Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сивер

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Сивер   Сивер Icon_minitimeПет Мар 16, 2007 9:24 pm

Нощта бе тепърва настъпила. Пълната луна огряваше високите, древни дървета и те всякаш черпеха сила от тях и проблясваха в сребристо.
Просторното езеро, разпростяно на източният край на гората бе спокойо. От време на време, когато вятърът с усилваше водите леко се раздвижваха и размазваха отражението на водата.
По брега се тъмният силует на едно момиче. Бе с дълга, черна коса до кръста, която се вееше съвсем леко. От тъмно червените й очи се познаваше, че е елф. беше млада с бледа кожа, но в очите и се четеше някакво зло.....
От дърветата се чу силен рев и момичето леко се усмихна
-Можеш да излезеш!-каза на глас тя, спирайки на място. Обърна се към гората и зачака. След малко от там с бавна крачка излезе голям, почти колкото нея тигър. Беше чисто бял, а очите му бяха червени като неяйнит. тя коленичи и погали животното....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 10:29 pm

Мелиса се разхождаше из тъмната гора,но честно казано никак не и пукаше,че е тъпно и че е сама.Тя бе полуелфка полувампирка,наследила добрите черти на елфа и лошите на вампира.Мел бе шестнадесетгодишна с катранено черна коса и сребристи очи.Имаше елфски уши и вампирски зъби.Хранеше се с кръв,но само човешка.Елфската и природа я бе научила да не наранява животни.Тя бе отличен стрелец и много добър ездач.Неспособна да има приятели в родния и град,тя го бе напуснала,като бе решила да тръгне по"собствен" път.Сега се намираше сред тази непозната за нея гора,която и се стори доста дълга,и се опитваше да разсее времето като си спомня за миналото.Разговаряше със своя единствен приятел,тигърът Лестат,които бе подаръл от баща й.Разкаваше му как двамата ще отидат на север и ще намерят други вампири като нея,и тя най-накрая ще има истински приятели.Изведнъж нещо наблизо изпука.Тигърът рязко скочи към мястото от където дойде шумът,но там нямаше нищо.Нещо пак изшумоля.....Мел ядосано извади лъка и стрелите си и извика:
-Покажи се!Излез страхливецо!-тя видя в тъмнината как луната осветяваше два силуета приближаваши се към тях.Личеше си,че единият силует е на човек,а другия на животно....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 10:46 pm

Белият тигър на младата елфкла се спусна към другото момиче и започна бавно да го обикаля, а тигъра на полувампирката започна да ръмжи.
Тарина вдигна ръка и животното и се върна към нея, тя застана на метър от другото момиче, а голямата и котка се легна до нея, изучавайки с поглед вампирката.
-Налвзелите сте твърде навътре в горите ми. Сами няма да успеете да излезете.-каза младата елфка.-Какво ви води в нашите земи? И.........тарина протгна ръка и медальона от врата на другото момиче моментално се озова в ръката й.
-от къде е?такива се дават само на избраните....Нещо под роклята на тарина силнно засвти, но тя докосна мястото и ветлината изчезна...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 11:02 pm

Мелиса дръпна медальона от ръцете на елфката и слезе от тигъра си като се приближи на няколко сантиметра от другото момиче,толкова че лицата им почти се допираха.
-Първо не мисля,че те интересува къде отивами второ,медальона,знам че и ти имаш такъв.това,което светеше преди малко беше той нали?!Е,ако ти помага го имам от рождението си,но не мисля,че с теб имаме нещо общо-при това мел изгледа другото момиче някак доста пренебрежително-с изключение на елфското ни потекло.Силно се съмнявам да сме родени на едно място или още повече да сме роднини.-тя каза това почти с надсмешка,после възседна Лестат и каза на другото момиче като за чао:
-Не се опитвай да ме спираш!Не искам да се проявявам като лоша гостенка.-после се усмихна на елфката и препусна през гората.Момичето само я изгледа с поглед,не много приветлив както преди,качи се на тигъра си и препусна след нея.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 11:10 pm

Пред вампирката израстна стена от тръби, през която тя не успя да мине, а скоро Тарина слезе от белият Тигър и пристъпи напред
-Ако искаш да излзеш жива от таз гора, ще ме последваш. Не знаеш какво се крие в тези дървета, и не можеш да си представиш какво има след тях...
Вампирката не искаше, но най-накраясклони и последва Тарина, която я водеше право към замъка. Малко преди края на дърветата голям хипогриф се изпречи на пътя им. тарина скочипт животното, а бялата котка се метна напред. Скоро нападателя изчезна, а е продължиха....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 11:21 pm

-Виж,-заобяснява Мелиса на елфката-Не мога да остана в царството ти или където ме водиш.Там не е пригодено за вампири,дори и да са с елфска кръвкато мен.Когато съм гладна няма раса,освен вампирската,която да не ми е по вкуса.
-Всъщност,да речем,че знаех,че ще дойдеш-каза Тарина като не спираше да върви към замъка-Та...в замъка има достатъчно кръв за да се нараниш.
-Специално посрещане!Е,има достатъчно време да ми обясниш от къде знаеше,че ще дойда.-попита Мел с любопитство
-Както ти казах от доста отдавна си навлязла в моите владения.От както влезе в гората те следя постоянно.Беше въпрос на време да стигнеш до тук...Има и още но,за после!Сега,пристигнахме!И между другото аз съм Тарина!-оповести елфкатаи двете влязоха през портите в двора на замъка.
-Аз съм Мелиса!-отвърна кратко Мел и се заоглежда наоколо.Беше пълно с елфи-Не очаквах официално посрещане.И все пак внимавай какво правиш Тарина.Не искам да се злоупотребява с доверието ми!
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 2:43 pm

Тарина само се усмихна и спря, а вампирката погледна нагоре. беше изумена от великият сребърен дворец
-Добре дошла в Сивер1-каза тихо Тарина и продължи напред. Всички и правеха място, а повечето даже се покланяха. Изведнъж към Тарина покетя една стрела, но щом момичето я видя тя пламна и изгира секунди преди целта си.
-Все още не си достатъчно точен-засмя се момичето, а Мелиса я гледаше въпросително
-Малкият ми брат-каза тя и посочи едно момче което се приближаваше към тях-казва се Марк, а това-на потрите на двореца я чакаше друго мпомче, което тарина прегърна-е големият ми брат Арика...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 8:14 pm

-Явно сте голямо семейство,а и като гледам държанието на останалите елфи сигурно си и принцеса-заключи Мелиса
-Дам...-кимна Тарина и направи знал на Лис да слезне от тигъра си и се загледа в него за няколко секунди
-Казва се Лестат-уточни Мел
-Да...мерси!Та лестад ще отиде с моя тигър в определената за тях стая.Не ме питай какво е това,дълго е за обяснение.
-Всъщност имам представа какво е.не падам от Марс все пак!-засегна се Мелиса.Никога не бе виждала толкова красив елфически град,но и мястото където живееше не беше за изхвърляне.Просто беше царство на хора....."същества",които тя мразеше.Точно поради тази причина тя попита елфката:-Нали тук не живеят хора.
-Не,не бихме си позволили....-каза Тарина някак засегната от въпроса затова бързо смени темата.-Ела,ще те запозная с братята си,а после ще влезем вътре,където ще се срещнеш с останалите от семейството и ще видиш стаята си.
-А какво точно очаквате всички от мен?!Не очаквате да седя тук за дълго.Дори си мислех още утре да тръгна.Целта ми няма да се промени,а аз съм си обещала да я постигн дори това да ми коства живота.-Мел погледна някак странно,не злобно,но сякаш изказваше злоба.Искаше да даде на момичето да разбере,че не е от хората които могат да се командва,манипулират или каквото и да било.Все пак и беше в природата да е независима,непокорна,мислеща само за себе си!
Тарина кимна разбиращо в отговор на Мел,а после отиде да доведе двамата си братя.
-Марк,Арика това е Мелиса.Тя е полувампирка полуелфка и ще остане за малко в замъка.Искам да се държите с нея като гостенка,да сте много добри,особено ти Марк,Арика не мога да поучавам,но ти си още малък и ти се налага да ме слушаш.-Марк само кимна,както правят послушните момченца,стисна ръката на Лис и се затича на някъде.Арика от своя страна бе много любезен.Двамата захванаха да си говорят нещо,но Тарина ги спря под предлог,че трябва да запознае Лис със останалите.После двете влязоха във входната зала на замъка.Огромна,просторна,с бели стени извезани тук таме със златни висулки и елфически надписи.Мелиса можеше да чете елфически и разбра,че думите на стената са поговорки измислени от елфически мъдреци,които напътстваха краля в меговите решения.В дъното на два трона седяха краля и кралицата,майката и бащата на Тарина....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 8:52 pm

Тарина се приближи до родителите си, а Мелиса остана в дъното на залата.
-Татко, предполагам, че тя е една от избраните. Има същият медальон и е полувампирка.......
В това време царицата се запознаваше с гостеснката и я настаняваше на масата им. Пред нея бяха оставени няколко шишенца пълни с кръв......
-Мелиса, когато решиш да си лягаш, Арика ще ти покаже стаята-и елфката тръгна към свойте покой, но брат и я хвана за ръката, точно на вратата.
-Остани...
-Не ме карай, моляте. Не искам......Дори не искам да съм на това място...
-Държиш се глупаво
Момичето веднага изтръгна ръката си. Погледна го с много болка....
-Не исках да кажа това, съжелявам-опита се да я успокой той когато очите и се насълзиха.....
-Всичко тук ми навява спомени......сега ме остави.....
Тарина тичешком напусна помещението, но не се качи в стаята си....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 9:58 pm

Андромеда най-спокойно препускаше през гората с тигърът си Астат .Червената й коса се вееше зад нея и тя се усмихваше лекичко.Андромеда беше от прастария благороднически род Блек(ох,знам,много е изтъркано,но..) и беше човек.Но не просто човек.Беше вещица.От малка усещаше,че не е като останалите.На 4 вече беше започнала да прави магии.Анди имаше Астат като подарък от родителите й за 16 рожден ден.Освен вещица,беше и пророк.Очите й бяха светло лилави и вечер сънуваше случващи се неща.Това й носеше много проблеми и затова сега тя имаше нужда от нечия помощ.Беше загубила родителите си преди няколко години,а брат й бе на война.Андромеда бе тръгнала към Сивер,за да се оттърве от проклетия й роден медальон и да помоли някой да спре тези видения.Нейните сили не стигаха.
-Хайде Астат.Мисля,че е след този хълм-прошепна тя и тигъръ ускори крачка.
Той беше черен на цвят с оранжеви ивици.И най-странното беше,че можеше да лети. Анди се занимаваше и грижеше за него откакто беше малък,затова сега,когато беше голям обожаваше да го язди.Андромеда имаше огромно имение в северните части,но се чувстваше леко самотна там.Затова просто го бе напусанала и без взела най-ценното със себе си.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 10:06 pm

Тигъра и спря и се огледа. От дърветата се чу шум и от там излезе тигъра на Тарина. (И*мето му ще се разбере по натам).
Белият тигър със същата големина като този на Андромеда започна да обикаля окло другото животно. Изведнъж проговори
-защо сте навлезли в земите на Сивер?
-Търсим помощ и опитваме да стигнем до града....
-последвайте ме- и тигъра препусна през дърветата последван от този на момичето. Скоро влязоха през портите и минах покрай градините от където се чу силен измъчен писък. Андромеда пончи да тръгна натам, но белият тигър и препречи пътя
-Недей. Там е господарката ми. Не трябва да ходиш.....не се влечи от писъците....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 10:18 pm

-С удоволствие ще те послушам,но няма да е точно сега.Господарката ти има нужда от помощ и ти го осъзнаваш.Мисля,че мога да й помогна-Андромеда само кимна към тигъра и се запъти към замъка.Влезе вътре и се поклони на краял и кралицата.
-Добър ден.Казвам се Андромеда Блек и съм вещица.Дойдох в земите на Сивер,за да потърся помощта ви.Наистина имам нужда някой да ми помогне,но първо искам да поговоря с дъщеря ви.
Никой нищо не й каза,затова тя го прие за"Добре".Андромеда се качи нагоре по стълбите към стаята на принцесата.Тя вече беше виждала тези моменти.Сънищата й отново бяха реалност.Анди влезе в стаята и се запъти към чернокосото момиче на леглото.
-Тарина не плачи-пророни тя-Това ще те убие!
Тарина се изправи уплашено.Някаква непозната стоеше пред нея и сякаш знаеше какво ще се случи.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 10:25 pm

Елфката светкавично се уизправи от леглото и се дръпна назад....
-ти си вещицата?! Тигъра ми ти оказа пътя, нали?
Не полчу отговор.
-Излез от стаята ми!
-няма да го направя
-Излез веднага от стаята ми-Вътре изведнъж се появи Арика.
-Пак? Недей. Не трябва, ще се съсипеш...Недй-той прегърна сестра си и после се обърна към момичето.
-По-добре излез.....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 10:34 pm

Мелиса забеляза новодошлата.Личеше си че е човек,което никак не се харесваше на вампирката.Въпреки това беше някак странно,никой не и обърна внимание,а тя изхвърча нагоре към стаята на Тарина-елфката.Всичко беше много неразбираемо и Лис предположи,че всички познват новодошлата и Тарина я е излъгала относно това,че тук няма хора.За миг на Мел и стана любопитно да разбере какво става и какви бяха тези писаци от страна на елфката,но ядът и бързо надделя затова тя стана от масата като прибра няколко шишенца кръв под мантията си и излезе навън.Тихо,но с бързи стъпки Мелиса се запъти към"стаите"където се намираше тигъра и.
-Лестат!Лестат!-завика тя и свирна веднъж с уста.Не минаха и пет минути и тигъра беше при нея.-Тръгваме си!Не мога да седя тук!Трябва да намеря останалите.-тигърът само кимна с глава и се наведе надолу за да може Мел да се качи.Скоро двамата препускаха към големите порти ,след преминаването на които пяк щяха да се озовът в онази гора....
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 10:36 pm

-Андромеда Блек-представи се вещицата и завърши-Няма да се махна.
-Излез!-извикаха и двамата,но Анди не помръдна.
-Вижте,аз съм и пророк.Виждала съм тези моменти.Една вече ти просто ще умреш Тарина.-започна Андромеда-Знам,че елфите не умират,но ще стане.Ще се убиеш от мъка и просто ще стане.Пророчествата ми винаги се сбъдват.
Тарина и Арика стояха като тренати.Анди говореше глупаво и несвързано.
-Това никога няма да стане-каза Арика,но Анди само вдигна рамене
-Ако не ми вярваш,добре.Не те карам.Излагам фактите.
-Тя..може би..е права-прошепна Тарина уплашено
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 10:41 pm

-Излез! Излез, моляте излез!-викаше Тарина и се свлече бавно в краката на брат си, който коленичи до нея.Опита се да я повдигне, но тя не позволи да я докосне, за това му даде знак да послдва Мелиса.....
-Той тръгна бързо към вратата и се спря при Андромеда
-Или и помогни или не я мъчи-отесече той и излезе
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 10:58 pm

Мелиса вече беше навлязла в гората.Лестат навлизаше все по навътре и по навътре....Изведнъж няколко стрели профучаха покрай вампирката,а една се заби точно в сърцето й.след няколко секунди момичето бе заобиколено от група мъже,които попринцип наричаха"крадци".Те бродеха из горите като убиваха всичко живо и обираха богатството му ако имаше такова.За тяхна изненада Лис изтръгна стрелата от себе си,а раната бавно започна да нараства.все пак момичето,а сигурно и самите те,знаеше,че не е пила кръв от близо два дни и е много слаба.ако се опитат да я нападнат няма да може да заздрави всичките си рани,а сега нямаше и как да вземе шишенцата,които бяха под мантията й.Всички мъже бяха насочили лъкове със стрели към нея,а под черните им качулки просвяткваха червените им очи.Една вълна от стрели заваля към Мелиса и Лестат,които в този момент успя да скочи и да избегне няколко от стрелите.Останалите се забиха в неговото тяло и в това на господарката му.двамата щяха да са изгубени ако в този момент не дойде братът на Тарина,които вдигна Мелиса на ръце,а тигъра му се погръжи за лестат.Това бе последното нещо,което вампирката помнеше....Тялото и се отпусна бавно в ръцете на елфа...
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 5:30 pm

Андромеда се приближи до Тарина и й помогна да легне.
-Виж,Тарина-започна Анди,докато натопяваше една кърпа в ледено студената вода,оставена до леглото на елфката-аз не съм дошла да ти държа сметка.Искам просто да ти помогна,защото смятам,че това би трябвало да направя
Тарина понечи да каже нещо,но Андромеда залепи кърпата на главата й и момичето не успя.
-Всъщност все още не знам защо се измъчваш,Тарина-продължи Анди-Знам,че ако продължаваш много скоро ще умреш.
Елфката простена леко.
-Да,да,сигурно не ми вярваш-Андромеда сви рамене-Сега само леко ще те приспя.Надявам се да ти подейства,защото аз съм способна,но не съм богиня.
-Недей,Анди.Остави ме така-пророни Тарина,но вещицата вече беше махнала покрия парцал и на негово място беше поставила бялата си ръка.
Андромеда зашептя нещо и след няколко минути на Тарина й причерня.Тя само леко затвори очи и потъна в сън.
-Е,поне няколко часа спокоен сън.-усмихна се на себе си Андромеда и се изправи
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 5:38 pm

Тарина бавно отвори очи. Беше три през нощта, камината пламтеше, завесите бяха спуснаи, а тя бе завита с дебело одеало, до кръста.Косата и бе разпиляна по възглавинцата, а ръцете и бяха студени-лош знак за елфите.
Опита се да стане, но сякаш се отказа и не можа да го направи. Чувстваше празнотата в себе си, а болката не бе никак малка. Тя затвори очи и повика брат си. Силите и позволяваха да го чува, както и той нея. В стаята обаче влезе...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 5:43 pm

..Андромеда.
-Здравей-поздрави леко умислено тя-Как ти се отрази съня?
-Не се чувствам много по-добре.Но поне малко-отвърна Тарина
-Радвам се.Не иксах да те упоявам,пък и не вярвам,че щеше да подейства-Анди седна в ъгъла на леглото-Зле ли ти е?
-Да.Не мога да стана-отвръна елфката
-Страничен ефект от магията.След няколко минути ще си по-бодра,обещавам ти-отговори червенокосата
Тарина кимна и се загледа в тавана.
-Ще ми разкажеш ли какво се е случило с теб,Тарина?Защо толкова много мъка и болка?-попита Анди след малко
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 5:54 pm

Елфката мигновенно извъртя главата си към забуления прозорец. Достатъчно бе само да се сети за нещата който бе преживяла и можеше да се срине.
-Тарина? моляте разкажи ми....
-не ме карай......Не мога....
Вратата се отвори и вътре влезе млад елф с черна коса. Беше красив и виско.
-Миличка? Какво си си причинила?-той седна до нея и я повдигна като я издърпа в обятията си. Опита се да я целуне, но тя се изви и опита да го избута-без успех.
-Малкар, пусни ме, не ми е до теб сега......
-Не ми говори така-тросна се той, докато се опитваше дая задържи.
-По дяволите, остави ме-очите и се пълнеха със сълзи. Той най-накрая склони и яростно напусна стаята
-Какъв беше този-попита Анди....
-За съжаление този ми е съпруг-отвърна Тарина, докато се обличаше....
-Ти май не го обичаш?
-Омъжиха ме насила. Родителитеми мислеха, че така ще спрът войните и, че ще забравя.....човекът който обичах, но явно преценките им са били грешни..
Вратата отново се отвори и вътре влетя едно малко момченце, което се затича към Тарина. Тя коленичи и силно го прегърна. Погали косата му и го целуна по челото.
-андромеда, това е сина ми, Саймън
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 6:10 pm

Андромеда се усмихна лъчезарно на момченцето.То наистина беше много сладко
-Аз съм Андромеда,Саймън-усмихна се Анди-На колко години е?
-На 2-обясни Тарина
-От кога си омъжена?-продължи Андромеда
-От една година и половина-отговори елфката-Не съм много щастлива от този факт
-Не се и съмнявам-засмя се Анди-Ами Саймън..на..съпруга ти ли е?
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 6:16 pm

[b][i]Тарина вдигна малкото момче на ръце и се загледа в очите му. навяваха и спомени....
-Не! Все още не съм позволила на Малкар да ме докосне, но скоро ще трябва да направя и това-въздъхна тя
-Но защо?
-Задължна съм да му дам налседник, ако не го направя доброволно, ще трябва да го направя насила.......Тя отново целуна момчето по челото.
-а бащата на Самюел?
-Той е мъртъв. Сам още не се бе родил.
Елфката се натъжаваше, а когато тя пусна малкото дете и то излетя от стаята Анди се приближи до нея
-Тарина, това е още едн причина да живееш...
-Да вървим да видим Мелиса-веднага мсени темата елфката-разбрах, че е зле
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 6:20 pm

-Мелиса?-възкликна Андромеда-Коя е тя?
-Едно момиче,което също е тук-отвърна Тарина-И сега не е особено добре.А теб какво те води в Сивер?
-Ами..това-Анди извади върху блузата си един медальон,който сега светеше ярко-Не знам за какво ми е.
-И аз имам такъв.И Мелиса също-обясни Тарина-За това ще говорим после.Ето тук-двете свиха в един коридор и влязоха в една стая.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 6:30 pm

Мелиса лежеше на леглото и спеше неспокойно. Арика седеше прав до прозореца и наблюдаваше дърветата. направи им знак, да са тихи.
Момичето непрестанно бълнуваше.
Тарина докосна челото й и Мел спря да мърда, катопродължи спокойно да спи.
-Ще ви викна когато се събуди.
Анди и Тарина кимнаха и излязоха, запътвайки се към хола на двореца. залата бе огромна, пълна с канапета, дивани, навсякъде имаше факли и една огромна камина.
-остави ме намира-чу се отегчения глас на съпруга й, който се опитваше да разкара Сам. малкото момче искаше мъжът да го гушне, но възрастмият не го понасяше.
-Самюел, ела-каза малко изплашено тарина и вдигна детето на ръце. Очите на малкиятелф бяха пълни със сълзи, който скоро потекоха.
-Защо аз нямам татко-през хлипове попита детето....
Тарина цялата потрпери. Тя погали момчето по косата и седна на един стол далче от мъжа си.
-Недей слънчице. неплачи, аеш, че мама не може да ти отговори. недей Сам, моляте. Знам, че ти е тежко. Не плачи...-успокояваше го майка му.
-Анди, не су длъжна да седиш тук
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Sponsored content





Сивер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сивер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Фентъзи :: Минало-
Идете на: