Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Началото на края...

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 9:42 pm

Беше минала половин година откакто Ади се бе преместила в друго училище.Ария седеша сама на тревата до езерото и си мислеше за отминалите дни.Колко хубаво им бе заедно,забавляваха се,правеха някои глупости и какви ли още не неща....Сега беше различно.Сам и Тифа се присъединиха към група девилхолци също смъртожадни като тях,Раян намери утеха в клуба по дуелиране и стана виртуоз в проклятия и контапроклятия.Ария и Трей от своя страна се присъединиха към група ривърстоунци,които се оказаха пагубни за тях.Двамата се научиха да пият и пушат редовно,бягаха от часове,разрушаваха училището със и без причина,проклинаха всеки които ги дразнеше.С времето приятелите се отчуждиха и си казваха само по здрасти.Раян бе зает с дуелирането,Сам и Тифа ги викаха често на мисии,а Трей и Ария често не бяха в състояние да кажат мила дума или изобщо да изрекът нещо.Ария обаче бе осъзнала наскоро,без да споделя на Трей,в какво чудовище се е превърнала.....И ето,тя сега седеше до езерото с огромното желание всичко да си е както преди.....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 10:05 pm

Изведнуж се чу силен гръм и на стотина метра от нея почти въвъ водата се стовари Тифа. Тя бързо се изправи, а в пчите и се четеше невероятна ярост. Към нея бавно се приблиби някакъв мъж. Приличаше много на аврор-и да такъ и беше.
Момичето отби едно вцепеняващо заклинание и вдигна пръчката си
-Авада кадавра!-извика тя. После Ария видя как снопм зелена светлина се пръсна от пръчката на Тифа и удари мъжа точно в гърдите. Мъртвото му тяло се строполи на земята, а Тифа въздъхна. Все още не бе забелязала Срия, която гледаше втренчено.За пръв път виждаше приятелката си да си..'върши работата'
За пръв път я виждаше толкова бясна. За пръв път я виждаше да обива!
Тифа извърна очи и докато двмата смъртожадни отнасяха тялото на някъде тя се приближди до момичето
-Съжелявам, че трябваше да видиш това!-каза Тихо Тифа и се строполи на земята, като притисна дълбоката рана на корема си от която капеше кръв...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 10:58 pm

-Вече няма особено значение.Всъщност се очудвам,че говориш с мен,а и като се сетих май трябва да вървя.Трей ме чака..нали знаеш?!
-Да имам известна представа.Приятен запой!
-Това пък какво трябваше да означава?!
-Ами...истината.Та вие сте вечно толкова пияни вечер.А сутрин сте така кисели,че се заяждате с всичко живо.
-А какво предлагаш да правя!Поне не убивам хора!Аз си живея живота,доколкото ти и твоите приятелчета отмъщавате от името на Черния лорд наляво и надясно сякаш живеете неговия живот,а не ваш собствен.Като той е толкова могъщ защо не си върши работата сам!-Ария много се бе вбесила от критиките на Тифа,но не искаше да е в лоши отношения с "приятелката си"както тя я нарече затова добави набързо-Виж не искам да сме в лоши отношения затова ако искаш ела с мен.Ще те заведа на място където ще почувстваш живота с всичкоте си сетива!....И набързо ще забравиш греховета,като онзи там например.-тя кимна към мъртвия аврор-Е?Идваш ли?А ако ти е много самотно вземи и Сам,колкото повече толкова по-весело!
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:16 pm

Момичето понечи да стане, но в същият момент раната така я сряза, че тя се строполи на земята от болка, а в същият момент до тях се магипортира и Сам
-Тоя беше много упорит-засмя се тежко Тифа, а Сам смо се усмихна докато преглеждаше стсредоточено раната. после само замахна с пръчката и тя започна да зарства...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:24 pm

-Чудесно,след като раната вече не е проблем можем ли да тръгваме?!-попита Ария
-Къде по-точно?-попита Сам и погледна Тифа
-На едно място...ще видиш!-сряза го Ария и двамата помогнаха на Тифа да стане.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:31 pm

Тримата явно се запътиха към хогсмийд....

След може би вече два часа Тифа определено бе мъртво пияна и се олюкчваше на краката си. тя не седнала ва скута на Сам и съвем нежно го целуваше. Той определено нямаше против и й отвръщаше със същата нежност.....
И сега какво?-попита проточено Тифа
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:43 pm

Ако не възразявате,ще се включа от километри.

Ади се беше излегнала на брега на Черното езеро в Хогуортс и сега гледаше замислено небето.То и се струваше така пусто и така ужасно без приятелите й.Вече половин година живееше така-учеше постоянно и излизаше вечер.Даже само по някога.Кестенявата й коса се беше разпиляла по тревата,а кафявите й очи се опитваха да намерят някого из облаците.
-Добре ли си Ади?-чу тя познат глас и се обърна рязко
-Не съм добре.Защо ме питаш всеки ден?-Ади отново се излегна-Толкова ми липсва.Много ми липсва
-Престани да се измъчваш.-помоли я момчето и впи сините си очи в нея
-Не мога.Аз..просто не мога..трябва да се опиташ да ме разбереш-Адриана леко с изправи и се облегна на рамото на приятеля си.
Момчето я прегърна през раменете.Той беше Драко Малфой.Двамата бяха станали добри приятели и той винаги беше до Ади в мометите,когато тя имаше нужда от него.
-А ти защо дойде?-попита Ади инстиктивно
-Исках да ти кажа:"Честит рожден ден"-усмихна се Драко и целуна момичето по бузата
-О,благодаря ти-възкликна Адриана.Тя съвсем беше изключила,че има рожден ден-Наистина съм трогната
-Беше забравила,нали?-усмихна се Малфой
Ади кимна и двамата се засмяха.Изведнъж една бяла като сняг сова кацна до тях.Носеше малък пергамент.
-А,писмо-възкликна слидеринката и грбна пергамента.След това погали совата по главата.
Тя бавно разтвори лисчето:

"Скъпа Ади,
Честит рожден ден първо.Много ми липсваш.Живота ми е ад без теб.Тук нямам никой близък,нямам на кого да се опра,ужасно ми е тежко.Сигурна ли си,че не искаш да се върнеш обратно тук при нас в Дърман?Ние всички много те обичаме и имаме нужда от теб.И най-вече аз-не мога да живея без теб.Трябва да се върнеш,Ади.Трябва.Ария и Тифа също имат нужда от теб.Имам изненада-може би ще ти дойда на гости през ваканцията,за да се видим.Надявам се,че не си ме забравила и все още ме обичаш,както аз теб.

С обич,Раян


По лицето на Ади се стекоха сълзи.Тя пусна рязко писмото и се хвърли на врата на Драко.Всеки месец получаваше такова писмо,но никога не отговаряше на Раян.
-Защо го прави?Защо просто не забрави за мен?-проплака тя
-Стига си плакала,Ади.Недей.Той просто..-Драко я прегърна в опит да я успокои
Но на Адриана не й беше лесно.Защо всичко това се случваше точно на нея?!


Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:57 pm

Тифа се изправи и се отскубна от ръцете на Сам. нещо от вътре я накара да излезе и да тръгне към.....нима там искаше да отиде....
С едно звучно "пук" тя се магипортира точно при Драко и Адриана, но едва се задържа на крака от многото алкохол, който бе погълнала. не се бе сетила да предупреди останалите, а просто тръгна водена от някакво чувство. Всякаш мякой който обичаше страдаше...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 10:24 am

Ария забеляза че Тифа се магипортира,но си помисли,че е за поредната мисия.Тя водеше нов живот,в които всичко и бе супер весело,сигурно от многото алкохол,скоито поттискаше болката,и сигурно затова не почувства това,което чувстваше Тифа сега.Ария отиде при Сам за да разбере права ли е в преценката си все пак.
-Къде отиде Тифа?На мисия в това състояние?!-попита тя момчето
-Не.-отвърна и остро Сам-защо трябваше да я напиваш така?!
-Съжалявам Сами,но ако искаш да знаеш тя сама си се напи,аз само я доведох тук.И мисля,че ти имаш нужда от същото докато аз изляза навън и я потърся.Може да и е станало нещо....
При тези думи Ария излезе навън като поръча на Трей да се "грижи" за Сам.Трей все още трезвен извика Сам при себе си да поиграят малко на "билярд",игра която бяха научили от мъгълите и им се струваше доста интересна.
-Тифааа!.....Тифааа!-завика Ария като се заоглежда трескаво.Притесни се за приятелката си.-Защо съм толкова тъпа и безотговорна!-ядосваше се момичето само на себе си-Мисля само за себе си и затова да съм щастлива,но трябва да я намеря....Да и се извиня,а имам нужда и от помощ.Аз съм станала порочна пияница!!!!Тифаааа!Тифааа!-завика пак тя пълна с отчаяние и съзи се наляха в очите й.Тя се облегна на едно дърво,свлече се надолу и глухо зарида.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 1:25 pm

След няколко минути Тифа се магипортира точно при нея. Бе прекарала окло час с Драко и Ади(Вили ще те помоля да напишеш разговор между нас тримата)
и сега бе точно пшеред плачещата си приятелка.
-Ария?Какво има? какво стана?-каза тихо тя и колениечи до плачещото момиче...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 4:20 pm

-Тифа-прошепна Ади-За какво си дошла?-тя набързо изтри сълзите си
-Аз..усетих нещо странно-призна си Тифа-Ами ти?Не изглеждаш добре.
Ади придоби ледено изражение.
-Много съм си добре-отвърна тя някак смутено
-Не ме лъжи,Ади-помоли Тифа и леко се олюля на краката си
-Нека позная.Пила си-намеси се Драко-Защо ако мога да знам?
-За кеф и удоволствие,за мир и спокойствие.-отговори Тифа
Ади се усмихна криво и подкани девилхолката да седне при тях.Тифа само вдигна рамене и се настани срещу тях
-Как е при теб,Ади?-попита Тифа
-Живея си чудесно-излъга Адриана-Ами вие как сте?
-Ами..Ария и Трей само се напиват,аз и Сам постоянно сме по мисии,Раян продължава да ни избягва и да убива мъката си в алкохол и в клуба по дуелиране.Много е задобрял
Адриана я заболя,когато чу името на бившото си гадже.Все още си спомняше деня на раздялата им..

..-Ади държеше куфара си в ръка и по лицето й се стичаха сълзи,сякаш кървави.Тя бързо пусна чантата си и прегърна всеки от приятелите си.Първо Ария,после Тифа,Сам,Трей и накрая стиган до Раян.Тя го погледна в небесно сините очи,където сега се виждаха сълзи.Ади също се разплака.
-Не е нужно да заминаваш,скъпа.Недей!Остани тук-помоли я Раян,но Адриана отсече:
-Не искам повече да съм тук,Раян.Не мога.Не желая.-Ади го прегърна силно-Обичам те.Много те обичам,но е по-добре да ме забравиш
Момчето не отговори.Той я притисна до себе си,а след това я целуна.
Ади бързо го отблъсна и тръгна след брат си.Стисна ръката му и с едно силно ПУК те се магипортираха....

-Ади!Ади!Ади!-изкрещя Тифа и размаха ръка пред лицето й
-Да,извинявайте,какво става?-стресна се Адриана
-Къде беше?Духом витаеше в облаците-намеси се Драко
-Не,слушах ви-излъга слидеринката-Е,ние имаме час Драко.Да тръгваме.Чао,Тиф.
Тифа прегърна Ади и се магипортира
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 4:31 pm

-Тифа?!!!! Ти си добре!-извика някак зарадвано Ария и силно я прегърна
-Ъъъъ, разбира се, че съм добре!Ти какво си помисли? О стига не плачи. Просто отидох да видя Драко и Ади....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 4:40 pm

Драко и Ади влязоха в класната стая по трансфигурация.Седнаха на последния чин и Адриана се подпря на ръката си.
-Хайде да направим нещо тази вечер-предложи Малфой
-Ами...ако искаш можем да..ох,Драко,не знам-отвърна Ади
-Можем да...отидем до Меденото царство по тунела при статуята на Еднооката вещица.-усмихна се Малфой и Ади кимна
-Съглсна съм.Към 8 ще отидем-каза тя-О,ето я Макгонагъл
Професорката по трансфигурация влезе в стаята и вратата след нея се затвори.Часът започна..
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 9:11 pm

Ария се поуспокои като видя приятелката си жива и здрава.
-Господи,така се притесних за теб!-прегърна тя Тифа-Аз...напоследък осъзнах колко безотговорна съм станала...и...ами много искам пак всичко да си е както преди.Да сме заедно!А ако сме ще убедим и Ади да се върне.
-Да и аз си мислех за това-сподели смутено Тифа-но...Ади не иска и да чуе за връщане.Не мога да разбера защо се държи така,иска всички да я забравим!
-Да влезем вътре за Трей и Сам-предложи Ария-Няма вече да съм безотговорна и да мисля само за себе си.С Трей ще се откажем от пиянството и ще накараме Раян да се бори за Ади,ако мога да се изразя така...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 9:16 pm

Двете влязоха отновов в заведението и се насочиха към Трей и Сам, който вече бяха доста пияни и пееха някаква неточноопределена песен. Тифа понечи да го дръпне, но Сам я изпревари и я затисна в стената като започна да я целува по шията. Тя веднага го избута
-Сам! Не е тук мястото!-каза тихо тя-Хайде да си вървим...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 9:28 pm

Трей се опита да направи същото с Ария,но тя бе свикнала и рефлективно го хвана за ръката като го завлачи към изхода.
-Пийте!-каза тя и бутна две малки шишенца в ръцете на двете момчета-Ще изтрезнеете за секунди!не е много хубаво но...
-Даже е ужасно!-обади се Тифа,но при укорителния поглед на приятелката си добави-Все пак го изпийте!Хайде Сам не е отровно!-и тя надигна шишенцето към момчето.
След няколко минути Трей и Сам бяха вече наред и цялата група приятели се беше запътила към замъка.Сега беше моментът да си поговорят,а и да намерат Раян....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 10:12 pm

-Ади ми липсва!-каза тихо Тифа очите и се натъжиха-Наистина много ми липсва-почти проплака тя. Сам я хвана за ръката и се обърна към останалите
-Вие вървете и потърсете Раян и ще се видим след 15 минути в общата стая.
Останалите кимнаха и тръгнаха на някъде, а Сам хвана момичето през кръста й и я дръпна към ъгъла на коридора. Той я притисна ди себе си, а тя бързо обви ръце около врата ми и зарови глава в рамото му. няколко сълзи се стекоха от очите й.
Сам прокара пръсти пре косата й и я целуна по челото
-Не се разтройвай! не плачи все ще успеем да я убедим да си дойде...Хайде не обичам да те гледам тъжна.
Колкото и мили да бяха думите му, не й помагаха, което бе очудващото.

Вече бяха в общата стая. Сам бе седнал на дивана пред камината, а момичето се бе сгушило в него. Отновов ръцете и бяха окло врата му, а главата й бе скрита от врата му, като косата й се бе разпиляла вътху лицето. Той нежно я милваше и тихо и шептеше, но тя не спираше тихичко да йхлипа. в стаята влязоха Ария и трей, но Тифа не обърна внимание...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 10:31 pm

Ади и Драко застанаха пред статуята на еднооката вещица.
-Сигурен ли си,че е тук?-попита невярващо Адриана
-Да,убеден съм.хиляди пъти съм виждал как Потър и приятелите му минават оттук.И като говорим за него..-Драко мхан с ръка към коридора опткъдето се зададе грифиндорското трио
-О,точно сега ли-ядоса се момичето и се шмугна в тунела.Драко влезе след нея и дръпнаха статуята.Никой не ги забеляза.
-Пфу-въздъхна Ади-Добре,че не ни усетиха
Драко кимна и я подкани да върви.Тунелът беше леко тясен,но все пак успяха с триста зора да стигнат до Меденото царство.Когато се показах от дупката в пода чуха стъпки откъм стълбите и отново се навряха отдолу.Продавачката грабна нещо набързо и се качи обратно.А след нея и двамата слидеринци.В Меденото царство цареше хаос.Отвсякъде имаше хора,които си пазаруваха лакомства.
-Ммм...виж това-Ади посочи един огромен кафяв бонбон на витрината
Драко се засмя и двамата започнаха да пазаруват.Около час стояха в магзина и накрая с тихи стъпки се махнаха.Прибраха се в общата стая на Слидерин с 3 торби.
-Хахаха..видя ли как ни гледаше продавачката?-смееше се Ади и отхапа от една шоколадова жаба-О,Николас Фламел
-О,дай ми я,дай ми я-помоли се Малфой и протегна ръка,но Ади се дръпна
-Моя си е!-отвърна тя
-Дай ми я!-извика Драко и подгони Адриана из стаята.
Накрая успя да я събори на дивана и седна до нея.
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 9:46 pm

Въпреки това Ария и Трей отидоха до Сам и Тифа.
-Имаме добри новини относно Раян-оповести Ария-Съгласи се да дойде с нас до Ади и да я върнем обратно.
-Ако трябва ще го направим на сила...-започна Трей,но бе спрян от Ария
-Не скъпи!Няма да я караме насила нищо.Просто ще я помолим да се върне.
-Ако не дойде аз ще остана в Хогуортс!-заяви Тифа през сълзи-Там ще е и Драко,а и Потър и Грейнджър.
-Не забравяй и Уизли-добави Сам със злобна усмивка-А колкото до това аз съм с теб!Ще те последвам където и да идеш!-после целуна Тифа и я прегърна силно за да я утеши.
-Тифа,моля те недей да плачеш!-помоли се Ария и сълзи се стекоха по бузите й-Ето виждаш ли,разплака ме!Е,поне си струват пролятите сълзи,за специален човек са!
В този момент в общата стая на Девилхол влезе Раян както винаги много унил.Той се насочи към групичката и заяви:
-Незнам за вас,но аз вече на издържам без Адрияна!-той погледна решително всички-Отивам при нея!Ще я доведа обратно тук,след логично обяснение затова защо си тръгна!Е,идвате ли или ще седите тук и ще се давите в сълзи.Какво бездействие само!-за първи път компанията виждаше Раян такъв.Беше решителен,укорителен дори...злобен.Всички се чудеха защо ли е в Девилхол,но ето че бързо им се изясни.Момчето си беше с характер и сега го показваше.
Останалите стояха зашеметени за минутка после се освестиха и се съгласиха да отидат с Раян.Скоро се магипортираха на изхода на Забранената гора.Трябваше да са много убедителни и да действат бързо.Вече се сдрачаваше...
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 10:46 pm

Ади се беше подпряла на едната облегалка на дивана и гледаше със сълзи запалената камина.Спомняше си как двамата с Раян стояха пред камината в общата стая на Девилхол сгушени един в друг.Той я целуваше така нежно.Момичето се усмихна лекичко и си взе бонбон от кутията пред нея.С Драко меко казано се бяха уляли с покупките.Около нея имаше 5-6 момчета,но тя сякаш не забелязваше нищо.Усети че някой я докосна по рамото,но не обърна особено голямо внимание.Тихо измънка да я пусне и момчето се подчини.Ади затвори очи и потъна в спомените си.След няколко минути,които на Адриана се сториха 5 часа,някой нахлу с трясък в общата стая.На момичето й дойде като гръм от ясно небе.Тя само леко присви очи срещу сенките,които бяха гръмнали вратата.Веднага ги разпозна.Отново съзлите й напираха.
-Какво търсите тук?-попита едно от момчетата,но Адриана му направи знак да млъкне.
-Какво има сега?-попита Ади,тъй като тя бе забелязала само Тифа
Момичето влезе навътре и леко се усмихна.
-Доведох ти гости,Ади-каза тя и след нея влязоха Ария,Трей и Сам
Ади веднага стана и ги прегърна.Наистина се радваше да ги види.По лицето й се стекоха сълзи.
-Боже..как разбихте вратата?-учуди се тя,като отново прегърна Ария
-Ами...не бяхме ние-намеси се Сам-По-добре е да излезеш отвън
На Ади й призля.Тя с бавни крачки излезе орез дупката и навън наистина имаше някой.Раян се беше облегнал на стената,като в едната си ръка държеше пръчката.Беше погълнат от гледането в тавана и воубще не усети момичето.Само когато тя няколко минути остана загледана в него,той я усети.Погледите им се срещнаха.Той я гледаше някак тъжно,но и решително.В очите на Ади се четеше мъка и болка,но все пак се усмихваше.Раян се приближи и силно я прегърна.Целуна я и притискаше към себе си така сякаш никога няма да пусне.
-Защо не ме забрави Раян?Сега нямаше да сме в това положение-Ади шепнеше,като Раян усещаше дъха й във врата си
-Ти си единствения човек,когото някога съм обичал.Никога,ама никога,няма да те забравя-той отново я целуна
-Недей така..Аз ще остана тук,а ти трябва да се върнеш обратно в Дърман-Адриана леко се отмести от него,но той отново я дръпна
-Ти ще се върнеш с мен,Ади.Няма да те оставя тук за нищо на света.-Раян й говореше мило,но същевремено решително
Тя не му отговори.
-Вече тук е моя живот,Раян.Никъде няма да ходя-след малко каза тя
-Дай ми поне едно логично обяснение защо.Тръгна си така изведнъж.-Ади вдигна поглед към него
-Виж-започна тя-Вече не можех да остана там.Не се чувствах добре.Губех брат си,смейеството си.Постепенно всичко щеше да стане същото.Това достатъчно ли е?-попита го тя
-Не,разбира се-ядоса се Раян-Искам да се върнеш обратно с мен и с приятелите ни.Помисли си.Тази вечер ще се наложи да останем тук
Ади кимна.
-Ще ти съобщя по-късно,обещавам.-усмихна се тя и даде някаква надежда-Да се върнем при останалите.
Двамата влязоха в общата стая на Слидерин,където всички бяха насядали.
-Раян-поздрави Драко
-Драко-отвърна Раян и двамата се ръкуваха
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 10:52 pm

Докато всички бяха насядали окло камината изведнъж Тифа почувства остра болка в лявата ръка
-Пом дяволите, колко пъти!0изруга почти викайки тя, но после смекчи тона и се обърна към останалите
-Ам....ще трябва да ви напусна за окло два часа-тя погледна Сам и прошепна-Викат само мен....
-Но къде.........Момичето вече се бе магипортирала...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 11:03 pm

-Къде изчезна?-попита Ади
-Отново на някава мисия-отвърна Ария-Е,разкажи ми как си.
-Ами..живея си чудесно-отговори Адриана леко усмихнато-Тук научавам много и се забвлявам-тя хвърли един поглед на Драко-Добре съм си!Ами вие?
-Ние нямаме твоя късмет-отвърна Ария-Ние с Трей..започанхме да разрушаваме училището и се напивахме,Сам и Тифа постоянно са на мисии,а Раян постоянно беше в клуба по дуелиране.
Ади погледна момчето до нея.Той само вдигна рамене и допълни:
-Някъде трябваше да излея мъката си
Адриана се усмихна.
-Ария..хубаво е да спрете да пиете-каза тя
-Знам Ади,но всичко се промени откакто си тръгна.Ние..се разделихме и се виждахме много рядко.За малко оставаше да се изпокараме.
Ади се почувства гузно.Тя ли беше причината за всичко това?!Може би в писмата си Раян не я лъжеше.Може би наистина трябваше да се върне..
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 12:56 pm

След 15 минути Тифа се магипортира отново в замъка и след като пристигна в подземието се настанио до Сам. Изглеждаше доста разтревожена, а после тихо му прошепна нещо....
-Хора, съжелявам, че ще раваля натроението ви, но имаме едно предложение-ако мога така да се изразя......Тъй като аз, Драко и Сам след два най-много три дни ще трябва да напуснем училищата тъй като...ще има нападения...та си мислехме да се преместим в имението "Локхарт", но нямам намерение да ви оставяме тук....за това ви предлагам да дойдете с нас.....ще бъдете под нещо като закрилата на Черният Орден......Всички заедно.......
Оставям ви да си помислите....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 3:57 pm

Останалите се спогледаха и усмивки грейнаха на лицата им.
-И на това му викаш разваляне на настроението,не съм се чувствала по-щастлива от сега от 1000 години!Това е направо супер!-оповести Ария и прегърна Тифа.Останалите също бяха много радостни,а Раян погледна въпросително Ади.
-Е?Ще останеш тук сама или ще дойдеш с нас?!-попита я той с неприкрита усмивка
-Имам ли избор!-усмихна се момичето и прегърна Раян през сълзи,но от радост.
-Чудесно!-каза Тифа като огледа всички за да се увери че са разбрали нещата-Тогава най-късно вдругиден ще тръгнем.
-Налага ли се да чакаме толкова много?!-промрънка Малфой-Тук ми е така досадно
-Знам Драко,но не може сега.Трябва да се измъкнем незабелязано,а Черния Лорд е определил специален момент за това....Почакай още малко....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 9:19 pm

В същият момент вратата на общата стая бе разбита и вътре нахлиха няколко смъртожадни.
-Тифа, Драко, Сам хайде ако ще взимате някой ги извеждайте от тук защото нападаме-това определено бе гласа на Белатрикс Лестранж.
-Тифа кимна и се обърна към останалите и по точно към Ади
-идваш ли с нас. Не е нужно да ставаш смъртожадна....
След секинди приятелката и кимна и скоро групичката тичаше към езерото на Хогуортс, за да се нагипортира в иманието "Локхарт"
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Sponsored content





Началото на края... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Началото на края...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Околностите :: Езерото-
Идете на: