Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Смръзяващият студ

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeСря Мар 07, 2007 9:55 pm

Беше един изклюително леден и мрачен ден. Големи сиви обляци закриваха небето и правеха обстановката черна и мрачна-точно такава обичаше Тифа.
Тя седеше сама на земята загледана във замръзналите води, но бе напълно отвеяна в спомени. Беше се разделила със Сам преди повече от седмица и то по най-болезнения за нея начин. Спомни си виковете и твърдите думи, който двамата бясно си обменяха, спомни си какви жестоки неа си бяха изрекли един на друг и може бе съжеляваше
"Не! Не съжелявай!Той не те обичаше!" Повтаряше си момичето и се ядосваше на себе си! След като успя да прогони тези мисли от съзнанието си, тя извади кутия цигари и запали една.......Пустотата около езерото я караше да су чувства още по подтисната, но вече и бе навик да пренебрега чувствата си, затваряйки ги дълбоко в себе си. Бе прекарала там вече около два часа, но и се виждаха като двайсет минути.
Изведнъж се чу шум и една чисто черна сова прелетя над момичето пускайки някакво писмо. Тифа го хвана и развърза зелената панделка. Извади листа и сезачете
[/b


[b]Здрвай, мила сестричке! Как си? Как върви училището?
Налага се да поостана в Трансилвания! Знам, че ти обещах, че скоро
се връщам, но работата е неотложна и се надявам, че не ми се сърдиш
Разбрах, че си се скарала със Самюел! Сигурен съм ,че се чувстваш
ужасно и ме боли, че не съм там да те подкрепям!
Но хей?! Няма да се разтройваш рожденият ти ден е само след
седмица и обещавам, че до тогава ще се върна! Имам да ти разказвам
много неща. Порадвай се на последната седмица, в която си на 15!
Целувки от мен и не забравй, че само силните побеждават!
С много обич!-Брат ти.


Момичето сгъна листа и се усмихна леко! Брат и бе с три години по-голям от нея и винаги се грижеше за нея......Чу се шум от стъпки, прекъсващ мисълта й...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeСря Мар 07, 2007 10:59 pm

Ария се приближаваше към езерото като хвърляше камъчета в мътната вода.Мислеше си,че е сама,но изведнъж видя до дървото седнало едно момиче гору-долу на нейната възраст.
-О,здравей,не те видях!-тя се усмихна някак принудително и тръгна да се връща обратно,но непознатата я спря.
-Хей,чакай!Остани при мен моля те!-помоли й се тя
-Ами...много бих искала,но в момента имам работа!-отряза я по най-учтивия начин Ария и за да не обиди момичето каза нна тръгване.-аз съм Ария.Беше ми приятно!-после с бърза крачка се запъти за инзвънреден час по ГЗМС."Защо ли ходи на допълнителни часове?"почуди се момичето от езерото."Мисля да разбера".После стана от мястото си и тригна след Ария,бавно,тихо,незабележимо...или поне така си мислеше тя!
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 4:30 pm

Ади вървеше расеяно към езерото.Беше изморена от поредния час по отвари и сега се чувсташе ужасно изтощена.Гаджето й-Раян имаше час по ЗСЧИ и тя беше сама.Вървеше бавно и с умерени крачки,като косата й се вееше зад нея.Ади забеляза Тифа на няколко стотин метра и се затича към нея.
-Тифа!-извика Адриана,като иизпусна чантата си.
-Ади-усмихна се криво Тифа и отиде до приятелката си-Запознах се с някакво ново момиче и искам да видя защо взима допълнителни часове по ГЗМС.
-Добрем-вдигна рамене Адриана,като едва се сдържаше да не прихне.-Брат ти обади ли се?
-Прати ми писмо.Обещавам да се върне за рождения ми ден-каза Тифа
-Обедена съм,че не би те излъгал.А аз все още не съм ти измислила подарък-обдори я малко Ади
Двете се расмяха тихо.
-Хайде ела!-подкани Тифа и двете тръгнаха след непознатата.
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 7:14 pm

Ария стигна до уреченото място където я чакаше професора.
-Здравей,мила!-поздрави я той-Ти сигурно си Ария.Приятно ми е!аз съм професор Рейна.Разбрах,че обичаш животните.
-Да.-беше краткия отговор на момичето-Благодаря ви,че се съгласихте да ме приемете.
-О,няма за какво.Винаги съм готов да помогна.Все пак би ли ми казала от кога точно си прекъснала убочението си тук?
-Ами от средата на миналата година,но предпочитам да не говоря за това.-Ария придоби тъжен вид при спомена за миналата година.
-Да,да разбирам те напълно.е,добре...да видим...Днес ще те запозная със съчковците и червеношапковците.Това са 2 от 7-те вида животни които си изпуснала.Другите са еднорог,тестрол,душко,хъмнкипънк и дракон,но бебе дракон,разбира се!Е,стига приказки да започваме!.....
В края на часа професора даде на Ария едно не толкова голямо,но доста сложно домашно и я освободи.Тя тръгна да се връща с тихи стъпки към замъка.Искаше и се да почне с домашното още сега,за да свърши по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 7:28 pm

Ади и Тифа се бяха прикрили зад едно дърво.
-Защо просто не попитаме?-ядоса се Адриана,като изтръскваше косата си от нападалите по нея листа.
-Стига си мрънкала,Ади.Откакто тръгнахме само се оплакваш-скастри я
Тифа
-Ако не си забелязала това ми е в природата-отвърна й Адриана и продължи-Аз ще говоря с нея,а ти-ако щеш!
Ади излезе иззад дървото и се затича към непознатата.
-Ей,извинявай-извика тя
Момичето се обърна.
-Здравей,забелязах,че си нова.Аз съм Адриана.Адриана Лима-представи се с усмивка Ади и се ръкува с непознатата.
-Аз съм Ария-каза тя
-От кой дом си?-попита я Адриана все така усмихната.
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 8:09 pm

От Ривърстоун-отвърна Ария-но защо изобщо ме заговаряш.Не знаех,че хората тук са така заинтересовани от мен.-почти пренебрежително отвърна тя.Усмивката на лицето на Адрияна малко по малко се скри.Ария забеляза това и реши да не развяла етусиазираността на момичето.В крайна сметка изглеждаше свястна.
-Виж...-започна Ария-Не искам да съм груба с теб или с приятелката ти...Можеш да излезеш вече!-викна Ария на приятелкана на Ади,която се криеше зад дървото.
-Аз съм Тифа.-представи се момичето засрамено.
-Да...видяхме се при езерото днес.-сети се Ария и продължи-Та...както казвах,не искам да ви обидя,просто съм много затворен човек и трудно свиквам с нови хора,незнам някак си ми е неудобно.
-Нубаво е че си го признаваш.има хора които никога не биха признали недостатъците си.-вметна Тифа за а я укоражи.
-Да...-отвърна Ария отвеяно.в момента мислите й бяха заети от облика не едно момче,момче което тя познаваше до болка добре и мразеше от дън душа.
защо го гледаш така?-попита Ади заинтересовано-Да не го харесваш или?
-Е,искате ли да сме приятелки или какво?-попита Ария все така загледана в момчето.Другите две момичта кимнаха утвърдително.
-Добре...-въздъхна Ария като се обърна към новите си приятелки-Предполагам,че сте чули всичко от разговора ми с професор Рейна,тогава знаете че миналата година не бях в това училище макар,че трябваше.Е,от части бе заради това момче,сигурно го познавате и вие.
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 8:45 pm

-Не..не съм говорила с него-призна си отегчено Адриана,като погледна към замъка.От там се зададоха група девилхолци и най-отпред вървеше русоляво момче.-Извниете ме!-усмихна се тя и се затича към момчето.
Тя се приближи до него и го прегърна.
-Гаджето й-обясни Тифа на Ария.
Ади каза нещо на Раян и след това се върна обратно.
-Много съжелявам,че те прекъснах,просто не го бях виждала цял ден.-извини се тя-Е,продължи нататък.Какво за това момче?
-Ами..ние бяхме приятели,но..0Ария не можа да продължи.
-Искаш ли да го обсъдим в библиотеката?-предложи Тифа-И без това имаме много домашни.
-С вас съм до 7 и половина.Сега е...-Адриана погледна въпросително
-5 и 45-отговори й Ария
-Сюпер-ухили се Ади-Е,хайде към библиотеката,че ме гризе любопитство.


Последната промяна е направена от на Чет Мар 08, 2007 11:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 10:43 pm

(Вилинце тука нали няма уж Слидерин?)

Ами...-започна Ария като трите момичета се настаниха на затънтено място в библиотеката.-само ще ви помоля да не споделяте с никого.обещавате ли ми?-двете момичета кимнаха удобрително и отговориха в един глас:
-Обещаваме!
-Добре...-Ария си пое дълбоко въздух и започна-Миналата година аз и Рея,едно момиче от Сайнсхол,страшно харесвахме Трей,момчето,което видяхме по-рано.Не му казахме,но той скоро разбра и страшно ме хареса.Дори ме накара да избирам между него и Рея,а тя ми беше много добра приятелка.Аз...аз не знаех какво да правя...Рея толкова го обичаше,но и моята обич към него беше безгранична.-Ария не издържа и се разплака.-Аз...мислех си че няма да го приеме така,а просто ще отстъпи и ще се радва за мен...затова избрах Трей.Една вечер....Рея...тя ,не издържала на напрежението и прекалената умраза към нас двамата се самоуби.Аз...тя...беше ужасно!....После аз напуснах училището за погребението й,Трей така и не дойде.Един ден се срещнахме случайно и той безочливо и без никакви угризения ми заяви,че не ме обича и иска да скъсаме!
-Това е ужасно!-успя да каже само Ади,а Тифа само гледаше потресено.
Затова гледам да не се запознавам с нави хора,да нямам приятели,затова ме е страх.Не искам да губя повече скъпи хора заради моите глупости....Как съм била толкова тъпа-блъскаше масата Ария-Но...аз се заклех,че ще му отмъстя....никога няма да му простя,а на него дори не му пукаше когато разбра,че Рея вече я няма!-Ария се чувстваше ужасно,макар и по-добре от преди защото сподели с някого...Ади и Тифа стояха безмълвни...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 10:57 pm

Боже, това е ужасно!- помисли си Тифа, но не каза нищо, защото историята на Ария я върна към нейните болезнени спомении точно когато успя да ги подтисне в библиотеката влезе Сам с приятелите си. Той бе бесен и веднага се насочи към нея. Той хвана мантията и и я блъсна на земята. колкото и да бе силна, той все пак бе момче. Той я приклещи на земята без да му пука, че момичето не се съпротивлява. Тя усети тежеста му върху хълбоците си
Сам извика нещо, но май никой не го разбра. Но и той самия не разбираше, защо тя не се съпротивлява. Тифа притвори очи, за да притъпи болката. А така силно я болеше, че дори очите и се напълниха със сълзи, но момчето не усещаше какво прави. Крещеше като убезомял и силно стискаше китките й....



Сажелявам знам 4е е простотия ама нещо ми има...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 11:12 pm

Ария тръгна да помага на Тифа.Искаше да покаже,че може да е вярна приятелка,защото след това,което беше казала на двете момичета те можеха вече да не я харесват.Постъпката й бе ужасна.Ария се опита да вдигне Тифа на крака,но в този момент една силна ръка я дръпна назад и тя падна върху един от столовете.Ария погледна нагоре,за да види кой я бе спрял и видя самодоволното лице на Трей.Но вместо да седи безпомощно пред него Ария се усмихна насреща му:
-Значи ти харесва да причинямаш болка,а!-попита го тя остро и без да чака отговор запрати едно проклятие по него.момчето едва го иззбегна,но самодолната усмивка не слизаше от лицето му.
-Не,мила...-отвърна й Трей-обичам да причинявам болка само на теб!-той я изблъска още веднъж така,че стола се разби в стената,а тя падна на пода.През това време другите момичета не бяха в по-леко положение.Ади пре приклещена в ъгала от други две момчета,част от бандата на Сам,за да може да не помага на приятелката си,а самия Сам бе отново върху Тифа...


Последната промяна е направена от на Чет Мар 08, 2007 11:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 11:20 pm

Жената ги погледна въпросително,но после излезе.
-Сам,веднага се махни от Тифа!-изкрещя Адриана,като рязко извади пръчката си-Импедимента!
Сам изхвърча на няколко метра и се удари в една лавица.
-Не трявабше да го правиш-скастри я Тифа
-Много ми пука-викна й Ади и се обърна към Ария и Трей-Риктусемпра!
Трей падна на земята,смеейки се.
-Нямаше нужда-каза Ария
-Имаше!-усмихна се Ади и в този момент се чу силно-Сектусемпра!
Тифа падна на земята обляна в кръв,а Адриана и Ария запищяха.Сам се приближаваше към Тифа с бавни крачки
-Глупак!-изкрещя Ади
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 11:23 pm

Пред очите на Тифа стана тъмно. Не усещаше нищо друго освен една непоносима болка........
Сам седеше като прикован и се покайваше за дейстивето си. Той се затича към момичето, но тя не реагира. Момчето забеляза белезите по китките и. Та те бяха от него......Той понечи да я вдигна, но някой го избута..
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 11:32 pm

Беше Професор Рейна,случайно дошъл в библиотеката.
-Не мога да повярвам!Такова безобразие!библиотеката не е място за такива неща.Можете да бъдете изклюючени заради тези си прояви.А,вие,Госпожице Дрейн?!-обърна се той към Ария-Първи ден в училището и се връщате към старите навици!-това бе много остра забележка на която Ария не издържа.
-Ще се видим после,момичета...-каза тя почти през сълзи-ако все още сме приятелки!-после излезе от библиотеката и се запъти към общата стая на Ривърстоун.....
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 11:39 pm

-Професоре-изкрещя Ади-Тифа..цялата кърви..
Професор Рейна вдигна с магия Тифа и тръгна с нея към болничното крило,а Ади се обърна към Сам.
-Наглостта ти няма край Самюел-съскаше му тя-Първо се караш с нея,а след това я пребиваш...Много си глупав...ако още веднъж се доближиш ще получиш серизоно травми..заклевам ти се!Глупак!
Адриана се озвърна и тръгна към изхода.Там срещна Раян,който й носеше букет от свежи цветя.
-Заповядай-каза й той-Добре ли си?
По ръцете и по мантията на Ади имаше кръв.
-Благодаря ти скъпи-тя го прегърна,а след това го целуна-Аз съм си напълно добре,но Тифа не е.Трябва да отидем там..ще ти разказвам по пътя.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 11:44 pm

Тифа бавно отвори очи. намираше се в болничното крило и за голямо очудвае до нея седеше Сам...
-До къде може да стигнеш?- промълви тихо тя
-Аз......съжелявам.....
-Не! Не съжеляваш, ако бе така сега нямаше да съм тук
-Защо не ми се съпротивляваше?
-Какво ни кара да правим любота, а?!!!!!
Момчето се стресна! Нима тя още го обичаше....
В същият момент вътре влязоха Ария и Ади, а присъствието на Сам там ги подразни....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 11:50 pm

Ария се огледа наоколо сякаш да провери дали момчетата от бандата на този Сам не са тук,но за нейно облекчение ги нямаше.
-Добре ли си Тифа?-попита я Ария като сложи китка цветя в една ваза до леглото й.
-По-добре благодаря.Може ли да ме оставите само за минутка насаме със Сам?-момичето погледна Ади,която се облещи невярващо насреща й.
-Не мога да повярвам.Първо те напада,после право това,а сега...искаш да говориш с него.Не те разбирам,но добре!-вдигна ръце Адрияна и двете с Ария излязоха в коридора пред болничното крило.
-Би ли ми разазала какво е станало?-помоли се неразбиращо Ария
-Да...така и така няма какво да правим.Ела да седнем на това стълбище и ще ти разкажа....Адрияна започна разказа си от тогава когато сам и тифа са били гаджета и много са се обичали....
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 11:58 pm

-Те страшно много се обичаха,но преди седмица се скараха.Не присъствах на скандала,но ми казаха,че много са се нагрубили.Скараха се и започнаха да се избягват.И видя какво направи Сам-завърши Ади като кимна неодобрително-Защо просто не го урочасах и проблемите й щях да свършат?
Ария се расмя.
-Ами ти?Добре че този Трей имаше гъдел-каза Ади с насмешка
-А да..все пак ти благодаря,че ми помогна-каза Ария
-Няма проблеми.Нали сме приятелки?-усмихна се Адриана и лицето й грейна-Е,мисля,че има дадохме достатъчно време.
-Не..нека изчакаме да излезе от там-предложи Ария и спря Ади преди да стане
Другото момиче кимна.
-Искаш ли да т разкажа още нещо?
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 11:33 am

-Да,но този път да е нещо свързано с теб.-усмихна се Ария и добави-Не си мисли,че не видях как прегърна онова момче,май Раян се казваше?
-Ахам...-кимна Ади и усмивка се разля по лицето й.Личеше си,че много обичаше това момче.
-Бил казала,че е страшно мил.От кой дом е?Така и не разбрах и ти от кой дом си...-заразпитва я Ария с любопитство.Ади само се усмихна и продължи да разказва докато чакаха Сам и Тифа да свършат разговора си.
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 3:27 pm

-Аз съм от Девилхол и Раян също.А и Тифа и Сам.-започна Ади-С Раян се запознахме в началото на миналата година.В един курс сме и в един дом,но просто досега не се бяхме забелязвали-тя се усмихна-Първоначално станахме много добри приятели,той и Сам бяха най-добри приятели,но се скараха за нещо и компанията им се раздели на две части.На Раян му беше криво,защото със Самюел са приятели от деца.Седмици наред се опитвах да го успокоя и все повече го обиквах.Така постепенно в края на годината се събрахме.-тя се расмя-Ужасно безинтересна история,а?
-Не..звучи наистина хубаво-каза Ария-За какво ли си говорят?
-Не знам,но ако ми се отдаде шанс с удоволствие ще прокълна Сам.За втори път наранява близък за мен човек.Тифа е една от най-добрите ми приятелки и не бих позволила да й се случи нещо.Тя преживя раздялата със Сам много тежко-Ади сведе глава-Не мога да й помогна.Не знам защо,но тя отказва да ме слуша.
Ария я погледна отчаяно.
-Може би просто й трябва време-предположи тя
-Да..това беше и моята теория,но след днешната й постъпка започвам да се отказвам от нея.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 4:22 pm

В същоо време Тифа и Сам говореха
-Съжелявам, аз просто.....не знам какво ме прихвана! Не исках да те наранявам, но бях бесен и много нервен...
-И какво?-прекъсна го Тифа- реши да си го изкараш на мен? Така ли?
-Не! Но ми казаха, че си искала да ме прокулнеш и какви ли не още неща!
По лицето на Тифа се изписа странна усмивка
-И ти веднага повярва!- тя говореше бяно и измъчено. Още усещаше болката..
-Виж Тифа, само при мисълта, че ти би го направила се почуствах така предаден..
-Предаден ли? Я се чуй. Как смееш да ми говориш за предателство?
-Вече ти обясних за онази случка не е така както ти си помисли
-ОООо така ли? Хайде стига преструвки вече! До кога ще се лъжем?-" До кога ще се нараняваме?"- помисли си тя, но го запази за себе си.....
Сам замълча! Той можеше да чете мислите й, но не каза ни нищо....
-Сега си върви
-Но...
Какво "но"? Какво искаш? Подяволите просто си върви....- каза тя, а една сълза се стече по лицето й. Най-после Сам си тръгна а Тифа бе преместена в общата стая. Все още бе слаба. Можеше да ходи, но приятелките и настояваха да не става. Изведнъж вратата на спалнята се отвори и вътре влезе високо момче с черна коса и зелени очи. Очите на Тифа всякаш светнаха и тя се затича към него като силно го прегърна
-Зак!!! Ти дойде.
-Нали ти обещах се стричке и ето ме. Хм....какво ти се е случило, защо си така бледа?
-Нищо! Нищо ми няма, но толкова се радвам да те видя
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 4:40 pm

Ади и Раян бяха седнали на дивана и ледаха как Тифа се радва на брат си.Ария си беше в общата стая на ривърстоун,затова я нямапе с тях.
-Здравейте-поздрави ги Зак,а Ади и Раян му махнаха.
-Добре ли пътува?-попита го Тифа
-Да,но за малко да сбъркам и да се магипортирам някъде другаде-отвърна брат й много щастлив-а ти как се чувстваш?Със Сам още ли сте скарани?
Тифа леко се натъжи.Не знаеше дали да разказва на брат си за вчерашната случка.
-Да..всичко си е както ти описах в писмото ми-отговори Тифа
.......(тук Бени да си описва)
Ади се облегна на рамото на Раян.
-Добре ли си?-попита я той
-Да..просто много съжелявам за това,което направи Сам.Той е толкова..-тя не довърши
-Той просто е бил ного ядосан и е смятал,че Тифа го е намразила-обясни й Раян -Ти продължаваш да го защитаваш,въпреки всичко ,което наговори за майка ти-порица го Адриана
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 4:53 pm

Четиримата се бяха преместили в хола и седяха пред камината. Тифа бе прегърнала брат си, всякаш се страхуваше, че ако го пусна той ще си тръгне.
В същият момент в стаята влезе Сам и огледа обстановката. Тифа заби леко погледа си него
" Боже та тя още го обича!- помисли си брат й, гледайки кат веднага очите и се пълнят със сълзи. Сам ги подмина и влезе в спалнята на момчетата, а Тифа се отпусна на канапето, но една остра болка всякаш я проряза и тя се сви.
-Тифа добре ли си?- попита притеснено Зак
-Да....да добре съм- каза ря след като болката премина. В същият момент брат и видя, че китките и са сини



Познавате ме знаете, че сам на вална простотой
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 5:05 pm

-Тифа..какво се е случило?-попита той
-Няма нищо-отвърна му Тифа и скри ръцете си,но брат й рязко я хвана.
-Кажи ми!-помоли я той
Ади се обърна към Раян и той явно рабзра намека й.
-Ние ще ви оставим-каза Адриана и се изправи
-Не..Ади..-прошешпна Тифа,но приятелката й кимна сякаш й казваше:"Той ще разбере"
Ади и Раян се насочиха към спалнята на момчетата.
-Аз съм дотук-каза Ади,когато застанаха пред вратата на стаята на Раян
-Защо?-озадачи се той
-Нямам желание да виждам Самюел-призна му веднага тя-Най-много да извърша някоя глупост
-Не говори така.Прави се,че го няма.Ти си с мен-усмихна се Раян
Ади понеи да му противоречи,но той не й даде възможност.Отвори вратата и двамата влязоха вътре,но не завариха никой там.
-Къде е Сам?-учуди се Адриана
Момчето само вдигна рамене.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 5:10 pm

-Виж Зак нищо ми няма!-опита се да опорства момичето. Той хвана ръцете й и ги погледна
-Тифа защо китките ти са сини?
-не..нищо..просто
-Онзи глуоак Сам ли ти направи нещо?- извика бясно Зак
Момичето не искаше да му казва, но и не можеше да го излъже, за това тя замълча
-Удрял ли те е?- попита още по-вбесено той-Докосна ли те този идиот? какво ти е причинил.
Момичето се отдръпна от него и се изправи като тичешком излее от общата стая, а брат и остана замислн на канапето.
Момчето тичаше към езерото без да спира. За сега само там можеше да бъде сама с силните чувства, който така дълбоко я нараняваха.....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 5:19 pm

Ади се беше излегнала на легото на Раян и гледаше замислено тавана,а Раян беше при прозореца.
-Ади.-прошепна той-Мисля,че Тифа плаче и тича към езерото
-Зак с нея ли е?-уплаши се Адриана и се надигна на лакти
Раян кимна в знак на "Не"
-По дяволите-изкрещя Ади и се затича към вратата,но Раян я спря.
-Какво мислиш да правиш?
-Да отиде при нея глупчо-усмихна му се Адриана и го целуна.След това излезсе на бегом от стаята.
Зак я пресрещна долу.
-Сам ли е удрял Тифа?-попита рязко той
-Не издавам тайни-отговори му Ади и тръгна към изхода.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Смръзяващият студ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Смръзяващият студ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Околностите :: Езерото-
Идете на: