Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Началото на края...

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 10:09 pm

Скоро вече тичаха по мократа трева в огромната градина на имението.Валеше проливен дъжд и всички вече бяха мокри.Ако не бяха магическите им сили сигурно щяха да са вече болни,но те влязоха бързо през голямата входна врата и с едно прости заклинание дрехите им се изсушиха.Тифа замахна към камината и тя веднага се запали.После момичето се разпореди с това кои къде ще спи,все пак имението беше на практика нейно,и се оказа,че ще се наложи да спят по двойки.все пак не бяха единствените ученици смъртожадни.От Хогуртс бяха дошли както Драко така и половината слидеринци с него.Трей и Ария само се спогледаха усмихнато и веднага се качиха в стаята си.Останалите направиха същото.Беше им студено,а и бе късно за приказки,сутринта щяха да си говорят много....Купона тепърва започваше или може би така си мислеха!
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 10:16 pm

Когато вече всичики бяха по стаите си, Тифа се качи в нейната спалня, която сега щеше да дели със Сам.
Той вече бе вътре, запалил камината спуснал пердетата, за да не ги безпокой никой на сутринта. Момичето заклчи вратата след себе си и започна да се преоблича. Когато облече големият, дълъг пуловер, който ползваше вместо ношницата се намъкна под завивиките и се сгуши в момчето.
-Скапана съм.Утре ще спя цял ден
-Само ако аз т оставя
-Ти имай късмета да ме събудиш
Сам я целуна нежно и отновов я притисна до себе си. Сега вече Тифа заспиваше съвсем спокойно....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 10:38 pm

(и днес няма да има пикантни истории м/у Ария и Трей)

Ария и Трей влязоха в стаята и запалиха камината.Трей веднага си легна,а Ария започна да си подрежда дрехите.
-Сега ли точно намери да вършиш това!-подразни се момчето
-Съжалявам,просто не ми се спи.-промрънка Ария и продължи с подреждането.Трей се направи на сърдит и се обърна,уж за да спи,но нямаше и пет минути и се обърна към момичето.Тя поклати глава отрицателно.Тогаво момчето стана,свали горните дрехи на Ария,изкушаваше се да свали всичко,но....,и и навлезе нощницата.После я дигна на ръце,момичето се съпротивляваше,но без успех,и я сложи на леглото.След това легна от другата страна и я прегърна нежно.
-Като си до мен ще спиш спокойно,уверявам те.-каза Трей и целуна Ария по челото
-Не се и съмнявам-усмихна му се тя,после го целуна нежно и се сгуши в него.Скоро и двамата спяха,сгушени един до друг....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 10:51 pm

Нощта мина чудесно. Тифа се чувстваше много добре в ръцете на Сам, а на сутринта когато се събуди и разбра, чр макари и да е буден не я е пуснал от обятията си с почуства страхотно.
Без да я чака да каже нещо, той впи устни в нейнте. бе я чакал да се събуди само за тази целувка....
-Да слезем долу, а и искам да разбера как са спали Драко,Ария ....и Най вече Ади..
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 11:06 pm

Трей и Ария не бяха от най-ранобудните.Беше вече единадесет и половина сутринта,но те още спяха сгушени един в друг.Изведнъж се потропа на вратата им.Няха Ади и Тифа,които идваха да видят какво правят.Отвориха вратата и видяха двамата спящи влюбени.
-Много са сладки!-бъзкликна Ади
-Да не ги будим,а?-усмихна и се Тифа-или да им излеем една кофа студена вода!-Ади сви рамене,но си личеше,че идеята с водата определено и допада повече....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 8:55 pm

-нееее, не мога да им го причиня. Не се бняха виждали твърде отдавна, няма да е честно.
-да слезем долу-попита Ария, а Тифа само кимна и тихо затвори вратата.
Долу вече бяха, Тиодор, Драко и Монтагю, който обсъждаха нещо, а към тях се присъединиха и Сам и Трей. Очудващоо бе, че всички момчета се разхождаха само по боксерки
-М...момчета, моля ви вземете се облечете, че някой може да се стрсне....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 9:46 pm

-Аз..ще се кача на събудя Раян..спи цяла сутрин-каза Ади и тръгна нагоре по стълбите.Влезе в спалнята и се загледа в момчето.Той най-спокойно си спеше,леко огряван от слънчевите лъчи.Тя се приближи бавно и седна не леглото му.
-Раян-прошепна му тя и леко го целуна по бузата-Време е да ставаш.Обяд е
-Спи ми се,Ади-прошепна той,но все пак намери сила да я придърпа до себе си-Радвам се,че си тук с мен.
-Знам,и аз се радвам-отговори Ади-Но наистина трябва да ставаш,защото искам да прекарам малко време с теб.
-Стой с мен тук-помоли Раян шептейки
-Хм..-замисли се Ади,но все пак кимна-Но искам да отвориш тези красиви очи и да ме гледаш.Няма да говоря със спящи хора.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 5:45 pm

Сам се настани на дивнана и придърпа Тифа в скута си. момичето обви ръце окло врата му и отпусна глава на рамото му.
-Какво ще правим днес?-обади се Нот
-трябва да кротуваме, заповед на Лорда.
-Какво ли правят Ади и Раян-попита Ария
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 5:52 pm

-Отнвоо заспа!-извика Ади и разтърси Раян-Защо не говорим за нещо?
-Искам да ям-Раян се измънка от леглото и навлече панталоните си
-Значи за храна ставаш,а заради мен-не-ядоса се Адриана и също се изправи,като обърна гръб на момчето
-Не е вярно,Ади.Просто съм наистина гладен-той се приближи
Тя се обърна усмихнато и го прегърна.След това го целуна по бузата и излезе.Надолу по стълбите я напуши смях,но се задържа.Слезе при останалите и се настани до Ария.
-Къде е Раян?-попита тя,но Ади само се ухили
-Той просто няма да стане-осече след малко Адриана
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 6:04 pm

-Той напоследък много се изтормози за теб и сега е уморен! Нека да спи-каза Тифа и се притисна до Сам и нежно го целуна, а той не прекъсна по никакъв начин целувката. Останалите не се сдържаха
-ама, тук дане е публичен дом?-заяви Нот
-Беше просто целувка, какво толкова?
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 6:22 pm

-Нот просто ви завижда-закачи го Адриана-не му обръщайте внимание
-Не се заяждай,Ади-закани й се Нот и двамата се расмяха-Какво ще правим цял ден?
-Можем ли да играем куидич?-предложи Драко и Ади и Ария го замериха с възглавници-Какво?-възмути се той
-Куидич?Това ли се сети да кажеш сега?-възкликна Ария
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 6:41 pm

След малко в стаята влезе Трей,които бе отишъл до тоалетната за малко.В ръцете си държеше писмо подписано от Черния Лорд.
-Не мисля,че ще бездействаме поне довечера!-оповести той четеики набързо написаното
-Какво пише?-попита Тифа любопитно
-Лорда ни моли тази вечер да отидем в лондонската дискотека "Summer jam" и да намерим момиче на име Габриела,слидеринка напуснала Хогуортс тази година и да я вземем с нас.
-Нот уреди се!-усмихна му се Ади
-Дано е някоя печена.За нашия Тиодор ще е голяма загуба ако е някоя грозница.Нали така?Поне сте на една възраст!-заговори му подигравателно Ария.
Цялата сутрин все пак мина в игра на куидич....А после дойде следобедът,в които трябваше да се приготвят за вечерта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Началото на края... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на края...   Началото на края... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Началото на края...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Околностите :: Езерото-
Идете на: