Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Смръзяващият студ

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 9:57 pm

Тифа погледна часовника и за малко не се здави.Тя допи на една глъта кафето си, целуна нежно Сам и стана.
-Трябва да се пораздвижа малко преди тренировката- каза тя и се насочи към куйдичното игрище
-каква е в отбора?- попита отново Аряи
-Търсач-отвърна Ади, която от време на време още я напушваше необоздан смях.

Оставаше още около половин час до мача. Тифа и сам вече се бяха облякли и чакаха да се поздравят с отбора на Грифиндор, който им беше противник. Момичето изведнъж съзря някакво странно момче с русо-сребриста коса, сини очи и зелена мантия. той вървече устремено към нея, но след още няколко крачки Тифа вече бе обвила ръце окло врата му и силно и радостно го прегръщаше, едвам сдържайки се да не закрщи от щастие.
-Драко!Какво правиш тук? Толкова се радвам да те вида!-говореше Тифа без да се отделя от момчето
-И аз се радвам да те видя братовчедке-усмихна се Малфой-Не бих иска; да пропусна да видя как Грифиндор ще паднат, а с тях и славата на Потър-Драко се усмихна злобно-Пък и много ми липсваше....
Сам седеше отстрани и леко се подмихваше. На свой ред Драко също му се усмихна и двамата се ръкуваха......
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 10:06 pm

Трей,Ади,Раян и Ария останаха сами на масата на Девилхол.Трей съобщи,че иска да поговори с Раян,Ария набързо обясни ситуацията на Ади.Тя първоначално,не прие добре новината,но после склони да даде на Трей втори шанс.После двете отново заговориха за куидич.Това бе актуалната тема днес,а и предполагаемо през цялата седмица защото имаше турнир м/у отборите на хогуортс и Дърман.
-Ади-започна Ария-ти не си ли в отбора или са само Сам и Тифа?Аз съм търсачката на Ривърстоун и утре ще играем срещу Рейвънклоу чиято търсачка е онова противно момиче Чо Чан!
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 10:18 pm

-Аз не играя куидич.Само когато искам да се забавлявам,иначе не съм в отбора.Днес ще чакам едни познати от Грифиндор.Предполагам,че и братовчеда на Тифа ще дойде.Мисля,че е време да се замъкнем на трибуните.Момчетата ще ни настигнат.
Ария кимна и двете се запътиха към куидичния стадион.
-Как се казва братовчеда на Тифа?-попита Ария
-Ам.Драко Малфой-усмихна се Ади-Сигурно си го чувала.Впрочем сред грифиндорците е Избрания.-тя се расмя силно-Така де..онзи Потър
Ария също се засмя.
-Ами ти?Кого очакваш?
-Близнаците Уизли.-усмихна се Адриана-Стари приятели сме.Днес ще играят срещу наште.
Ария понечи да свие към трибуните,но Ади я бутна към съблекалните.
-Ела да им пожелаем късмет-усмихан се тя
Двете влязоха вътре и се запътиха към Тифа,Сам и още някой.
-Дойдохме да ви..-започна Ади,но млъкна-Уау,Драко.Разхубавил си се.
-И ти не си останала по-назад Адриана-отвърна й Драко-Как върви?
-Бивам-вдигна рамене Ади-Е,ние дойдохме да ви пожелаем късмет.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 10:31 pm

-Благодаря-отвърна Тифа-е ние ще тръгваме-допълни тя, но не се сдрържа и се метна на врата на братовчед си.
-Найстона адски много ми липсваше-прошепна му тихо тя
-И ти на мен, но след мача ще обсъдим нещо.
Момичето го погледна изпитателно, но после се усмихна
-Междо другото Зак е тук-усмихна се Ади прекъсвайки задълбочените им погледи
Драко се усмихна широко и останалите тръгнаха към трибуните.
Скоро метлите полетяха във въздуха и играчите се подредиха. учителката по куйдич мадам Тела излезе на стадиона
-Внимавайте в играта!-извика тя гледайки Девилхолците. След няколко минути мача вече бе започнал.....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 11:04 pm

Ади,Ария,Раян,Трей и Драко бяха заели първия ред на трибуните и викаха окуражително за Девилхолци.Никой от тяхната компания не харесваше Грифиндорци,особено Потър,и те често ставаха най-обсъздания обект на техните подиграфки.Драко разказваше смешни моменти от престоя им в Хогуортс когато е правил гадни номера на Потър и поддържаше настроението.От време на време мяташе по някоя злобна забележка на някой Грифиндорец минал покрай тях.След едночасова игра Девилхолци водеха с 90 на 60.....Тифа и Потър търсеха съсредоточено снича....от тях зависеше да спечелят победата на отбора си...И ето,че едно златно нещо се спусна пред погледите им....Двамата се спуснаха след снича...
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 11:10 pm

-Давай,давай!!!!!-викаше Ади оживено и се усмихваше
Тифа се засили към снича,но го изпусна."По дяволите"-помисли си тя и отново се извиси над останалите.
-Ако бях аз,щях да го хвана-похвали се Драко,а Адриана се разхили
-Голям си нарцис!Как може да си такъв самохвалко?-попита го тя
-Все едно не ме познаваш-отвърна Драко-Пък и Слидерин взе купата по куидич
-Не се и съмнявам-сви рамене Ади-Просто си прекалено самоуверен
-Нима това е лошо?-учуди се Драко-Доколкото си спомням ти си същата като мен
-Вече не Драко-поправи го Ади-Вече съм по-милосърдна
-Значи вече не си мой тип-оплези й се той
-Нима някога съм искала да бъда?-не му остана длъжна тя
-Йеееее-извика Ария изведнъж-100 на 60 за Девилхол!!
Ади и Драко спярха спора си и също извикаха щастливо.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 11:15 pm

Потър и Тифа летяха един до друг и си разменяха най-различни обиди. Изведъж пред момичето прелетя снича и тя рязко се спусна надолу правейки нещо като кръг. Метлата и се одари в земята и Тифа излетя в отсрещната колона. Доста я болше, но макари с мъки вдигна лявата си ръка в която седеше "златният снич". Девилхолци се развикаха истерично и заподскачаха....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 11:27 pm

-Даааааа...-развика се почти истерично Ария
-Браво Тиф!-викаше и Ади до нея.Момчета само ги гледаха и се подхилваха от време на време,но не прикриваха радоста си.Тифа погледна нагоре към приятелите си и им се усмихна после кимна на Сам и двамата обърнаха поглед към Потър,който ядосано викаше нещо.Личеше си,че го беше яд заради загубата на Грифиндор.
-Какво има Потър,не си свикнал да губиш,а?-попита го заядливо Тифа,а Сам инстиктивно бръкна в джоба си.Хари Потър забеляза това и направи същото...Тримата се гледаха на кръв и въобще не ги интересуваше,че всички погледи са впити в тях....
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 11:30 pm

-Дявол го взел-прошепна Ади и измъкна рязко пръчката си като се прицели в Потър-Инкита инефламаре!-проешпна тя
Огнени кълба залетяха към момчето и за да ги избегне той се струполи на земята.Тифа и Сам също кацанаха.Тогава всички отидоха при тяха.
-Друг път,Тиф.Всички ви гледат-процеди Ади на приятелката си и тя кимна-Хайде!


П.П.Сори,че е толкова кратко,ама аз ставам.Адйе лека и мека
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 11:35 pm

Тифа тръгна да прави крачка, но от силния удар в колоната я заболя и тя замалко да падне, ако не бяха Драко и Сам, който я хванаха съвсем ловко.
-Добе съм, добре съм! Спокойно-започна тифа-е май победихме....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 12:04 am

Да...-отвърна радостно Ади-Благодарение на вас двамата.-тя посочи Тифа и Сам и ги прегърна през рамо.
-Това трябва да се отпразнува!-отбеляза Драко-Хайде всички към общата стая на Девилхол,убеден съм,че всички вече е започнало!
-Да тръгваме...-забърза се Тифа,но изведнъж спря-Трей,Ария ами вие?
-Не се притеснявайте за нас-отвърна Трей още преди Ария да е успяла да усмисли въпроса-Ние ще останем навън за малко,после ще се видим на вечеря.
-Сигурни ли сте?-попитаха загрижено Тифа и Ади в един глас
-Да...-кимна Ария макар,че незнаеше какво е намислил Трей-Браво за победата още веднъж!-поздрави тя Тифа и Сам като също ги прегърна и подари на всеки по едно миниалбумче с потбрани моменти от турнира.Беше направила сними по време на мача,а после ги бе сложила в албум,те се движеха и повечето показваха моменти когато Девилхол печели точки...След това Ария и Трей оставиха групичката и се запътиха към езерото,или поне натам я водеше момчето.....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 7:54 pm

В общата стая на Девилхол определеноо се вихреше невероятен купон. Никой обаче не се бе усмели да внесе поне малко алкохол, което никак не се понрави най-вече на Драко и Тифа. за двамата бе традиция всеки път когато се видят да се напият поне веднъж.
-Връщам се сл;ед минутка-прошепна тихо Драко на Тифа, хвама Сам и го замъкна на някъде. След десетина минути двамата влзяоха в стаята носейко доста бутилки "огнено уйски" и още доста видове алкохол
-Ето това е друго нещо Wink -Усмихна се тифа и взе една бутилка......
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 8:10 pm

-Трей къде ме водиш?-питаше го учудено Ария,но неговия отговор бе все един и същ
-Ще видиш!
-Офффф...явно няма да те убедя....
-Пристигнахме!-уповести момчето-Бяха се качили на един доста високичък хълм,с изглед към езерото където имаше нещо като продължение на гората,но в минимизиран вариант и една много уютна,както забеляза Ария,къщичка необитавана от никого.
-Трей,тук е прекрасно,но зашо никога не съм го виждала.-чудеше се Ария,но отговорът бе повече от ясен.
-Защото никога не си поглеждала насам,никога не си си мислела какво има отвъд хълма.А сега ела да влезем.-подкани я момчето и двамата влязоха в къщичката.Щом влезе Ария забеляза,че стената откъм езерото бе като прозрачна.През нея се виждаше цялата живописна гледка надолу,сякаш стена нямаше.
-О,Трей!великолепно е!-прошепна тя на момчето и се настани до него на пода.Той я гушна през рамо и й подаде един бирен шейк,които беше оставен тук,явно от него,по предположения на Ария.
-Е...честита победа на Девилхол,а утре и наша!-усмихна се Ария
-Много си самоуверена,Рия!-подметна Трей-Но щом казваш...честита победа!
-От много отдавна никой не ме е наричал така...всъщност от когато ти и аз...-тя не довърши изречението си.Трей вече се бе навел над нея и я бе целунал.
-Липсваше ми това...-каза той след малко
-На мен ми липсваше през цялото време.Толкова те обичам,Трей!-Ария се метна на врата му и го прегърна силно-Обещай ми,че винаги ще си до мен.Имам нужда от теб!
-Обещавам ти...-каза Трей и я гушна в себе си.Двамата започнаха да се боричкат,а после уморени легнаха на пода и загледаха звездите.Вече беше късно и трябваше да отиват за вечеря,но така им се искаше да останат още.Скоро обаче бяха принудени да напуснат хубавата къщичка.Заслизаха надолу към езерото,а Трей беше гушнал Рия за да не и е студено.Двамата си шепнеха разни неща и от време на време пускаха по една кратка целувка,като да покажат,че се обичат много....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 8:20 pm

Етиииииииииииии, баси колко ме разочарова! в тая къщичка...тцтцтцтцц да си намерат такова уютно място само да се целуватл. можеха поне да прекарат нощта заедно(да съм по точно да си бяха легнали заедно)! Напрао съм съкрушена..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Са по-серизоно......


Повече от половината бутилки вече бяха ометени и никой нямаше намерение да слиза на вечеря, точно в разгара на невероятния купон. Тифа не се бе напивала така от доста време. Тифа и сам бяха седнали на едно отдалечено от останалите място в стаята и нежно се целуваха. изведъж някой дръпна момичето. пред нея седеше драко и я гледаше предизивикателно. момичето веднага схвана, че явно я предиивква на двубой по пиене....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 8:37 pm

тцтцтц...пияници такива!не ви е срам! Smile





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Рия и Трей влязоха в замъка,но видяха,че никой от приятелите им не бе дошъл за вечеря.
-Искаш ли да отидем да помолим директора за разрешение да отидем на купона в Девилхол?-предложи Трей като видя отчаянието изписано на лицето на Рия
-Добре!-кимна тя и двамата се запътиха към директорския кабинет....
След десет минути двамата,доволни слизаха към подземията.Скоро стигнаха до мястото където се предполагаше,че беше входа към Девилхол и казаха паролата,и влязоха вътре.Беше много оживено,пълно с балони,ядене и пиене.Някои танцуваха,други седяха и си говореха,трети лакомо нагъваха,а четвърти бяха изпопадали пияни на пода.Двамата ривърстоунци не видяха Ади и Раян,но забелязаха Тифа и Драко,които се надпиваха на една маса и Сам и още некулцина души ,които ги наблюдаваха и залагаха,кои ще сепчели.
-Здравейте всички!-поздрави ги Рия-Ако залозите са още валидни аз съм за Тифа!
-Радвам се,че ви пуснаха.-отвърна им Сам-и да залозите са още валидни,но нещо Тифа почна да губи от Драко...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 8:41 pm

При тези думи тиф изгледа момчето някак кръвнишки и отново се обърна към Драко. Беше толкова пияна, че не го виждаше много точно. на четиринайстата чашка Тифа определено се колебаеше и след кратък размисъл я изпи. Драко също се позамисли, но след секунди изпусна чашата и се преобърна със стола назад м,оментално заспивайки. Всички заликуваха, а щом Тифа стана и тръгна на някъде моментално се стовари на земята. Беше твърде пияна за да ходи....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:28 pm

Ария бе много щастлива от спечелените пари,Сам свеставаше Тифа,а Трей бе отишъл да взе малко огнено уйски за него и Рия.След малко Тифа и Драко се събудиха,като разтриваха глави и се прозяваха.Драко се опита да стане,но се олюля и тупна отново на земята...докато изтрезняваха бяха страхотна гледка.Някъде към три-четри сутринта всички вече бяха заспали,кои от махмурлук,кои от умора.Наоколо бе пълно с хора...по земята,по канапетата и диваните.Рия се бе сгушила в Трей,а Тифа в Сам....Ади и Раян явно се бяха качили в спалните на момичетата или момчетата защото никакви ги нямаше.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:32 pm

Тифа бавно и мъчително отвори очи. Беше вече 11 сутринта. Тя облече халата си и слезе долу, като остави сам да спи. Долу вече седяха Блейз и Нот и обсъждаха не нещо.
Момичето се стовари на едно канапе и се хвана за главата.Имаше чувството, че ще експлодира....
Нот и подаде една чаша пълна с не много добре изглеждаща течност.
-Отвара за махмурлук-обясни той-виждам, че след снощи доста ще се мъчиш днес
Момичето взе чашата и бавно отпи от неприятната смес. Огледа се из стаята. беше абсолютен хаос...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 9:46 pm

Рия и Трей се събудиха,но за тяхно учудване не в стаите на Девилхол,а в техните собствени.
-Бързо-развика с Трей-мачът ни срещу Рейвънклоу е след час!
-О,не....-завайка се Ария-аз..аз дори не съм тренирала.Чо чан е тъпа ,но това не значи,че е слаба на куидич!
Двамата се завайкаха.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 10:00 pm

-Имам чувството, че главата ми всеки момент ще експлодира-продължи да стене момичето, а отварата все още не бе дала ефект. тя погледна часовнкиа и се стъписа
-Хай следващият мач с Хогуортс ското ще започна-каза тя и се забърза. тя събуди Сам9Доста усили и бяха нужни, после Драко, Зак, Ади, Крис, раян и останалите, за да се облекат, да закусят нещо и да се отправят към стадиона...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 10:33 pm

Трей и Ария вече бяха на своята последна тренировка преди мача.За нещастие трябваше да тренират с противниците си-Рейвънклоу.Ривърстоун ги бяха побеждавали много пъти,но рейвънклоуци играеха доста добре през последните години.
-Ария Дрейн не мога да повярвам,че още си тук.Не те ли изритаха най-накрая от скапания ти отбор.
-Здрасти Чо,и аз се радвам да те видя.-усмихна се мазно тя на Чо Чан търсачката на Рейвънклоу и дългогодишен врак на Рия.-Знаеш ли с мен или без мен този отбор винаги ще ви бие.Така,че по-добре запомни името Ривърстоун,защото ще се споменава много повече отколкото това на жалкия ти отбор.
-Ще видим Дрейн ще видим-присви малките си дръпнати очи Чо и се оттегли с отбора по куидич на Рейвънклоу.
"Моля всички играчи да се явят в събликалните си за последни наставления!Начало на мача след 10 минути"-това бе гласа на коментатора на мача-Тери Харгрийфс от Саинсхол....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 10:41 pm

Тифа и Сам си проправяха път по трибуните, следвани от половината дом.
Ади и раян вече се настаниха както и останалите и зачакаха да започне мача.
Времето определено бе отвратително. беше ужасяващо студено, духаше силен вятър, а тежките, сиви облаци над игрището предвещаваха голям порой
-Ужасно е да се играе такъв важен мач, в това отвратително време!-отсъди Зак, подкрепен от Крис. Двамата очудващо много се бяха сприятелили от както бяха в Дърман и определно си допадаха.
Сам беше прегърнал Тифа, тя бе обвила ръце окло врата му и гледаше напред, подпряла главата си на рамото му.
-Хайде да свършват по-бързо....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 11:24 pm

"Моля всички играчи да заемат позиции...3..2...1...Начало на мача!"-викна коментатора.Всички играчи се разпръснаха по игрището,а топките бяха пуснали.Ария веднага забеляза златния снич,тя имаше око за това,и се насочи към него.За беда точно тогава реши да завали дъжд,които закри снича от погледа й.
-О..перфектно!-изсумтя тя и се изкачи по-нависоко-Сега и една буря да ми дойде и ще бъде просто невероятно!-докато мрънкаше Рия забеляза с леко облекчение,че Чо не бе в по-добро положение.Тя се луташе и тресково гледаше ту наляво,ту надясно.Изведнъж се стрелна направо пред нея.Ария се сусна към рейвънклоуката,която по някакава невероятна случайност бе видяла малката златна топка вносеща се през дъжда със скороста на светлината.Ария бутна злобно Чо,време беше да и покаже що за стока е всъщност.Чан залитна и се удари в един от головите стълбове,но успя да се увладее.Това въпреки всичко даде преднина на Ария......не.....тя отново бе загубила снича.Чо забеляза това и се отказа да я следи като наново почна да се оглежда наоколо.Рия реши да действа по друг начин.Тя се извиси много на високо с риск да я тресне някоя гръмотевица,за да види снича,а после да залъже Чан.Не след дълго мярна златното топче да се рее из головите стълбове на Рейвънклоу.Ария се спусна точно в обратната посока и то право към земята.Чо естествено я последва и направи същото....Рия спря на към 1 метър от земята рязко зави и се устреми към головите стълбове на противника,а Чо...ами Чо се заби в земята....и след няколко секунди..."Победа за Ривърстоун!"-викна коментатора.Ария бе хванала снича,а Чо се пукаше от яд на една носилка,с която щяха да я отведат в болничното крило.
-Браво на теб!-поздрави Трей приятелката си и я целуна-Да отидем при останалите,а?-момичето кимна и двамата се запътиха към Тифа,Са,Ади,Раян и останалите.....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 11:37 pm

[b]Всички бурно и се нахвърлиха и я разцелуваха.
-Браво!!!!!Спечелихте-прошепна и тихо Тифа, стараейки се да не вдига много шум
-Да, благодаря-усмихна се Ария и прегърна Тифа, а после и всички останали.
Останалите се насочиха към замъка, но Тифа нямаше да издържи още един запой или състезание с братовчед си, затова тръгна към езерото. беше сложила черната си мантия и главата и бе покрита с качулка, която поне малко я предпазваше от дъжда. Тя седна под едно доста голямо дърво, където бе сухо и не валеше. Изведнъж дръпна ръкава на лявата си ръка и се загледа в черният знак върху кожата си. Това ли бе, което найстина искаше?Може би да, все пак това бе последната и учебна година, а след това щеше да се махне и да се включи изцяло в мисийте на смъртожадните. От една страна нямаше търпение знаейки, че компания винаги ще и правят Сам и драко, а ако става на въпрос и баща й, който също бе смъртожаден. дългите размишления върху този въпрос бяха безкрайни и нямха отговор.
И все пак й харесваше този живот, който щеше да води. Имаше неща за който се притеснява, но вече не бяха толкова важни. От скоро момичето обмисляше даже да се махне от училище възможно по-скоро........
[/b]
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Sponsored content





Смръзяващият студ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смръзяващият студ   Смръзяващият студ - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Смръзяващият студ
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Околностите :: Езерото-
Идете на: