Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Смръзяващият студ

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 11, 2007 10:42 pm

Сам бе легнал зад Тифа, която не отделяше глава от възглавницата и продължаваше тихо да плаче. Сам я бе прегърнал и тя отчаяно се опитваше да се отскубне. Изведнъж момчето усети, че дишането и се затрудни и стана по-рядко. Той веднага изтригна възглавницата, рязко я обърна към себе си и леко, но силно я прегърна.
-Тифа! какво ти става? ще се задушиш!-почти извика Сам, но после гласа му се смекчи и стана мил и топъл.
-какво има? защо не можеш да спреш да плачеш?-милваше я тихо той
"Нима найстина толкова много те нараних?-гузно си помисли той. Когато забеляза, че момичето вече умира от изтощение, но не може да спре да плаче той извади пръчката си и леко дкосна челото й. Тя веднага загуби съзнание и заспа. Сам я зави и слезе тихо при останалите...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 12, 2007 10:53 am

Същия ден по обяд в момичешките спални на Ривърстоун Ария се събуди.Беше в много добро състояние,а и тя самата се чувстваше прекрасно.Като видя Зак до леглото й се просълзи"Значи приятелките ми не са ме оставили"После прегърна Зак,кито чувстваше като неин брат,благодари му и двамата слязоха към общата стая на Девилхол за да изненадт другите.Стигнаха до входа,Зак прошепна паролата и двамата влязоха като извикаха:
-Изненада!-всички се извърнаха към тях и усмивки грейнаха по лицата им.Ария се затича към Ади и я прегърна,после попита учудено:
-Каде е Тифа?Да не и се е случило нещо лошо?
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 12, 2007 8:20 pm

Тифа се усмихна широко въпреки, че искаше да се скрие някъде от свет и се настани до брат си, който само с един поглед усещаше какво и е. Все още не допускаше Сам до себе си...може би защото по китките и още имаше белези?...или защото наранена още един път едва ли щеше да се справи.
-Ария по-добре ли си?- попита Тифа като се сгуши в брат си....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 12, 2007 8:34 pm

-Да...чувствам се просто перфектно!-усмихна се момичето.-а вие какво правихте бе мен?-попита тя и се усмихна шеговито
-Ами...не сме бездействали ако това имаш в предвид!-отвърна и Ади-между другото искам да те запозная с брат ми Крис.Крис това е Ария,моята нова приятелка.-Двамата се ръкуваха,а после си говориха дълго по какви ли не теми....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 12, 2007 9:03 pm

Тифа се бе облегнала на тялото на брат си и се бе свила в ъгъла на канапето. тя не слушаше останалите, както и не слушаше и това което той тихо и шептеше. Беше се отвеяла далеч в мислите си и бе покорена от един невероятно скъп и красив за нея спомен...Първата и целувка със Сам


Беше краят на пролетта. часът наближаваше 6 вечерта и всички бяха на вечеря с изключение на Сам и Тифа. Двамата съвсем спокойно се разхождаха около водите на езерото обсъждайки отминалият мач.
-Браво Тифа! Онзи сигурно до месец ще излезе от болничното крило-говореше през сълзи от смях Сам.
-Е да се надяваме, че няма пак да ме подразни, защото този път ще го уцеля направо с бухалката без да му мисля.....
-Понякога трябва да сдръжаш гнева си иначе ще си търпиш наказанията от директора, а и брат ти няма да е много доволен....
Момичето за секунда се замисли за Зак и малко се натъжи...
Понякога Сам не я разбираше. Веднъж бе студена, зла и безпущадна готова дори да убие, но друг път бе мила нежна и лесно ранима.....
-Дали да не се връщаме в замъка, вече е тъмно- каза весело Зак
-Не и преди.....това!-каза през смях Тифа и бутна момчето леко към езерото. Той залитна и падна водата, а момичето се засмя, но после осъзна, че няма да и се размине....С рязко движение той я хвана а ръката и я дръпна в водата. преди да се усети момичето вече бе цялата мокра и трепереше от студ. Сам някак инстиктивно я притисна до себе си. Тифа не виждаше нищо, но усети как момчето я придърпа към себе си, после усети топлият му дъх на милиметри от устните и след секунди нежно я целуна. тя бе очаквала всичко друго от момчето което познаваше от няколко месеца, но нима бе привлечен от нея? Докато се усети тя бе обвила ръце около врата му и отвръщаше на целувката му. момчето по никакъв начин не възразяваше, че водата стига до кръста му и се отпусна. Когато тя се осъзмна бързо се отдръпна и излезе от водата........


-Тифа!-почти извика на ухото и Зак и тя се стресна
-А?...да кажи?
-Слушаше ли ме изобщо?
-не..не съжелявам отвеях се....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 12, 2007 11:05 pm

-Имам едно предложение-обади се Ария-искате ли да отидем някъде извън замъка.До града например.Имаме нужда от малко смяна на атмосферата.
-Аз съм съгласен.-обади се Раян
-Някои друг?-попита Ария обнадеждено
-Ами...щом Раян е навит и аз ще дойда.-бе отговора на Сам
-Тогава и ние сме там!-извикаха в един глас Ади и Тифа
-А вие момчета-обърна се тя към Крис и Зак
-Ами...незнам...честно казано бихме искали да останем малко насаме да си поговорим за някои неща със Зак-съобщи Крис
-Аз нямам думата-каза Ария-питайте сестрите си!
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 4:05 pm

Аз също няма да мога да дойда. Имам малко......работа- каза момичето стискайки лявата си ръка, малко по-нагоре от китката.
-Сигурна ли си?- попита Ария
-да...нещо неотложно е - каза тя и погледна Сам, който се бе сетил за нещо
-Да...аз също ще трябва да остана тук, че сега се сетих за нещо....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 8:07 pm

-Тогава е по-добре да остнем тук и да потренираме за куидичния мач.Хогуорци пристигат утре-предложи Адриана
-Ние съсм Сам ще се чупим-отговори Тифа кратко и ясно,а Ади я погледна невярващо
-Е,добре.Останалите?
-Добре-отговори Крис и Зак кимна.
Раян се усмихна,Ария също и петимата бяха готови да поиграят.
-Ще се чакаме на вечеря,нали?-попита Ади и погледна Тифа
-Разбира се.Там сме
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 8:29 pm

Тифа и сам излязоха от стаята и се запътиха към двора. никой не казваше нищо, а щом Сам понечеше да го направи момичето забързваше пред него. Гогато двамата вече бяха извън територията на училището с по едно звучно "пук" се магипортираха. Тифа мразеше това усещане, но пъй бе най-бързият начин за придвижване на големи разтояния. Двамата се озоваха пред вратите на голям мрачен замък и влязоха вътре. двамата се насочиха къ, една огромна зала и след като опаш ги овери, че могат да влязат двамата го направиха. в тъмната стая до прозореца седеше Лорд Волдеморт и гледаше съсредоточено през прозореца. Двамата веднага коленичиха и скоро бяха отново на крака
-Повикахте ни господарю- каза Тифа, но след това последв няколко минутна типина, която определно започваше да дразни девилхолката.
-До колкото си спомням след два дена е мачът ви с Хогуортс и искренно се надявам, че любимият ми Потър няма да си тръгне цял от Дърман....
[i][b]-Да, разбирасе господарю!-отвърна Сам
-Но има нещо което ме притеснява...........Опасни грешки стават, когато двама смъртожадни са скарани помежду си......
Тифа седеше като гръмната! Нима великият Волдеморт се бъркаше в личният живот на нея и Сам?
-Не, госпожице Локхарт не е точно така-каза съскащо Лорда, който явно се ровеше из мислите й.-За мен всеки един от смъртожадните ми е много ценен и не бих искал да загубя някой....Предупреждавам ви! Двамата или оправете отношенията си или ще бъдете серизоно наказани!
-Както наредите-отвърнаха в един глас двамата, а Волдеморт им даде знак с ръка, че вече са свободни и могат да тръгнат обратно към замъка. След като се магипортираха те се насочиха към куйдичното игрище, където трябваше да са останалите
-До кога смяташ да не ми говориш?-изведнъж я хвана сам и я дръпна назад.......
-Мисля, че имам причина да не ти говоря!
-Мисля, че има причнина да ми простиш!
-И каква е тя?- попита малко ядосано тифа
-Все още ме обичаш!
При тези думи по лицето на момичето се изписа притеснена и объркана физиономия въпреки усилията, който полагаше, за да я скрие.
-Не можеш да го отречеш!-продъ;лжи да говори той, като глъса му постепенно се превръщаше в шепот. момчето се приближаваше съвсем бавно към Тифа, която седеше с гръб към него, знаейки, че думите му са истина.........Той я хвана през талията и я придърпа към себе си съвсем нежно и внимателно. отметна черната й, сълга до кръста коса леко я целуна по врата. момичето потръпна, но не помръдна, а се остави на леките му ласки.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 8:37 pm

През това време Ария,Ади,Раян,Зак и Крис играеха поредната игра на куидич.Ария видя Сам и Тифа в далечината.
-Хей,идват си!-извика тя на останалите.Ади се изплъзна на един блъджър с доста умело движение и погледна към поляната до езерото.И наистина там седяха Сам и Тифа прегърнати.Усмивки греинаха по лицата на двете момичета при тази гледка,а Зак само измърмори навъсено нещо.
-Ще свинеш Зак!-викна му Крис и погледна многозначително Раян и Ади
-Е,да спираме с играта и да ги посрещнем!-предложи Ария-Може да се съгласят да поиграят с нас!-останалите бяха съгласни и всички се спуснаха плавно надолу към езерото...
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 8:45 pm

-Хайде Ади!-извика Ария и Адриана метна куофола по Зак,който беше пазач
-Йееее!-изкрещя момичето и се завъртя победно с метлата
Ария и Раян избухнаха в смях.
-Много ви е смешно на вас-ядоса им се Ади и грабна бухлката от ръката на брат си,който беше до нея.Засили и и цапардоса блъджъра,като го насочи към Раян и Ария.И двамата залегнаха и едва едва избегнаха удар.
Ади започна да се смее от все сърце.
-Забавни сте!-ухили им се тя-Хайде продължаваме!!
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 9:17 pm

Тифа не искаше да се отдели от момчето. В никакъв случай не му бе простила. не още, но се наслаждаваше на тези така приятни целувки. Момичето обви ръце около врата му,а той я вдигна и тръгна на някъде, без да прекъсва целувката. страхуваше се, че ако го направи момичето ще избяга и не я пускаше от обятията си. Скоро двамата изчезнаха от погледите на останалите и се насочиха към езерото. Тива вече не можеше да си поема дъх и го отблъсна назад.
-Сам, стига моляте! Не ми причинявай това1 Всичко друго, но не и това да бъдем отново заедно....Момчето се приближаваше към нея и скоро тя бе силно притисната до едно дърво......
-Аз купнея за теб и ти за мен. защо да не бъдем заедно?
-Защото непрекъснато ще водим нещо като война! Ти се водиш по онзи глупак Трей, а аз няма да се мъча повече....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 9:30 pm

-Хаха-Ади се беше снижила на метър от земята и се метна от метлата
Падна по гръб и продължи да се смее.Крис слезе до нея.
-Изглеждаш сияйна.Каква беше тази остра нужда от мен?-попита я той
-Само усмивката ти ме зарежда с положителни частици.А това,че си тук ме прави най-щастливия човек на планетата.Ти си ми брат и когато си на 10000 км от мен,се чувствам празна-обясни му Ади с усмивка.Тя наистина мислеше всичко това.
-Досега не си говорила така,сестричке.Поумняваш-изхили се Крис,а Адриана го зяпна
-Какво пропуснахме?-останалите бяха кацнали до тях
-Нищо-отговориха в един глас Ади и Крис и момичето се изправи на крака.
-Е,какво ще правим сега?-попита Раян
-Аз..имам нужда..от душ-каза Зак и всички се съгласиха
-Ще се срещнем при езерото след 20 минутки.Ок?-намеси се Ария
-Чудесно.Хайде към замъка-каза Крис и групичката се насочи към замъка
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 9:46 pm

-Няма да се мъчиш повече!-чъзрази Сам
-Ти май найстина не схващаш, нали?-озъби се Тифа, но той по силно я притисна до дървото и приближи лицето си на милиметри от нейното
-Какво има да схващам?-отвърна с усмувка той и без да се колебае отново я целуна. Не знаеше защо, но Тифа не искаш да го отблъсне. всякаш два гласа в нея ожесточено спореха, но тя не ги слушаше, а се поддаде да страстите си и се отпусна. Сам я свлече надолу и я зацелува нежно по шията.....

Тва се правете, че не сте го прочели.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 11:29 pm

(ах романс,романс аз пък ще съм изкупителната жертва за малко)
Ария влезе в стаята на Ривърстоун където сам на дивана се бе разположил Трей.Щом момичето влезе той веднага се обърна към нея.
-Добе ли си прикара с твоите приятелчета,Ария?-попита иронично Трей-Такива наивници!-това се отнасяше за Сам и Раян,но Трей го смърна за да не се разбере от Ария,въпреки това тя разбра перфектно намека му.
-Трей,скъпи,никой не ти е виновен,че хората не те харесват!Ти си просто такъв характер,странно само защо са те приели в Ривърстоун?!-подметна му злобно тя
-Честно казано и аз не знам.Не съм помолил да ме слагат тук ако това имаш в предвид и без това тук е пълно с тъпи мътнороди!-той изгледа стаята с погнуса и пак се обърна към Ария.
-Първо,и аз не обичам много мътнородите,но не претендирам,така че ако не ти изнася махай се!-развика му се тя-И второ много добре знам,че си се преместил тук за да на си в един дом с Рея!
-Е,добре така е!тъпата ти приятелка ме дразнеше,доколкото ти....ти беше различна Ария.През тази половин година много се промени.Станала си добра,загрижена,стеснителна някак си не си ти!
-О,не ми дръж сметка аз каква съм!-продължаваше да вика Ария-Ами ти!Ти стана ужасен!Преди беше моят идеал за момче....умен,красив,лош,да,но когато е нужно,а сега си ми даже противен с тези си капризи и желание за власт и силна потребност да причиняваш болка.Не е ли така?-"Тя е права"замисли се Трей,станал съм ужасен...."но нали на това са те учили" му се обади едно вътрешно гласче....
-Аз не искам да съм такъв!-думите му се изплъзнаха неволно и той закри уста
-Какво?!-попита го Ария неразбиращо
-Искам да съм такъв какъвто ме помниш,този прекрасен Трей,а не този Трей които съм сега.
-Нима?!Е,вече е твърде късно.Каза прекалено много неща,а и не бих ти повярвала след всичко това.-говореше му Ария а сълзите напираха в очите й
-А ако ти кажа,че още те обичам?-попита я Трей като я погледна право в очите....Ария седеше като гръмната и незнаеше какво да прави...какво да му каже.....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 11:41 pm

Тифа и Сам лежаха върху едно одеало восновата на велико грамадно дърво. Голите им тела бяха силно притиснати едно в друго, а моничето бе положило глава върху гърдите на Сам. Бяха завити с дебело одеало и изобщо не се притесняваха, че някой може да ги види
-Не мисля, че в 11.00 вечерта някой ще мине от тук-каза успокояващо Сам целувайки Тифа по челото. Момичето се притисна до него и затвори очи
-Трябва да се върнем в замъка-прошепна тихо тя
Момчето се колебаеше. Не искаше да пуска момичето от обятията си, но найстина двамата трябваше да се върнат. Двамата бързо се облякоха и се запътиха към замъка. Отново никой не казваше нищо. Когато влязоха в общата стая момичето хвана за ръката Сам
-Остани с мен-прошепна тихо тя. Той не смяташе да и отказва и скоро двамата се настаниха в спалнята на моичетата на леглото на Тифа...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 11:56 pm

(аз казах за червената точка...хахахаах)
Ария се чудеше какво да каже.Знаеше,че Трей е способен да я излъже за всичко и това я спираше да му повярва.
-Знам,че се държах като глупак!Не биваше да се озлобявам толкова към теб и останалите,или пък да си връщам на Сам.
-О,моля те!-проплака Ария.Беше и много тежко в момента-Да не би да си мислиш,че след всички обиди и лъжи би ти повярвала.-Трей осъзна,че единственото му оръжие бе да действа.Той се приближи до Ария и я целуна.
-Кажи ми,че не вярваш в това,че не изпитваш нищо към мен и ще те оставя намира!повярвай ми за теб съм готов да променя себе си дори и това да ми коства ивота!Погледни ме в очите и ми кажи,че не ме обичаш,само тогава ще се откажа!
-Аз...аз...Трей защо ме караш да правя това-помоли му се Ария през сълзи.По някакъв начин успя да се отскубне от хватката му и се затича нагоре по стълбите към спалните на момичетата.Там беше в безопасност до сутринта...време през което трябваше да помисли какво да прави....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 9:25 am

Tifa se otpusna na legloto a Sam q pritisna do sebe si. W podzemiqta be6e dosta studeno i momi4eto leko trepere6e.
-Nadqvam se, 4e ve4e mi prosti-pro6epna i tiho toi
-Nadqvam se, 4e ne sam sgre6ila....
-Ne si!-otvarna i toi i q pritisna do sebe si.
Na sutrinta Tifa bavno otvori o4i. Sam se be6e sabudil i nejno milva6e kosata i bez da se otdela ot neq.Tq pogledna kam 4asovnika
-Zakasnqli sme za 4as-stresna se devilholkata
-Ne! Ne ns sme.....dne se Sabota-otvarna sam i nejno q celuna
-Da se obli4ame i da hodim na zakuska?......



V daskalo sam i za tva ena ang.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 1:39 pm

В това време в Ривърстоун....
Ария не бе спала цяла нощ.През цялото време мислеше какво да каже на Трей.Най-накрая слезе от момичешките сплани към общата стая където я чакаше момчето.
-Е какво реши?-попита я остро той-вярваш ли ми или не?!
-Реших,да ти простя и да започнем от начало,като приятели.Това не значи обаче,че ти вярвам.Ако ми докажеш чрез действия и постъпки,че казваш истината,само тогава ще ти повярвам.
-Благодаря все пак.-промрънка по-доволен Трей-Но какво ще кажеш на приятелите ти.Ти ми вярваш,но те....те ме мразят и никога не биха ми простили.
-Ако са ми истински приятели,ще разберат!-отвърна Ария и му се усмихна укоражително-Сега да слезем за закуска.Съгласен ли си?!
-Да,добре.-съгласи се Трей и двамата излязоха през входа за Ривърстоун и се запитъха към Голямата зала.На масата на Девилхол видяха Тифа и Сам,които направиха най-странното изражение,което можеха при вида на двамата Ривърстоунци заедно.
-Искам да ви кажа нещо-започна Ария-и ще ви помоля за разбиране...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 4:18 pm

-Вече се досещам-отвърна отегчено тифа, но в същото време стискаше юмрука си, за да не се нахвърли върху Трей. Сам хвана ръката й и я придъпра към себе си в случай, че не успее да се овладее. След като ария се настани до Тифа, девилхолката се приближи към нея
-Сигурна ли си, че постъпваш правилно?
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 8:58 pm

Не...да си призная честно в нищо не съм сигурна.Все пак вярвам,че Трей би могъл да се промени ако ми позволи да му помогна,а той вече го направи.Сега само времето и неговите действия ще покажат какво ще стане-заобяснява Ария,а Тифа я слушаше леко недоверчиво.-Единственото за което ви моля е разбиране.Не ви карам да сте приятели с него нито да седите с него,а просто да му дадете втори шанс.Ако го пропилее край,Тифа моля те разбери ме.-Ария погледна приятелката си,в чиито очи се четеше объркване примесено с гняв.Сам и Трей само се гледаха без да си казват нищо,но си личеше,че Сам беше готов да му прости!
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 8:59 pm

Ади се събуди към 11 часа.Часовника й не звънна и тя бе остнала сама в спалнята.Надигна се в леглото и погледна навън през прозореца."Само да ми паднат.Как можаха да не ме събудят?"-помисли си тя ядосано.Адриана се изправи и малко по малко се облече.Слезе в общата стая,но там не откри никой."Дявол ви взел"-обади се едно гласче в главата й."Дали да отиде на закуска"-помисли си развеселено тя.
-Здравей мила-чу тя нежен глас и се обърна
Раян точно слизаше от спалнята си и си дооправяше косата.
-Поне не съм се оспала сама-засмя се Ади и го прегърна
-О,значи и ти си пропуснала закуската?-попита я Раян
Адриана кимна.
-Виждал ли си Крис?Губи ми се-притесни се тя
-Сигурно със Зак са отишли на игрището.Големи куидич фенове са-предположи Раян-Е,да отидем да хапнем нещо макра че се съмнявам да е останало нещо
Адриана се расмя и кимна
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 9:32 pm

След като тифа помисли върху фумите на Ария, тя внезапно се обърна към нея и силно я прегърна. Другото момиче всякаш се стресна в първият момент, но после се усмихна
-Само внимавай какво правиш, моляте-прошепна тихо Тифа и продължи със закуската си
-Мъчиш тези якца вече половин час! Какво има?- попита угрижено Сам
-Амо....незнам. Дне имаме и мач.....не съм в настроение да правя нищо.....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 9:36 pm

Благодаря ти,Тиф-прегърна на свой ред Ария девилхолката и подкани Трей да седне.Той вече съвсем приятелски говореше със Сам за предстоящия куидичен мач.
-Каква си в отбора на Девилхол?-полюбопитства Ария-Ской дом от Хогуортс ще играете?
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 9:46 pm

Ади и Раян нагълтаха в залата с бурен смях.Всички погледи се устремиха към тях.Адриана се смееше неудържимо и се беше подпряла на Раян,за да не падне.
-Извинете ни-каза той и двамата отидоха при останалите
-Как можахте да не ме събудите?-попита Ади през смях и се настани срещу Тифа
-Не ми дойде наум-призна си тя-Пък и какво е лошото да се наспиш в събота
-Например,че после ще се подхлъзнеш в коридора-обясни й Раян
Адриана отново сизбухна в смях
-Да не си я напил?-попита Сам
-Не..подхлъзна се в коридора на нещо и се строполихме на пода-усмихна се Раян-Не беше смешно,но на нея й е.
Ади правеше опити да спре смеха си,но не се получаваше.При всеки опит правеше идиотски физиономии и караше приятелите си да се усмихват.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Смръзяващият студ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Смръзяващият студ
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Околностите :: Езерото-
Идете на: