичко наред ли е вече?-усмихна се ЛенТифа наведе глава, а Клауд погледна към нея..........
Тя не искаше да говори с никоой точно в момента и тръгна да се качва по стълбите. Клауд я хвана- хеи ще дойда след минутка
Тифа не каза нищо само кимнаКакво стана пак?-попита Лен
- нищо..изморена е, не й се говори-отвръна Клауд
-А..няма ли да ни разкажеш нещо?-попита Юфи
-Не сега..отивам при Тифа-Калуд тръгна нагоре по стълбите..
-Защо все бягат?-учуди се Лен и двете с Юфи се върнаха при прозорецаКлауд тръгна по стълбите нагоре, но Лен викна след него- Клауд.... оправиха ли се нещата- попита тя малко притеснено с голяма надежда в погледа сиКлауд кимна и продължи нагоре.Лен се усмихна.
-Радвам се,че са се оправили-сподели тя с Юфи
-О да и аз-съгласи се Юфи-Защо ли Тифа не пожела да остане?
Лен вдигна рамене. Юфи и Лен се присъединиха към останалите,които разработваха нов план за действие.Те бяха щастливи,че приятелката им е добре.
-Най-накрая мога да си отдъхна-каза Юфи щастлива и се просна на едно канапеСлед околко половиин час Клауд слезе при останалите
- какво правите- попита той като видя всички толкова замислениМислим нов план за действие!-каза иронично Юфи
-Или поне се опитваме.-добави Лен
-Как е Тифа?-попитаха и двете в един глас,а после се разхилиха от съвпадението.През цялото време си бяха говорили за това и имената Тифа и Клауд не им излизаха от устата.Клауд усети това и каза кратко и много неясно.Без подробности:
-Добре е!-усмихна се и се включи в подготовкатаКлауд седеше и си мислеше за нещо като напълно се беше откаснал от другит
- ще помагаш или ще блееш- попита го засмяно Винсент
- Клауд се обърна към него,но в погледа му имаше нещо объркано и неадекватно- е?- повтози ВинсентХайде Клауд-подкани го Юфи-Малко помощ не е излишна!Не се притеснявай за Тифа тя ще се оправи-и тя го задърпа към масата където се бяха скупчили всички,а Лен отиде да провери как е Тифа... Чук-чук-Лен почука на вратата на стаята и Тифа каза тихо:
-Влез..
Лен влезе в стята.Тифа лежеше на леглото и гледаше тавана.
-Хей,по-добре ли си?-попита Лен и седна до нея
-Горе-долу-отвърна ТифаИскаш ли да слезам долу-попита я Лен
Да...добре-съгла си се Тифа и двете слязоха при останалите.
Най-после!-зарадва се Юфи при появата на Тифа.Ще се включиш ли в подготовката? Да, защо не- каза Тифа и седна до Клауд като нежно го подледна, а той я целуна и я придърпа към себе си като я беше гушнал
- такам, докаде сте стигнали- попита тяЛен седна до Юфи.
-Какво измислихте?-попита тя
-Все още сме на това как да придърпаме хора на наша страна-обясни Юфи
-Хм..-замисли се Лен-Тук съм пас,нямам си и идея как да стане това.. Според мен трябва да се разделим на няколко групи и да наберем доброволци от града,а ако не намерим достатъчно може и от съседните градове.-предложи ЮфиТрябват ни не предложения, а деиствия- каза Тифа- идеята е добра, но не мисля че ще имаме време да я осъществим. Трябва да измислим нещо което ще е ефективно, но и няма да ни отнеме много време- продължи уверено тя, като се замисли
- Аз отивам да се поразходя- каза тя при което останалите я погледнаха втренчено и странно, а Клауд дори притеснено и каза- Аз..но....... -Къде отиваш?-попита Лен
-На разходка..-отвърна Тифа
-Искаш ли да дойдем с теб?-попита Юфи и се изправи..
-Не..мисля,че ще се справя и сама-отвърна Тифа и се запъти към вратата,но Калуд я догони.
-Какво има?-учуди се тя
-Сигурна ли си,че не искаш да дойдем?-каза той
-Да,убедена съм-отговори Тифа,целуна го и излезе навън. После ще ви обясня-каза Тифа и излезе от стаята забързано
-Клауд ти знаеш ли нещо за това?-той поклати глава
-Аз мисля обаче да разбера!-каза Юфи и се затича към изхода-Хей,Тифа чакай!Къде отиваш? След като Тифа излезе- останалите се спогледаха
- Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ какво и е на Тифа- попита Винсент- да се разхожда при положение, че скоро ще ни нападнат
Клауд го погледна много остро- Винсент-каза остро той
- Е какво?- отвърна той- просто казвам
- това беше върхът- отговори иронично Клауд- не знам как можа да го кажеш- допълни той- мисля че има право да си почине малко, не е ли така- нацупи се Клауд Разбира се че може-съгласи се Лен
Винсент я погледна остро.
-Как да ви угодя на всички?-засмя се тя-Дайте ние да измислим нещо,докато се върнат,а?
-Добре-съгласиха се останалите
-Дано е добре-каза Калуд,коагто Юна отвори уста да каже нещо.
-Разбираме че се притесняваш,но имаме работа-каза ЮнаКакво ще правим- вече недоволстваше Винсент- не мога да измисля нищо- каза той
- Нито пък аз- каза Клауд- мисля си за Тифа. След около половимн час в стаята влезе Тифа, малко замаяна и притеснена
Тифа- стана Клауд............. Какво стана?-попита Лен и се изправи-И къде е Юфи?
Тифа не отговори.
-Тифа..кажи нещо..моля те-помоли Клауд като се приближи по-близо до приятелката сиЮфи влезе след нея- ма каво сте се нажупили всички- попита тя
- Тифа- отново повтори Клауд- къде бяхте?
- хеи спокойно, каза тя като без да иска залитна защото не се чувстваше добре
Клауд веднага я хвана- хеи какво подяволите става- каза винсент
Тифа се изправи- ох няма значение важното е че доведохме помощ. След като каза това в стаята влязоха дваисетина яки мъже, добре облечени
-Кой са тези- попита Винсент
- те са приятели- каза Тифа
- не ме интересуваше това- каза Клауд, а тифа го погледна странно
- А кое тогава
- Интересуваме някой сторил ли ти нещо, защо не можеш да ходиш
- Ами всъщност...........
- Тифа.......- повтори Клауд
- Просто имахме малко спречкване- каза тифа - това е
- така като ви гледам с Юфи не е било малко- каза Лен
- Е достатъчно де........... Калуд помогна на Тифа да седне на един стол,а останалите си седнаха по местата.Лен донесе две чаши за вода за Юфи и Тифа и им ги подаде.После отиде при гостите и ги попита:
-Желаете ли нещо,господа?
-Не,благодаря-отвърна единия-Сиаме да говорим с Руфас
-Той е в стаята си-лен махна с ръка към една отдалечена врата
Всичките двайсетина мъже се насочиха натам,а Лен се върна при останалите.
-Кои са тези?-попита тя
-Ами.. - Както вече казах те са приятели, достатъчно по въпроса- каза тя
- Вие докъде стигнахте- попта Юфи
-Ами точно до никаде- отговри Винсент- а Клауд е напълно безполезен
- Тифа се очуди- Защо?
- Ами маи не може да те избие от главата си Тифа- каза Лен, като се усмихна
Тифа сякаш си глътна езика- ами.....дам.... така..........както и да е
изведнъж Клауд я хвана за ръката и и дръпна към горният етаж, а Тифа го последва
- Как..- Винсен се опита да каже нещо, но Юфи запуши устата му, докато Клауд не затвори вратата
-Юфииии- тросна се той
- Е какво, нека ги оставим малко сами- каза тя- имат нужда да са сами

Клауд затвори врата зад себе си
- Клауд какво....- започна Тифа, но той я спра
- Искам да сме малко сами и да мислиш само за мен- каза той, като хвана момичето през кръста и я придърпа към себе си, а другата си ръка пройкара бавно по шията и, след което нежно и бавно целуна Тифа. тя до такава степен се отпусна в ръцете му, че ако я бе пусна вероятно щеше да падне на земята.Той я бе притиснал силно до себе си, сякаш нямаше да япусне и я целуваше нежно и и говореше красиви неща.....Те дълго седяха и си ГОВОРЕХА за тях самите

На долният етаж след около пет минутиизлязоха мъжете от стаята на руфас.......... -Благодаря ви господа,че се присъединихте-каза Руфас,като изпрати мъжете до вратата-И благодаря за информацията.
-Ще дойдем утре по същото време-обясни един от мъжете и всичките гости излязоха.Руфас отиде при групичката на масата,които гледаха учудено.
-Какво става?-попита Юна,загледала се във вратата
-Очакват ни трудни времена..Сефирот и поддържаниците му отново са се завърнали,а ние сме малцинство срещу така голяма армия.
Лен се ококори насреща му.
-Да,Лен,така е-продължи той-От утре се разделяте на две групи и теъгвате да търсите поддържаници..само Тифа ще остане тук,защото не е в добро здраве
-Тя няма да иска-каза Юфи
-Ще и се наложи-отвърна Руфас-Няма да я пусна в това състояние
-Клауд ще иска да остане с нея-каза Лен
-Ще видим-отговори Руфас.. Какво ще видим- попита Клауд- за какво става въпрос?....... Всички мълчаха.Никой не искаше да му съобщи.
-Кажете де..не мълчете тала-помоли ги Клауд
Лен се осмели и каза:
-Утре заминаваме на две групи,а Тифа остава тук-изрече бързо като светкавица
-Какво?-учуди се Клауд
-Утре заминаваме и Тифа остава тук-обясни по-бавно Лен и го погледна уплашено..
-Не,аз няма да я оставя-възпротиви се Клауд
-Трябва да дойдеш с нас-каза Рикуу,която не се беше обаждала отдавна-Тифа ще е на сигурно място
-Колкото сме повече,толкова по-добре-подкрепи я Юфи..
-Не!-викна КлаудХеи за какво е врявата- попита Тифа - какво става Клауд- погледан го тяЛен прехапа устни,а Клауд се обърна към Тифа..
-Утре заминваме-каза мрачно той и я погледна като в погледна му се четеше тъга
-Къде отиваме?-усмихна се Тифа
-Ти оставаш тук,а ние заминаваме-Лен го каза преди Клауд
-Какво?-ядоса се Тифа-Идвам с вас
-Не!-намеси се Руфас-Оставаш тук!В къщата!!!
-НО..-опита се да се върптити Тифа
-Никакво но,Тифа-заговори Руфас-Искам да се възстановиш напълно.. Руфас няма да остана тук, вече съм по добре и няма да остана тук сама!
- Тифа вече казах- повтори той
- Клауд......- обърна се тя към него......... Тифа..послушай го..остани тук..-каза той
-Но Клауд..аз искам да дойда-каза Тифа
-Тiф..за теб е под-обре да останеш-намеси се Лен-Ние ще се върнем след няколко дни.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:51 pm

-Но.. О подяволитв няма да остана тук- развика се тя- няма да стане.... Лен направи гримаса,а после отиде при Тифа
-Щом Руфас се притеснява си има прични..истани тук-помоли тя-Ще ти се обаждаме,пък и след няколко дни ще се върнем..
-Поне Клауд да остане-каза Тифа и погледна с надежда момчето Клауд навеед глава- Руфас..... какво?- погледна го огорчено и обидено Тифа
- добре щом така искате- каза тя като повече не погледна никой от тях, дори и Клауд и затръшна вратат зад себе си! След коерто се чу как се чупят предмети........ Тифа блъскаше всичко по пътя си.Клауд излезе от сградата.
-Аз ще говоря с Тифа-каза Лен
-А аз с Клауд-отвърна Винцсент
Другите седнаха по местата си.Лен се качи по стълбите и влезе при Тифа..
-Какво искаш?-попита Тифа и обърна гръб на Лен
-Не се дръж така-помоли Лен-И не се сърди..
-Лен не знаеш какво ми е-развика се Тифа-Всичките ми приятели ме озоставят и аз оставам сама в този..затвор..
-Ние ще се върнем-опита се да я успокои Лен,но Тифа сучпи още една ваза. Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ, защо Руфас ми причинява това- попита тя- не мога да седя тук просто така, ще полудея затворена тук.... -Тифа..за твое добро е..-каза Лен-Ще ти се обаждаме,пък и повтарям:скоро ще се върнем
-Това не ми е достаъчно Лен-викна Тифа-Искам да бъда с вас..да се сражваме рамо до рамо.
-О Тифа и това ще стане,но когато се оправиш напълно-усмихна се Лен и прегърна приятелката си.
В същото време:
Винсент излезе при Клауд:
-Хей,приятел-Винсент потупа Клауд по рамото-Не се ядосвай..няма за какво..
-Тя ще се съсипе повече ако остане тук сама,Вин-ядоса се Клауд...искам да остана с нея Лен излезе от стаята и слезе надолу, а Тифа продължи да беснее на горният етаж като не можеше да си намери място в стаята
Руфас чу шума и излезе - какво става горе попита ток и каде е Клауд?
-Говори с Руфас,братле-предложи Винсент-Tифа е доста ядосана-обясни Лен-А Клауд е отвън в Винсент,говорят..
-Някой няма ли да се опита да усоки Тифа?-попита Руфас
-Опитах..няма смисъл.-отговори светквично Лен-Отивам отвън!
Тя се изправи и излезе отвън при момчетата.Клауд викаше,а Винсент само правеше физиономии.
-Какво става?-учуди се Лен и погледна Клауд
-ядосвам се-каза Клауд
-Това си е твое решение-кимна Лен-Но аз мисля,че трябва да дойдеш с нас.. Ще се кача при Тифа- каза Клауд и влезе вътре без да обръща внимание за Руфас защото явно му беше ядосан
- каква е тази врява попита и Клауд... Лен и Винсент останаха отвън.
-Не знам какво да направя-каза Лен-Не мога да угодя и на двамата
-Странна работа-отвърна Винсент-Какво му пречи на Клауд да дойде с нас и да се чува с Тифа по телефона,а?
-И аз това се питам-кимна Лен-Но също така ще е гадно да оставим Тифа сама тук...
-Дам..-отговори замислено Винсент-Май стигаме до извода,че Клауд трябва да остане..
-Ох.не знам-Лен се хвана за главата..
Междувременно вътре.. Какво става горе- попита отново Клауд
- Ами Тифа е разтроена и мисля че скоро от стаята няма да остане нищо- каза Рикку
- Ще се кача да говоря с нея - каза Клауд
Тифа беше много ядосана и продължаваше да вика и да се дразни
Клауд отвори вратата и влезе- Тифа искам да поговорим
Тя дори не го погледна а се обърна- Защо Руфас ми причинява това- тихо каза тяЛен и Винсент се върнаха при останлите,на които Руфас обясняваше нещо разпалено..
-А,ето ви и вас-зарада се той-Слушайте сега.утре тръгвате рано сутринта към 5 в две групи.Първата група ще сте Лен,Винсент,Юфи и Клауд,а втората-Рикуу,Юна и Тидус
-Но те са по-малко.-каза Лен
-Да,но Клауд май няма да си мръдне й пръста-отговори Руфас
-Защо мислиш така?-учуди се Винсент
-Ще ми е ядосан,че трябва да тръгне,но да продължим:първаста група ще тръгне на север,към горите,а втората на юг-към полята.Разбрано?-завъши Руфас
-Разбрано-отговориха останлите
-Стягайте си багажа-заповяда Руфас! Тифа не получи отговор от Клауд и излезе от стаята, като отиде направо в тази на Руфас
- Руфас защо го правиш- попита тя
- Тифа правя го за теб- отговори за той
- За мен- възмути се тя- и как смяташ че ще ми помогне това?
- Няма да допусна да излезеш от тук предио да се оправиш
- От какво имам да се оправям?- каза тя
- О Тифа дори аз мога да кажа че в последните дни ти се струпшаха много неща и ме е страх да те пусна!!!!!!!!!!!
- Руфас не мога да остана тук
- Това е последното ми решение- каза той - оставаш
Тифа не вярваше на ушите сии затръшна вратат под носа на Руфас, акто тръгна да излиза навън. но............ Лен застана на пътя й
-Няма да ходиш никъде тифа-каза тя
-Остави ме Лен..-викна Тифа
-Тя е права Тиф-каза Клауд,който току що се бе появил.
Лен я погледна тъжно.
-Оставете ме на мира..всички..-извика тя и бутна Лен,но момичето не се мръдна.Тифа не знаеше какво да направи,но Клауд се приближи и я прегърна. Не мога да седя тук, затворена- промълви тихо на Клауд- ще полудея, нищо ми няма искам да дойда моляте каза тя като се отдръпна на страни от него....... Клауд погледна Лен,която кимна отрицателно.
-Тифа..трябва да останеш..няма да те излагаме на опасности,а щом Руфас мисли че е по-добре да останеш-оставашТифа се огорчи още повече и погледна с Тъга Клауд, но не му каза нищо, а се качи в стаята и затвори ватата като не проговори на никого повече и не пусна никой да влезе..... Клауд заблъска по вратата.
-Тифа...отвори вратата..моля те...-викна той,но Тифа не му отвори или пък отговори.
Той седна пред вратата и се подпря на нея.Скоро Лен и Юфи дойдоха..
-По-добре да отидеш да се оправиш,а ние ще опитаме да говорим с нея-предложи ЮфиВървете си всички до един- развика се тя - махаите се не искам да ви виждам........ Тифа...-заговори Юфи кротко сякаш шепнеше нещо на вратата-Тифа...чуй ме много добре...ще дойдеш с нас ако смяташ,че това е най-доброто за теб.Имаш време до утре сутрин да решиш дали ще ти е добре и дали ще издържиш на всичко това ако дойдеш с нас,защото пътят не е много лек,а на всякъде дебне опасност...следователно избираш,че по-добър е пътят на задръжната смърт-при това тя се усмухна леко на себе си и продължи-но ако мислиш,че ще е по-добре да останеш жива тук и да ни дочакаш да се върнем...ще избереш да останеш тук в неведение за последните събития,но в безопасност и с мен...-Тя завърши това и слезе надолу по стълбището без да каже и дума повече... Тифа не искаше да ги слуша, не искаше да мисли за тях нито за Клауд. тя бе до такава степен разтроена, че крещеше в стаята и Клауд изведнъж я чу.......

Тифа...-заблъска той по вратата-Какво ти става?Отвори ми!
Тифа не отвори вратата и изведнъж шумът спря. тя престана да вика без да казва абсолютно нищо
Клауд се притесни още повечеТой чукаше по вратата неспирно...най- накрая той не издържа и счупи вратат за да влезе вътреТифа не му обърна никакво внимание, тя се бе подпряла на една стена, по лицето й се стичахаха няколко сълзи, но тя бързо ги махна. тя продължаваше да седи на едно място и не казваше нищо
Клауд се приближи до нея............
В този момент в стаята влезе Руфас- каква е всичката тази.......- Руфас веднага спря след като видя кава е обстановката в стаята и веднага излезе като нареди- никой да не влиза вътре- каза той и се махна
Клауд седеше и гледаше Тифа- Клауд излез- помоли го тя без дори да го поглежда........ Ще остана тук,с теб-каза той и се приближи,но Тифа все още беше с гръб.
-Не искам..излез-помоли още веднъж ТифаИзлез, моляте- каза тя като се отдръпна от него и не му позволи да я докосне, нито да я целуне- достатъчно моляте........ В очите на Клауд имаше сълзи.Той само вдигна рамене и излезе от статяа с наведена глава.Тифа продължаваше да плаче облегнала се на стената,а другите започнаха да си стягат багажите.Беше станало 3 часа,когато Лен и Юфи рещиха,че трябва да поговорят с Тифа и се качиха при нея.Тя беше седнала на перваза до прозореца и гледаше замислено нещо.
-Тифа-прошепна Лен-Искаме да си вземем довиждане с теб и да разберем дали ни се сърдиш..
Юфи погледна Тифа обнадеждено. Тифа не им обърна внимание, като продъкжи да гледа през прозореца
- махаите се-каза тя- не искам да говоря с никой...... -Тиф-започна Юфи-Не ни се сърди...ние нямаме вина,затова че оставаш тук..
-Не ми напомняй-викна Тифа-Излезте..не искам да говоря с вас,не искам да говоря с никой!!!
Лен и Юфи се спогледаха тъжно,но изпълниха желанието на приятелката си.Бавно заслизаха по стълбите и долу ги чакаха останалите.
-Някакъв пробив?-попита Винсент
-Никакъв-вдигна рамене ЛенКлауд вече беше готов и отиде при останалите. Хммммм ще се кача да я видя- каза той, но Лен го спря....... -Сърдита е на света,Клауд-започна Лен-Каквото и да и кажеш,нищо няма да помогне.
-Но аз все пак искам да я видя-въпротиви се Клауд
-Твоя вола-отвърна Лен-Ако си готов да понесеш болката,която ще ти причини,отново.
Клауд се замисли.
-Не тя ми причинява болка,а аз на нея-отговори той
Лен вдигна вежди.
-Време е за тръгане-съобщи Руфас и Клауд нямаше време да отиде да се сбогува с ТифаНо дори и да имаше Тифа едва ли щеше да го пусне да се приближи близо до нея, или пък да му продовори!!!
Е тригваите- каза Руфас. Клауд хвърли последен поглед на стаята където беше Тифа и се обърна - е готови ли сме.. Всички кимнаха.
-Е,пожелавам ви успех и помнете,че колкот повече,толкова по-добре-усмихна им се Руфас и ги изпрати до вратата
Излязоха навън.Слънцето все още не беше изгряло,а леко се подаваше зад планината.Лен прегърна Юна,взеха си довиждане и се разделиха.Лен,Юфи,Винсент и Клауд тръгнаха на север.Клауд не проговори нито веднъж.Юфи и Винсетн онсъждха нещо,а Лен разглеждаше природата и късаше цветя.
-Клауд-каза т по едно време-Какво ти е?
-Мисля си за Тифа-отговори момчето-Дори не можах да си взема довиждане с нея
-Всичко е наред..обади й се по мобилния-предложи му Лен и той се усмихна. Клауд кимна и извади телефона си.
Тифа видя че телефонът и звъни, но не се поинтересува кой е,. нито пък вдигна. тя седеше сама в стаята, докато телефонът настотелно звънеше и наи- накраят спря........ -Не ми вдига-ядоса се Клауд и замахна с ръка инициативно.
Лен се наведе бързо и избегна удара,но го погледна уплашено.
-Не съм виновна аз-каза тя.
-Оу,извинявай-отвърна Клауд-Но защо не ми вдига?
-Предполагам,че не и е до това-предположи ЛенКлауд продъкжи да звъни, настоятелно ,но Тифа реши, че няма да му вдигне. След половин часв стаята влезе Руфас- няма ли да вдигнеш- попита я тпй.
Тифа го погледна остро, но не му каза нищо
- Тифа хаиде стига вече, знам, че искаше да отидеш, но се безпокоя за теб и докато не се оправиш няма да те пусна. Ако продължиш да се измъчваш така, скоро няма да се оправиш...........
Руфас достатъчно.....- викна тя- сега и ти ли започваш като Клауд, остави ме сама...... Продължаваха да вървят.Беше станало следобяд и слънцето печеше жарко.Лен и Юфи говореха високо и весели,а Клауд и Винсент мълчаха.
-Какво ви е и на двамата?-попита Лен и се приближи до Винсент-Какво ти е?Вчера не беше такъв.
-Клауд ми се сърди,убеден съм-каза той
-О..Клауд-извика Лен и момчето се приближи.-Сърдиш ли се на Винсент?
-Не,разбира се-увери я клауд
-Тогава си говорете-включи се и Юфи,а не стойте отстрани като не познати. те вървяха през гората и изведнъж всичко започна да се затъмнява, докато не стана нощ........те стигнаха до едно село приличащо на град, скрито навътре в горите. Не изглеждаше пусто, а точно обратното. те навлязоха навътре като започнаха да събират последователи. Това бяха хора, който преди са служили на Шинра или имаха желание да го направят сега. важно беше да имат добро здраве и да могат да се бият и защитават........ Вече се бяха присъедунили много хора
Лен им показа от къде да минат за да стигнат до саммолета
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:51 pm

На третия ден вече се бяха събралим около 50 човека.Тифа все още не вдигаше телефона си,а Клауд си умираше от притснение.
-Опитай още веднъж-подкани го Лен и той отново позвъня.
Откакто бяха тръгнали,Тифа не беше излизала от стаята си.Стоеше си до прозореца и гледаше навън.Този път тя отново чу телефона си,но реши да го вдигне.
-Ало-каза плахо тя
-Тифа,слава богу..най-сетне..от няколко дни няма връзка с теб-зарадва й се Клауд
-Клауд,ти ли си бил?-отвърна Тифа
-О,толкова ми липсваш..-каза мило той-Ти как си?Какво правиш?Вече 50 човека се присъедиха към нас..
Тифа се усмихна на себе си.Тя беше сърдита на Клауд,че я оставил сама в тази къща,но сега след като го чуваше се чувстваше щастлива.
-Тифа,там ли си?-попита Клауд
-Да,да-увери го Тифа-Ами..липсвате ми,чувствам се самотна..
-Още утре се прибираме,надявам се и другите да са имали късмет като нас-каза Клауд,а Лен го подкани..
-Върви де..има път до самолета..
-Кой е това?-учуди се Тифа
-Вървим към самолета и Лен ме припира..-обясни Клауд
-Прати и много поздрави от мен-каза Тифа
-Непременно-отвърна момчето
-Аааааа-изпищя Юфи,която вървеше по-напред..-Лен,Клауд,Винсент
Лен и Винсент изтичаха напред при Юфи.Пред тях стояха 10-тима мъже..
-Тифа ще ти звънна след малко-изстреля Клауд и прибра телефона в джоба си.
-Чакай Клауд..кавко става?-Тифа викна,но никой не я чу.Тя се ядоса и излезе от стаята.
-Руфас-изкрещя тя-Къде си?
Руфас се показа от една врата.
-Какво има Тифа?-попита той
-Говорих с Клауд и нещо прекъсна..нещо ги нападна..-заобяснява Тифа
-Те ще се справят..-отвръна Руфас
-Ами ако им се случи нещо?-притесни се Тифа
-Успокой се,Тифа..
През това време:
Лен се удари в дървото и падна на земята.
-Лен-викна Юфи и запрати бумеранга по един от мъжете... те бяха четирима с/щу десете мъже който седяха с/щу тях. Клауд не се замисли и след около 5 мин трима вече лежаха на земята. Винсент също не си поплуваше и след малко още трима бяха на земята
Тифа се бе уплашила до смърт и тръгна да излиза
- Тифа каде отивеаш- попита я Руфас
- Ще ги търся каза притеснено тя, но Руфас я хвана и не и позволи да излезе........ -Никъде няма да ходиш-каза Руфас-Те ще се справят..силни са..
Тифа го гледаше адски уплашено и затрепера..
-Дано да си прав Руфас,иначе никога няма да ти го простя-каза тя
Лен запрати ритник в лицето на един от мъжете и той падна.
-Остават още двама-викна тя.
Юфи се завъртя и удари бумеранга в корема на главатаря им,но той не падна.
-Опа..-уплаши се Юфи.Мъжът я вдигна за рамене и я запрати в близкото дърво.
-Юфи-викна Винсент и удари още един като го изтрита и с двата крака по глават.Мъжа падна.
-Лен,помогни на Юфи-каза Клауд-Ние с Вин ще се оправим с онзи там.
Лен кимна и отида при приятелката си.Тя й помогна да се изправи и я заеде до един камък да седне.
-Много ли те боли?-попита Лен,гледайки раната на на коляното й
Юфи кимна лекичко.
-Няма да мога да вървя-обясни тя(Юфи)-А пък няма да ви е лесно да ме носите.
-Не се безпокой затова сега-усмихна се криво Лен.
Клауд и Винсент удряха главатаря на ''лошите'' един след друг,но той не падаше,нито помръдваше.
-Да не е робот-учуди се Клауд,като запрати още един ритник по врага.
Лен метна на Винсент един пистолет и той започна да го обстрелва,уцели го в ръката и шурна кръв.
-Дали така ще го победим така?-попита Клауд и заби меча си в крака на мъжа.
В къщата..
Тифа се разхождаше налявонадясно и не можеше да си намери място..
-Ох,защо не се обаждат!?-вайкаше се тя..
-Седни и се успокой-прикани я Руфас,но тя не го послуша.. Ох как така да се успокоя- каза му тя. Тифа продължи да се разхожда из стаята
След ощя няколко куршума, главатарят на противниците беше на земята. Винсент вдигна Юфи и я занесе до самолета....... Клауд се държеше за ръката.
-Добре ли си?-попита Лен,като го видя..
-Да..не...малко се ударих-обясни Клауд
-О боже-ахна Лен,като видя раната на ръката му-Трябва да ти сложим бинт.Нали можеш да вървиш?
Клауд кимна и се качи в самолета,а Лен остана да напътства хората.
На две групи по 25 човека се прибраха и кацнаха на 500 метра от къщата.Клауд,Винсент и Юфи изчакаха Лен да се върне с втората група и четиримата тръгнаха към къщата.След около час се прибраха и Тифа ги посрещна на вратата.Юфи беше с превръзка на крака и накуцваше,а Клауд имаше бинт на ръката.
-Какво ви се е случло?-уплаши се Тифа
-Нищо страшно-отвърна Клауд .Прегърна я силно и всички се усмихнаха. Тифа много се зарадва на Клауд, а и на останалите.- Дибре ли е ръката ъи- попита тя
-да Тифа спокойно- каза той- нищо ми няма
- Юфи ти добре ли си- попита я Тифа
-да може да се каже..... Влязоха вътре.Руфас ги поздрави:
-Здравейет,все пак успяхте,така ли?
Лен кимна.
-50,толкова успяхме-обясни тя
-Браво на вас-похвали ги Руфас
-А къде са Юна,Рикуу и Тидус?-попита Винсент
-Още не са се върнали-отговори Руфас тъжно.. Тифа се качи в стаята си, без да се замисля и остави останалите долу. След няколко минути в къщата влязоха Тидус, Юна и Рикку
-наи-после- каза руфас- как се справихте?
- Ами околко 60 човека- каза Юна
- добре сте се справили всички........... -Сега какво?-попита Лен и се проза
-Сега е време за почивка-усмихна се Руфас-Като гледам всички сте изморени..
Всички кимнаха и се разотидоха по стаите.Само Клауд остана на канапето в всекидневната и затвори очи.. Хеи Клауд- чу се гладът на Тифа, която отиде при него. Седна на канапето и се сгуши в ръцете му, а той я притисна към себеси.
- липсваше ми- каза тя- и то много! Той само се усмихна и я целуна... Лен отиде в стаята си и легна на леглото.Обърна се към стената и затвори очи.Мигновенно потъна в дълбок сън.Сънуваше как се разхожда в градина пълна с бели рози и точно да откъсне една,когато..
-Лен събуди се-викна Юна и разтърси сестра си.
-Какво?Искам да си поспя-отвърна Лен и се зави през глава.
-Руфас ни вика за нещо важно..всички са долу,а ти спиш-обясни Юна и й задърпа одеялотоВсички бяха долу и чакаха да видят какво ще каже Руфас
- засякохме, че вече Сефирот събира хората си- каза той- все още са далеч от нас- допълни той
- повече ли са от нас- попита Клауд
- не знам Клауд, пратих Рено и руд да проверят- отговори Руфас
- Явно се събират в " забравената столижа Аджит"- каза той-
а сега можете да си починете......... -Ъъъъъъ..само това ли?-почуди се Лен
-Само това-отвърна Руфас
-Ами..трябва да ходим да се бием в Аджит?-попита Юфи
-Да,но няма да е сега-обясни Руфас-Трябва да обучите новите хора и тогава.От утре започвате!
-Добре-съгласиха се всички
-Тифа-продължи Руфас-Ти също ще се включиш в обучението като учител.
Тифа се усмихна до уши. И кимна с глава. После отново се настани в обятията на Клауд и скоро заспа в ръцете му, а той я наметн а с едно одеяло като не я пускаше от прегръдката си. След малко на стола до него се настани Руфас
- Руфас тя починали си докато ни нямаше- попита Клауд
- Той го гледаше малко развеселено- никак даже, ако мога да се изразя така- каза Руфас- изпочупи половината стая горе- усмихна се той- и мисля че беше доста притеснена и наранена........ -Аз съм виновен-каза Клауд-Не биваше да я оставям тук.
-Другите имаха нужда от теб,сам видя-отвърна Руфас
-Е да,но..все едно.-обясни Клауд.
На горния етаж Юна и Лен седяха в една стая.
-Нападнаха ли ви?-попита Лен и се облегна на стената
-Да и вас както разбирам..-усмихна се Юна
-Да..и нас... След като вече всички бяха отпочинали от работата, слязохан в хола и се настаниха по канапетата, само Тифа още спеше в Ръцете на Клауд
- Е какво ще правим попита Юна........ Аз предлагам да излезем навън и да оставим Тифа да спи-каза Лен
Другите кимнаха,но Клауд ги спря.
-Останете да си говорим де..
-Еми..добре... След около половин час Тифа се събуди- хеи аз маи съм се пооспала- каза тя
- Клауд я погледна нежно- не не си спокойно- почини си- каза и той
- е хора трябва да започнем с обучението на хората.все пак нямаме много време- каза Лен.......... И аз съм на лице-връхлетя Юфи в стаята видимо добре и с усмивка до небесата-А ако знаете само какъв сладур ще обучавам....-тя намигна на останалите и посочи през прозореца едно момче с тъмна коса и пъстри очи.Високо силно и хубаво то гледаше вяло на някъде.-Не е ли сладък?-попита Юфи развълнувано и започна да си тананика нещоОпределено е- каза Тифа без да се усети и Клауд я погледна на кривво
- е стига пошегувах се- каза тя и го целуна- Ами Юфи стига си си губила времето, а започваи- засмя се Тифа.........
-Аз тръгвам- стана и каза Тифа
- каде - спогледаха я другите
- е как къде- учуди се тя- имам група за обучаване....... И аз-каза Юфи силно ентусиазирана-попринцип имам и аз група,но на този ще дам и допълнителни часове... ІМай и аз ще трябва да се заема с групата ми-каза Лен.Тя се изправи.
-Вие няма ли да мръднете?-попита тя и погледна Винсент и Клауд.
-Ами..аз идвам-каза Винсент
-И аз-съгласи се Клауд и всички без Рикуу,Юна и Тидус излязоха отвън.Градината беше пълна с хора,чакащи началото на обучението. леле, доста работа ни чака- каза Тифа
- така е съгласиха се останалите.............
- Всички отделени при мен да дойдат- каза Тифа и групичка от около 20 човека се насочиха към нея- такам да започваме- каза тя....... Лен въздъхна тежко и се изкашля леко.
-Разделете се на групи както са ви разпределили-викаше тя с цяло гърло-Наредете се в редици и се пригответе..
Всички я послушаха.Разделиха се и се наредиха.
-Брей ти много викаш бе-пошегува се Винсент
-Да и сега останах без глас-отговори тихичко Лентифа потъна в земята от срам, незнаино защо- така сега ще показвам хваткиоте, който ще ви служат за отбрана- каза тя и пак се чу гкаса на Лен
- хеи Лен- викна тя- по спокоино го даваи, че ще ме заболи главата
Тифа започна да показва хватки, на момчетата, който и бяха разпределени
Рено и Руд седяха от страни и коментираха.......- малиии Тифа е много добра, направо му завидях на Клауд- каза Рено
- хеи чухте - обади се Клауд от страни
- е добре де извиняваи- допълни Рено
- за какво става вапрос- попита Тифа
- Нищо!!!!- отговориха двамата в един глас
- Лен как върви....... -Не много добре-тя помогна на едно момче да стане.-Доста са неопитни.Тифа се подмисхна.
-Разделете се по двама-нареди Лен и всички я послушаха-Сега-продължи тя-единия да вдигне ръце пред лицето си,а другия да замахне с крак.
Един по един всички започнаха да падат на земята..
-Еееее-развика се Лен-Тези,които са в позиция отбрана,трябва да се задържат на краката си!!Отново
Втори път провал.
-Винсент-викна Лен и момчето се приближи-Моля те вдигни ръце пред лицето си.
Вин вдигна вежди,но я послуша.Лен го изтрита доста силничко,но той не помръдна.
-Ето така-показа Лен-Няма да падате на земята,иначе сте мъртви! Тифа и Клауд избухнаха в неударжим смях
- какво е толкова смешно- попита Лен- ами всъщност нищо.....- двамата продължиха да се смеят. След още около 4 часа тренировки, всички бяха капнали,но поне имаха някакъв напредък........
- Руфас капнах- оплака се Лен, но останалите я подкрепиха
Клауд хвана Тифа, като я придърпа към себе си и я целуна, при което се чуха много отклизи
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:52 pm

от учениците
Ох да продалжаваме..................... Лен извъна очи към групата си.
-Е,сега ще упражним ударите с ръце,дано тук сте по-добре отколко на ударите с крака,защото там сте направо трагедия.
Групата започна да се смее.
-Сега отново по двама-нареди Лен-Единия опъва ръцете си,като пръстите му трябва да сочат накоре,а дланта му да е напред.Другия замахва първо с лявата,после и с дясната ръка без спиране между двата удара.Свирна ли,сменяте си ролите.Ясно ли е?
-Ясно..-отвърнаха групата
-Начало-каза Лен и всички започнаха да се удрят.Някой не се уцелваха и се удряха в коремите.
Лен се хвана за главата от ужас,а после се обърна към Руфас.
-На мен ли даде тези,които са най-зле?-попита го тя сърдито
Руфас само се усмихна и показа групата на Винсент,където самия той лежеше на земята.Лен отиде при него и му помогна да стане..
-Какво се случи?-учуди се тя
-Исках да се научат да бият удари с крака,но върху мен и като се неточни получих удар в корема..-обясни Винсент,а Лен се захиили. Винсент как си- попита го Клауд
- Ами да кажем, че съм горе- долу- отвърна той
- тифа как се справяш- попита Клауд
- ми мисля че при мен нещата вървя добре, но докато говореше тя отнесе един много силен удар в главата, макари, че беше в гръб.... -Тифа-викна Клауд и отиде при нея.Помогна й да стане-Добре ли си?-попита уплашено той
-Да..-кимна Тифа-Трябва да продължа
-Престани-викна изведнъж Лен-Случайно да ти казах да го риташ в главата.
Едно момче я гледаше уплашено.
-Съжелявам-извини се то и Лен му се усмихна.
-Сега се наредете в колона и иска да видя как всеки от вас ще се прицели в ръката ми и трябва да ме уцели.
Те се наредиха в колона и започнаха да я ритата.Лен на няколко пъти се стовари на земята,защото са неточни..
-Не ставате-извика тя,когато всички минаха-Защо не се опитате да се прицелите,а?
Всички избухнаха в дружен смяхТифа можеш ли да продължиш- попита я Руфас
- да мисля че ще мога, но като гледам скоро Лен ще се измори от викане по тях- усмихна се тя
След още 3 часа тренировки четиримата( Тифа, Лен, Клауд и Винсент) бяха капнали от умора и не можеха дори да се изправят- ох а сега каво- попита Тифа.......
_________________-Ми спрете по-добре-каза Руфас,но Лен го погледна тъжно..
-Ако работим с това темпо,може би след 5 години ще ги обучим-усмихна се криво тя
Тифа се усмихна едва-едва.
-Права е..в ужсна форма са-подкрепи я Винсент
-Значи продължавайте-отвърна Руфас,но те не помръднахаРуфас не мога да стана, много съм изморена- каза Тифа, а останалите я подкрепиха- все пак не можем за един ден да ги научим на това което ние сме учили в продължение на години....
Добре влезьте вътре и си починете малко- каза той
Всички влязиха вътре и след около пет минути Тифа и калуд бяха заспали, като Клауд бе прегърнал Тифа............ Лен се усмихна.
-Вижте ги колко са сладки-каза тя и се облегна назад
-Дам..-подкпрепи я Винсент
-Аз мисля да отида да си почина-каза Лен и се изправи-Вие какво ще правите? е аз не смятам да купонясвам- засмя се Винсент- мисля че и аз ще си почина малко, преди Руфас пак да ни е стройл- каза той
След около 45 минути Руфас мина през всички- е хаиде на работа- каза той. Останалите го погледнаха странно....... Лен се окоори насреща му..
-Чувствам се като парцал..каква работа ще свърша-озъби се тя
-Не знам-усмихна се Руфас-Но трябва да опиташ..
Лен се изправи.Във всекидневната се бяха събрали всички,но никой не изглеждапе въудушевен,както отначало..
-Излизайте-заповяда Руфас и всички излязоха отвън.Отново застанах при групите си.
-И сега-каза Лен и се проза-Опитайте се да сте точни,иначе ще ви накарам да правите лицеви опори-заплаши ги тя.
Изшъна ръката си напред и като по чудо всички успяха да я ритнат.Ту силно,ту слабо,но успяха.
-Браво-похвали ги тя-Сега трябва да вдим рефклексите ви.Започваме с най-лесното.Не можете да знаете от коя страна ще нападнат.В групи по трима.Двамат нападат,един се пази.Искам голямо внимание,защото е опасно.. Иде ми да убия Руфас- изсумтя Тифа- не моган да гледам, пък ще показвам хватки, офффффффффф.......Изведнъж се чу силен трясак и една метална плоча летеша към Тифа, но тя успя с лейота да я отбие
- какво става- попита тя и в същият момент през оградите прескочиха 20 здрави мъже, който го гледаха злобно............
- Ооооооооооооооо, чудесно- ядоса се Тифа- сега и това..... Лен закри очи с ръце.
-Защо този ден ни върви на бой,а?-ядоса се тя
-Не знам,ама определено нямаме късмет-кимна Винсент-Давайте
Всички се приготвиха за бой.Мъжете се приближиха и боя започна.Лен извади пистолета си изастреля единия,Клауд заби меча с в друг,Тифа изрита трети,Винсент наби четвърти,но те нямаха достатъчно сила за всичко.След като избоха 10-тима,Лен извика:
-Не мога повече..нямам сила
-И аз-призна си Тифа и залитна назад
_________________като падна на земята, но не можа да се изправи повече, След малко към боя се присъединиха Рено и Руд, но това не им помогна.........
Накакъв мъж се приближи към Тифа с намерения да я нарани. Тя се опита да стане, но не можа.......... Лен забеляза Тифа и приближаващия се мъж.Затича се към нея и с всичко сила изрита мъжа по главата.Той падна.
-Тиф..опитай да стигнеш до къщата..-помоли Лен и й помогна да стане.
Тифа тръгна към къщата,а Лен се върна при Клауд и Винсент.Продължи да стреля
-Колко още остават?-попита тя
-Като гледам около петима-отговори винсент
-Къде е Тифа?-почуди се Клауд
-Накарах я да се върне в къщата-обясни Лен и удари един от лошите по главата с лакът. те успяха да победят петимата мъже и всички бяха капнали
- да влезем вътре- каза Клауд и останалите се съгласиха
Те влязоха вътре, но беше празно, вътре нямаше никой.... Къде е Тифа?-стресна се Клауд
-Не знам..аз я изпратих да дойде тук-отвърна Лен-Руфас,не се ли е връщала?
-Аз мислех,че е с вас-отвърна Руфас
-Неееее-ахна Клауд-Къде ли е? На горният етаж се чу тропот и чупене на прозрци, след което последва крясък. Какво стана- оплши се Юфи. Останалите се качиха горе, но не намерих абсолютно нищо. Прозорецът на стаята беше счупен и нищо друго..... Клауд се надвеси през счупения прозорец.
-Дали са я отвлякли?-попита Лен
-Дано не си права,Лен-отвърна Клауд-Да тръгнем да я търсим..
-И аз искам,но не мога да мръдна,братле-каза Винсент
-Нито пък аз.-подкрепи го ЛенНе мога да седя тук със скръстени ръце каза Клауд,аз тръгвам- при тези думи той залитна, почувства силна болка в Главата и падна на земята. Той се събуди след един час като още чустваше болка.. Хей какво става тук?!-чу се глас и след малко на вратата се показа ЮфиДокато останалите бяха в Къщата Тифа се събуди с силно главоболие в тъмна стая без прозорци. В единият ъгъл на стаята имаше нещо като железни окови. Вратата беше голяма и направена от стомана. Тифа се опита да помръдне, но не успя. Ръцете и бяха вързани с дебело въже така, че да я притиска към железен колк в средата на стаята и колкото и да се мъчеше тя не успя да се отвърже.
След около половин час вратата на тъмната стая се отвори и вътре влезе висок мъж с черна коса и светло зелени очи, който седеше и я гледаше
- Кой си ти наруши тишината тя
- това не е важно сега- отговри студено той
Тифа продължаваше да се мъчи да се отвърже, но само губеше силите си
- не се мъчи, няма да успееш да се отвържеш- каза мъжът
- Защо съм тук, какво искаш от мен- повиши тон Тифа
- Хмммм много неща- замисли се мъжът- ти ще си моята примамка- каза той като докосна лицето й и вдигна главата й нагоре, но тя веднага се обърна- и още нещо, ще искам - каза мъжът, като се обърна и излезе от стаята, затваряики с трясък вратата
В това време Клауд се събуждашеЮфи го тресеше със всичка сила...
-Хайде Клауд,събуди се!-викаше му тя-Тифа има нужда от помощ! Клауд вече се бе събудил, но чустваше силна болка в главата...-
- Какво стана- замаяно попита той.............
Тифа седеше в стаята завързана и продължаваше да се мъчи да се отвърже, но нищо не се получаваше
След малко в стаята влезе накакъв мъж, който ядосано и викна
- престани да викаш, нама да те пусна
- накараи ме де- възпротиви се тя
Мъжът без да се замисля я изрита с всичка сила в главата и излезе от стаята...... Хейде кой идва с мен!-попита задъхана Юфи която току що бе изправила Клауд на крака.-Освен Клауд,де.
Лен,Винсент и Сет се съгласиха веднага.Скочиха от местата където седяха иизлезнаха бързо навън.
Дръж се Тифа-мислеше си Клауд-Аз идвам...След мен!-извика той и забърза към мотора си-Няма да е зле да се качите в колата на Вин.Те кимнаха.Скоро пътуваха към края на града до едно място известно като Свърталището на смъртта.Там се събираха последователите на Сефирот... На мястото сякаш имаше хиляди хора
Тифа седеше в стаята в полусъзнаниеи след малко доиде същият който я изрита и я погледна злобно, като я хвана за ръката и я дръпна , но тя се възпротиви, при което той започна да я влачи. Стигнаха до голяма по добре осветена зала и той я бутна на земята
Пред нея седеше мъжът който първи я бе посетил в стаята
кажи ми къде се крият войниците на Шинра- каза той
Тифа го погледна странно, но не му отговори
- Не ме карай да наранявам красиво създание като теб- повтори той
- нищо няма да ти кажа- обърна се тя към него
Той се ядоса и вдигна ръка към нея, всякаш използваше магия
Тифа падна на земята гърчейки се и пищеше от огромната болка, кочто и причиняваше мъжът........ Юфи,Лен,Винсент и Клауд слязоха на мястото и започнаха да съставят план как да спасят Тифа и да победят хиляда човека.
-Клауд ние ще ти осигурим път,ти трябва да спасиш Тифа-завърши Лен
-Ще се справите ли?-попита Клауд с недоумение
-Би трябвало-отвърна Винсент-Ще гледаме да останем живи
-Каква утеха-усмихна се крвио Клауд
-Ти не мисли за нас,а бързо намери Тифа..не се знае колко ще ги задържим-обясни Юфи-Е готов ли си?
Клауд кимна.
-Успех,братле-Винсент го потупа по рамото и заедно с Лен и Юфи тръгнаха към голямата тълпа.
-Хей,защо не се престорим на такива като тях?-прдложи Лен
-Идеята не е лоша-усмихна се ЮфиКлауд тръгна към коридорите, а Лен, юфи и Винсент се сляха с тълпата
Тифа продължаваше да крещи от болка, а Мъжът не спираше да я мъчи. Скоро писъците и се увеличиха и всички мижеха да чуят как крещи........ Лен,Юфи и Винсент застнаха най-отпред,като се опитваха да скрият лицата си.Изведнъж чуха писъците.
-Това е Тифа-прошепна Лен
-Определено..хайде трябва да осигурим безопасен път на Клауд.-подкани ги Лен. изведнъж, Лен и останалите започнаха да привличат вниманието на всички мъже, за да може Клауд да спаси Тифа от залата излязоха всички без Тифа и мъжът
- Кажи ми къде са- ядоса се мъжът още повече, но Тифа не му каза нищо, изведнъж Тифа започна да се гърчи и да крещи по силно, защото болката беше непоносима, а мъжът не спираше да я мъчи, като увеличаваше силата си, но не забеляза, че стаята беше празна.... -Винс,повдгни ме-помоли го Лен и момчето я вдигна
Тя размаха ръце и извика:
-Хванете ни деееее..ние сме войни от Шинра..
Всички хиляда души се обърнаха към тях.
-Бягайте-викна Юфи и тримата се разбякаха.
Лен се спъна в един камък и падна.Юфи и Винс не забеязаха и продължиха.Качиха се в колата и потеглиха точно когато Лен ги настигна.
-Е,благодаря-развика се тя и се качи на мотора на Клауд.-Потегляме..
Тя запали мотора и тръгна след приятелите си.Последователите на Сефирот ги подгониха.
-Накъде отиваме?-кресна Лен,когати стигна колата
-Караме към столицата-отвърна Юфи
Лен кимна и ги изпревари.Враговете се бяха качили по моторите и ги гонеха.
-Ох..дано издържим-каза Винсент
През това време Клауд влезе в залата и видя Тифа да лежи и да се гърчи на пода.
-Тифа-прошепна уплашено тойМъжът видя Клауд и веднага отпусна магията. той гледаше Клауд и всякаш в очите му пламна огъм. Клауд тръгна към Тифа, но мъжът го изпревари, като я хвана и я притисна ди себеси. Не му беше трудно, защото Тифа бе почти изпаднала в безсъзнание и още усещаше силна болка и не можеше да се възпротиви на мъжът.
[/code]
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:52 pm

- Още една крачка- закани се той- и не отговарям
- клауд го послуша и не помръдна
- знаеш ли- започна мъжът- не си обаснявам как такова красиво момиче, може да те обича- допълни той след което я обърна към себеси и бавно и дълго я целуна пред очите на Клауд
Тифа се мъчеше да го отблъсне, но нямаше никакви сили и по лицето и се стекоха сълзи
При тази гледка Клауд полудя и се затича към мъжът..... Винс и Юфи изпревариха Лен и тя остана по-назад.Един мъж я настигна и опита да я удари.Тя извади пистолета си и го застреля точно в главата.Той падна от мотора,а превозното средство спъна други двама.
-По-бързо Лен-Юфи се показа от прозореца на колата.
-Идва..идвам-Лен даде газ и ги настигна-Да спрем и да се бием-предложи тя
-В столицата ни чакат другите,а и пчти стигнахме-отговори Винсент
Лен вдигна рамене.Скоро наближиха столицата и влзоха вътре.Всичките им 110 ученици се бяха насъбрали.
-О чудесно-зарадва им се Лен и спря мотора.Слезна и се приготви за битка.
Скоро в града нахлуха лошите.Започна ожесточена борба.. А...не искам да ви притеснявам-каза Юфи и прасна един по муцината,а друг удари с бумеранга-но как ще си дойдат Клауд и Тифа...-тя пак удари един и улови бумеранга си за да го запрати по друг-Смисал...не очаквате да се върнат пеша от там? Клауд беше подивял от яд и все още не вярваше на това което бе направил мъжът, чието име все още не знаеха. Той обаче не смееше да се приближи до него, за да не нарани Тифа
- Знаеш ли- започна мъжът- ти не я заслужаваш.........
- Кой си ти?- попита Клауд едва здържаики гневът си-, какво искаш от нас и от нея
- Мъжът се замисли само за секунда- От нея мога да искам много неща, както и от всички вас! Вие сте моят ключ към вселената и чрез вас ще успея да възродя Дженова и Сефирот.......
Мъжът притискаше към себеси силно Тифа и въпреки, че тя се мечеше с всички сили да се измъкне неуспяваше, заради умората и болката която незнайно защо, все още изпитваше..........
- Защо искаш да ги възродиш?- попита остро Клауд
- За да могат да ме оценят и най- после да получа властта, която заслужавам
- Знаеш добре, че никога нама да получиш нищо от тях, нали?
- Това са долни лъжи- извика мъжът
- За какво ти е тя?- попита Клауд като посочи с глава Тифа- защп я нараняваш?
- Понякога се налага да прилагаш сила, за да получиш това което искаш, а тя не искаше да ми съдеиства, а и мисля, че такова красиво момиче не трябва да е с теб! Ти и причиняваш болка...
- от къде знаеш всичко това- каза Клауд стискаики юмрука си и едвам сдържаики се да не го нападне
- Ха, аз знам много повече от колкото си мислиш- изсмя се той, като продължи да целува Тифа по врата
- Пусни ме- успя да прошепне тя, а Клауд вече не можеше да се сдържи....... Да...вярно!-плесна се Вин през лицето-хаиде дa oставим тея тук.Като гледам добрe се справят-погледна той учениците който бяха повалили почти всички до този момент. и да тръгваме.Лен идвай-извика той и я хвамам за ръката.
Юфи се качи при Вин в колата,а лен бе на мотора на Клауд.Те стигнаха до мастото кадето бяха сега Клауд, Тифа и непознатият мъж....
* * *
Тримата влязоха в сградата.не бе трудно да открият от каде идват Крясъците на двамата мъже и Тифа.Вин влетя в стаята първи,a момичетата влязоха след него.Пред тях се откри учудваща гледка . Мажа държеше Тифа, като я целуна отново пред Клауд,който вече бе толкова ядосан че едва се сдържаше да не извади меча си, но не го правеше защото знаеше, че може да загуби най- скъпият си човек на света.! Какво става тук- викна Юфи- и кой подяволите си ти? Когато Юфи и останалите влязоха, мъжът притисна Тифа още по силно до себеси, а тя вече не издържаше на огромната болка, която и причиняваше мъжът и продължаваше да се опитва да се измъкне от ръцете му. Клауд бе подивял
- докосни я още веднъж и се заклевам, че ще те убия- каза Клауд с огромна злоба
- Клауд вървете си, бягаите- успя да прошепне Тифа- моляте....... Няма да те оставя тук- викна Клуади погледна озлобено мъйът- вземи мен, а остави другите да си вървят. Така и така тя не знае нищо. Само аз знам истината. Пусни ги да си ходят и ще ти кажа всичко!
- За глупак ли ме мислиш- засмя се мъжът и отново притисна Тифа до себеси- никога няма да стане! За твое добро е обаче да почнеш да пееш. иначе ще убия всички ви като започна от нея- той я целуна,а тя бавно се отпусна в ръцете му със сълзи на очите
- Тифа!!!- викнаха всички в един глас ижасени. Тифа бе на краят на силите си!!!..... Юфи, Лен и Вин седяха и гледаха към Клауд, който не се сдържа и се засли към мъжът, но незнайно защо той просто изчезна, сякаш заплахите му не означаваха нищо...........
Тифа падна на земята едва дишаики, но все още изпитваше някаква болка........ Клаус вдугна Тифа ио четирирмата тръгнаха да бягат към колктат на Вин и мотора. Точно преди да излязат ходната врата се затвори. Един лудешки смях кънтеше в цялата сграда:
- Никога мняма да излете живи от тук! Никога- смехът се усили, а Тифа отслабваше все повече и повече
- какво ще правим- попита Лен
- не можем да я оставим, но ако пък я вземем той може да я убие- допълни Юфи- тя е на краят на силите си...
Изведнъж на краят на коридора се чу шум от приближаващи стъпки. Това беше той ... Сефорот
- Но как- Клауд не вчрваше на очите си
- Клауд..стари приятелю - той се усмиихна злобно и прдължи- озъзнах, че за да бъда отново исртински, а не само духът който съм сега не ми трябва Женова или каквато и да било магия , трябвами просто едни обикновен простосмъртен, който да използвам за да се възридя. И аз го намерих- той погледна Клауд в очите и не каза нищо повече, а се затича към Клауд... клауд не беше в състояние да се бие, а и не можеше да остави Тифа. Той бързо се огледа и видя, че близкият прозорец е отворен. четиримата бързо се измъкмаха през него, като след това успяха да се измъкнат незабелязано, и тръгнаха към къщата на Шинра. Скоро пристигнаха много преитеснени вътре...... Какво става тук?!- викна руфас оъ горният етаж и бързо слезе по стълбите, като прескачаше повечето стъпала
- Тифа не е добре!!!
- Знаем това- викна Юфи- по важно е да и помогнем
- Няма да е лесно......цялата и енергия е като изсмукана от нея- Руфас я пое и слезе по едни стълби с нея! - ще маправя каквото мога я вие....- той ги погледна- починете си
- разчитам на теб- викна Клауд преди Руфас да изчезне с Тифа- А руфас
-Не Клауд!!! не може да дойдеш, поне не за сега!!! Рено, Руд елате с мен- викна ги Руфас- Юфи- викна я той и и прошепна- Каквото и да става не пускай Клауд долу!!! ТЯ кимна с глава а Руфас, Рено и Руд слязоха по стълбите и се чу само как се затваря вратата и нейното силно заключване.....
Руфас слезе ппо коридора надолу и скоро стигнаха до огромна стая с много машини. Стаята беше добре осветена и вътре имаше няколко човека. Тифа не можеше да стой в ръжете на Руфас, тя изпитваше силна болка и се опитваше по някакъв начин да я спре, а силите и намаляваха..........
Руфас влезе в стаята, като остави Тифа да лежи на едно легло в/ху което висяха някакви странни машини
- Тифа- прошепна и той- този мъж е оставил част от силите си в теб и затова все още изпитваш болка- продължи той- трябва да измъкнем тази енергия иначе няма да издържи!! - той говореше тихо, но въпреки това тя го чуваше. ще почусваш болка, докато я изтръгнем, но след това всичко ще изчезне, обещавам.......
Тифа не реагираше по никакъв начин на думите му....
- Включете устройството- нареди Руфас и няколко човека се насочиха към нея, като завързаха ръцете й и се отдръпнаха
- пускай- заповяда руфас на един от мъжете
- Шефе, не знам дали ще издържи- каза Рено
- Ще издържи, не се безпокой- отвърна му Руфас
Всички се отдръпнаха настрани и силен блясък за момент обля цялата стая. Тифа почуства невероятно силн болка, всякаш нистина изтръгваха нещо от нея и писъците и се чуваха чак в стаята кадето бяха Клауд и останалите.......... Тифа!- викна Клауд- Слизам долу
- Не! Клауд недей моляте-Юфи застана пред него- по- добре е да не слизаш, тя ще е добре!!!
- Ти луда ли си?!- развика се той- Нима не чуваш силните и крясъци
- Да чувам но..... Клауд...моляте потърпи още малко. Сигурна съм, че Тифа ще се оправи!- Юфи го гледаше съсъ сълзи на очите, защото самата тя не знаеше какво става с Тифа долу, а крясъците и я плашеха. Клауд обаче беше бесен. Той избута Юфи в стената и се затича надолу по стъбите..... клауд стигна до голяма врата с прозрачно стъкло от където се виждаше всичко в стаята, но вратата беше силно заключена. Той заблъска по нея
- Руфас отвори проклетата врата- викаше той, но Руфас не трепна
Тифа продължаваше да крещи и изведнъж ммашината спря и болката и изчезна............
вратат се отвори и Клауд връхлетя в стаята побеснял
- Руфас ти полудя ли!!!!?????????? Той се затича притеснен към Тифа.... Спокойно Клауд- викна Руфас- тя ще се оправи- необичайна усмивка грейна полицето му, той потупша Клауд по рамото и каза - Можеш да останеш при нея колкото поискаш!!- и излезе от стаята...
След няколко минути гласът му отново прокънтя- Клауд какво си направил?!!- Юфи лежеше в безсъзнание на земята а Лен и Вин се опитваха да я свестят. В желанието си да види Тифа той бе блъснал с такава сила че Юфи бе изпаднала в незсъзнание... Клауд се притесни- рено стой тук моляте- каза Клауд и се качи по стълбите. Останалите бяха пренесли Юфи на близкото легло..
- Юфи- притесни се той още повече- съжелявам аз не съм искал да те нараня- каза той
- Е можеби ако беше по внимателен- скастри го Руфас
- Е можеби ако не бе подложил тифа на това адско мъчение долу....- каза с злоба Клауд и не довърши изречението
- Юфи..Юфи- продължаваха да се опитват да я свестят останалите, но тя не реагираше......... Клауд!- Лен влезе в стаята- Тифа....тя се събуди!!!
Клауд озлетя от стаята и отиде да види Тифа- идваме след малко- обеща тойКлауд слезе долу, а Рено и Тифа всякаш се караха за нещо...
- Рено остави ме- каза тя
- Тифа не се инати все още си слаба.....
Клауд се очуди- хеи какво става- попита той като се приближи до Тифа
- Голям инат е - изсумтя Рено- опитва се да стане, а Руфас забрани да се движи, докато не се възтанови напълно....
- А това няма да е скоро- прекъсна го гласът на Руфас- Тифа каде си тръгнала???????!!!!!........
Тифа не му отговори, а отново се опита да се помръдне, но не успя и се почуства зле
- Клауд Юфи е добре не се притеснявай- при тези думи Клауд го погледна злобно, сякаш изпитваше злоба към него.....
-Юфи- сепна се Тифа- какво и е?
- Малко е зле, но ще се оправи, получи силен удар в главата..........
Тифа все още беше замаяна и отпаднала,но продължаваше да се мъчи да се изправи
- Клауд- кза Руфас- качи я горе..........
- Но как е Юфи- отново попита Тифа....... Ще оцелее- бе отговорът на Руфас, който бе забелязъл държаниетом на Клауд- Клауд бих искал да си поговорим после. Ще те чакам в кабинета си- каза Руфас и изчезна в един от асансьорите.
Кл;ауд вдигна Тифа внимателно и с помощта на Рено бе пренесена в една от стайте на горният етаж. Там си правеше компания с Юфи, която бе на едно от съседните легла
- Щ е ви оставя да си починете- каза Рено и дръпна Клауд за ръкава
- Аз ще дойда после. Сега отивам да говоря с Руфас....
- Хеи Тиф- промълви Юфи с омаломощен глас- Ти успя!!!... Тифа не каза нищо, а само се усмихна
В същото време Клауд влезе в кабинета на Руфас
- какво искаш- попита той
- Клауд разбирам, че си ядосан
- Ядосан- извикак Клауд- не стига, това което и причини онова чудовище, а и ти реши да я доизмъчиш.....
В главата на Клауд проблясваха моменти от случилото се в замъка в който бяха те......
- Онзи човек...- Клауд не можеше да си намери място в стаята и сякаш побесня още повече
- Сам като се сетя.- че той си позволи......- Клауд замълча и не довърши изречението и продължи да нервничиЮфи вече се чувстваше по-добре затова стана и отде до леглото на Тифа, която спеше. Усмихна и се леко и излезе, за да не я буди....От кабинета на Руфас се чуваха крясъците на Клауд, който в този момент всякаш бе бесен на целият свят, заеади случилото се с Тифа.
- Виж Клауд- говореше му Руфас- това бе единственият начин да спасим Тифа. Рискован, да но.... единствен. Нима предпочиташ тя сега да е мъртва пред това да се възтановява, Клауд?!- Той не отговори. В съсъзнанието му още изплуваше онзи ужасен момент на болка през, който премина Тифа, а наи- много го болеше, че не бе способен да и помогне... Виж Руфас- започна Клауд- ти не беше там, не видя какво и причини този........дори не искам да си мисля за него
Руфас се замисли за моментн и каза- Клауд, за да си толкова бесен той и е направил още нещо. Какво?!
Клауд затвори очи за момент и през съзнанието му минаха всички момент от случилото се и той всякаш имаше чуството, че ще се срине всеки момент....
- Клауд отговори ми- напомни му Руфас
- Той.. той я притискаше до себе си и............
Клауд не искаше да продължи.... На вратата се почука вратата и в кабинета влезе Рено
- Не искам да ви прекъсвам, но Юфи и Тифа се събудиха и са по- добре- оповсти той с усмивка на устата
Чудесно- усмихна се Руфас- Клауд, когато се чустваш готов ми каже всичко което се е случило, а сега върви при Тифа...тя има нужда от теб. Кл;ауд не чакаше втора покана с бързи стъпки той се насочи към голямата зала където всички се бяха събрали. Юфи водеше Тифанадолу по стълбите и двете си говореха уживено за нещо. Щом Тифа видя Клау, усмивка грейна на лижето й , тя понечи да се затича към него, но това което успя да направи, бе да
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:52 pm

падне на земята заедно с Юфи... Клауд помогна на двете момичета да станат и веднага щом Тифа се изправи прегърна силно Клауд, а той я притисна към себеси....
Тифа усети, че на Клауд му има нещо
- хей какво ти е?
- Нищо- усмихна се той-нищо- и пак я притисна до себеси
- Съжелявам- прошепна и той
- Тифа го погледна въпросително- За какво???????
- Че не успях да те предпазя- наведе глава той- и , че..
- Тифа го прекъсана и го целуна
- Не си виновен ти и нека да не говорим за това, може ли- помоли Тифа
Кауд кимна одобрително, но някаква болка продъкжаваше да го мъчи, въпреки, че той умело прикриваше чуството от Тифа
- Защо си станала- чу се гласът на Руфас- нали казах да си почиваш
- Руфас не започвай отново- прекъсна го Тифа- моляте, не искам да седя горе сама..... Ами добре-сви рамене Руфас-Аз имам малко работа..оставам ви тук..довиждане
Останалите го изпратиха с поглед.
-Сега какво следва?-попита Юфи изморено
-Може би е време за почивка-предложи Винсент
-Аз не мисля така-тъй като Лен беше права,тя посочи прозореца-Учениците ни се върнаха и май са доста ранени.
Тя изтича отвън и всички освен Юфи и Тифа,които трябваще да си почиват,я последваха.
-Донесете ми памук,бинт и реванол-помоли Лен,като гледаше раната на главата на едно момче.-Кой те подреди така?!-каза мило тя
Вин изтича и донесе каквото беше поръчала Лен.
-Не ме гледайте,а помогнете..всички са ранени.-подкани ги Лен с укор.
-Добре де-скастри я Винсент и се зае да превързва едно момиче.
-Не мърдай,момче-викна Клауд след малко.
Едно момче имаше голяма рана на крака.
-Хей,това не е ли онзи,където Юфи го хареса?-попита Лен Винсент
-Същия-отговори момчето-Дано да е добре
-Не е-каза Клауд дочул от разговора им-Раната е доста дълбока.. Mного ли е сериозно- попита Лен, разтреовжена
Клауд не отговори- ще се оправиш- каза той на момчето без да го поглежда.....
След около 1 час всички бяха превързани, но Клауд въздъхна тежко
- Какво има- попита го Лен
- Има някой от тях, който повече няма да могат да се бият, а те са още млади!!! Не трябваше да става така....- Той наведе глава и не каза нищо повече
Тифа седеше в стаята си.....,а долу Юфи се грижеше да бъдат добре превързани раните на момчето което тя бе харесала
- По- добре ли си?- попита го тя мило
- Да усмихна се той...... Лен гледаше Клауд тъжно..
-Ти не си виновен за нищо-каза мило тя и го потупа по рамото-Те се биха и помогнаха..сами са го поискали
Клауд не отговори,а само вдигна рамене.
-Остави го..ще се оправи-намеси се Вин,като се приближи
Клауд го изгледа изпод вежди и влезе в къщата.
-Какво му става?-ядоса се Лен
-Нищо..-каза Винсент-Мисля,че се измъчва заради Тифа и онзи,където-той не довръши изречението
Зад тях се чу тропот и двамата рязко се обърнаха.Около десетина коня се насочваха към тях с бърза крачка.Вече бяха на един метър,когато Вин бутна момичето на земята.Конете за малк да ги премажат
-Кои са тези?-уплаши се Лен,когато се изправи
-Не знам,но май не са врагове-отвърна Винсент и показа мъжете,които влизаха най-спокойно в къщата. Мъжете влезоха в къщата и се насочиха към стаята на Руфас и влезоха без дори да почукат.......
Руфас се изправи- е слушам ви- каза той
- Сефирот пренастройва войската си и скоро ще ни нападне- каза един от мъжете- и трябва да предприемем мерки.......
- Ще предприемем- каза Руфас притеснен- не се безпокой. За това ли дойдохте- попита ги той
Мъжете се спогледаха- Руфас има начин по който може да удължим малко времето си- каза мъжът
- И какъв е той- попита Руфас
- Рио Сарат, така се казва мъжът, който подготва войската- мъжете говореха за същият човек с който се сбяха сблъскали останалите
- Какво за него - попита той
- Той иска нея- каза мъжът в ъгала на стаята- иска момичето което беше затворил онзи ден и ако.му........
- Тифа- възкликкна Руфас- ти да не полудя- ядоса се Руфас
- това е единственият начин.............
-Вън!!!!- побесня още повече Руфас
Мъжете излязоха и си тръгнаха, а Руфас затвори вратата на стаята си.....
Щом Лен видя, че мъжете излизат, веднага се помести, за да не се опитат отново да я премажат
- нахални същества- изсумтя тя....... Винсент се ухили и двамата влязоха вътре.
-Какво искаха тези мъже?-попита Лен тези,които бяха вътре
-Не знаем..говориха с Руфас-обясни Юфи
-Чудесно..значи ще е готов за още един разгвор-отвърна Лен и се запъти към стаята на Руфас,но Вин я дръпна за ръката
-Не прави глупости,Лен-каза загрижено той
-Пусни ме-викна Лен-И не се приетснявай!
Тя се отскубна от хватката му и отиде в стаята на Руфас.
-Какво искаха тези?-попта ядосано тя,като затвори вратата след себе си.
-Това не те засяга-скастри я Руфас
-Казвай веднага-развика се Лен-Омръзна ми всико да се крие от нас..ние се бием,а пък ти знаеш всичко.
Руфас сви рамене.
-Е добре ще ти кажа-отвърна той-Онзи,който сържеше тифа,се казва Рио Сарат и събира войската на Сефирот.Той иска Тифа и ако му я дадем ще спечелим време.
Лен стоеше като гръмната.
-Никога няма да предадем Тифа.. дума и да не става-кресна тя
-И аз така казвам-обясни мъжът-Но,ако иксаме да ожиеем,по-добре ще е да тренираме..
Лен кимна и довърши;
-Благодаря за честността..мога ли да кажа на останалите?
-Без на Клауд и тифа,защото ако им кажеш ще полудеят-отвърна Руфас
Лен кимна.
-Е добре-и излезе от стаята потресенаТифа беше в стаята на горният етаж и не чуваше нищ, но и тя се стараеше да се откъсне от останалите за малко.........
Клауд обаче чу, че в стаята се повишава тон. Той отиде при останалите
- за какво беше врявата- попита той
- Нищо!!!!- отговориха останалите в един глас, като се стараеха да бъдат възможно наи- убедителни......
Докато тифа седеше в стаята, тя си спомняше всеки момент от случилото се в замъка, спомняше си онзи мъж чието име все още не знаеше и с омраза си спомняше как той я бе целунал и нещо от вътре я сви от болка. тя не можеше да откъсне мислите си от всичко което се бе случило...
- какво ще правим сега- попита Лен............ За какво става въпрос?-учуди се Клауд
-Иди малко при Тифа-подкани го Винсент
-Защо?-каза подозрително Клауд
-Ами..защото е сама и съм сигурна,че има нужда от помощ-обясни Лен,когато Винсент отвори уста
Клауд вдигна рамене и тръгна по стълбите.
-Какво ще правим?-отново попита Лен-Само трима сме,а те са поне 100.Без Клауд и Тифа не сме достатъчно силни.
-Ще измислим нещо-окуражи ги Винс
-Дано да си прав..-обади се Юфи-Учениците ни са слаби и няма да могат да се бият..колко време каза,че имаме?
-Руфас не оточни,но се съмнявам да е много.Предполагам два-три дни.-каза Лен
-Чух всичко-викна Клауд,който всъщност ги подлсушваше-Какво става тук?
Лен,Юфи и Винс се спогледаха уплашено. Нищо, Нищо!!!!- отново се опитаха да замажат положението останалите
- не се притесняваи- допълни Руфас, който бе дочул разговора и се опита по някакъв начин да замаже положението
- защо не вървиш при Тифа- попита го той
- руфас аз не съм глупак- каза настоятелно Клауд- искам да знам какво става
Точно в този момент Тифа излезе от стаята, но сякаш и имаше нещо
- вие не може ли поне за момент да спрете да се карате и да криете неща един от друг- каза тя някак странно..-омръзна ми.... Лен стисна Винс за ръката.
-Какво?-подшушна той
-Трябва да измислим нещо...-отвърна тихичко тя
-Tифа по-добре се върни в стаята и вземи Клауд с теб-изпревари ги Юфи
-Не-отсече момичето-Вие криете нещо от нас..кажете-тя говореше бавно и измъчено
-Ти си слаба..сега няма да говорим-намеси се Лен
-Да,върни се в стаята..за твое добро е..-каза и Винс- Тифа по- добре си почиваи- каза Руфас
- Не, няма да седя и секунда повече тук- каза тя и се насочи към вратата с бърза крачка- надявах се, че поне на приятелите си мога да разчитам, но.........- Лен изтри сълзите си и се подпря на рамото на Винс.
-Руфас,ти си виновен..-изхлипа тя-Тифа ни се сърди,но аз няма да търпя.
-Какво искаш да кажеш?-учуди се Руфас
Лен се обърна към Клауд.
-Мъжът,който държеше Тифа се казва Рио Сарат и иска Тифа за него-извика тя
Клауд замръзна на място
-Ето това не искахме да ви казваше,но вие мислите,че ви предаваме-продължи да вика Лен-Хайде Клауд..всички знаем какво ще направиш-ще се качиш на мотора и ще тръгнеп към въпросния Рио,за да го убиеш,нали?
Клауд наведе глава. Защо не се опитате да ме разберете- каза тихо той- вие нямате представа какво..................
Клауд нямаше сили да продължи да говори, а само една сълза се стече по бузата му....... Не мога да те разбера-продължи да вика Лен-ако наистина ни имахте за приятели,нямаше да говорите така..
-Виж Лен,това е толкова трудно..-едва-едва каза Клауд,но Лен поклати глава. Съжелявам, вие не ме разбирате- каза той...........Изведнъж телефонът му звънна. беше Тифа. Той не вдигна ами само излезе от къщата. Той се насочи право към скалите в покрайните на града, където предполагаше, че е Тифам и се оказа прав........
Щом го видя тя се затича към него и го прегърна силно, всякаш искаше нещо
- Ела- каза той- като я хвана за ръката и двамата се върнаха в града, но не в къщата, а в една стара църква в коятро всичко бе порутено, но бе някак уютну........ Лен се отпусна на едно кресло уморено и каза:
-Защо и го изкарват на нас?
-Не знам,но недей да се ядосваш-посъветва я Винс
Юфи кимна и се облегна на момчето до нея.Изведнъж Лен се ококори срещу него.
-Как ти е името?-попита тя
-Ланс-отвърна уплашено той,защото Лен го гледаше доста остро
-Ланс..ти чу много неща-започна Лен-Но трябва да остане тук и да не излиза от тук!
-Лен,не му се карай де-помоли я Юфи
-Няма-Лен омекоти тона си-Но трябва да ни обещае..
-Обещавам-каза Ланс и се усмихна.
Лен го погледна по-мило.
-Къде ли отидоха Клауд и Тифа?-учуди се Винс
-Не знам-вдигнаха рамене Лен и Юфи
През това време Тифа и Клауд бяха седнали в единия ъгъл на църквата,сгушени един в друг и си говореха тихичко. - ПИсна ми от всичко и от всички- каза Тифа- Руфас си мисли, че може да контролира света, но не е така- допълни Тифа
- Спокойно- каза и той тихо- не мисли за това, не се мъчи
- Клауд.....- той я прекъсна и я целуна, след което и прошепна- Обичам те, ти си всичко за мен!!
Тифа се усмихна, а изведнъж телефонът и звънна. беше Руфас
Клауд взе телефона от ръцете и и вдигна- какво искаш- каза той
Руфас първоначално се учуди, защо калуд вдига телефона и, но не каза нищо- искам да говоря с Тифа. Клауд я погледна, но тя поклати глава
- руфас тя не иска да говори сега- каза той- не може ли да ни оставите за малко сами........ Много е важно-отвърна Руфас,а Клауд направи идиоткса физиономия.След което подаде телефона на Тифа.
-Какво искаш пък сега?-каза сърдито тя
-Аз само исках да ти кажа,че Марлийн и Дензъл ги няма-отговори Руфас,а Тифа потръпна.
-Как така ги няма?-повтори уплашено тя
-Изчезнали са..Лен и винс гитърсят,но мисля,че трябваше да знаеш..-обясни Руфас и затвори.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:53 pm

Очите на Тифа се напълниха със сълзи.Клауд я погледна странно.
-Какво се е случило?-попита той
-Марлиййн и Дензъл ги няма- какво?!- стресна се Клауд- как така..........
- хаиде да тръгваме- каза Тифа, след което извади телефона си и се обади на Лен и Вин
- каде са?- попита уплашено тя
- завели съм ги към замъка на Рио........
Тифа потръпна и телефонът просто се изплъзна от ръката й падаики на земята
-Клауд се обърна и видя, че тя цялата е пренледняла
- тифа какво има?!!!!!!!- попита той уплашен като вдигна телефона и
- Те.... те са ги отнесли към замъка..на....на Рио...... Клауд потръпна и се закова на място.
През това време...
Лен и Винс се спотайваха до един голям камък.
-Няма време да чакаме Тифа и Клауд..трябва да вземем малките-каза Лен
-Аз съм съгласен-кимна Винс-Но ще успеем ли?
-Надявам се-отвърна Лен и се изправи.Извади пистолета си и тръгна напред.Винс вървеше плътно зад нея. Двамата минаха покрай пазачите, но нямаше как да вземат малките, защото те бяха в стаята на Рио
През това време тифа и Клауд е промъкнаха през заден вход на замъка и се движеха по някакъв страннен коридор, но не усетиха, че зад тях има човек. Изведнъж се чу силен трясък като удар и Клуад падна на земята. Докато тифа се изправи, накой силно я удари по главата и тя падна до Клауд............
В същото време Лен и вин също нямаха особено голям късмвт и ги сполетя същото както Клауд и Тифа....
По късно в една малка студена стая в която нямаше нищо се събудиха Клауд, Лен и Вин, но Тифа не беше там...нито пък децата..
Клауд се събуди последен
- какво става, къде съм??- той се опита да помръдне, но бе някак силно завързан за стената с дълго важе
- няма да успееш да ги скъсаш- каза Лен-
- къде е Тифа- попита той след акто забеляза, че я няма
- не знаем - каза Вин- когато се събудихме я нямаше
- В главата на Клауд минаха като на бърз кадър всички моменти от отминалите дни и това което бе научил тази сутрин.........
Той се уплаши до смърт и отново се опита да скъса въжетата....
В същото време Тифа се събуди в друга стая, която не изглеждаше по различно от останалите..... Тя бе завързана за едно легло и не можеше да се отвърже, Дензел и Марлийн бяха наблизо, защото гласовете им се чуваха ясно през стените. Тифа се огледа наоколо....всичко бе пусто, а тя бе сама....
През това време Юфи бе решила да вземе Ланс( момчето което слллучайно бе разбрало всичко) заедно да отидат и да помогнат на останалите, който се губеха вече трети ден..Стигнаха до сградата, но решиха да търсят пролуки по покрива през отдушниците. тъй като Юфи бе нинджа, да влиза по този начин и бе нещо като специялност. Двамата се качиха на покрива и от там влязоха през едно отдушник в сградата. скоро стигнаха доедна добре охранявана стая
- Сигурно са там- каза Ланс- с такава охрана...
- тихо ланс- скастри го тя- сега трябва да сме махимално тихи, чуят ли ни, мъртви сме- той не каза нищо повече, а само кимна. повървяха още малко и намериха място от където да излязът на етажа. Двамата тръгнаха безшумно към мястото където бяха пазачите- Добре на 3-каза Юфи- 1...2....сега- двамата скочиха с/щу мъжете , 4-ма на брой и скоро вече отключваха стаята...нещо вътре шаваше и те отвориха. Пред тях стояха... Пред тях стояха Клауд, Лен и Вин
- Юфи!!!- възкликна Клауд-отвържи ме, бързо -каза той много притеснен
Юфи и Ланс ги развързаха- каде е Тифа?- попита Юфи
- не знам- каза клауд- да вървим да я търсим......
В това време Тифа седеше сама в стаята, а пред нея имаше поднос с храна и вода. Изведнъж се чу скърцане и вратата се отвори, като вътре влезе Рио. Тифа го погледна само за секунда и наведе глава
- Яж- каза той, но не получи отговор. Тифа само погледна към храната и отново наведе глава
- какво искаш от мен, от приятелите ми от децата????????........
- Децата бяха само за да ви примамя- каза той- а приятелите ти са за Сефирот, мисля, че той ще им се зарадва....
А ти- той погледна към Тифа- ти си за мен
Тифа го погледна учудено и малко уплашено- какво?!!!....
_________________Юфи и останалите тръгнаха по един от коридорите....След малко стигнаха до едни помешения приличащи на затвор. там в многеството клетки бяха затворени все служещи на Сефирот или от хората на руфас- Влад това ти ли си?- Клауд е се задледа в един млад тъмнокос мъж който времето бе състарило, но все още си личеше млаодта му по силните мускули и блясакът в очите му...... Лен, Вин Юфи и Клауд бързо освободиха хората на Руфас, като им показаха от каде да се измъкнат......
Тифа стана от леглото и се дръпна назад, всякаш, за да се отдалечи от мъжът, но не успя, защото беше завързана здраво
- Толкова си красива- каза той и Тифа пребледня- повече няма да бъдеш негова....на Клауд- каза той малко заплашително Приближавайки се до нея
- махай се веднага- каза тя като тръгна да го удря, но той хванма ръцете и........ ...я целуна.Тя се опита да се отскубне,но Рио не я пускаше.
През това време..
Бяха отвързали повечето хора и ги бяха оставили подпрени по стените,защото те нямаха сили.
-Сега какво?-попита Лен-Някой има ли представа къде е Тифа?
-Аз мисля,че Рио я е взел в неговата стая-отвърна Клауд и стисна юмруци.-След мен
Четиримата излязоха от помещението и тръгнаха по друг тесен коридор. тифа отблъсна мъжът назад- не ме докосвай повече...
- какво ще ми направиш- каза подканващо той и пак я сграбчи
- пусни ме- започна да вика тя- махни се от мен..... Той не я пусна а я завлачи към неговата стая и я бутна вътре, като влезе и заключи вратата
- на каде да вървим сега- попита Юфи.... -Нямам представа-въздъхна Лен-Клауд,намали малко,че няма да ми останат сили да се бия..
-Не може-викна Клауд и продължи да тича
-Ау-Юфи се спъна и падна.Ланс й помогна да стане и продължиха след останалите.
-Стига!Спри,Клауд-помоли се Лен и спря.
Останалите последваха примера й.
-Тифа е в беда!ТРЪГВАЙТЕ ВЕДНАГА!-крещеше Клауд и продължи да тича
Винс и Юфи вдигнаха рамене и заедно с Лен и Ланс продължиха след Клауд. Klaud poso4i edna staq v kraq na koridora:-Tam e!-4etirimata se zati4aha po posoka na vratata,no izvednaj s vklu4i alarma.Qvno senzorite postaveni na etaja gi bqha ulovili.4uha se priblijava6ti stapki i kam desetina maje zapre4iha vhoda kam kabineta na Rio,a ot vatre se 4uva6e glasat na Tifa...
-Ufi,Vin,Len otvle4ete im vnimanieto-vikna Kluad,a te kimnaha i predizvikaha majete kato gi otdale4iha ot vratata.Togava Klaud q razbi i vleze....Pred nego se razkri gledkata na Rio pritisnal do sebe si Tifa i tova totalno go vbesi... Пусни ме викаше тя- като блъскаше назад Рио, но той придължаваше да я дърпа към себеси- махни се-започна да го моли тя, но той бе упорит и нямаше никакви намерения да я пусне
Вратата се отвори и Клауд влезе с трясък- пусни я веднага- разкрещя се той, но мъжът не го направи а вместо това насочи ръка към Клауд и той падна на земята от силата на Рио
- Клауд!!!- викна Тифа и тръгна към него, но Рио я хвана и я дръпна към себеси....
_________________Neee!-izvika Ufi i se zati4a kam Rio i Tifa-kato se blasna v Rio s vsi4ka sila i toi padna na zemqta kato pusna Tifa... Тифа се затича към Клауд и му помогна да стане, но в същото време и Рио също се изправи като ритна с всичка сила Юфи в отсрещната стена...
След това удари Клауд и дръпна Тифа като и прошепна- ще ги убия- клаза тихо той- знаеш, че мога, но ще ги пощадя ако останеш тук и ги отпратиш- продължи той..... Tifa ne go slu6ai-vikna i Ufi koqto ve4e se be6i izpravila na kraka-Nie ne tragvame ot tuk bez teb!I da iska6 ne moje6 da ni otprati6!-tq metna bumeranga si po Rio kato prorqza dalboka rana v rakata mu... Рио се ядоса и събори всички на земята, след което хвана здраво Тифа и я дръпна силно назад причинявайки и страхотна болка
- Клауд- изкрещя тя от болка и страх
В чите на Клауд пламна огън и той нападна Рио....
Мъжът бутна тифа на земята извади меча си и двамата с Клауд вече водеха ужесточена битка........ Другите не знаеха какво да правят.Предприемеха ли нещо имаше риск да уцелят Клауд,затова стояха безмълвно отстрани.Юфи беше стиснала Ланс за ръката,а Лен направо се бе вкопчила в рамото на Винс.
-Да помогнем на Тифа-подшушна Юфи и двете с Лен тръгнаха натам,но Рио ги забеляза и така между другото ги повали на земята.
Момчетата им помогнаха да се изправят,а Тифа се изправи.... Клауд остави го- викаше Тифа- да се махаме- продължио тя, но Клауд изпитваше такава омраза към Рио, че не се вслуша в думите на Тифа
Тифа тръгна към останалите, но Рио я видя и само с един замах я запрати в стената с огромна сила. Тифа понесе удра и успя да се изправи....
Клауд побесня, той щеше да нанесе един последен удар на Рио, но мъжът отново изчезна.......
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:53 pm

-AAAAAAAA-Разгневи се Клауд-Мразя го тоя!!!
-Да тръгваме-подкани ги Лен
Клауд тръгна към Тифа и я прегърна,но изведнъж и тя изчезна от ръцете му.
-Какво се случи току що?-сепна се Клауд
-Тифа изчезна-проплака Юфи-Рио и неговите магий..
-Къде ли е?-учуди се Лен
-Не знам,но трябва да я намерим-отвърна Клауд и излезе от стаята..
Винс,Лен,Юфи и Ланс го последваха.Клауд сам не знаеше накъде ги води,но искаше да немери Тифа повече от всичко на света.А през това време.. Тифа изведнъж се строполяса на земята.....тя се изправи и се огледа. Намираше се сред някакви дървета, но мястото и беше напълно непознато. Дърветатат бяха високи и напълно прави с големи клони, но нямаха листа, нито едно...Тифа си мислеше, че е сама, но не беше така.......от ъгъла излезе разгневен Рио, той вървеше бързо и ядосано към Тифа, като я хвана за врата и я подпря на едно дърво стискаики я силно
- Защо не ги отпрати- крещеше той въпреки, че сам знаеше, че няма да получи отговор на нито един въпрос и след малко я пусна. тя падна на земята едвам дишайки
Клауд беше много объркан и не знаеше на къде да ходи. Изведнъж странна картина премина през главата му....Същите онези дървета, който бе видяла Тифа се появиха в съзнанието му
-Знам кладе е - каза той- да вървим, бързо..... Ама как така?....-Юфи го погледна изпитателно
-Няма значение- отвърна Клауд- следвайте ме!- останалите кимнаха и скоро вече бяха на пътя кадето ги чакаше мотора на Клауд и колата на Вин
- Бързо нямаме никакво време за губене!- викна Клауд и тръгна напред
-Стягаите коланите- викна Вин и потегли с бясна скорост след Клауд. Не след дълго стигнаха една гъста гора с големи вековни дървета.
-Амаче място!- каза отвратена Юфи, а Лен кимна в знак на съгласие
- Несъмнено това е мястото- каза К;ауд и влезе в гората последван от останалите. Неочаквано се обади Ланс
-Аз познавам това място- каза той- тук има една база изоставена от много години. Сигурно са тамРио и тифа бяха в изоствен преди много години бункер. вътре беше съвсем слабо осветено
- какво точно искаш от мен- отново го попита Тифа
-мълчи!!! -викна и ядосано той
- няма да си мълча- отговори му тя, като се опита бързо да се измъкне от бункера..... Рио замахна с ръка и вратата се заключи.
-Няма да мърдаш оттук-кресна той
През това време...
-Тогава ни води Ланс-подкани го Лен
-Натам-посочи момчето и всички го последваха.
-Изморих се-въздъхна Лен след малко
-Не мрънкай,а върви-скастри я Клауд и тя го изгледа сърдито. Klaud ne e nujno da bade6 grub!-skastri go na svoi red Ufi-naistina imame nujda ot po4ivka i az sa6to se 4uvstvam tolkova...umorena-izvenaj celiq svqt se zavartq pred o4ite i tq se hvana za glavata i pripadna...
-Vin,ostani pri momi4etata!-naredi Klaud,a ti Lans me vodi kam bunkera.Mom4eto kimna i dvamata prodaljiha kato ostaviha priqtelite si na edna zelena polqna.Skoro Ufi se sabudi sas silno glavobolie...
-Kakvo stana?-popita tq kato sko4i na kraka ot koeto pak q zabolq glavata-Oh...tq se sgomulqsa na trevata do Vin i Len koito q gledaha s golqm interes i i se hileha.
-Mnogo sme6no!-trosna im se tq-E,neznam za vas,no az otivam da namerq ostanalite!-i se zapati kam edin halm kadeto se belle6e ne6to...Bunkerat...
Mejduvremenno tam... Тифа блъсна Рио назад- нали не очакеаш, че ще седя тук- каза тя и пак тръгна към вратата, докато се опитваше да я отключи Рио я зграбчи и я метна назад
- Не ме дразни- викаше и той.......... Викаше той клато я удари Аз съм опасен..не ме дразни-викан по-силно той
През това време Клауд и Ланс стояха на няколко метра от бункера.
Клауд понечи да тръгне напред,когато чу глас зад себе си.
-Закъде без нас?-Лен,Винс и Юфи се приближаваха.
-Е,да влизаме-подкани ги Клауд и всички се насочиха към вратата.Вътре се чуваха крясъците на Рио и Тифа.Клауд изрита с всичка сила вратата и тя се отвори.
-Ах,ти нищожество такова-закани се той към Рио и вдигна меча си.
Двамата отново започнаха битка.
-Тифа-подвикан тихчико Лен-Насам..
Тифа безшумно излази до приятелите си.. Tragvaite bez men!-vikna Klaud
-No,Klaud-vazprotiviha se vsi4ki-Ne mojem da te ostavim
-Kazah da tragvate!-glasat mu be pove4e ot seriozen.Nikoi ne 4aka6e vtora pokana i vsi4ki barzo se zati4aha nadolu po sklona dokato Rio se bie6e s Klaud.
-Klaud tova moje da ti potrqbva!-vikna Ufi i mu metna dve kristalni top4eta...materiq... Клауд!!!- викна Тифа като тръгна да се връща назад, но Юфи я хвана
- Тифа той ще се оправи. спокойни= каза и тя
- няма да го оставя- възпротиви се Тифа
-Но тифа тряб.....
- Не!!!- викаше тя..............
Клауд водеше ужесточена битка с Рио
- Ти си чудовище- викаше Клауд........ Тиф,тръгвай-подкани я Лен и я задърпа,заедно с Юфи
-Няма да го оставя-ядоса се Тифа
-Той е силен,ще се оправи-намеси се Винсент
-Не,не и не-противеше се Тифа
Докато те водеха този безмислен спор,Клауд продължаваше битката си с Рио.
-Ти-гневеше се Клауд-Нарани Тифа и приятелите ми.Никога няма да ти простя!!!
Той силно замахна с меча си и издълба дълбока рана в десния крак на РиоРио се строполи на земята и не успя да стане отново. Клауд се насочи към него
- каквото и да правиш тя няма да е твоя- каза с злоба Рио. Клауд се ядоса и замахна един последен път с меча си.....гласът на Рио не се чу повече.......Клауд излезе от бункера. Веднага щом Тифа го видя тя се затича към него и силно го прегърна..... Всички се усмихнаха.
-Всичко свърши-прошепна Клауд на Тифа и я притисна по-силно към себе си.
-Аз..ами..не мисля така-намеси се Лен и показа зад тях.
Доста голяма войска заплашително се приближаваше.. да се махаме- каза Юфи и останалите се затичаха към колата и мотора
- Бързо хаиде да се махаме- Скоро всички пристигнаха в къщата
- Руфас нападат ни- викна Юфи- имаме наи- много 1 ден- каза тя като всички без Клауд и Тифа се запътиха към кабинета муТифа и Клауд седнаха на дивана и Клауд прегърна Тифа.
През това време останалите бяха в кабинета на Руфас.
-Колко са?-попита той
-Около 3000-отвърна светкавично Лен
-След колко време ще пристигнат?
-Ден-два-обади се Винс-Не повечеРуфас се замисли и вдигна телефона- излезте- каза той- отидете да си починете, а после ще говоря с Тифа- каза той и набра някакъв номер
Останалите не чакаха втора покана и се насочиха към голямата зала където бяха Клауд и Тифа
Тифа погледна останалите- Благодаря- каза тя....... За какво?-учуди се Лен,но не я погледна.
-След това,което ви наговорих,вие не ми обърнахте гръб-отговори Тифа леко смутена.
-Не се притеснявай-отвърна Юфи-Руфас иска да говори с теб.
Двете с Лен й се усмихнаха и излязоха отвън. Тифа стана и се запъти към кабинета на Руфас, който вече бе приключил телефонният си разговор....
Тя отвори вратата и влезе като затвори леко вратата........
- Слушам те -каза тихо тя........ Лен и Юфи застанаха на терасата.
-Дали ще успеем да се справим и с тази битка?-каза Лен
-Надявам се..-отвърна замислено Юфи-За какво ли Руфас иска да говори с Тифа?
Лен вдигна рамене и се загледа в далечината. Тифа- започна Руфас- този мъж каквото и да ти е направил.....
- Руфас моляте не искам да говоря за това- помоли тя
- Изслушай ме- прекъсна я той- не искам да мислиш за това никога повече- каза той, а Тифа го погледна странно....
- Руфас не си мисли, че ще ми е лесно.... Знам,че няма да ти е лесно,но трябва
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:53 pm

[b][i]да се справиш-продължи Руфас.
-Аз не знам дали ще успея-отвърна Тифа
-Ще успееш!Имаш Клауд и приятелите си..-каза Руфас
-Да,имам Клаудд,но едва ли имам приятели след онова,което има наговорих... Приятелите ти винаги ще те подкрепят тифа- каза Руфас- единственото за което се притеснявам е, че в послдено време ти преживя твърсе много, но знам, че ще се справи, а и трябва защото ако не можеш ще измъчваш и Клауд със себеси.........
Тифа наведе глава
-знаеш, че той те обича безумно нали?
-Знам- каза Тифа- и ще направя всичко за него...
Руфас не каза нищо само се узмихнаМожеш да отидеш при останалите-каза Руфас и Тифа излезе от кабинета му.Върна се във всекидневната,където всики бяха насядали по фотьолите,но никой не говореше.Сякаш си бяха сърдити за нещо.
-Ъъъъъ..скарани ли сте?-попита Тифа,като ги видя.
-Не,просто няма какво да си кажем-отвърна студено Лен и продължи да гледа тавана. Виж Лен ако си ми сърдита- започна Тифа- съжелявам, не ми е лесно, нито пък на КлаудЛен не отговори,а продължи да гледа тавана,сякаш там имаше нещо кой знае какво.Направи се,че Тифа нищо не е казала.Тифа погледна обнадеждено Юфи и Винс,но те само вдигнаха рамене.
-Не мога да седя тук-каза след малко Лен и излезе от стаята.Отиде в градината и седна под едно дърво.Погледна небето-тъмно синьо,обсипано със звезди.
*Колко е красиво*-помисли си тя и затвори очиЮфи излезе на терасата.
-Хей,Лен!-викна тя.-ела вътре,моля те!Имаме да си поговорим с Тифа и Клауд!
-Налага ли се?-попита отегчено Лен,но все пак стана и се запъти към входа.
-да!-викна й Юфи.-ако искате до утре да сме живи трябва да сме единни,а не да допускаме някакви дреболии да ни развалят отношенията!-Юфи викна това малко посилно,за да го чуят и другите вътре.
-какво има?-попита Лен и се строполи на един от фотьойлите и се зае да оглежда тавана.
-Аз...-започна Тифа.-наистина много съжалявам!Не исках да се получи така....просто....аз....извинете!.Юфи,която отдавна й бе простила само се усмихна доволно,Вин също не се сърдеше,а лен се усмихна леко и погледна Тифа. След това отново се загледа в тавана.
-Та..за какво ще си говорим?-попита тя отегчено,като се опитваше да не показва каков мисли
-Не се дръж така-Винс я бутна леко
-Ако ти преча,ще се махна-викна му тя
Винсент наведе леко глава.
-Хайде да обсъдим битката,която ни очаква-подкани го Лен,но никой нищо не казаНе мисля, че можем да обсъдим битката, преди да обсъдим отношенията си- каза Клауд- Лен не се сърди на Тифа- каза той- струпа и се твърде много- каза той като гледаше упорито в Лен, но тя не му обурна внимание
- Лен- каза тихо Тифа- съжелявм, разбери ме не ми е лесно.... Не мисля, че можем да обсъдим битката, преди да обсъдим отношенията си- каза Клауд- Лен не се сърди на Тифа- каза той- струпа и се твърде много- каза той като гледаше упорито в Лен, но тя не му обурна внимание
- Лен- каза тихо Тифа- съжелявм, разбери ме не ми е лесно.... ..а след това се усмихна.
-Още ли си ми сърдита?-попита Тифа,като я пусна
-Не.-отвърна Лен-Не ти се сърдя.
Двете се прегърнаха отново,като вече всичко беше на ред.
-Винс..съжелявам,че ти се развиках-каза Лен
-Няма проблем..-отговори момчето и се усмихна.
-Значи вече всичко е наред?-намеси се Юфи
-Да-съгласиха се останалите.. А колкото до утрешната битка...-напомни Юфи.-Нали усвободихме хора на Руфас от онзи затвор?-тя погледна Клауд защото той познаваше един от мъжете.той кимна.-Да....и какво за тях?
-Ами...те биха могли да ни помогнат стига да знаем къде са в момента и да ги убедим,че Руфъс не ги е предал...защото.-каза Юфи с разочарование.-те се чувстваха предадени! Тифа седна отново до Клауд и той я прегърна като отново и прошепна- обичам те...Тифа се усмихна и се сгуши в ръцете му...
- Руфас влезе в стаята и ги огледа- не се притеснявайте- каза той- намерих хора, който да ни помогнат.....
_________________Ох...-въздъхна Юфи.-иска ми се всичко това да свърши и да отидем някъде...на някой остров например,ама всички...ще е страшно забавно,не мислите ли?!-Юфи се строполи на едно кресло и се отдаде на мечтите си... Остро,слънце,палмички и кокосови коктейли-замечта се и Лен-Наистина щеше да е хубаво..
-Абе я престанете!-скастри ги Руфас-Трябва да обсъдите доста неща..
Лен и Юфи направиха сърдити физиономии,но после пак се ухилиха.. Тифа се беше замислила дълбоко в нещо и изобщо не чуваше какво и говорят останалите, нито пък чу думите на Руфас.....
- Тифа- скастри я той като я погледна остро..... Съжелявам-извини се Тифа
-И така,с това приключваме-завърши Руфас и излезе от стаята.
-Опа..ами аз нищо не чух-каза Тифа и всички се расмяха.
-Клауд ще ти обясни-отвърна ЛенЕй,Руфъс! Нещо не си в настроение, а? - ухили се Юна, която влезе в стаята. - Не ти ли идва малко много стрес?
Руфъс се намръщи и й обърна гръб. Юна сви рамене, ухили се още повече и седна на един стол. Качвам се горе- каза тихо Тифа и тръгна по стълбите без да каже нищо друго
-Юна каде е Тидус попита Вин.......
- Ще дойде след малко- отговори Юна.... Аз искам да си поспа-каза Лен и се качи в стаята си.Легна на леглото и както винаги се загледа в тавана.Скоро затвори очи и потъна в сладък сън.Сънуваше как побеждават и както каза Юфи заминават за някакъв остров..има палми и кокосови коктейли...
-О,колко е хубаво...-мислеше си Лен и се завъртя на другата старанаКакво ще правим сега- попита Юфи тези, който бяха останали в хола на къщата, но никой не и отговори......... Клауд последва Тифа нагоре. Тифа вече беше в стаята когато Клауд влезе.
- Как си? От толкова много грижи нямаме време да останем насаме. - каца той.
- Да така е. - отговори Тифа... ....като се приближи до Клауд и го целуна прошепвайки му- Обичам те!!!.... Клауд не каза нищо, а само се усмихна, като отново целуна момиочето
Юфи вече не можеше да си намери място в стаята от притеснение и вълнение- ох кога ще свърши всичко- изсумтя тя
- хей успокой се- каза и Вин.... Неочаквано вратата се отвори и вътре влезе Рикку ухилена както винаги.
-О,съжалявам,че чак сега идвам...-засмя се тя и изгледа присъстващите.-Ама какво е станало?Защо е това лошо настроение?
-Предстои битка.-обясни кракто Ванисънт.
-Аааа...-Рикку поклати разбиращо глава.-А къде са останалите?Или само ние ще се бием?И срещу кого е тая битка? Юна вдигна нещо от земята, така че само Рикку да го види. Двете се ухилиха. Юна стана и пусна един бръмбър(незнам от къде се появи) в качулката на ВинсентРикку и Юна продължиха да се хилят като поглеждаха скришом Винсънт,който явно нищо не бе усетил.
-Какво ви прихваща?-учудено попита той.
-Обичаш ли бръмбари?-попита Рикку без да спира да се хили.
-Бръмбари ли?Какво...защо питаш?-тотално се обърка той гледайки ту Рикку,ту Юна. Вин отново се загледа в стената, замислен за нещо, а Юнаи Рикку продължиха да се хилят
- Е хайде стига де- скастри ги Вин, при което двете момичета избурнаха в бурен смях, а останалите ги гледаха втренчено и доста неразбиращо
- Но какво е толкова смешно- ядоса се ЮфиВинс...-започна Юна като се задъхваше и се държеше за стомаха. - Имаш бръмбърче в качулката.
Винсънт скочи като ужилен, а Юна и Рикку избухнаха в смях. след като Вин поскача около 5 минути из стаята накрая се успокой.
Той погледна гадно Юна и Рикку и излезе от къщата.....
- Браво!!!- каза им Юфи
- Но какво просто се пошегувахме- оправда се Рикку..... Eми на всички са ви потънали гемиите. Решихме да ви напраим малко кеф. - каза Юна и се ухили. - На всичкото отгоре са пак почват некви предания за бай Сефирот. - продължи тя. - Айде давайте го малко по-ведроВсички я гледаха изумено.За момент тя срещна погледна на Рикку.
-Какво толкова казах?Това си е самата истина!!!
Рикку не се сдържа и отново избухна в неодържим смях падайки назад.Вратата се отвори и вътре влезе леко намръщения Винсънт и я изгледа изпод вежди.
-Ама какво ви става?Още ли не сте спрели да се хилите? Юна поклати глава и се ухили.
-Тифа и Клауд пак ли отидоха да се натискат? - попита ухилено тя. Юна скръсти ръце и каза:
-А пък вие много им се връзвате на тея глупости. То е ясно, че ще бием Сефирот. Стига сте сумтяли само. Дайте малко да се позабавляваме. Аз съм за,но от толкова смях ме заболя корема!-отвърна Рикку вече успяла да подтисне смеха си.Винсънт я изгледа намръщено. Клауд и Тифа се усамотиха, но чуха някъкъв шум на долният етаж. Тифа само сви рамене и се
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:54 pm

приближи към Клауд.
-Да слезем да проверим какво става? - предложи той и стана.
Тифа кимна и го последва. Долу всички се смееха,а Винсент правеше сърдити физиномии.
-Изпуснахме ли нещо?-попита Клауд
-Нищо съществено-отвърна Лен-Ам..вие какво правихте? Юна се наведе към Рикку и прошепна нещо в ухото й. Двете отново се запревиваха от смях. Винсънт ги погледна намръщено, а Юна му намигнаКакъв беше този шум- попита Тифа- този който чухме с Клауд- продъжи тя...........
Останалите се спогледаха учудено, като не разбираха за какъв шум става въпрос.... Сигурно говорите за бурния смях на Рикку и Юна?-попита Юфи силно развеселена. Тифа и Клауд се спогледаха- сигурни ли сте- попита ги Тифа
- дааааааааа- отговориха Юна и Рикку, който се хилеха с страшно удоволствие и никой не можеше да помръчи настроението им.....
- Добрее..- каза малко забавено Тифа, гледайки ги малко странноШумът беше различен. Небеше смях. Поне така ми се струва. - каза Клауд.
Другите запазиха тишина. Всеки замълча и се съсредоточи за да чуе някакви змуци. На Клауд му стана смешно от цялата тази гледка и се закиска. Другите също се засмяха и всички задружно за разкикотиха.
Продължиха да се хилят силно докато не чуха много трясък от към вратата. Смехът на всички изведнъж спря и отново се чу някакъв шум, последван от приближаващи стъпки, който идваха от самото подземие на къщата, а не от към външната врата..
Юфи, Рику и Юна, който бяха най- близо до вратат водеща към помешението в земята веднага се отдъпнаха назад
- какво става- попита Тифа,, но въпросът и бе така зададен, че тя дори не очакваше да получи някакъв отговор.....
Вратат се отвори с трясък, като бяла светлина озри цялата стая и някакъв силен удар повали всички на земята..... Клауд си извади меча. Всички се приготвиха за бой. Върху него връхлетя някакво гигантско куче. Той го отблъзна но вече беше късно. В къщата връхлетяха цяла група маскирани хора. Те хванаха Тифа.
- Пуснете я - извика Клауд след това се хвърли към един от тях който държеше Тифа но други двама го хванаха. Клауд и Тифа успяха да се отскубнат от ръцете на тези който ги държаха и скоро те бяха на земята( онези който ни държат( да поасня, че не ние с Клауд) са на земята)
Юна и Юфи бързо повалиха няколко мъже, но и останалите не останаха по назад, но колкото и да се мъчеха в стаята влизаха все повече и повече хора и незмайно как идваха от тъмниците на къщата.... Един от нападателите фрасна Юна. Тя се изви и го изрита в носа, ухили се доволно когато чу изпукване. С мълниеносно движение тя извади един от пистолетите си и се хвърли върху мъжете които държаха Тифа.
-Винсент, трябва ми помощ! - извика тя през рамо.
Винс кимна и също нападна. Юна се усмихна и изрита още един в главата. После усети пареща болка в дясното рамо и изпусна пистолета. Един от мъжете я блъсна към тената и с падането тя си удари главата.
-Дотук беше със смеха! - изсумтя тя и се изправи.
Някой разбута мъжете при вратата и в стаята нахълтаха Рено, Руд и ТидусKакво става тук, йо- попита Рено, но Тидус бе видял как мъжът запращя Юна в стената и дори не си направи труда да попита, нито пък да почакак отговор на въпроса зададен от Рено.
Тифа повали няколко мъже и се насочи към Юна, като се опита да я свести.... Добре съм, Тифа! - каза Юна и се подпря на стената.
Тя погледна към Тидус и Клауд които се биеха заедно.
-Да се включим, а? - усмихна се Юна, затича и с един скок събори един мъж на земята.
-Юна, вземи Тифа, Юфи и Рикку и изчезвайте оттук! - извика Тидус докато се пазеше едновременно от един от мъжете и от Рено, който пак крещеше "Уориаа!" и удряше накъдето му падна.
Юна се нацупи но кимна. Хей,чакайте ме-викна Лен,удари един в лицето и тръгна след момичетата-За къде сте се разбъразли?Няма ли да останем да помогнем.
-Те казах да се махаме-отвърна Юна-Хайде,по-бързичкоЮна се обърна назад и погледна към Тидус, който в този момент бе запратен към стената. Тя сви юмруци и каза на приятелките си:
-Вървете! - Юна се обърна и затича към мъжа който беше съборил Тидус.
Тя извади пистолетите си и го састреля. Тидус се изправи и се ухили:
-Мерси.
Тя кимна.
-Тръгвай! - каза той.
Юна поклати глава и изрита мъжа зад себе сиМомичетат тръгнаха да излизат през вратата, но бяха изненадани от гледката която се разкри пред тях.....В двора на къщата навлизаха войници с дълги роби, с качулки и лицата на никой един от тях не се виждаше, но изглеждаха силни о много опасни
- Добрее- започна Тифа- явно ще си останем тук
- Така изглежда- подкрепи я Юфи
Тифа погледна Калуд, който беше в къщата и кимна към хората, който влизаха в двора, така, че Клауд да ги види. Рено забеляза знака и също погледна към двора, като не можа да каже нищо около 20 секунди. Когато се осъзна малко сръга Руд, който беше до него
- Йо, братле, я погледни натам- каза рено като посочи двора
- Ама тея да не излизат от земята бе?!?- каза Руд
Клауд се беше загледал в хората и не усети как към него летеше един стол с огромна сила
- Клауд!!!- извика Тифа в знак на предупреждение.... Клауд рязко се обърна и в послезния момент видя стола. Извади меча си и замахна с него. Стола се разпадна на части. Клауд чу вик зад себе си и като се обърна видя няколко човека да тичат към него с извадени мечове. Той се приготви за битка и бързо отблъсна удара на първия но втория замалко да го рани със своето оръжие.
В този момент Рено и Тидус се притекоха на помощ. И тримата започнаха да се бият срещу нахълтващата армия от маскирани. Клауд започна да прави бързи движение с които убиваше маскираните на ред. Той искаше да стигне до Тифа и останалите момичета които бяха заобиколени от враговете. Юна и Тифа вече бяха обили около 50 от тях но отвсякъде идваха още и още. Клауд най-накрая се добра до тях.
- Добре ли сте?- попита той.
Точно тогава от небето се чу ужасяващ рев. Всички се обърнаха и видяха крилат дракон, който се беше насочил точно към тях. Хората по улиците отвън също го видяха и започнаха да бягат крещейки. Докато останалите се бяха загледали в чудовишето, един от мъжете заплашително се приближаваше към Лен, която не го забеляза
Тифа видя мъжът и се затича към него. Отблъсна се в отсрещната стена и и го изрита с всичка сила. От удара мъжът излетя на пода
- Оххх- каза Лен изправяйки- благодаря!!
Тифа само кимна и се обърна към останалите. рено все още не беше забелязал чудовището което летеше в небето...
- Хей Руд- побутна го той, но не получи отговор. тогава Рено погледна нагоре
- Ама това.... какво... Drakonat lete6e pravo kam Reno.Ufi vidq tova,zati4a se i go butna na zemqta to4no v posledniq moment.
-Vnimavai pove4e,Reno!-skastri go tq-Ne vinagi 6te sam tuk da gledam vmesto teb-posle hvarli bumeranga si po edin maskiran i se vklu4i nanovo v boq.
-Blagodarq ti!-vikna Reno sled neq.Tq se obarna i mu se usmihna leko,no tai kato pove4eto gi gledaha vtren4eno tq otkloni pogleda si kato si pridade normalen vid i se metna na garba na edin po-qki4ak kato zapo4na da go mlati po glavata... Tифа забеляза, че към Юфи се бяха запътили няколко мъже, за да я махнат от гърба на мъжът, който беше нападнала. тя отскочи в въздуха и се приземи точно пред тях. Тя се изправи гледайки ги, като след това за момент погледна към Юфи, която не подозираше нищо и наи- накрая погледна към Клауд, като след това отново погледна мъжете. Двама я нападнаха, а останалите се опитаха да се доберът до Юфи, но вече беше късно. Мъжът на който тя се бе нахвърлила падна мъртав на земята. Юфи погледна към Тифа и кимна...
- Тифаааа.- изкрещя накой и тя се обърна, но преди да разбере какво става и кой я бе извикал, получи силен удар по главата и се заби в отсрешната стена, като се свлече по нея. тя затвори очи за момент, докато болката премине и бавно се изправи подпирайки се на стената
- ъъъъъъъъъъъ, това беше гадно- изсумта, като разтриваше главата си. След това се огледа за да види, кой я беше ударил. Точно пред нея седеше, някакъв мъж, който я гледаше леко ухилено, много самодоволно и всякаш щеше да я нападне отново..... Този път Тифа бе подготвена. Тя избегна удара на мъжа и с един удар го заби в стената с всичка сила. Той не помръдна повече, а Юфи кимна усмихнато на Тифа заради помощта и.Тя отвърна с усмивка и отиде да помогне на Клауд. Юфи хвърли един бърз поглед към останалите, за да се увери, че са добре и после се метна на поредният маскиран мъж. скоро дойде и помощта за която по-рано бе говорил Руфас. Боя приключи бързо, след намесата им и всички и всички можеха да си отдъхнат, за малко, преди истинската битка да е започнала.....битката на доброто и злото......битка която неизбежно включваше и Сефирот! Тифа влезе в къщата без да каже нищо на останалите и се насочи към кабинета на Руфас. тя влезе вътре като затвори и заключи вратата след себеси....
- какво става Руфас?- попита тя
- Тифа защо не отидеш да си поч.....- започна той, но беше прекъснат
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:54 pm

- Не сменяй темата- скастри го Тифа- от къде се появиха тези??? И кой бяха?
Руфас не и отговори....
- Руфас!!!- викна тя- та те излизаха от самата къща..... Останалите отново се настаниха по дивана и фотьолите.
-Какви бяха тези?Все едно никога нямаше да псрат да прииждат-каза Лен уморено.
-Не знам,но мисля че..-Винсент не довърши изречението,защото точно тогава се чу вика на Тифа.
-Уау те май се карат-възкликна Лен,потресена от вика на Тифа
-Очевидно е-поправи я Юна-Може би тя ще ни каже какви бяха тези хора..
Останалите кимнаха и подхванаха някакъв безмислен разговорРуфас моляте- снижи тона си Тифа- какво става?
Руфас мълчешеи Тифа не получи никакъв отговор.
-Добре- наведе глава тя- щом така искаш......
Тифа излезе от стаята, като затвори вратат и погледна назад към нея, след това погледна към подземните помещения, но не каза нищо. Тя само погледна останалите и се опита да направи една престорена усмивка, но нищо не се получи и тя отново наведе глава, за да прикрие нещо за което всякаш не бе казвала на никого.
- Така..- започна тя- е да си починем.... Лен й кимна и се хвана за главата.
-Някой ме изтрита в главата-призна си тя-Все едно получих сътресение.
-А дали наистина не се е случило?-притесни се Винс
-Пожелай ми го де-ядоса се Лен
Винсент се изхили.Момичето направи сърдита физиономия и довърши:
-Аз отново ще отида да поспа,пък дано спре да ме боли главата.
Останалите кимнаха.Лен с бавна крачка се качи по стълбите и се затътри до стаята й.Отново се метна на леглото си и мигновено заспа. Ами аз.....аз- започна Тифа и въздъхна- Аз ще изляза навън каза тя и се отправи към врата. Тя протегна дясната си ръка, за да отвори вратат и почуства силна болко, но я скри от останалите и затвори вратата след себе си.... Лен се събуди след около час,цялата обляна в пот.Беше сънувала как се бият срещу Сефирот и поддържаниците му и как те губеха.Бяха убили Винсент,а Клауд и Тифа бяха ранени.момчието едва си поемаше дъх.Отпи от чашата с вода до леглото й и се опита да диша,колкото се може по-дълбоко.В стаята влезе Винс и като видя Лен толкова уплашена се стресна.
-Какво се е случило?-попита той и седна на леглото срещу нея.
-Кошмар..просто кошмар-отвърна тя и се хвана за главата.Главоболието отново се появи-Ау,тази глава..-изохка тя
-Помоли Руфас да те прегледа-предложи Винс
-Ще пропусна-отвърна му Лен-Това е просто главоболие.
-Какво сънува?-отново попита Винсент
-Ще ти разказвам друг път..другите сигурно ни чакат-измънка момичетоТифа седеше на една пейка в двора и си мислеше. тя също имаше страхотно главоболие, но не го показваше, въпреки, че знаеше, че това не е просто някакво обикновенно главоболие. Силна болка всякаш премина през цялото и тяло и за момент Тифа не успя да си поеме дъх. Болката обаче не спря, но Тифа не направи нищо. Тя бе сложила ръка на гърлото си, за да облекчи малко болката, но нищо не се получаваше...
Вътре Лен слезе долу при останалите, а те я погледнаха доста очудени
- какво?- попита тя неразбираща защо я гледат така
- Ами погледни се в огледалото- засмя се Юфи.... Лен отиде до огледалото и се погледна.Цялата беше червена,а косата й се беше сплела.
-Ужас..-каза отвратено тя и се зае да си оправя прическата,но и причерня пред очите й седна.
-А защо изглеждаш така?-учуди се Юфи
-Сънувала е кошмар-обясни Винс-Каза,че бил много страшен..
Той направи странна физиономия и всички се засмяха.
-Къде е Тифа?-попита Лен,като приглади и последния кичур от косата си.
-Някъде навън-отговори Юфи и махна с ръка към врататаПосле погледна Клауд сякаш това бе намек да отиде при Тифа.Той я погледна неразбиращо.
-Клауд...ама наистина ли не се усещаш?-викна му тя.
-А...ами...не знам...може би иска да остане сама...-замъкна той.
-О,я стига!-ядоса се Юфи.
-Добре де,добре!-Клауд стана от мястото си и се запъти към входната врата,излезе навън и затърси Тифа.Видя я седнала на една пейка,отиде при нея и я прегърна нежно. Тифа затвори очи за момент, но болктата не премина. Тя се отскубна от Клуад бързо и стана като се обърна с гръб към него,като се хвана за главата
- Тифа, какво ти е?- попита той
- нищо, нищо- каза тя, като свали ръка от челото си се опита да не показва какво чуства......
Вътре останалите все още не можеха да се насмеят на " неверочтната прическа" която имаше Лен..... -На теб какво ти е?-учуди се Тифа,като видя Лен
-Косата ми-ядосваше се Лен-се е заплела ужасно много..
-Дай да ти помогна-ухили се Тифа и за малко забрави болката,която изпитваше.
Тя застана зад Лен и започна да разплита косата й,като не й беше особено лесно.
-Защо така е станало?-учуди се Тифа
-Сънувах кошмар и явно доста съм се въртяла-призна си Лен-Ужасно е..все едно съм си залепила дъвка на косата.
Всички се расмяха. Не е толкова зле!-успокои я Юфи и също отиде да й помогне.-Сега ще я оправим!-тя взе една четка за коса,а Тифа друга и двете започнаха да разресват косата й.
-Имаш много хубава коса.-каза Тифа и поглади косата на Лен.
-Благодаря ти!-усмихна се тя като се гледаше изпитателно в огледалото.
-Аз пък харесвам косата си къса.-обади се Юфи и също се заоглежда в огледалото.-Ако имам дълга коса ще приличам много на Тифа.Не че имам нещо против но предпочитам да съм си аз! Тифа не слушаше какво говорят останалите, а само помагаше на Лен да оправи косата си. След като Тифа и Юфи се мъчеха 20 минути с косата на Лен успяха да я оправят.
- така си по- добре- каза Юфи като се засмя
- много смешно- скастри я Лен- няма що!!!
- Готова си- добави Тифа. Лен се обърна към момичетата и се усмихна. Юфи отвърна на усмивката и, но Тифа само кимна и хвърли бърз поглед към кабинета на РуфасКакво има?-попита Лен като се оглеждаше щатливо в огледалото
-Руфас винаги крие нещо-обясни сърдито Тифа
-Остави го...когато му дойде времето ще ни каже каквото трябва..а междувремнно е по-добре да не му досаждаме-предложи Лен
Останалите киимнаха.
-Искате ли малко да се поупражняваме за утре?-попита ВинсентАз съм съгласна!-викна Юфи въудошевена.
-И аз!-присъедини се Лен.-И като за начало искам да се пробвам с теб,Вин!
-Добре!Хайде тогава!Да те видим какво можеш!-Вин се приготви в бойна хватка и тръгна към Лен.
-Хайде-викна Лен и скочи към Вин като с един ритник го полави на земята.Всички гледаха с интерес случващото се с изключение на Тифа,която все още притеснена гледаше към кабинета на Руфас,а силната болка не я напускаше... Тифа отново се хвана за главата- вие вървете- каза тя, аз имам малко работа. Тифа за пореден път се насочи към кабинета на Руфас, но се чустваше много зле
- Руфас- каза тя затваряйки вратата- какво става
- Той поклати глава
- Руфас, моляте- изсумтя тифа и се подпря на стената, защото болката се усили- какво става с мен? Какво изобщо става?!? Останалите излязоха навън,а Лен и винс застанаха един срещу друг.
-Готова ли си?-попита Винс
-Напълно-отвърна му Лен с усмивка и се засили към него.Изртита го силно в корема и той отляте към едно дърво.-Уж беше много силен-присмя му се тя
Винсент се изправи и запрати един камък по момичето.Като по чудо не я уцели.Tой се затича към Лен и понечи да я удри в корема,но тя си сложи ръцете и той за малко не й счупи коста.
-Толкова си мил-каза тя,докато се изправяше.. - Руфас моляте- продължаваше Тифа, като имаше усещане, че ще падне всеки момент, но се сдържаше....
- качи се горе и си почини......
Лен и останалите чуха виковете и се насочиха към кабинета на руфас.... Те тръгнаха нагоре по стълбите и влетяха в кабинета на Руфас.
-Какво става тук?-уплаши се Лен
-Тифа се развика-отговори спокойно Руфас
-Тифа,какво има?-учуди се Юфи-Защо викаш?
-Аз..Руфас крие нещо-отговори ТифаТифа се почуства още по- зле. тя излезе тичайки от кабинета на Руфас като се запъти към банята. Влезе вътре и заключи вратата. Беше и много зле. Свлече се по стената, като седна на земята и се облекна
- какво става?-мислеше си тя, акто нямаше сили да се изправи
- Руфас, какво става- попита Лен остроНе е ваша работа-отвърна Руфас-А сега веднага напуснете кабинета ми!
Лен извърна очи и всички излязоха от кабинета,като се настаниха в дневната.
-Какво й е на Тифа?-учуди се Юфи,но никой не й отговори.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:54 pm

Клауд..защо не поговориш с нея?-предложи Винс-Може би ще ти каже какво й е
-Не вярвам-отвърна Клауд-Тя ме избягва и не иска да говори с мен.
-Направил ли й нещо?-попита Лен
Клауд кимна отрицателно.
-Тогава не знам-довърши Лен-Да не би да е болна от нещо?
-Съмнявам се-отговори Юфи-Изглеждаше ми здрава,освен ако не са я наранили при битката.
-Ох,озадачена съм-призна си ЛенКлауд стана и отиде към банята
- Тифа?- каза тихо и спокойно като застана до вратата
Той натисна леко дръжката и вратат се отвори. Тифа се уплаши, защото разбра, че явно не е заключила вратата. Клауд влезе вътре и видя Тифа на земята, като бързо тръгна към нея и коленичи
- Тифа- повдигна той главата й- какво има, какво ти е?
- Руфас, крие нещо от доста време- каза тихо тя
- Не ме интересува Руфас- каза той, като вдигна момичето, но тя го бутна в знак да я остави. Клауд пусна Тифа на земята
- Защо не ми позвлолиш да ти помогна- ядоса се Клауд, като я остави- Защо не ми позволиш да те обичам и да се грижа за теб. Той излезе от банята, като тръпна вратат след себе си, но остана залепен, за да чуе каква ще е реакцията на Тифа...
-Клауд..- прошепна си тихо тя, като отново почуства силната болка...
Клауд остана така още няколко секунди, защото бе наранен, след това поклати глава и се отдалечи от вратата
- Клауд!!!! Какво подяволите превиш- попита Лен
- Тя няма да ми разреши да я обичам..... Не говори глупости-скастри го Лен-Сигурно й има нещо.
-Не знам какво й има,но на мен не казва-ядоса се Клауд-Вие говорете с нея.
Лен и Юфи се спогледаха и вдигнаха рамене.Двете се изправиха и отидоха към банята.
-Тифа...може ли да влезем-?-попита Лен,но никой не й отговори.
Двете с Юфи бавно отвориха вратата,а Тифа седеше на пода и плачеше.
-Какво ти е Тиф?-каза Юфи притеснено
Тифа не отговори и продължи да плаче. Moje6 da pravih kakvoto si iska6,no ne o4akvai da se mahnem!-predupredi q re6itelno Len,a Ufi kimna v znak na saglasie.
-Vie ne razbirate...-prostena Tifa
-Ami kaji ni za da razberem!-Len q pogledna pravo v o4ite
-Zaradi onova ne6to koeto ti napraviha e nali,Tif?-kaza Ufi kato q pogledna izpitatelno.
-Neznam....prosto ne6to stava s men...i neznam kakvo e!-tq se svi na poda silno pritisnala korema si... Юфи и Лен хванаха Тифа и я изправиха, такаче отново да се облегне на стената
- Не мога да допусна Клауд до себеси- каза тихо тя- не мога, съжелявам. Болката не отпускаше Тифа...
Клауд седна на едно канапе, като се замисли дълбоко и не обърна внимание на Вин, който му зададе няколко въпроса и не получи отговор.... Тифа какво се е случло?-попита отново Лен
-Толкова много ме боли..тази болка не ме напуска от толква време-простена Тифа
Юфи и Лен се спогледаха учудено.
-Тифа..хайде ела да те заведем при останалите-каза Юфи и двете с Лен й помогнаха да се изправи.Заведоха я едва-едва в дневната и я сложиха да легне на дивана.
-Руфас-викна Винсент-Руфас!!
Руфас се показа от стичката си и като видя Тифа легнала безжизнено на дивана се уплаши. Не!!!!- изсумтя силно тя, като се изправи- оставете ме
- Тифа какво говориш- скастри я Юфи- как така да те оставим, ти да не полудя
-Не можете да ми помогнете- каза Тифа- не можете, няма как, за това просто ме уставете, да се случва каквото ще се случва.
Руфас я погледна странно и тръгна бързо към нея, като тръгна да я хване за ръката
- Не!!!- отново изсумтя Тифа, но този път бе болезнено за нея.
-Помогнете на Лен- каза тихо тя- докато все още може
Останалите се спогледаха очудено
- Лен ти сънуваш странни сънища и имаш главоболие, всичко започна така, но ти имаш тази болест от стрес, а не от това от което и аз, такаче и помогнете- отново помоли Тифа
- Тифа нищо ми няма- каза Лен
- Послушай ме- каза тя- оставете ме, като тръгна да става, но Руфас я дръпна назад
- Руфас- извика Клауд, но Руфас я дръпна и заби нещо като игла в ръката и от което тя припадна... Rufas!-viknaha vsi4ki v edin glas
-Ti da ne poludq!Kakvo i pravi6-razvika se Ufi
-Za neino dobro e!kaza Rufas i dobavi-Reno,Vin bihte li q ka4ili gore.-te dvamata kimnaha nedoumqva6to
-Ti vinagi taka kazva6,Rufas!-vikna Len podir nego-Samo se opravdava6 po tozi na4in i si tragva6 kato ni istavq6 da sedim tuk v nevedenie dokato ti bie6 nqkakvi injekcii na Tifa i kakvi li ne drugi raboti!
-Ne e sega vremeto za obqsneniq i vnimavaite kak se darjite!-vkna im Rufas ve4e dosta razdraznen
-Ili kakvo....?-namesi se i Ufi-Pisna mi!Samo napregenie,napregenie i ni6to drugo!Znaete li kakvo...az si tragvam!-vikna tq,vratna se i hlopna vratata sled sebe si.
-Az otivam s neq.Ne moga da tarpq tiq ne6tave4e!-i len izleze sled Ufi
Klaud pone4i da napravi sa6toto,no Rufas go sprq.
-Da ne si posmql da izleze6!-vikna mu toi-Te dvete 6te se varnat...ne biha izdargali tolkova vreme sami navan,a kolkoto do teb....Ti si mi nujen tuk-Rufas govore6e kato edva sdarja6e gneva si,no i Klaud ne be tolkova spokoen.
-I za6to ako moga da popitam!-razpali se Klaud na svoi red-Az sam ti kato opitno zai4e...vsik4i sme takiva!Sega mi kaji kakvo stava s Tifa ina4e ne otgovarqm!-toi izvadi razqreno me4a si i go naso4i kam Rufas.
-6te napravi6 golqma gre6ka ako me obie6 no...e dobre....6te ti kaja kakvo stava s Tifa-toi pogledna Klau.V o4ite mu gorqha plamaci na umraza.
-Kazvai vednaga!-vikna Klaud
Ami Tifa e bolna ot.... Виж Клауд- започна Руфас- това не е точно болест..
- Говори!!!- заплаши го Клауд
- Изглежда в нея има още влияние на Рио, но не е само това
- А какво още- попита Клауд
- За останалото не знам- каза той- явно нещо и тежи, и я наранява...
Клауд наведе глава и не каза нищо...
- Рено, Руд!!!- извика Руфас- бързо трябва да доведете Лен тук
- защо?- очудиха се те
- Просто я доведете , Тифа е права трябва да помогнем на Лен... Лен и Юфи се бяха разделили и Лен беше тръгнала към задната градина.Тя седна под едно дърво,което току що беше разцъфнало и изведнъж й прилоша.Тя се хвана за главата стисна очите си.Тя се унесе бавно и се облегна на ствола на дървото.Рено и Руд я намериха в това състояние.Вдигнаха я на ръце и я отнесоха към къщата.По пътя Юфи ги видя и много се уплаши.Винсент и Клауд чакаха в дневната.Когато видяха,че в Лен е в безсъзнание,се притесниха още повече.Рено и Руд качиха момичето горе при Тифа,а Руфас вече беше там.Останалите останаха в неведениеUfi ne izdarja na cqloto tova naprejenie i se ka4i gore.Zapo4na da tropa na vratata na Rufas,no nikoi ne otvori.Tq se zasili i razbi vratata.V staqta bqha dvete i priqtelki legnali bezjizneni na leglata si i Rufas,Rud i Reno,koito bqha vperi pogled v Ufi.
-Kakvo si misli6 4e pravi6?!-razvika se Rufas
-Kakvo li?-vikna momi4eto na svoi red-Misle,4e e kraino vreme da razberem kakvo stava,ne misli6 li Rufas!-nikoi ne be vijdal Ufi da se darji taka predi.Reno q hvana za rakata kato se opita da q drapne kam izhoda,no tq se vbesi o6te me pove4e.
-Ne me dokosvai!-vikna tq i mu udari edna plesnica-Nito ti nito nqkoi drug.-tq pogledna vsi4ki vklu4itelno i Vin i Klaud koito bqha do6li predi malko.-Iskam da znam kakvo stava!
-Ne moga da ti kaja-kaza i spokoino,no kategori4no Rufas
-O...6te promoje6-kresna mu tq i se zasili kam nego,no nqkakva nevidima sila q otblasna v stenata i tq izpadna v bezsaznanie.
-Taka 6te e po-dobre!-kaza Rufas i posle se obarna kam Reno-Sloji q na edno leglo eto tam.Moje i tq da e zarazena.Trabva da q proverim!-Reno kimna,vdigna Ufi ot poda i q poloji da leji na edno ot sasednite leglaКлауд ела- викна Руфас- виж Лен и Юфи са болни, но тях мога да спася, ти трябва да помогнеш на Тифа, защото аз не мога да направя нищо. тя се бори срещу това което е в нея и това което и причинява болка, спомени, преживявания- каза тихо руфас полседните неща- Но най- вече любов....
При тези думи клауд го погледна странно
- Заведи я някаде на друго място докато да се оправи- каза Руфас, като погледна към Тифа, а след това към Юфи и Лен
- ако остане тук още малко на това напражение и тези мъки, няма да издържи- каза Руфас- Клауд ти си нейната опора, а тя умира!!!! Всичко зависи от теб, ако не успееш да и помогнеш....- Руфас не довърши изречението......- сегя я оведи от тук
Клауд вдигна спящото момиче и излезе... Руфас извади една огромна спринцовка и я напълни с някакво вещество.Заби го в ръката на Лен и момичето изпищя от болка.Тя започна да се гърчи.
-Винс,дръж я-подкани Руфас и Винсент се приближи до леглото на Лен.Хвана
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:55 pm

ръцете й и ги притисна силно към леглото.Руфас заби спринцовката с иглата втори път.Лен не помръдна.
-Да не я уби?-уплаши се Винс
-Не съм я убил,разбира се-сепна се Руфас-Дадох й лекарство..Рено,Руд..преместете Юфи в другата стая и извикайте Ланс...
Двамата кимна и пренесоха Юфи в съседната стая.След това отидоха в дневната и извикаха Ланс.Руфас се обърна към Винсент:
-Ти остани тук и я наглеждай.Ако видиш странни признаци-викай
Винс кимна,а Руфас отиде да бие инжекции и на Юфи.Винсент седна до леглто на Лен и се загледа в момичето. Вин гледаше някак странно Лен. В погледа му се четеше топлина и спокойтвие. Всякаш той изпитваше нещо, което досега не бе показвал и нямаше намерение да покаже, но чуството го глождеше от вътре..
Той гледаше Лен така нежно, но и притеснението му за нея не се губеше от погледа му.....
В другата стая руфас би лекарството на Юфи, но тя бе все още силно зашеметена от удара в стената и не усети нищо от иглата, която руфас заби в ръката й. Двете момичета не се събуждаха, за разлика от Тифа..
Тя се събуди бавно в църквата кадето последно бе ходила с Клауд. Болката не беше напълно изчезнала, но беше намаляла. тя отвори очи, но не се изправи. видя Клауд, който седеше на земята,а Тифа лежеше в него, като той я бе прегърнал. бе завита с гебело одеяло, до кръста и малко нагоре. тя спеше в ръцете му и когато се събуди се почуства сигурна и спокойна, но не бе излекувана и клауд трябваше да й помогне... Prez tova vreme v ka6tata Ufi leko pomradna.Posle bavno,no sigurno otvori o4i....Do neq sede6e Reno i q nabludava6e.Tq se be sabudila predi Len za6toto ne be tolkova bolna....tq be o6te v na4alnata faza na bolesta.
Kak se 4uvstva6?-popita q Reno
Dobre...leko mie zamaqna glavata,no ina4e dobre!-otgovori Ufi i se opita da stane,no ne uspq za6toto Reno q butna obratno v legloto.
Ne biva da stava6 o6te,po4ivai si!Az 6te otida da vidq Len i 6te se varna.
Mom4eto kimna leko i se otpusna bavno na vazglavnicata. Лен все още беше в безсъзнание.Винсент стоеше до прозореца и гледаше расеяно навън.Рено влезе,като елко почука на вратата.Видя че в стаята всичко е наред и излезе,тъй като Юфи беше сама.Върна се обратно в другата стая.След около час Лен се размърда и Винс веднага изтича до леглото.Момичето бавно отвори очи,но погледа й беше замъглен..
-Къде съм?-уплаши се тя
-В къщата си..спокойно-отговори Винсент
Лен кимна.
-Винс..чувствам се много зле..-призна си тя-Все едно умирам...
-Не говори така-помоли я момчето-Няма да умреш..Руфас ще те спаси
-Не бъди сигурен-каза с отмалял глас Лен-Това е горе-долу нелечима болест..
-Стига глупости,Лен-почти не извика Винс-Всичко ще се оправи,а сега си почивай.
Тя се усмихна и хвана ръката му.
-Благодаря,че ми помагаш-Лен примигна леко и се обърна на другата страна.Не искаше да среща погледна на Винсент.
Винс се върна при прозореца,но вече се чувстваше по-странно..
През това време Ланс се качи по стълбите и с бясна скорост влетя в стаята на Юфи.
-О,Юфи..как си?Добре ли си?Какво ти е? Ufi se nadigna ot legloto.
-Ve4e sam po-dobre,blagodarq-usmihna se leko momi4eto-Lans,moje li da ostane6 s men dokato Reno se varne?Toi otida da mi donese 4a6a voda i 6te se varne sled malko.Vse pak 6te te razbera ako ne iska6,ne iskam da te zadarjam!
-Ne se pritesnqvai,ne me zadarja6!6te ostana pri teb.-i mom4eto sedna do legloto na Ufi kato dvamata se zaprikazvaha za ne6to...Sled malko doide Reno s 4a6a voda.
-Oh...obi4am te!To4no ot tova imah nujda!-blagodari mu Ufi i go celuna po buzata-6te te zaobi4am o6te pove4e ako sega me zavedete pri Len.Az se 4uvstvam mnogo po-dobre i iskam da q vidq.-Reno i Lans kimnaha i zavedoha bavno Ufi v drugata staq za da vidi Len. Тифа леко се изпрсви, въпреки, че Клауд я държеше, защото беше слаба. Погледа на Тифабеше все още леко замаглен и картината пред неа бе доста неясна
- Клауд кад съм?- попита тихо тя, като се обърна и го погледна. В очите му се четеше много любов, но този път Тифа удети, че е много тъжен и, че някаква тъга го мъчи от вътре. Нея също
- Хей какво ти е?- каза по- силнотя въпреки, че я заболя, но тя не го показа.Тифа сложи ръка на бузата му като нежно и леко го погали. Реакцията на Калду бе напълно неочаквана. Той затвори очи, за да почуства по-нежно дланте й. Една искряща сълза се стече по лицето му. Когато Тифа я видя, да се надигна и се приближи до момчето. Беше уплашена, защото незнеше какво му е и знеше, че ще и е трудно да му помогне, но нямаша да го остави..
- Клауд!!!- отново повтори момичето. Той отвори очи, като стана. Преиближи се бавно до Тифа и нежно я целуна. Болката която Тифа изпита, беше невъобразима. Tя бързо се отдръпна от Клауд, като се подпря на голямата колона зад нея. Клауд я подледна още по- тъжно сякаш се досети какво и причинява болка.
- Тифа?!?- той я погледна нежно и наранено.
Тя падна на колене като се хвана за главата и се сви
- Махни се от главата ми, махни се!!!- повтаряше тихо тя
- Тифа спокойно, аз съм тук, спокойно. той коленичи до нея, но тя не се обърна към него. клауд вече знеше какво и е.
- когато си с мен виждаш него, нали? Виждаш Рио и те боли, нали Тифа- попита я Клауд с нисък тон. Момичето се държеше за главата и шептеше нещо нерзбираемо. Клауд махна леко ръцете от лицето й и я погледна в очите. тифа кимна леко и клауд се почуства изощен и наранен
- Съжелявам, съжелява- говореше тя- не мога да го контролирам, съжелявам.Клауд и помогна да се изправи. Той я хвана силно и отново я целуна. Болката беше същата. тифа се опита да помръдне и да се отдръпне от клауд, за да я спре, но той я държеше силно в ръцете си и тя не успя.
Клауд се надяваше, че болката ще изчезне
- Kлауд пусни ме моляте!- молеше се момичето. Клауд боли ме! Тя отново се опита да се измъкне, защото болката не намаляваше, но Клауд е твърдо решен, че няма да я пусне. Тя затвори очи и в главата и се появи отнво Рио. В съзнанието и той я целуна и тифа изпишя.- Не!!!- викна тя, като за пореден път помоли Клауд да я остави, но любимия и не се съгласи. клауд виждаше, че и причинява болка и се чустваше ужасно, защото я наранява.
Тифа бе изплашена до смърт от картините в главата и
- Клауд-!!!- викаше тя- пусни ме, моляте не издържам вече
Пред очите и минаха всички сцени и случки в, който участваше и Рио. тифа нямаше повече сили. тя се отпусна напълно безпомощно и омаломощено в ръцете на Клауд. Болеше го, че и причинява това, но бе сигурен, че може да и помогне, ако я накара да не мисли за него и да се отпусне когато е с него и когато я целува
Изведнъж с Клауд се случи нещо, което Тифа не видя, защото очите и бяха затворени. Той усети как невлиза в него и го превзема напълно. Опита се да го спре, но не успя. Тифа отвоти очи и видя как тези на Клауд станаха черни.В погледа му вече не се четеше нищо- само празнота.. Тифа се изплаше още повече като видя това- Клауд???- промълви тихо тя, но не получи отговор. изведнъж той така силно я притисна, че момичето сувсем изгуби сили от болка. След това той я целуна такак като я бе целунал Рио и тя веднага усети това като бързо го отблъсна
- Липсвах ли ти?!?- каза той малко заплашително. Тогава Тифа разбра, че духа на Рио някак се е всели в тялото на Клауд и тя се отдръпна няколко крачки назад - Клауд? - отново промълви тихо тя и в тона и се усещаше угриженост и страх
- Сега Клауд го няма, само аз съм тук- каза по остро той- вече се досещаш нали? - погледна я той
Тифа се затича с надеждата, че ще успее да избяга и да намери помош за Клауд
Клауд( Рио ) веднага сен затича след нея и бързо я настигна, защото тя бе изморена. Той я хвана и силно я дръпна назад с гръб към себеси, за да не може да го вижда- Стой мирно- каза раздразнено той- не ме ядосвай и няма да те нараня. Скоро ще превзема цялото му тяло
- Тифа бе слаба, но нямаша да го остави да превземе тялото на любимия й. тя силно го одари по главата, такаче да се зашемети за достстъчно за нея време да избяга....... Лен се беше обърнала с гръб към Винс и беше затворила изморено очи.Вратата бавно се отовори и вътре влезе Юфи,поддържана от Ланс и Рено.Лен отвори бавно очи и се усмихна блажено.
-Юфи-зарадва й се тя-Защо не си почиваш?
-Вече се чувствам по-добре и ми се искаше да те видя-отвърна Юфи и се приближи до Лен-Ти как си?
-Добре...-отговори другото момиче-Много ме боли главата,но мисля,че Руфас направи чудо.
Юфи се ухили.
-И аз мисля така-призна си тя-Ще се оправим,но се притеснявам за Тифа..
Лен кимна въудешевно и се опита да се изправи,но Винс се приближи и я бутна обратно.
-Руфас забрани да ставаш.-каза той безлично
-Споменах ли ти,че имам надзирател,който слуша заповедите на Руфас и не ми дава да мръдна-каза Лен иронично
Юфи поклати глава.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:55 pm

-Не,но то се вижда..-отвърна тя
Двете се расмяха,но точно тогава в стаята влезе Руфас.
-Здрасти!-поздравиха го Лен и Юфи
-Време е за втората инжекция..тя няма да ви приспи,но ще боли много-обясни той и двете момичета потръпнаха.-Е готови ли сте?
Те кимнаха.
-Юфи,в другата стая-заповяда Руфас и с помощта на Ласн и Рено тя отиде в съседната стая.-Винсент,ела!
Винс се приближи и погледна въпросително другия мъж.
-Ам..дръж й ръцете!
Винс се подчини и стисна Лен за ръцете.Нея я болеше доста,но не го показа.Руфас заби инжекцията не само в едната,а в двете й ръце.Лен потръпваше.В кръвта й проникваше нещо,което бе непонятно за нея.
-Какво й направи?-попита Винс и по лицето му се изписа безпокойство,докато гледаше как Лен се гърчеше.
-Лекарство-обясни Руфас-Накарай я да спре да се гърчи!Не е добре за нея-каза той и излезе от стаята.
Винсент не знаеше какво да направи.
-Лен-той я разртърси силно,но тя сякаш не го чуваше-ЛЕН!!!!
Изведнъж от другата стая се чу вика на ЮФи,която също бе подлагане на това мъчение. Tифа успя много трудно да стигне до къщата. беше много изморена и едвам се крепеше на краката си. тя влезе вътре с гръм и трясък, като вратата се трясна и привлече вниманието на Руфас. когато той я видя се уплаши и се затича към нея, като я хвана точно преди да падне. Пренесе я на леглото, на момичето не можеше да диша вече. беше много отпаднала, погледа и беше много неясен и тя говореше малко несвързано. През сълзи успя да обясни на руфас какво стана, като тръгна да се изправя, но руфас не и позволи. той извика двама силни и яки мъже.- Застане на входа и не допускайте никой да влиза- каза им тихо, той- дори и Клауд. те го погледнаха малко криво- Хаиде мърдайте- заповяда той и те тръгнаха бързо към входа на къщата.
Тифа искаше да помогне упорито на Клауд, но Руфас не и позволи да се изправи
- Юфи?! Ле?1- каза тихо тя- как са? -Da re4em 4e sa po-dobre-kaza uspokoitelno Rufas-A,sega se uspokoi.Otpusni se na legloto i si misli za ne6to mn hubavo.-Rud,hvani q!-zapovqda mu Rufas i sloji edna injekciq podobna na tazi na Len i Ufi v tqloto na Tifa.Ujasna bolka!Posle izvednaj vsi4ko pred o4ite i se zamagli,tq zatvori o4i i potana v blajen san...
V tova vreme na gorniq etaj Vin i Reno se opitvaha po dosta neskoposan na4in da sprat gar4ovete na momi4etata.Skoro oba4e telata im se uspokoiha i Len i Ufi sa6to zaspaha...
Kogato Ufi se sabudi navan be ve4e tamno.A kogato popita kolko vreme e spala Reno i kaza ne6to po4ti neveroqtno.
Ami...okolo dva,tri dni.
Kakvo???-vazklikna tq u4udena
Vsa6tnost e dobre.Pri polojenie,4e moje6e vaob6te da ne sabudi6!
A...Len i Tifa?Te kak sa?-popita Ufi pritesnena
Te sa dobre!Ve4e sa budni i v momenta sa dolu .Ako iska6 6te te zaveda pri tqh.-Ufi kimna i dvamata slqzoha pri ostanalite.... Тифа крачеше притеснена из цялата стая, като дори не забеляза юфи, която слизаше по стълбите. Лен се опитваше да я успокой, но без успех. Болката от това което и бе причинил Рио и от това което се бе случило не бе изчезнала. тя бе много притеснена, за любимия си и знаеше, че ако скоро не успеят да му помогнат, ще го загуби завинаги. тя не издържа и тръгна към вратат, за да го търси, но Руфас препречи пътя й. тя се опита да го бутне, но той хвана ръцете й и я прегърна, като се опита да я успокой. Тифа не можеше да спре сълзите си
-Ще го загубя, за го загубя!!!- ридаеше момичето, като силно бе стиснала дрехите на Руфас в юмруците си......
Пуснато на: Пет Яну 12, 2007 3:19 pm Заглавие:


________________________________________
-Тифа..би ли престанала?-помоли Лен за стотен път-Така не помагаш на никого..само ми се завива свят..
Тифа се обърна.
-Ти не знаеш какво ми е-викна тя,но Лен само кимна.
-Не знам..но много искам да ти помогна-каза тя
-Знам,че всички искате да ми помогнете,но така като стоим тук няма да стане..-проплака Тифа
-Какво се е случило?-намеси се Юфи-Защо тифа си толкова разтроена?
-Рио се всели в тялото на Клауд-изстреля Тифа-И...и.....сега е обсебен..
Лен и Юфи се сепнаха.
-Какво?-викнаха те в един глас.
-Как така?-учуди се Лен
-Не знам как,Лен,ей така...-ядосваше се Тифа-Затова трябва да му помогна..
Юфи и Лен се спогледаха.И двете разбираха какво й е на Тифа,но същевременно знаеха,че тя нищо не може да направи,тъй като все още е болна.
По- кесно вечерта останалите тръгнаха да си лягат
- Тифа нямали да поспиш малко- попита я тихо Лен, но не получи отговор. Леня остави долу и се качи в стаята си. Тифа знаеше, че не може да остави нещата така. тя изчака останалите да заспят и тихо излезе от къщата, като се затича в неопределена посока. Скоро стигна до църквата и влезе вътре. Там нямаше никой. Изведнъж зад нея се чуха тихи стъпки, но тя не се обърна
- Значи все пак се върна- чу се някакъв глас. тя почака още малко и се обърна. Пред нея стоеше Клауд, който я гледаше, някак странно и любовта, която тя преди четеше в очите му бе изчезнала.
- Рио....- помисли си тя, но не побягна, сякаш имаше някаква идея.
той се приближи до нея и я хвана през кръста, като прошепна в ухото й- Сега си само моя- каза тихо Клауд( Рио). Той докосна бавно лицето й и я целуна. тифа не го отблена. тя отвърна на целувката му, като в главата и минаваха само дуните
- клауд бори се! Ще го победиш.
Рио някак чу думите й и изведнъж започна да се гърчи. Той пусба Тифа. Обзе го някаква магия и около тях всичко заблестя. Тифа не преставаше да си шепти....
Изведнъж духа на Рио с писък излезе от тялото на момчето и се изпари. Клауд падна на земята в безсъзнаие. Тифа коленичи до него, като повдигна главата му и я сложи на коленете си... V ka6tata....
Ufi vletq v staqta na Len silno pritesnena.
Len,sabudi se!-vikna i tq kato q raztrese silno-Tifa q nqma!
Oh...kakvo!-sanq na Len izvednaj se izpari.Tq stana ot legloto,oble4e se i dvete zaslizaha nadolu po stalbite.Na dolniq etaj nameriha vsi4ki budni i silno pritesneni.
Kakvo pravite tuk?!-popita gi ostro Rufas-Trqbva da po4ivate!
Ama...Tifa q nqma!Iskame da pomognem!-vazprotivi se Ufi
V momenta ne mojete da napravite ni6to!-be kategori4niq otgovor na Rufas-Ve4e pratih edin otrqd da izdiri Tifa,a za da sam siguren,4e vie dvete 6te se naspite dobre tazi no6t-toi kimna na Reno i Vin,koito sa6to kimnaha.
Ne...Rufas,molq te!-vazprotivi se i Len
Ne e 4estno!-cklu4i se Ufi,no mom4etata ve4e gi noseha kam staite im,a te dvete vseq4eski se opitvaha da im se otkop4at ot racete,no bez uspeh!.... Клауд бавно се събуди и отвори очи. той се изправи от ръцете на Тифа и се обърна към нея. тя бързо се изправи като го пусна и се отдръпна назадот него, защото не знаеше каво ще стане...
Клауд бавно се изправи и я погледна
- Клауд?- прошепна тихо тя с нядеждата, че е той...
Клауд не каза нищо, а само кимна приближавайки се към нея. Тя видя, че в очите му отново се четеше топлина и любов. Тоя я хвана с надеждата, че момичето няма да изпита силна болка от неговото докосване или от неговата целувка....Приближи се донея още повече като нежно я целуна. тя не го отблъсна, а обви ръце около врата му и отвърна на нежните му докосваня и на целувката му...... -Винсент,ако не мен пуснеш ще те ударя-викаше Лен-Защо се държиш така грубо?
-Не може да излизате...Руфас забрани-каза студено Винс
Лен успя да се отскубне от хватката му и тръгна бързо надолу по стълбите.
-Лен,чакай ме-викна Юфи.Тя направи всичко възможно Ланс да я пуне,но изцяло без успех.
Винсент тръгна след Лен.Момичето слезе бързо по стълбите и успя да отвори входната врата.Излезе на верандата,но изведнъж й прилоша и й причерня пред очите.Тя се подпря на стената,но не можа да се задържи на краката си и падна.Винс я вдигна и я занесе в стаята при Юфи.
-Какво й е?-уплаши се Юфи
-Припаднала е-отвърна Винсент-Ще извикам Руфас-врътна се и излезе от стаята. -Винсент,ако не мен пуснеш ще те ударя-викаше Лен-Защо се държиш така грубо?
-Не може да излизате...Руфас забрани-каза студено Винс
Лен успя да се отскубне от хватката му и тръгна бързо надолу по стълбите.
-Лен,чакай ме-викна Юфи.Тя направи всичко възможно Ланс да я пуне,но изцяло без успех.
Винсент тръгна след Лен.Момичето слезе бързо по стълбите и успя да отвори входната врата.Излезе на верандата,но изведнъж й прилоша и й причерня пред очите.Тя се подпря на стената,но не можа да се задържи на краката си и падна.Винс я вдигна и я занесе в стаята при Юфи.
-Какво й е?-уплаши се Юфи
-Припаднала е-отвърна Винсент-Ще извикам Руфас-врътна се и излезе от
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:56 pm

стаята. Какво е това?-попита озадачен Винс
-Това е нещото,което трябва да я спаси-отвърна Руфас непроницаемо-Всички излезте!
-Няма-възпротиви се Юфи-Лен ми е приятелка..няма да я оставя..
-Отиди в другата стая и вземи със себе си Винс и Ланс-заповяда мъжът
-Престани!-викна Винсент-Ние искаме да останем и няма да ни попречиш!
Руфас вдигна рамене.Все една спринцовка с игла,напълни я с черната течност и я заби в ръката на Лен.Момичето не помръдваше.Нищо не се случваше.
-Защо не се събужда?-изпищя ЮФи ужасена-Какво й е?
Руфас повотори всичко втори път,но абсолютно нищо не ставаше..
-Може би сме я загубили...-каза бавно той-Не мисля,че мога да я спася..
По лицето на Юфи потекоха сълзи..
-Не..не може да е вярно-изхлипа тя-Не..Лен не е мъртва..
-Все още не е..може би ще издържи така само до утре или другиден.. От долу се чу слаб трясък и вътре влязоха Тифа и Клауд, който бързо се качиха по стъкбите нагоре кадето бяха останалите. Щом влязоха всички се отдръпнаха от клауд, защото незнаеха, дали е добре
- Хай какво ви е?- попита го той абсолютно оздачен.
Останалите разбраха, че явно, си е той и се приближбиха.
Тифа видя Лен и се затича към нея, като коленичи до леглото и хвана ръката й
- Тя умира- прошепна Тихо Тифа, като погледна към Руфас, който кимна в знак на съгласие
- Вън!!! Всички!- викна Тифа без да се обръща към тях
- Но....- започна Вин
- Никакво "но", излезте веднага преди да е станало твърде късно- викна момичето, като погледна към Клауд, който кимна смирено.
Останалите излязоха бързо от стаята. единствено Руфас остана вътре, като сдеше на страна. Тифа не погледна и за миг към него....
- Лен.....Лен- шептеше тихо тя, но без резултат- ще и предам силите си- допълни Тифа, като хвърли бърз поглед на Руфас
- Но това е твърде рисковано- възпротиви се той- може да се случи нещо с теб
Тифа не му обърна кой знае какво внимание. тя стисна силно ръката на приятелката си и затвори бавно очи. Прозорците се отвориха и втре настъпи хаос. изведнъж бяла светлина озари цялата стая. когато тя премина и Руфа сотоври очи той видя тифа, която лежеше напълно изощена на земята, като едвам дишаше и Лен която бавно се събуждаше.... Къде съм?-промълви тихо Лен-Тифа..Юфи..Винс..
-Всичко е наред..ти си в къщата-каза Руфас и се приближи.
-Какво стана?-уплаши се Лен и стисна силно очи.
-Беше на ръба на смърта-отговори мъжът и вдгна Тифа от земята,като я сложи на съседното легло.
-Това беще толкова успокояващо-подметна иронично Лен-Какво й е на Тиф?
-Предаде ти част от силите си,за да неумреш-обясни Руфас-Но все още има пулс и със сигурност ще се оправи.
Лен се усмихна.
-Къде са останалите?-попита тя
-Долу..ще ги извикам-Руфас излезе бързо от стаята.
Лен успя по някакъв начин да се приближи до Тифа и я погледна съ съзли на очи.
-Толкова съм ти благодарна-шептеше тя-Ти ми спаси живота,Тифа,винаги ще съм ти признателна..
Точно в този момент в стаята влязоха останалите начело с Клауд.
-Какво й е?-изкрещя той,като видя Тифа..
-Руфас каза,че е добре..-каза Лен задъхано,защото се бе уплашила от вика.
Тя с бавни крачки се върна на леглото си.Винс се приближи.
-Хей,как си?-попита той
-Като се има предвид,че е едва не умрях,съм суупер-отвърна тя-Нали не си ми сърдит?
-Не..за какво да съм ти сърдит..-усмихна се Винсент
-Не знам..просто исках да се уверя,че все още сме приятели..
-Да,разбира се.. Клауд се приближи бавно до Тифа. Тпй седна леко на леглото и бавно и нежо докосна лицето й. Момичето веднага отвори очи и бавно се озправи като се държеше за главата. клауд се уснихна леко, като се обърна към Лен. Той кимна леко и извърна погледа си отново към Тифа
- Лен добре ли си?- промълви тихо тя
- Да благодарение на теб- отвърна и момчието- Благодаря ти!
При думите на Лен клуд впери поглед в любимата си, но не я попита нищо
Тифа се обърна към приятелката си и само се учмихна, след което силно прегърна Клауд....... Лен се усмихна и се отпусна върху възглавницата си.
-Хей,Лен-Юфи се приближи до нея-Добре ли си вече?
Лен кимна.
-Да..благодарение на Тифа..
-Какво стана?Защо припадна така изведнъж?-учуди се Юфи
-Странното е,че и аз не знам..не помня как стана-отговори расеяно Лен-Иска ми се да поспя..
-Ами заспивай де-подкани я приятелката й-Нали не очаквша да ти прочета приказка?
-Не..разбира се,че не-усмихна се Лен и затвори очи.
Юфи се усмихна и отиде при Ланс,като остави приятелкта си да поспи.. Клауд повдигна Тифа от леглото като не я пусна да стъпи на земята
- хей, ама какво?.....- каза тя, като незнаеше каде ще я заведе Клауд
Останалите се засмяха, но не казаха нищо
След някакво странно и непознато за Тифа стълбище, те стигнаха до голяма висок тераса от която се разкриваше града. Гледката пред тях не бе никак приятна. Дори и от някога бариерираните градова вече не бе останало нищо. града бе найстина порутен и хората живееха в мизерия. Тифа се постара да не мисли за това. клауд я остави на земята съвсем леко и тя се приближи към ръба на терасата. Клауд застана зад нея и я прегърна. Момичето се отпусна леко назад в ръцете му
- дали всичко това ще свърши някога?- попита тихо тя
Клауд усети напражението в нея и я притисна по- силно
- Сега повече от всякога трябва да сме силни- прошепна и тихо той... Лен се събуди бавно.Беше спала около половин час,но спокойно,както никога от няколко дни насам.Огледа се.В стаята беше само Винсент.
-Хей,Винс,къде са останалите?-попита тя
Момчето се приближи.
-Отидоха..на..пикник..-каза бавно дума по дума Винсент
-Хей,аз не съм бавно развиваща се-озадачена отвърна Лен
-Руфас каза да ти говорим бавно-защити се Винс
-Да,знчи да не викаш като Кладу.А не да говориш като че ли съм идиотка-обясни Лен и се изправи на лакти
-Съжелявам-извини се Винс-Не съм разбрал
Лен се усмихна.
-Е,къде са останалите?-повтори тя
-Юфи и Ланс отидоха на разходка,а Клауд и Тифа не са се върнали...-обясни момчето
Лен кимна разбиращо..
-А ти защо си тук?В смисъл защо не си излязъл?
-Защото..ъ..аз..
Лен се расмя.
-Спокойно..няма да те ухапя..-каза му тяСлед няколко минути се почука силно на врата и вътре влзе Тифа. Тя се опита да се усмихне на Лен, която се оправяше, но за съжаление нищо не се получи. тя само наведе глава и се приближи до леглото, като се настани до другото момиче..
- хей, как си- попита я Тифа, като се стараеше да изглежда развеселно..- По- добре ли се чустваш?
Вин сдеше от страни и бе вперил погледа си в Лен.... Той ме смята за бавно развиваща се-каза Лен и махна с ръка към Винс-Ужасно е..
Тифа избухна в смях..
-Сеиозно ли?-попита тифа и погледна Винсент
-Не..Руфас каза да й говорим бавно-обясни леко засрамено той.
Двете момичета се расмяха.
-Умирам от глад-призна си Лен-Винс..ще отидеш ли да вземеш нещо за хапване?
Винсент кимна и излезе от стаята.
-Вие с Клауд къде бяхте?-попита Лен и сръга лекичко приятелкта сиУсмивката от лицето на Тифа отново изчезна и тя бавно се изправи от леглото, като тръгна към прозореца и застана с гръб към момичето
- Хммм, просто си говорихме- каза тихо тя спомняики се отчайващия пеизаж и нещата, който предстоят. В@сичко беше твърде някак гадно, за да могат да се справят
- Тифа какво ти......-Лен не успя да довърши защото вратат се отвори и вътре влязоха Дензел и Марлийн, който се затичаха към Тифа и я прегърнаха. Тя се опита поне на тях да се усмихне, но не успя. Успя само умело да прикрие чуствата си пред тях. ...... О Тифа..недей така-започна Лен,но Тифа й направи знак да мълчи.
Точно тогава Винсе влезе в стаята с две чинии.Имаше по един сандвич и салата.
-Мммм..изглежда ми вкусно-усмихна се Лен
Винс подаде по една чиния и на двете.
-Блаодаря-казаха момичетата едновременно
Винсент кимна и отбово отиде при прозореца.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:56 pm

-Какво му е?-каза тихо Тифа
-Не знам..само ме избягва..-отговори Лен-Питах го дали ми е сърдит,но той каза,че не...
Тифа вдигна рамене.. Тя се досети какво му е на Вин. но реши, че по-късно ще говори с него.
Приклекна до дветет деца, който бяха щастливи, че виждат Тифа, но и уплашени от случките.
След малко в стаята, влезе Клауд, който се усмихна като видя как децата се радват. тифа вдига очи към него
- Клауд ти ли?.. ти ли ги доведе?- попита тя тихо
Той само кимна смирено като се вгелда в очите и
- Тифа какво т.....
Тя го прекъсна веднага, като се обърна към децата- Е как сте?- попита топло тя..... Добре сме,но ти ни липсваше-отвърна Марлийн
Тифа ги прегърна.
-Гладни ли сте?-попита ги тя мило
Децата кимнаха.
-Ето хапенете-тя им подаде чинията,която Винс й беше връчил
-Ами ти?-учуди се Дензъл
-Аз..не съм гладна-отвърна Тифа-Хапенете си..
Двамата си разделиха сандвича на две и започнаха да го ядат сладко,сладко
-Да не са ви държали гладни?-попита Лен изуменаТифа погледна остро в знак на несъгласие и пак извърна погледа си към Клауид, който я гледаше настойчиво и не махаше очите си от нея, но за сметка на това тя го направи и се опита да не гледа в него или в Лен, която бавно се пойзправи от леглото, като се радваше на децата. Тифа видя, че и е трудно и даде лек знак на Вин да отиде при нея. ой не чакаше втора покана, ами веднага се запъти към момичето като и помогна да се изправи и я хвана през кръста, като бе съвсем нежен и внимателен. лен усети това и леко се усмихна.
Тифа тръгна към вратата, но Клауд я спря
- Няма ли да хапнеш нещо- попита той мило
- Не....не не съм гладна- отвърна тя, като отново тръгна да излизаПо-добре е да лежиш-посъветва я Винсент
-Да,ама не-отсече Лен-Искам да се раздвижа
Точно тогава в стаята влезе Руфас..
-Загрявайте-заповяда той
-Защо?-викнаха всички в един глас
-Нападат ни-викна Руфас и излезе бързо..
Всички тръгнаха надолу по стълбите.
-Лен,върни се обратно-помоли Тифа
-Няма да стане-отсече Лен-Ще се бия с вас! Изведнъж през прозореца мина голям буздуган, който се насочи към Тифа тя бързо се наведе и острието се заби в стената, малко над главата й.
- Лен бързо слизай долу- викна Тифа, след като през прозореца навлязоха няколко мъже- и вземи децта извика Тифа
Лен тръгна бързо надолу заедно с децата, като се стараеше да ги успокой.
Мъжете се наредиха един до друг и се насочиха към Тифа. тя отскочи назад и след това бързо се насочи към единия.....След няколко минути и тримата бяха на земята и бързо тръгна по- стълбите надолу... По-бързо Марлийн-подкани Лен.
Момиченцето се забърза,но не можеше повече.Изведнъж двама мъже изникнаха пред тях.Лен се усмихна лекичко.
-Скрийте се ей там-тя посочи една секция-Ей сега се връщам!
Тя вдигна ръце пред лицето си.Мъжете се засилиха към нея.Тя се завъртя,удари единия в лицето,а другия изрита в ребрата.И двамата паднаха на земята.
-Бързо,деца-викна тя и Марлийн и Дензъл излязоха иззад секцията.
Тримата тръгнаха към кабинета на Руфас.. Влязоха вътре кадето беше Руфас, който си седеше съвсем тихо и спокойно в кабинета си с затворени очи. Беше седнал на стола и се бе обърнал с гръб към вратата. Лен нахлу вътре и той се обърна
- Руфас ама какво....- чу се вик и Лен не довърши изречението
-Руфас пази ги- каза Лен като избута двете деца вътре в стята и затвори вратат, като не можеше да повярва на това което бе видяла. Тифа тичаше по стълбите и видя приятелката си
- Лен децата- започна запъхтяно тя
-Добре са и са в безопастност- каза Лен, като обърна погледа си към кабинета, но не каза нищо.
Момчетата бяха навън и водеха битка.
- Хайде Лен- викна Тифа и тръгна към вратат на къщата. Навън нямаше много хора и скоро останаха само тя и проятелите й
Изведнъж се чу силен гръм, който идваше от покрайнините на града.... Sled malko v ka6tata vrahletqha Ufi i Lans.
Barzo.-vikna Ufi-Elate navan!Iskam da vi...hmm....pokaja ne6to.-Dvete momi4eta kimnaha i slqzoha po stalbite.
-Kakvo tolkova...-kaza Len,no sprq nasred izre4enietoSled malko doide i Tifa,koqto sa6to se u4udi do tolkova,4e si glatna ezika.
-Tova tam...-poso4i Lans golqma grupa ot hora,celi otrqdi,ka4ili se na nqkakvi letq6ti sazdaniq-Sa na6ite hora.Rufas,tvardi,4e 6te se spravqt s nastaplenieto,no vse pak mu kazahme da izvika podkreplenie.-Ufi kimna v saglasie i poso4i drugata grupa hora....voinite na Sefirot.
-A onezi,sa horata na Sefirot.Prakti4eski ne izglejdat stra6ni,no....ima edno ne6to za koeto trqbva da znaete.4rez svoqta materiq prizovavat ujasqva6ti,4erni sazdaniq,dvije6ti se sas skorosta na svetlinata...Trudno ulovimi i o6te po-trudno pobedimi.-tq pogledna kam halma kadeto to4ni v tozi moment mina edna 4erna sqnka.
-E da se prigotvqme!-vikna Len vaudu6evena,4e nai-nakraq 6te se "poraztap4e'
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:57 pm

Нещо с което се гордея адски много!!!!!!!!!! Не е само мое а е РП на мен Ети и Вили. Край има, но аз не съм си го копвала а сега за жалост е изтрит.....ако някой луд го прочете да даде коментар1
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 10:20 pm

И аз много се гордея с това нещо!толкова много усилия ни костваше да го измислим и напишем...беше,а и е велико!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В памет на изгубеното!!!!!! ФФ   В памет на изгубеното!!!!!! ФФ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В памет на изгубеното!!!!!! ФФ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Фентъзи :: Измислици-
Идете на: