Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сивер

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 6:32 pm

След малко Арика извика момичетата защото Мелиса се бе събудила.Тя се чувстваше много по-добре след няколко епруветки кръв инжектирани в тялото й и още няколко,които бе изпила преди малко.Щом тарина и Андромеда влязоха в стаята,Мел изгледа някак злобно човешкото момиче,тя не знаеше,че Анди е магьосница,а не обикновен човек и затова в момента бе готова да и се хвърли и да я убие.
-Тарина явно си ме излъгала за някои работи.Тук все пак имало хора,но както и да е!Благодарение на брат ти-тя погледна момчето с голяма благодарност в очите-съм добре и още утре сутрин ще мога да си тръгна.Нали не ви трябвам!?
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 7:03 pm

Анди се усмихна широко.
-Аз съм вещица,Мелиса.И пророк.Не съм обикновен човек-обясни тя-Казвам се Андромеда Блек и съм тук,защото някой трябва да ме оттърве от проклетия медальон.
Мелиса вдигна вежди,но все пак кимна.
-Няма да си тръгваш,Мел-каза Тарина-Имаме нужда от теб.Ще трябва да си поговорим добре.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 8:14 pm

Но ще го направим по-късно, сега тя повдигна момченцето нагоре-имам малко работа. Саймън още хлипаше, а малките му ръчички бяха увити окло врата на Тарина. Мелиса не разбираше какво стана, но тарина излезе преди да я е попитала, за това вампирката насочи въпросителният си поглед към Анди.
-Какво беше това?
-Това е синът й. Тя е омъжена, но мо неволя, а детето не е от съпруга й, но тя неоска да говори за това....

Тарина влезе в стаята на момчецето. беше голяма с много играчки и сладко легло покрито с плюш.Тя седна на него и постви детето в скута си.
-Слънчице не плачи. Моляте, не се тормози така.
-Искам да съм като другите деца...да имам татко....аз защо нямам-момченцето се разрида още по-силно. Тарина го притисна до себе си, затвори очи, а една сълза се търкулна по бузата й, но само една. Тя никога не си позволяваше да плаче пред Сам. Когато оставаше сама, не правеше нищо друго, но не искаше детето и да вижда, че страда-още повече сега, когато самият той плачеше.
-слънчице...съжелявам....съжелявам, че нямаш баща-тихо прошепна тя-съжелявам, но не се разтройвай. Моляте.
Детето се пооспокой малко....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 8:25 pm

Ясно-каза Мелиса разбиращо,но всъщност нищо не разбра.все пак не и влизаше в работата затова тя не зададе повече въпроси на Андромеда,както бе разбрала че се казва-Аз мисля да стана и ти предлагам двете да слезем долу и да почакаме Тарина.Мисля,че може да се говори с теб при положение,че си магьосница,а не обикновен човек.А и сега поне знам,че Тарина не ме е лъгала!Та...спомена за медальон които имаш...
-Да-отвърна Анди и го извади изпод роклята си-От рождението ми е,а и разбрах,че и ти и Тарина имате такива.
-Много е странно при положение,че не сме родени в един град.Тарина спомена нео за избрани,но така и нищо не ми обясни.Вече започвам да се изнервям!Разбирам,че има проблеми,но и аз имам своите за които трябва да се погрижа.Запасите от кръв започнаха да свършват,а и не искам да съм нахална....-Мел не довърши изречението си.Тарина слизаше по стълбите,явно бе успокоила малкият Саймън и сега бе готова да си поговори момичетата...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 8:48 pm

Тарина се настани на стола в края на масата. Ръцете и млко трепереха, беше леко бледа. Прокара пръсти през косата си и тихо въздъхна. Точно когато щеше да стане някой силно я дръпна и я изправи от стола. Беше Маркъс.
-Не искам малкят да ми се лигави. да не се повтаря
-Ти какво очакваш-каза тя като дръпна тъката си-тя той е още дете, надявах се, че ще успееш да заемеш ролата на баща, но ти изпбщо не си такъв за какъвто се представяш пред родителите ми-говореше тихо тя.
-Не смей да ми говориш така!
-А ти не смей да пипаш сина ми!-отвърна злобно тя. Съпруга и само изсумтя и злезе от стаята, а момичето се зае с обясненията.
-Извадете медальоните си и ги оставете на масата.
Момичетата го направиха, а тарина също остави нейния. Тя затвори очи и трите медальона започнаха да светят. Скоро като магнити се залепиха един за друг.
-Това са трите медальона на отредените. Наша задача е да стигнем до планината на разрухата и там да намерим това което трябва.....
-Ам,,,моля?
-Ако успеем да стигнем до там, преди орките да разруът света ни, ще можем да спасим света си-отговори тя докато слагаше в скута си, сам, който туко що бе дошул. Сините му очи все още бяха насълзени.Тарина го прегърна и погледна останалите
-Надявам се, че няма да се откажете?
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 9:13 pm

-Aз...незнам какво точно да кажа-отвърна Мелиса много объркана-Никак не ми пука за света и за орките защото те не могат да направят нищо на група или племе ако мога да кажа вампири,но тъй като още не съм намерила такива съм застрашена.Затова обещава,че няма да се откажа от това докато не намеря други вампири.Тогава ако те пожелаят да дойдат с нас продължавам,ако не,оставам с тях!Съгласни ли сте с това?
-Аз също обещавам да не се отказвам.А колкото до това,което каза Мел-нямам друг избор освен да се съглася-бе отговора на Анди
-Добре...-кимна доволно Тарина и загали сина си по главата
-Тарина може ли да те помоля за нещо-попита Мел елфката-Бих ли могла да се разходя със сина ти.Той има нужда от разходка,а и из също.Разбира се ако някоя от вас иска нека дойде.Просто забелязах,че не сте от хората които обичат разходки...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 9:39 pm

Тарина прошепна нещо на елфски на сина си и му се усмихна, после каза на човешки нещо и детето скочу от скута й.
-Върви преи Мелиса-проешпна елфката и детето срамежливо се насоччи към вампирката....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 9:46 pm

-Аз ще дойда с теб,Мел-каза Андромеда-Исками се да станем приятелки.
Мелиса се усмихна,а Тарина само кимна.Саймън отиде при Мел и хвана ръката й.
-Сигурна ли си,че няма да дойдеш?-попита Анди
--Да..имам нужда да помисля-отвърна Тарина и ги изпрати с поглед.
Двете момичета излязоха в големите градини заедно с малкия елф.
-Каква си по раса,Мел?-попита Аднромеда
-Полу-вампир,полу-елф-обясни Мелиса-Доста странно,нали?В началото имах чувствово,че ще те изям
Анди се разсмя.
-Нямаше да успееш.Имам шесто чувство за опасностите-обясни Андромеда-Не харесвам способностите си,защото не мога да ги контролирам.Понякога се получават огромни гафове.Веднъж гкавата на брат ми стана колкото короната на дървото.Беше ужасно.Едва го опрвих после.
-Ами той сега къде е?-попита Мелиса,докато наблюдаваше с усмивка как момченцето тичаше около тях
-На война е.В северните части.-Мелиса я погледна странно-Знам,че е добре.Поддържам втъзка с него.Казвам се Джеръми и е няколко години по-голям.Но..все пак не може да се грижи за себе си-двете се расмяха отново
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 9:49 pm

-Хей Сам, забелязах,че си много тъжен-започна да му говори Мелиса-но не бива така.Малките момченца като теб трябва да са щастливи с това,което имат.
-Аз обаче си нямам татко-отговори тъжно момченцето-а другите деца имат и затов са щастливи.
-Не бива да говориш така.Аз примерно имам и баща и майка,но никак не съм щастлива.Бих казала,че ако бях на твое място щах да съм най-щастливото дете на света.-каза му Мел като го хвана за ръка и тримата с Анди тръгнаха да се разхождат покрай едно езеро.Дълго време мълчаха загледани във бистрата вода.
-Благодаря ви!-прошепна момченцето-много исках да се поразходя и сега не съм тъжен.
-И аз ти благодаря.Знаеш ли,ти си първото човешко същество,с което си говоря така свободно.Свикнала съм да си говоря само с животните.-сподели Мел на момченцето за да го зарадва малко
-Сигурно си много самотна-прошепна то загрижено,а Анди само го гледаше и му се радваше.
-Искате ли да отидем при тигрите.Много бих искала да видя как е моят,а и разбрах,че и Сам вече има свой тигър.-предложи след малко Андромеда
-а тъкмо ще видя как е тигърът ми Лестат.След онзиден сигурно се е въстановил,но ще видим.
-Да,да,да-заподскача весело Сам и тримата тръгнаха към "стаите"на тигрите...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 9:58 pm

тарина крачеше из стаята си и размишляваше върху това как да предпзаи сина си от болката, която го чакаше. Изведнъж вратата бясно се блъсна, Маркъс влетя вътре, хвана я за шията и я притисна до стената.
-Да не си посмяла повече така дфа ми говориш пред хора-започна да вика той, без да осъзнава, че момичто вече се задушава, той я блъсна в стената, удари я с всичка сила и я остави безпомощно да лежи на пода....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 10:01 pm

Те лежаха върху някакви кожи.Андромеда се насочи към Астат и го погали зад ушите.
-Какво ти е,приятел?Толкова си умислен-прошепна Анди-Като че ли е надвиснала огромна опасност
-Може би си права,Анди-тя чу гласа на Мел-Може би наистина ни грози опасност
-КАкво намекваш,Мел?-попита Андромеда
-Ами..всичко това,което ни каза Тарина...отиваме да непознато място...в непознати земи..
Анди кимна.Едва сега осъзна,че задачата им беше много важна.
-Нали ще си с мен,Астат?-шепнеше тя на тигъра и той леко я побутна леко с муцунка.
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 10:42 am

Мелиса заведе Сам до Лестат,започзна тигъра си с момченцето след което провери дали животното е добре и се върна при Анди.
-Хайде време е да се прибираме.-каза тя на вещицата
-Да....отнесох се-извини се тя и хвана Сам за ръка.Навън бе вече тъмно и малкото момченце се скри зад полите на Андромеда.
-Страх ли те е Сам?-попита загрижено Мел-Ела ще те гушна!-момченцето се позасрами,но после прие предложението,защото забеляза че към тя се задава Маркъс,така да се каже,вторият му баща.
-Кой ви е разрешил да разхождате сина ми толкова късно вечер!-започна да им вика той-Дай ми го!-Маркъс протегна ръка към Мел,но тя не помръдна.Изведнъж сивите й очи станаха кърваво червени,проблясващи в мрака.
-Да не си посмял да го пипнеш даже.Тарина-майка му-вампирката се постара да акцентира на този факт-ни каза да го върнем именно на нея.
-Точно така.-подкрепи я Анди-Не мисля,че така и така сина ви ви интересува толкова.Предвид държанието ви-тя вече леко се усмихваше,защото знаеше поради способностите си какво ще последва....Маркъс разбра,че двете момичета не са склонни да му дадат момченцето затова тръгна ядно на някъде говорейки някакви елфски неща.
-Спокойно...-отвърна Мел с усмивка-Само ни прокле на елфски."Дано теб те застигне смъртта по-рано отколкото нас"прошепна Лис на елфски и двете момичета със Сам на ръце тръгнаха към замъка...
След няколко минути бяха пред вратата на Тарина.Почукаха веднъж,но никой не отговори.Почукаха втори път....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 9:30 pm

На третото почукване Тарина най-после отвори вратата, но светквично се обърна с гръб и застана до позореца.
-како искате?-тя прокара ръката си по лицето сякаш бършеше нещо.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 9:36 pm

-Тарина дойдохме да ти върнем Сам-обясни Анди-ти добре ли си?
-Да...естествено...какво да ми има?-попита уж сериозно елфката,макар че знаеше,че не може да излъже Андромеда
-Ами ние ще те оставим да си поговориш с малкия за...хм...ти знаеш за какво.Ние ще се приготвим за утре.-съобщи възможно най-дискретно Мелиса,после тя и вещицата излязоха от стаята на Тарина и се запътиха към своите собствени за да стегнат багажа си.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 9:44 pm

Тарина набързо избъра сълзите си и се обърна към малкото дете, което я гледаше угрижено. Тя коленичи и протегна ръце към момчето. Макари и възрастта си той разбираше много неща и сега бе уплашен. Ръцете на майака му трепереха, а на врата и имаше сини белези, както и по китките й.
-мамо?
-какво има миличък-милваше го тя по косата.
-Маркъс ли ти направи това?-той одкосна шията й с малките си ръчички.
-Миличко не се притеснявай.....
Изведнъж момчето я пусна и се затича извън стаята, като започна да вика. Той нахлуи в стаята на Мелиса
-мел!-извика малкото дете.-маркъс е урдял мама. -детето вече плачеше. Тогава влезе и тарина и го пое на ръце.
-СДъжелявам, че нахлу така Мелиса...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 10:00 pm

-Какво е направил Маркъс!-ядоса се Мелиса и се прближи до Тарина-Господи!Тарина защо не ми каза!Ще го убия заклевам се!Как е посмял!
-Не,Мелиса моля те-умоляваше я елфката-ще стане по-лошо.Остави го намира,аз ще намеря начин да се справя с него.
-И как по точно.Нима не виждаш,че той само ти вика,нагрубява те,а сега и това.Дори не признава Сам за свой син.Що за човек ще е?Не не мога да седя така.-Мелиса излетя от стаята си като прибра шишенце кръв в пазвата си при случай че не се сдържи.Тарина се опита да я спре но не успя.
-Мамо остави Мел,тя ще му даде да се разбере!-викаше войнствено малкия
-Миличак още си прекалено малък да разбереш някои неща,а това е едно от тях.Мама не иска да пострада ти или някой друг затова е по-добре да оставим маркъс на мира.Отиди при Андромеда,а аз ще се опитам да спра Лис.Тарина тръгна тичешком по коридора...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 10:07 pm

скоро успя да я настигне и я хвана за ръката.
-мелиса спри. моляте недей. Ще стане още по-лошо. Остави го. Това са просто леко наранявания. Удрял ме е и по-жестоко. Моляте, защото иначе и аз и Сам ще пострадаме....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 10:28 pm

Андромеда седеше на терасата в стаята,предназначена за нея и гледаше замислено навън.Червената й коса се развяваше от полъха,а очите й издаваха лека уплаха.
"Анди!Анди!Анди!"-сякаш някой крещеше в главата й.Андромеда се опита да спре гласовете,но не можа.Силно стисна парапета и се опита да се задържи.Без успех.Краката й не издържаха и я свлякоха на пода."Адни,сестричке!"-отново същия глас.Джеръми се опитваше да се свърже с нея,явно на прага на смъртта.Анди се опита да си вдъхне увереност и се изправи с усилия.Когато някой шептеше в главата й често получаваше пристъпи.Сега определено не беше добре,но със последните си сили се насочи към вратата.Там бяха Тарина и Мелиса,както и Саймън
-Аз..трябва да тръгвам,момичета-обясни Андромеда,като прекъсна спора им.
Тя само се забърза към "стаята" на тигрите,за да вземе Астат.Той беше единсветния,който можеше да я заведе пи брат й сега
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 10:53 pm

Мелиса моля те не прави ни6то. -помоли Тарина и тръгна към конюшните, а ба ръце носе6е мом4ето, коео пка4е6е.
-Анди какво става?
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 31, 2007 10:22 pm

Мелиса реши да послуша Тарина и да остави Маркъс намира"Само този път"каза си тя и също се затича към мястото където се държаха тигрите.Там двете й приятелки,не можа да повярва,че си го помисли,вече говореха.От разговора им Мел разбра,че Анди иска да отиде при брат си които е на заминал на север на война.Тарина всеячески я убеждаваше да изчака до утре,но момичето настояваше да тръгне сега.
-Аз съм съгласна!-защити я Лис-Според мен е по-добре да тръгнем сега.Никой няма да ни види и никой няма да се опита да ни спре.-Андромеда кимна в съгласие
-Ами Сам?!-попита Тарина-аз...аз....добре...щом се налага.-Тя се качи на тигъра си и подкани другите две момичета да направят същото.Те я гледаха изумени.
-Не ме гледайте така!-укори ги елфката-Ще оставя Сам на една жена на чието доверие много разчитам.Тя живее веднага след гората.Ако искате да тръгнем сега ще минем през нея!
-Добре,но да побързаме!-подкани ги Анди и трите запрепускаха към портата за да излязат от Сивер....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 31, 2007 10:46 pm

След гората се простираха няколко къщ, далеч от града. Тарина слезе от тигъра и свали Сам, който спеше, тъй като беше средата на ноща. Тя се насочи към една от големите красиви кадето светеше и почука. От там след минута отвори млада елфка и невярващо погледна Тарина. Очите на елфката сълзяха.
-Тарина?-очуди се другата жена.
-Алия, може ли да влезем за малко-умолително попита принцесата.
-Да! разбира се! заповядайте-погледна тя към Анди и Мелиса.
-Алия, налага се да замина, а няма къде да го оставя. Можеш ли да го гледаш докато се върна.
-Да разбира се, но куде отиваш?
-Налага се да се опитаме да спасим света си-отвърна тя и погали Сам по главата. Момчето се протегна и сънено отвори очи.
-Миличко? Мама трябва да замине за няколко дни, а ти ще останеш при леля Алия, която ще те гледа.
-Но аз искам да съм с теб, мамо
-Миличък разбери, че не мога да те взема. Леля ти ще се грижи добре за теб и обещай, че ще я слушаш?
-Обещавам, но кога ще си дойдеш?
-Незнам миличко. Колкото се може по-бързо-прегърна го тя.
-Очудвам се, че ме го оставяш в замъка-каза гругата елфка.
-Страхувам се, че Маркъс ще му направи нещо.-Виждам, че вече ти е посегнал-Алия посочи китките и врата й. -Ако брат ми бе жив, нямаше да е така...
-Да, но дейвид не е. И се страхувам, че сам много ще страда от това....
последва няколко минути тишина докато тарина милваше детето си.
-Време е да тръгваме-каза тъжно Мел, а Анди кимна.
Принцесата само целуна детето по челото, после прегърна Алия и трите излязоха...
-Тарина? Коя бе тази жена на която го повери.
-Тя е сестра на баща му.-отвърна тя и после прошепна нещо на тигъра, който препусна напред последван отъ останалите два.....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 31, 2007 11:01 pm

Тигрите препускаха цяла нощ през елфските земи.По изгрев слънце трите момичета вече навлизаха в територия непозната за тях.Територията на орките и на техния крал-Ксеркс.Ксеркс не бе орг,но бе съвкупност от всички раси на тази земя с изклучение на джуджетата.Беше много могъщ,а армията му непобедима.
-Анди как брат ти е посмял да тръгне!-възмущаваше се Мелиса-Така и така няма да има никаква полза.хората са ни нужни живи,а не мъртви.Брат ти се излага на сигурна смърт като се бие с Ксеркс.
-Да знам това.-отвърна тъжно момичето-Точно от това се страхувам.Боят почна отдовна,ами ако вече всички са измрели.Ако съм закъсняла!-сълзи напираха от очите на вещицата
-Спокойно Анди-зауспокоява я Тарина-Сигурна съм,че брат ти е жив.Щом е имал смелостта да дойде до тук значи е знаел какво прави,какво го е учаквало.Ако е толкова умен и смел колкото го описваш значи все още е жив.
-Тарина би ли ми отговорила на един въпрос?-попита Анди-от какво умря бащата на детето ти-Дейвид?
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 31, 2007 11:30 pm

-Убиха го-отвърна момичето докато слизаше, за да си починат. -Беше малко преди сам да се роди, а Дейвид така се радваше, че щестава баща. Непрейъснато ме глезеше, не ме пускаше от обятията си. Беше грижовен, мил и наистина много шастлив от факта, че ще има дете. Една вечер когато воините вече бяха започнали в замъка нахлуха орки водени от самия Ксеркс, а той го уби. Бях му пленница два месеца.......-Тарина прекъсна спомена защото нещо я прониза в сърцето. -В общи линий...това е......
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 10:07 pm

Трите момичета приближаваха най-близката провинция до Сивер във владение на Ксеркс,Мегран.Там бе родена Мелиса,но след упожаряването на града семейството и се бе преместило на запад от където и тя бе дошла.В този град имаше много спомени,един от тях бе за Лен-бившият и,а и последният и приятел,вампир по раса.Двамата бяха неразделни,цялия град им се радваше,но никои не възприемаше майката на Мел защото бе елфка,а всички от Мегран-вампири.Ето защо те вярваха,че чрез тази връзка Мел ще стане повече вампирка отколкото елфка.Въпреки това един ден двамата жестоко се скараха,по вина на Лен,и сложиха край на връзката си.Момчето,а и всички останали взеха страната на Ксеркс и бяха пощадени,но семейството на Мелиса отказа да съдейства и напусна.Без да сподели на останалите две момичета Мел бе получила писмо от едно момиче,в което пишеше,че родителите й са били убити от Ксеркс,които имал намерение да я намери и да я направи негова пленница.
-Наближаваме Мегран-съобщи Тарина,които беше нещо като техен екскурзовод защото познаваше добре тези земи.Тя бе и единствената с опит срещу Ксеркс защото бе успяла да избяга от него.
-Има ли нещо което те притеснява Мел?-попита Анди сякаш усетила смущението на момичето при споменаването на града
-Всъщност,да.Родена съм в този град,но поради лоши обстоятелства се махнах оттам.Оставих много умраза след себе си,а сега няма кои да ме подкрепи защото разбрах,че родителите ми са мъртви.
-Какво?Защо не ни каза!-попитаха двете и спътнички в един глас
-Има и още...-продължи Мел сякаш без да ги чува-в този град всички са вампири подчиняващи се на Ксеркс.Един от тях е бившето ми гадже,което никак не е добре.хората там ме мразят,а не искам да пострадате заради мен.Няма ли някакъв заобиколен път?!-сякаш проплака Мелиса,макар,че бе твърде силна и горда за да го направи.
-Съжалявам,но ще се наложи да минем през града.-оповести Тарина след малко-Сигурно ти най-добре знаеш,че около града има само скали,по които никой не може да се качи.
-да,но....Добре.само ще ви кажа,особено на теб Анди,закриите се добре и си сложете качулки на главите.Няма да е зле и да вземете по един кол от някъде-Мел трескаво се заоглежда,наоколо бе само в каменисти мочурища.-Ще се постарая да не ме познаят,но ако все па го направят се пазете.Чухте ли?!
-Спокойно Мел.Имаме представа какво ни чака,за да сме тръгнали по този път!-укоражи я Анди а Тарина само кимна.
след няколко минути мълчание момичетата видяха тъмните кули на града...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 10:16 pm

Точно преди да влязът покрай къщите, тарина ги спря и мина от пред. След това само замхна с ръка и окло момичетата пламна огън, който след секунди се превърна в щити стана напълно невидим.
-Това ще ни пази, тъй като съм сигурна, че Ксекрс вече е усетил, че сме тук
-Но как?-попита Анди
-Това....е дълга история, която ще ви разкажа някой друг път, а сега да вървим напред възможно най-бързо...
След окло половин час, когато момичетата вече мислеха, че са преминали, пред тях изсрастна стна от тръни и им препречи пътя.
-По дяволите.-Тарина обърна тигъра назад от където към тях се приближаваха няколко вампира. В лицето на единият Мел позна Лен......
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Sponsored content





Сивер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сивер
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Фентъзи :: Минало-
Идете на: