Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сивер

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 10:20 pm

Тарина повдигна детето на ръце и го целуна по челото.
-Мамо, ти ще се омъжиш ли за Ксеркс. Аз ного бих се радвал да имам татко като него-започна Сам, а кръвта на елфката се смрази от притеснение, главата й се напълни с въпроси. тя не каза нищо само го замилва и хвърли по един поглед на Мелиса и усмихващият се Ксеркс. Скоро детео отново изхвърча на накъде, а елфката побърза да излезе. Главата й щеше да експлодира и тяостави двамата вампири сами.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 10:31 pm

-Сега би ли ми разказала какво стана с Лен-попита Ксеркс
-Ще кажа само,че го убих защото иначе той щеше да го направи с мен.Не отричам обаче,че дори и да не бе направил това с лицето ми бих го убила.-каза остро Мел и се опита да стане за да последва приятелката си,но Ксеркс я спя.
-Не бива да ставаш!Аз ще отида при нея,ти си почивай.-той излезе от стаята
-почакай!-викна след него Мел-Някой би ли ми казал какво по дяволите става!
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 12:46 pm

-Потърпи малко. Ако Тарина реши-ще ти сподели, а съм сигурен, че тя ще ти каже. Сега си почивайи и не създавай неприятности.
Мелиса обаче бе упорита. Тя не издържа даже още 5 мин в това легло. тя стана и се запъти на някъде по коридора докато не стигна отново до голямата сенчеста тераса. Там завари Ксеркс и приятелката си, елфката бе обвила ръце окло врата му, бе остпуснала глава на рамото му и плачеше, а той силно я прегръщаше.
Мел се запъти към тях....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 1:32 pm

двамата веднага се пуснаха щом видяха Мелиса.
-Тарина моля те кажи ми какво има?-попита я притеснено Мел-Защо ни повика.
-Казах ти нещо-ядоса се Ксеркс на нахалството й-Върни се в леглото защото още не си много добре,а щом реши Тарина ще ти каже.
-Тарина...-промълви Мел умолително,но не получи отговор.елфката се обърна с гръп към двамата и се загледа тъжно в поляните наоколо.
-трябва ми Анди-каза тя-а сега се върни обратно в леглото,моля те.
-Добре де...-процеди мелиса и се запъти обратно към леглото,но вместо да свие към стаята си тя слезе надолу по стълбите,а после през главната порта-навън.имаше нужда от чист въздух...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 1:42 pm

Ксеркс прегърна тарина през кръста и я залюля някак странно.
-Защо си разтроена?
-Понякога не те разбирам. Всъщност никога не те разбирам. Веднъж си мил, нежен, внимателе, но друг път си готов дори да ме убиеш....
Вампира я притисна още по силно, а сълзи пак закапаха от лицето й.
-Правех всичко, само и само да те задържа при себе си.-отвърна тихо той.
-Ти щеше да ме затвориш тука като твоя робиня, докато света ни умира. А аз мога да го предотвратя, заедно с мелиса и анди.....а всъщност къде тръгна мелиса-видя я през терасата елфката...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 08, 2007 1:52 pm

Мелиса тръгна по поляната към задната част на замъкаа после навлезе в гората.Заразхожда се из дърветата,изведнъж и се прииска да види тигъра си."Лестат"извика го тя в ума си,после свърна няколко пъти с уста и след няколко минутки тигърът беше при нея.
-От отдавна не сме яздили заедно.-усмихна се тя на животното и се метна на гърба му-сега е време да ти се реванширам.Тигърът кимна доволно и запрепуска през гората....двамата яздеха дълго и спряха при една отдалечена от замъка крепост.Всичко изглеждаше пусто.Лестат тръгна бавно да влиза по знак на Мелиса,но щом минаха през полусрутената порта вампирката и тигърът се озоваха в началото на нещо като бойно поле.Явно се бе водила битка,но всичко наоколо бе мъртво.Мел се стресна щом разбра,че множинството убити са вампири.Тя обърна тигъра и двамата тръгнаха обратно към замъка.
-по бързо Лестат!-шепнеше му Мелиса силно притеснена.Дали Ксеркс вече бе научил,че крепостта в близост ди източната му граница бе полуразрушена?
вампирката влезе тичешком в замъка и отиде до терасата за да каже всичко на Ксеркс.
-Керкс!-извика тя,а тарина и вампира се стреснаха.-Крепостта,която е много важна за защитатана източната граница е била разрушена,а воините убити.Трябва да направиш нещо!-мел и тарина гледаха мъжа ужасно притеснени....
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 08, 2007 2:59 pm

Андромеда и Ланс яздеха вече половин ден.
-Няма ли скоро да стигнем?-попита елфа
-Още малко..-прошепна момичето
След около един час стигнаха до някаква запостяла къща в гората.
-Анди..наистина ли смяташ,че е тук?
-Не смятам,убедена съм-увери го вещицата и слезе от тигъра
Затича се към вратата и бързо влезе вътре.Намираше се в нещо като антре.Беше малко,имаше паяжини на всеки ъгъл,а мебелите бяха прашасали.Ланс влезе след нея.
Анди тръгна нагоре по стълбите към втория етаж.Усещаше,че брат й е там.Зави по коридора вляво и се запъти към най-крайната стая.През вратата замръзна.
-Анди,какво има?-Ланс застана до нея
-Ами..ако съм закъсняла-червенокосата го погледна в очите
-Сигурен съм,че е още жив.Хайде,влизай-той леко я побутна и вещицата дръпна дръжката.
Пред нея се разкри ужасяваща гледка.Брат й лежеше на леглото,почти целия в кръв,а до него едно младо момиче се опитваше да спре кръвоизлива.
-Неее-изпищя Андромеда и се втурна към леглото
Момичето веднага се отмести и червенокосата коленичи до него.
-Какво му се е случило?-прорни след малко тя
-Намерих го така в гората-обясни домакинката-Не мога да спра кръвта му
Анди се надигна и сложи ръка на гърсите на брат си.
-Дано това да те спаси-прошепна тя
Силна светлина накара Ланс и домакинката да закрият очите си с ръце.Когато отново си виждаха нормално,Анди лежеше на пода,а Джеръми беше отворил очи и дишаше нормално.Вампирът повдигна Андромеда от земята,като я придържаше да не падне.
-Анди!-възкликна Джери-Сестричке,какво правиш тук?
-Тя те спаси.Използва силите си до краен предел и сега е изтощена-обясни Ланс-А аз съм Ланс
Момчето кимна и погледна натъжено Андромеда
-Нали ще се оправи?
-Да..сигурен съм-отвърна вампирът-Просто има нужда от почивка
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 08, 2007 8:22 pm

-Ще изпратя хора да видят какво е положението-той пусн вампирката, защото я бе прегърнал през талията и слезе по стълбите надолу към голямата зала.
Когато се върна горе завари Тарина, която бе прегърнала сина си и двамата бяха заспали на една от плетените люлки на терсата. Той реши да не ги буди, зави ги с едно тънко одеало, целуна елфката съвсем внимателно по устните и се огледа за Мелиса...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 08, 2007 9:47 pm

Мелиса реши да остави всичко в ръцете на Ксеркс.В момента не й се занимаваше с нищо.Искаше само да се поразходи отново из гората.Ето защо щом остави Тарина и Сам да поспят на терасата тя отново яхна тигъра си и се запъти на някъде.Реши да отиде до града,да поразгледа,дори да си купи нещо.Минаваше покрай къщите,а хората я гледаха стреснато,забеляза,че все повече семейства са от смесен произход и това леко я натъжи.Стигна до пазара.Момичето извади една кесия с жълтици и се запромъква през сергиите,а Лестат остави до една чешма да пие вода.
Сергиите бяха отрупани със всякакви джунджурии.една бе с рокли,втора с делви,трета с бижута,четвърта с оръжия,но повечето бяха отрупани с всякакви видове плодове и зеленчуци.Мел си купи няколко ябълки и се впусна в див"шопинг"из сергиите за дрехи.След дълго мерене на рокли избра една бяла с червено-черен корсет за себе си и по една за Тарина и Анди.На Лестат купи една сочна пържола,а на Ксеркс-една бутилка с отлежала кръв,най-хубавата за вампирите.Мелиса се качи на Лестат като преди това го изчака спокойно да си изяде пържолата и дамата тръгнаха обратно към замъка.Точно на излизане от града Мел се сети,че е забравила подарък за малкия Сам.Точно в този момент,като по чудо,от ъгъла на една тясна уличка излезе една маймунка.Беше много малка,кафява на цвят,с голям перчем и облечена в едно червено елече.Вампирката се зарадва много на малкото маймунче и го взе със себе си,за подарък на Сам.Скоро стигна до замъка,вече се здрачаваше.Мелиса остави Лестат в една стая и се запъти към терасата където предполагаше,че са Ксеркс,Тарина и малкия.И наистина щом стигна там ги видя,седнали един до друг и говорещи си нещо.Мел връчи подаръците си,двамата възрастни бяха много доволния,но малкия Сам се натъжи,защото Мел не му даде нищо.Изведнъж иззад гърба й се показа малка маймунка,която се чаки на рамото й и скочи в Сам.
-Това е за теб!-усмихна се вампирката на малкия,а после добави-аз ще отида да пробвам новата си рокля,после ще се видим!-и се запъти към стаята си.....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 08, 2007 10:00 pm

Сам веднага се просна на земята и се зайгра с майминката, която го гледаше доста учудено
-мамо, може ли да изляза навън заедно с лео и маймунката?Обещавам, че ще внимавам й ще седя само в парка на замъка..
-Миличък...
-ще пратя с него охрана!-прекъсна я Квсеркс, и Тарина се съгласи. Момчето излетя от стаята.
-Защо не пробаш роклята?
Елфката само кимна и се скри зад нещо като паван. Когато облече черната ролкя излезе и се завъртя.
Дъха на вампира секна. Роклята подчертаваше идеално фигурата й и й стоеше прекрасно. Той стана и се запъти към нея, притискайки я до стената? Менжите му устни започнаха да обхождат шията й и голите и рамене. Елфката напълно се омаломощи, само за няколко секунди се отпусна в ръцете му, но романса им бе прекъснат от мел, която нахлу в стаята облечена в новото си протеже...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 8:05 pm

-Ам извинете,че ви прекъсвам,но какво мислите?Добре ми седи нали?!-попита мелиса силно въодушевена и погледна двамата влюбени.Тарина и Керск се заливаха от смях,а Мел ги гледаше тъпо и не можеше да се осъзнае.
-Добре си Мел!-каза Керкс през сълзи,не се бе смял така от много време
-Аз...ммм....довечера ще изляза.-смърнка момичето и тръгна да си ходи,но Тарина я спря.
-Къде ако мога да попитам?-усмихна се елфката
-Ами.....на нещо като танцова забава....-пак смрънка Мелиса и тръгна преди двамата да са я питали още нещо.За последно чу гласа на Тарина,които й съобщаваше,че и двамата с Ксеркс ще дойдат.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 8:26 pm

Точно когато Тарина щеше да тръгне към голямата зала в двореца, Ксеркс я дръпна обратно, и я замилва по тялото.
-Не сега...-скастри го елфката -Сам може да влезе-бутна ръката му от бедрото си и го избута назад, той само я изгледа недоволно и пак я придърпа в опбятията си.
-Ще заклчим!-усмихна с етой и я разцелува стратно. За негово съжаление и творият опит не бе сполучли и той заклчи, че точно сега няма да огрее, но вечерта нямаше да остави елфката да му се изплъзне. Той я хвана през кръста и я помъкна на някъде.
-Не! Спри? Къде ме водиш?-през смях попита Тарина
-Към закритото езеро.
Когато стигнаха пи голямом езеро над коетпо се надвисяваше дъкга каменна перграда и не пропускаше слънцето върху водите, елфката отказа да влезе, но елфа я замъкна и тянямаше избор. Веднага понечи да му го върне и започна да го залиова с вода. Цялата беше мокра, но когато той хвана ръцете й тя се гмурна под водата и заплува към другият край...
В същото време...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 9:00 pm

Андромеда бавно отовори очи.Усещаше,че лежи на нещо меко и някой беше задрямал върху протегната й ръка.Тя бавно извърна глава натам.Брат й сладко сладко се беше подпрял и спеше.
-Джер,скъпи-прошепна Анди и момчето веднага се разбуди,Разтърка очите си и се вгледа в тези на сестра си.
Лилавите й очи бяха пълни с тревога,но и същевремно с много щастие.
-Добре ли си,Джер?Има ли ти нещо?-попита бързо тя
-Ти дойде да ме спасиш,Анди...и го направи..благодаря ти,сестричке-Джеръми прегърна силно Андромеда и тя му отвърна
-Добро утро-Ланс и домакинката влязоха в стаята
-Добро да е-отвърна с усмивка вещицата-Извинявай още не съм се представила.Андромеда Блек-тя протегна ръка към домакинката
-Лорена Рейвс-каза засрамено тя
-Благодаря ти,че си се погрижила за Джер.
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 24, 2007 9:43 pm

Мел се бе отказала да ходи на бала.Вместо това реши да се поразходи на лунната светлина.Изведнъж трима конника се зададоха към нея....Двама от тях бяха мъже и едно момиче с тях.Когато се приближиха Мелиса ясно различи Ланс,Анди и брат й,който все още не бе в цветущо здраве.
-Е след като се върнахме....-започна Анди
...мисля че е време да тръгваме!-довърши Мел
-А къде е приятелката ви?-попита Ланс
-О...откриеш ли брат си няма начин да сбъркаш местонахождението й!-подметна вампирката и въведе останалите в замъка.Слугите дадоха храна и вода на новодошлите и заявиха че ще потърсят господаря си и ще го доведът....Ксеркс и Тарина лежаха във водата като вампирът бе прегърнал любимата си през кръста и и шептеше нещо....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 24, 2007 9:53 pm

Елфката се притисна до него и потрепери. Тъй като бяха в нещо като мраморно езеро, чийто стени бяха от нежен мрамор водата не беше много топла.
-Красива си..-прошепна той и целуна нежно шията й. После целувките ми се плъзнаха надолу и тя се изви. Простена и той спря.
-Какво има?
-Студено е......
Пртисна я до себе си
-Ще те топля. не искам да те пускам от обятоята си-нежно впи устните си в нейните.
Някой се прокашля и двамата извърнаха погледи.
АНди гледаше вцепенена, а Мел безизразно...
-тарина? ймисля, че скоро ще трябва да тръгваме.
-Ще дойдем след мналко=побърза да отговори Ксеркс
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2007 9:23 pm

Ще ви чакаме пред портите на замъка след един час!-оповести Мел-нямаме повече време за губене.
-Да...добре...-отвърна Тарина и целуна Ксеркс като едва не го удави защото притисна главата му във водата.
-Хей,по-полека!-помоли й се той и нежно я избута
-Искам да те помоля за нещо-изражението на елфката доби сериозен вид-Би ли могъл да се грижиш за Сам докато ме няма?-беше силно притеснена за сина си
-Да...разбира се!-отвърна Ксеркс и я целуна-дори мисля да ви пратя няколко от най-опитните си войници да дойдат с вас.
-Благодаря ти безкрайно много!А сега трябва да вървя!-тя излезе бързо от водата и се запъти към стаята си....
През това време Мел и Анди оправяха своя багаж и подготвяха тигрите си за дългия път.Мелиса дори си взе няколко ампули кръв аванта...След един час бяха готови и чакаха само Тарина.
-Къде се бави!-мрънкаше Анди
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2007 9:38 pm

Само след миг елфката излезе от вратата. беше с дълга сива роба, качулката бе нахлупена до очите й, а черната и коса ярко контрастираше с по-светлата дреха. Лицето и бе безизразно. Тя прошепна нещо на тигъра. Той само изръмжа с всичка сила и се спусна в гората, тичайки възможно най0бързо.
-Хайде!-подкани ги Тарина, а след нея тръгнаха няколко мъже облечени в черни роби с качулки.
Тръгнаха пеша, без да осъзнават защо.
След окло миля тигъра на тарина се върна обратно и изрече нещо, на език, който не познаваха нито един от спътниците, дори и момичетата.
Елфката в миг пребледня. Тя се качи на тигъра и се обърна към останалите
-Вървете напред, ние ще ви настигнем...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Sponsored content





Сивер - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сивер
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Фентъзи :: Минало-
Идете на: