Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сивер

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 11:13 pm

-Ланс..те са ми приятелки-прошена Андромеда,след като вампирът я пусна
-Знам,Анди,но брат ми така или иначе ще те нарани.По-добре да отидем в моята стая.Ако Ксеркс те пита,кажи,че съм си играл с теб-Ланс се изправи и правейки се,че дърпа Андромеда я заведе към стаята си.
Влязоха в едно доста голямо спално помещение.Анди се настани на един стол до прозореца,а Ланс се излегна на леглото.
-Има ли шанс да ги намеря?-попита Андромеда загледана навън.
-Те са в две стаи надолу по коридора-обясни вампира-Но е по-добре да стоши тук.И двете са в плен на Ксеркс и ако те заведа там най-много да те убие.
-Знаеш ли,Ланс,брат ми умира някъде,а аз седя затворена тук-прошепна червенокосата
-О,Анди,наистина съжелявам-каза съвсем искрено Ланс и Андромеда още повече притисна колената си към нея
-Явно ще загубя и последния жив член на семейството ми-Андромеда затвори очи и по лицето й се стекоха сълзи
Ланс въздъхна тежко.
-Анди..ела с мен.Аз ще ти помгона да избягаш.Ти имаш нужда от свободата си и съм сигурен,че приятелките ти също.
Червенокосата се обърна към него с недоумение.
-Наистина ли?-той кимна-О,благодаря ти.Наистина ти благодаря,Ланс.Вечно ще съм ти задължена.
Вещицата си спомни последните думи на Мелиса:"Тигрите са при гората".
-Емкъде отиваме?-попита вампира
-При гората.Там са тирите
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 11:16 pm

-Мелиса упокой се-нехайно заговори Ксеркс и пртисна елфката до себе си.
-сега ще ми потанцуваш ли?-прошепна й той и само след секунди заби зъби в шията й. Тарина почти изпищя и се свлече в ръцете му, но не загуби съзнание.
След секундя всякаш вампира се осъзна и я повдигна.
-Лен. Изведи Мелиса от стаята, веднага
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 11:24 pm

-О.не и този път-прошепна Мелиса на Лен-Съжалявам!-тя захапа с всичка сила Лен за ръката и започна да пие кръвта му.Той я пусна и се хваната за ръката като я бутна напред.Мел се затича към Ксеркс,бутна го и хвана Тарина.За да спаси момичето Мелиса трябваше да я направи вампирка иначе приятелката и щеше да умре.Тя използва времето докато двете момчета се усвестят,захапа ръката си и закапа кръв в устата на Тарина.После Лен я дръпна от Тарина,но елфката беше вън от опасност.Вече се бе раздвижила и след няколко мига отвори очи.Опипа се по врата и напипа дупки на два остри вампирски зъпа в шията си.
-На ми казвайте че....-тя спря насред изречението
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 11:32 pm

Наистина ли смяташ, че това ще я направи вампирка?-злобно се изсмя Ксеркс.-Това само я посвести. Не си мисли, че ще допусна красотата й да бъде зачеркната така.....
-Моля?-не разбра Мелиса.
-Скоро ще разбереш-той погледна към елфката, която седеше в ъгъла на стаята и гледаше тъжно към вампира.
-Нима смяташ, че можеш да е промениш? Нима смяташ, че не усетих чувствата в теб?
Тарина потрепна. дали тя наистина изпитваше нещо към него? Не това бе невъзможно
-Мел да се махаме.......

Няма да ставам вампир бе алоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 11:37 pm

-Проклета рокля-изропта Андромеда,докато двамата с Ланс тичаха към гората.
Той като по чудо беше успял да я изведе от замъка и сега трябваше да стигнат да тигрите.Анди отново се спъна и падна.
-Тази проклята рокля-извика тя ядосано
Ланс се върна няколко крачки назад и й помогна да стане.
-Благодаря-отвърна вещицата-Астат!Астат!!!!!
Три различни тигъра се показаха от дърветата.
"Андромеда!Реших,че си умряла"-Анди чуваше мислите на тигъра си
-Не съм,Астат.Ланс ми помогна,а сега аз ще помогна на него.КАчи се зад мен,а останалите двама ще ни следват-обясни чернокосата и се качи на тигъра
Вампирът се качи след нея и тигирите полетяха.
"Той е вампир,Анди.Не бива да му се доверяваш"-крилатия тигър на вещицата беше притеснен
"Не се безпокой.Аз му вярвам и това е важно.Знаеш,че мен трудно някой ще ме излъже"
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 9:18 pm

-И как предлагаш да го направим?-попита Мелиса приятелката си-Да скочим през прозореца,пак ще ни последват!
-Просто тичай!-викна Тарина и двете се затичаха към вратата,после по коридора.Мел бе много бърза,но сега трябваше да изчаква Тарина.Лен и Ксеркс не очакваха такава рязка намеса и късно се осъзнаха какво става,но после веднага тръгнаха след момичетата.
-Бързо!Към залата с гостите!-предложи Мелиса-там ще си сложим маски и няма да ни познаят.
-Мислиш ли?-попита недоверчиво Тарина-Ксеркс знае каква ми е роклята,а очите ти,та те се забелязват и ако си сред милион човека.
-така е,но имаме ли избор?!-двете не му мислиха много,а влязоха в салона и набързо награбиха две маски....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 9:27 pm

Момичетата си проправяха път през тълпата и скоро стигнаха до стар птоход през, който стигнаха до дърветата. Тарина мигом повика в съзнанието си тигъра, който след по-малко от минута вече бе при нея, заедно с другите два тигъра и Анди.
Те веднага се качиха на животните, но преди да препуснат елфката се обърна към кулите на замъка. От една просторна тераса ги наблюдаваше самия Ксеркс. В очите му не се четеше злоба или гняв, а нешо съвсем нажно, мило и различно. Поглда му срещна този на Тарина. Няколко секунди двамата само се гледаха, после момичето прошепна нещо на тигъра и трите момичета изчезнаха в гората. Яздиха доста дълго без да казват нищо докато не спряха пшред една гостроприемница...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 12:04 pm

Беше почти полунощ и нямаше как да пътуват затова по всеобщо решение влязоха в гостоприемницата.Посрещна ги стара жена,която ги опъти към свободните стаи.тъй като бяха четирима човека ги настаниха в една голяма стая на последния етаж на гостоприенмницата от която се виждаше всичко навън.
-Това е идеалното място!-оповести Анди като погледна през прозореца-Така ще разберем ако ни следят.
-Никога не заспивайте напълно-предупреди ги Ланс-Брат ми винаги прави "тихи"нападения.
-Не мисля,че ще тръгне да ни търси сега.-каза замислено Тарина-Той знае,че рано или късно ще се върнем за медальоните.Без тях няма смисъл да ходим където и да било.
Скоро след това всички си легнаха.Изведнъж някой потропа на вратата.Всички подскочиха стреснати и станаха от леглата.Ланс отвори вратата.Пред него седеше....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 8:15 pm

Седеше жената на която тарина бе поверила сина си. От очите и капеха сълзи , а лицето и бе бледо.
-Тарина...вампири...едвам ви открих..взеха Сам...
На елфката и прималя. В очите и се изписа ужас и тя се затича към изхода. Точно преди да тръгне бе помолила момичетата да не идват с нея, за да останат да помогнат на другата елфка.

Тарина отвори със мисли портите на двореца и влезе вътре. Никой не я спираше, явно бяха предупредени. с тичаше се насочи към стаята на Ксеркс и влетя вътре. Малкият и син седеше и се смееше в скута на вампира. Когато той видя майка си се спусна към нея и силно я прегърна. Елфката затвори очи, а една сълза се стече по лицето й. Няколко минути не пусна детео от обятията си, а после го вдигна на ръце и погледна към вампира, който я гледаше не с злобната си усмивка, а с някак мека и топла.....Елфката едва се държеше на крака от притеснение. нямаше как да избяга с детето.
Вампира се изправи
-Сам, ела ще ти покаж стаята за което ти казах...-усмихна се той и хвана тарина като я поведе на някъде.
-какво правиш?-непо лучи отговор, а вампира само бутна врата и тримата влязоха в разкошна детска стая. Беше средата на нощта и детето бе уморено, без да пита то се втурна към леглото, но и майка му не го спря.
Скоро Самюел спеше спокойно. тарина седеше на колене до леглото и се взираше в него. Скед секунди Ксеркс я хвана през кръста и я повлече към другата стая.
-Как посмя. Никога повече да не си докоснал детето ми! Никога-викаше Тарина в отчаян опит да го накара да я пусне.
-нищо не съм му направил!-каза спокойно той и я разстърси, за да я успокой. Взря се дълбоко в погледа й и изведнъж впи устни в нейните.
В същото време......
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 8:59 pm

-Седнете.Спокойно-Андромеда помогна на елфката да седне на леглото-добре ли сте?
-Не..аз..не исках да губя Сам...те ми го взеха-казваше тя
-Успокойте се-помоли Мелиса-Направиха ли ви нещо?
-Не..не..усяпх да се защитя по някакъв начин-жената трепереше
-Искате ли нещо за пиене?-намеси се Ланс-Предполагам,че една чаша студена вода ще ви дойде добре
-Да..да..благодаря-задъхваше се елфаката
Мелиса и Андромеда само се усмихнаха.Вампирът излезе от стаята,а двете момичета се опитаха да успокоят жената,но почти без успех.Едва след няколко часа,тя заспа.
Лис също искаше да поспи,затова си легна.Андромеда и Ланс останаха на пост.
-Ланс..грижи се за Лис...аз ще отиде да потърся брат си..той умира и много ме боли-Анди се запъти към вратата
-Чакай!Ще дойда с теб
-Не бива..-Андромеда само направи измъчена физиономия
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 9:11 pm

Тарина бавно отвори очи, но не можа да оимръдне, Бе плътно притисната до тялото на Ксрексм който я гледаше някак странно. За втори път бе направила нешо което никога не бе смятала, че е способна. Но тази вечер бе различно. Момичето отвръщаше пламенно на целувките му, докосваше го нежно и се наслаждаваше не нежноста, кояти никога не бе смятала, че може да има във вампира. Щом отвори очи, той разхлаби хвата си и я остави да се обърне по гръб. Тя се загледа в тавана, а след секунди мълчание, Ксеркс зацелува раменете и шията й. Тя прокара пръсти през косата му и се загледа в очите му. Излъчваха много топлина.
Вратата се отвори и вътре влетя Сам. Елфката моментално се уви по-плътно в чаршава, а Ксеркс махна ръката си, която бе положена на талията й.
-Миличко, ще дойд лед минутка-детето разбиращшо излезе.
Когато се облече точно щеше да излезе от стата, но усети силна болка и се хвана за главата. Като картина видя помсилите на Анди и я завика в съзнанието си, докато Ксрекс се опитваше да я повдигне.
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 9:24 pm

-Няма да се справиш сама,Андромеда-каза Ланс-Идвам
-Не говори глупости.Отивам да потърся брат си,а ти оставаш тук.Пък и не забрвяй,че аз не съм обикновен човек!-Анди хвана дръжката на вратата,но вампирът дръпна ръката й
-Не се противи и ме остави да дойда с теб-помоли той
-Ох..добре...-измънка вещицата и отиде до Мелица-Мел..Мел..
Тя потвори сънено очи.
-Какво има Анди?Нещо лошо ли?-попита тя в съня си
-Не..аз и Ланс отиваме да потърсим братчето ми..внимавай-обясни кратичко Андромеда-Е,до скоро
Тя тръгна към вратата и двамата с Ланс тръгнаха.
-Ще пътуваме с Астат-оповести червенокосата
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 10:14 pm

Мел ги изпрати с поглед.Трябваше някой да остане да пази елфката и Мел бе този човек.Тя се вгледа в измъченото й лице,което бе спокойно отпуснато на възглавницата.изведнъж потъна в мисли....Още от малка бе свикнала да е сама.Никой не я възприемаше докато не се запозна с Лен.Той бе като неин спасител,но я изостави по-най ужасния начин.Може би това не можеше да му прости толкова дълго време."Той те направи от никой,някой"мислеше си тя"А какво искаше в замяна?само теб!".Тъга се изписа по лицето на вампирката.в момента не искаше да си спомня,че е такава,но започнеше ли да мисли за елфството се сещаше за майка си,която пък бе убита от Ксеркс.това я сещаше за вампира,за тарина,за брат му,Андромеда.....
Мел реши да не мисли повече и реши да се опита да поспи.След половинчасова борба със съня момичето стана отново,отиде до чешмата,единствената на етажа наля чаша вода за бедната елфка."Колко още ще седим тук?"питаше се Мел загледана в звездите и безлюдния път...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 10:51 pm

Изведнъж в главата й прозвуча глас......
Бе на Тарина
-елате в двиреца. Веднага>-каза тя.....

Тарина се посвести малко и се изправи, но все още седеше в ръцете на вампира.
-Съжелявам за това което съм ти причнил.....за мен това е любовта...
Елфката се измъкна от обятията му и тръгна към стаята на сина си. Чакаше Анди и мел да дйойдат
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 12:32 pm

-Хайде Астат-Анди точно прекрачи тигъра,когато усети гласа на Тарина в главата си-Ааааа.
-Какво ти,Андромеда?-Ланс се приближи до нея
-Тарина ме вика в замъка..аз не мога да отида..трябва да потърся Джъстин.-обясни червенокосата
-Джъстин?
-Братчето ми..хайде-Ланс се качи зад нея и Астат се издигна във въздуха
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 7:26 pm

Тарина влезе в стаята на сина си и го завари играеш си с малък бял гепард. Животно бе на няколко месеца, бе послушно и наистина много сладко, а Сам много му се радваше.
Елфката всякаш заекна. Тя се обърна с намерение да намери Ксеркс, но точно тогава се сблъска с него и, за да не падне той я притисна до себе си.
-Ксеркс?-неразбиращо кимна към гепарда Тарина.
-Подарък от мен...синът ти има нужда от малко развлечение....
-Но.....-Не успя да довърши тя, защото вампира я целуна....За няколко секунди тя отвърна на целувката и затвори очи, но когато осъзна, че Сам най-вероятно ги гледа веднага се дръпна, без да казва нищо и коленичи до момчето което седеше на земята, а окло него скачаше игривото гепрдче.
Тарина погали сина си по косата и го целуна по челото.
След 15 минути, който тарина прекара със сина си без да осъзнава, че Ксеркс седеше подпрян на стената и ги наблюдаваше с усмивка.
-Да вървим да закусин?-обади се внезапно вампира
-Аз вече закусих, може ли да остана тук да си играя? Моляте те мамо! моля те.
Тарина се подвоуми, но накрая склони и излезе последвана от странно държащият се мъж.
на закуската, елфката не говореше, и не ядеше кой знае колко. Надяваше се, че скоро Мел и Анди ще дойдат, защото и трябваха.....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 8:42 pm

Елфката,която гледаше Сам,се събуди рано сутринта в много добро здраве.жената оповести,че нямало какво да прави по тези земи и пожела да си тръгне.Мелиса,бе много щастлива от този факт,защото никак не й се седеше сама в гостоприемницата,но не го показа.
-Е добре аз ще тръгнав-оповести след половин час"бавачката"-Благодаря ви много за помощта!-после излезе от вратата,а след десет минути се изгуби от полезрението на Мел.Лис бе длъжна да изчака елфката да си тръгне и да е сигурна,че е в безопастност,все пак трябваше да я пази.Пет минути по-късно вампирката яздеше Лестат като предпазливо следваше жената.Мел я съпроводи чак до гринацата между двете земи,а после препусна обратно към замъка.Макар и никак да не й се връщаше Тарина имаше нужда от нея.Точно в този момент нещо се спусна по посока обратна на нейната.Мелиса се обърна с гръб и видя няколко вампира да наобикалят бедната елфка.всичко във вампирката кипна щом тя съзря кой е предводителя на вампирите-Лен.
-"Как смее този глупак"-каза си тя и препусна обратно.Беше обяд,слънцето печеше...това беидеалния момент за действие,когато вампирите са най-уязвими.
-Оставете я намира!-викна Лис щом стигна до мястото на нападението
-Иси винаги ме изненадваш!-каза Лен злорадо и се обърна към нея-Но ние сме повече,нищо не можеш да ни направиш!
-Миличък още ли не си се научил да разпознаваш времето?Колко жалко!-зацъка Мел и се вгледа в качулката му.
-Много добре знам,но дори и да ми махнеш качулката,все някой ще махне твоята.-кза Лен като кимна на останалите да оставят елфката и да се насочат към Мелиса.Тя от своя страна направи знак н"бавачката"да се измъква,а после се обърна към групата вампири.
-Пак си назад с информацията Лен-подсмихна се тя-Аз съм и полуелфка,което ми дава някаква защита.Ако ми махнете качулката само ще ми се обели кожата,а вие-вие ще станете на прах!-тя натърти на последната дума и огледа съмишлениците на Лен.Един по един те започнаха да отстъпват назад,а някои направо отлетяха.
-Върнете се страхливци!-викаше Лен след тях,но никой не посмя да се върне.
-Няма ли да избягаш с приятелчетата си скъпи?!-попита го подигравателно Мел-Няма нужда да се правиш на герой.Аз знам какъв си всъщност!
-Кого залъгваш,миличка?Ти не би ме убила.Не си способна на такова нещо!-Лен бавно се приближаваше към нея.Изведнъж дръпна качулката й и започна да я целува.Кожата и бавно се забели и напука.Мел го избута грубо с ръце и дръпна качулката му:
-За теб ще направя изключение!-тя се метна на тигъра и покри лицето си,цялото напукано в рани и препусна обратно към замъка.След няколко минути от Лен не бе останало нищо освен прах....


Последната промяна е направена от на Пет Апр 06, 2007 8:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 8:52 pm

Мел вече бе стигна пред портите на замъка, който се отвориха и тя влезе вътре. тарина бе казала, че ще дойде и Ксеркс бе наредил да не я докосват. По някакъв усет тя се качи на на терасата на тртия етаж, където завари тарина която си говореше със сина си, а Ксеркс ги наблюдаваше от едно кресло в тъмната част на терасата.
-тарина?-започна мел
-Елфката се изправи и брегърна другото момиче.
-Мелиса, би ли ми обяснила къде е Андромеда и къде по дяволите е Лен?-чу се гласа на ксеркс...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 8:56 pm

Мел бе още с качулка.Не искаше приятелката й да види ужасяващите прорези по лицето й.Ксеркс погледна гневно в очаване на отговор.
-Анди...тя отиде...да...да търси брат си.-всички усещаха,че Мелиса плачеше,макар,че вампирката се опитваше да го прикрие с цялото си старание.-А Лен...той....ами той....е мъртъв.-момичето не издържа и се сгромоляса на земята.От шока бе припаднала....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 9:12 pm

Мелиса!-извика тарина и се затича към нея, а след това погледна умолително ксеркс, който се приближи до вампирлата, вдигна я на ръце и и я понесе към една от стайте остави я на леглото, а тарина трепереше от ужас. Белезите по лицето й бавно зарастваха, но изглеждаше много зле....
След няколко дълги часа, вампирката се размърда.....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 9:34 pm

-Къде съм?Какво стана?-попита объркано Мел след като се събуди.Главата страшно я болеше,но лицето й бе наред.
-О,Мел,така се радвам,че се събуди!-възкликна Тарина,която не бе мръднала нито за миг от леглото на приятелката си.
-Благодаря,че си тук до мен!-процеди Мелиса през зъби и се опита да се усмихне макар болките в главата.-Аз...сигурно си разбрала какво стана с Лен?!-попита тъжно Мел и избърса сълзите напиращи от очите й....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 9:42 pm

Но..ти го обичаше не трябваше да го правиш-прошепна тихо тарина, но след като видя, че вампирката се натъжава не каза нищо повече по тази тема.
-По-добре ли си?-попита угрижено Тарина
-Малко, но главата много ме боли.
В същият момент Ксеркс остави чаша пълна с някаква течнот на шкафа до леглото
-Ще помогне за болката...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 9:50 pm

-Грешиш Тарина,никога не съм го обичала.-отрече Мелиса-Просто старите чувства ме превзеха,но се осъзнах на време.Той щеше да ме убие ако не го бях направила аз преди това.
-Мислиш ли?-попита я укорително тарина
-Нали видя какво направи с лицето ми.-Мелиса погледна тъжно към Ксеркс,които тъкмо бе донесъл някаква отвара за болката й.
-защо го правиш?-попита тя вампира
-Кое?-не разбра той
-Защо ми помагаш?-продължаваше да не разбира Мелиса-Та...та аз убих един от най-верните ти и скъпи поданици.Аз....-Мелиса погледна Тарина,но в нея не немери отговора на въпроса си затова погледна отново Ксеркс...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 10:06 pm

След секунди чакане, разбирайки, че няма да получи отговори на въпроса Мел се отказа и забля в тава. Все още бе твърде слаба, за да стане и за това само се оспусна. Ксеркс бе седнал зад Тарина и нежно я бе хванал през талията, но в същият момент вътре влезе Сам последван от малкия гепард. Той много се зарадва на Мел и веднага се покачи на леглото й
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 10:15 pm

-Здравей сладурче-усмихна се тя на момченцето и го погали по главичката-Имаш си нов приятел,а?-попита тя загледана в гепардчето.
-Да!Казва се Лео и е гепардче!-оповести Сам щастливо и погледна Ксеркс с много благодарност.
-Ха...няма да питам кой ти го е подарил,но е много мило от негова страна.-тя погледна вампира,които се усмихваше на Сам-ти благодари ли му?-момченцето поруменя.Беше забравило да благодари за подаръка.
-Благодаря!-каза малкия засрамено и изтича да се гушне в майка си.Малкия Сам бе единствената радост на всички в замъка...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сивер - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сивер
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Фентъзи :: Минало-
Идете на: