Durman School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durman School

Училище за магия и вълшебство Дърман
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сивер

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 10:38 pm

-Имаме заповед от господаря на тези земи да не ви пуснем да преминете-изговори монотонно един глас до болка познат на Мелиса
-Станал си като някаква марионетка.-просъска тя-Какво унижение,да паднеш толкова ниско само за да спасиш себе си.
-Иси не вярвах,че ще се върнеш-злорадо отвърна гласът-но катогледам все още си същия боклук какъвто зарязах преди една година.
-Не съм дошла на сладки приказки,скъпи.Така,че по-добре ни пусни да минем доброволно.-извика му Мел силно вбесена,а очите й вече почервеняваха от яд
-Или какво?Нищо не можеш да ни направиш.Дори и да бях сам пак нищо не би могла да ми сториш.Ти си слаба,безпомощна,бих могъл да те убия още сега,но имам поръчка от господаря да ви предоставя живи.-Тарина и Анди мълчаха загледани във вампирите,които вече ги наобикаляха...
-Приятно ми беше да се видим-каза лен за завършек и оголи вампирските си зъби-А сега да приключваме!-Всички вампири се насочиха към трите момичета......
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 10:50 pm

Около момичетата пламна висока стен от силен огън, предизивикан от тарина. Трите тигъра бързо се метнаха през пламаците и започнаха да разкъсват вампирите. Елфката даде знак на момичетата да минат през огъня и да се насочът към гората
-Но как....през този огън?-започна Анди
-Просто го направете!-извика Тарина. В крайна сметка Мелиса и Анди и се довериха и минаха невредими през пламъците. За изненада на трите топчно пред тях седеше Ксеркс.В съшият момент Тарина се хвана за шията и падна на колене
-белегът още е там, нали скъпа?-просъска вампира.
Елфката с мъки се изправи и погледна другите две момичета.
-Бързо вземете тигрите.Бързо.....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 10:59 pm

Съжалявам Тарина,но ще се наложи да взе ма и Мелиса с мен.Имам сметки за уреждане с вас двете,но все пак не бих пропуснал и приятелката ви.Андромеда нали?-Анди бе замръзнала на едно място
-Момичета знам,че сигурно не вярвате на тове,което виждам в бъдещето,но то никак не е хубаво.
-Значи си пророчица-просъска Ксеркс-Добре...добре.Лен!-извика той младия вампир и му кимна към Мелиса-Заеми се с нея,после ми я доведи в замъка.Андромеда за теб ще се погрижи Ланс,а ти...-кимна той към Тарина с неприкрита усмивка-Ти ще дойдеш с мен сега.
-Нее...-извика през сълзи елфката,но Ксеркс вече се носеше във въздуха с нея на ръце.
-Тарина...-викнаха двете и приятелки в един глас,но изведнъж устите им бяха запушени.
-Ланс-заразпорежда се Лен-Искам да измънеш някаква информация от Андромеда,каквото и да е,а после я заведи при Ксеркс.А ние...-обърна се той към Мелиса-имаме доста да си поговорим нали Иси?!-Мел не го слушаше.Тя се опитвеше да се отскубне от хватката му и да стигне до тигрите,които се бореха ужесточено с няколко вампира...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 11:06 pm

Колкото и да се мъчеха скоро и трите момичета бяха въведени в замъка.
Ксеркс повлече Тарина към покойте си и грубо я бутна вътре, като заключи вратата.
-Какво ще правиш с Мелиса и Адромеда? Само посмей да им направиш нещо-Тарина понечи да го удари, но той хвана китките й.В същият момент на шията и като рани се отвориха два ситни белега и от тях потекоха струйки кръв.Вампирът докосна устни до шията й и облиза кръвта без да използва зъбите сй. Елфката постепенно губеше съзнание и накрая безжизнено се свлече в ръцете му. Той я остави на леглото, излезе и заключи вратата. Ксеркс се насочу да провери как стоят нещата с другите му плннички...
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 11:21 pm

Въпреки усилията на Лен,Мел не му каза нито думичка за случилите се неща след заминаването й.Сега момичето само мислеше колко мрази Ксеркс и как ще го убие."Едно по силно захапване..."помисли си тя"И кръвта му ще потече...после още едно и още едно...но не бих могла да се справя сама".Лен само гледаше момичето.Изведнъж се доближи до нея и отметна косата и назад.
-Знеш,че дори и да ме ухапеш,няма да ми стане кой знае какво нали?-попита го с насмешка Мелиса
-Кой е казал,че ще те ухапя!-отговори и момчето и нежно започна да я целува по устата
-Пусни ме,Лен!Пусни ме!-викаше му Мел,но момчето продължаваше като слизаше надолу към шията.Неиздържал на емоциите си той леко я захапа.Мел не издаде никакъв стон на болка,а двете дупки започнаха да зарастват.Тя избута групо момчето от себе си и се опита да разбие вратата на стаята,в която бяха.Точно тогава вътре влезе Ксеркс...
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 11:31 pm

Етиииииииииии ти тря си измислиш какво те разпитва Ксеркс...

Тарина лежеше напълно безжизнено на леглото в стаята на Ксеркс, а от двете рани все още се стичаха малки струйки кръв.Бяла свтлина озари всичко, а елфката се озова в един от свойте спомени.
Тарина и дейвид лежаха пред камината в малка уюта къщичка. бяха сгушени един в друг и завити с тънко одеало до кръста. Елфа милваше голите и рамене и ги обсипваше с целувки, а тя галеше шията му и целуваше гърдите му.
За секунда всичко се промени и тя премина в друг спомен. дейвид силно я прегръщаше и почти викаше от радост.
Ще ставам баща. да! Радваше се той и опсипваше тарина с е целувки.....
После всичко изчезна и тя остана в тъмнината. Нищо не се случваше.
Тялото и лежеше на леглото, а тя спокойно спеше.....
В същото време
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 01, 2007 11:46 pm

-Лен,разочароваш ме!Не можеш да удържиш едно момиче!-каза уж строго Ксеркс и хвана Мелиса за ръката-вземи си я!-той я бутна в ръцете на момчето,което я хвана здраво през кръста-и....взе ли го?-попита "господарят"преди да си тръгне.Лен кимна и му подаде медальона на Мелиса.както самата тя видя,третия който Ксеркс получаваше.
-За какво са ти медальоните?Какво направи с Тарина и Анди?-викана след него Мел като се дърпаше с всичка сила от Лен
-Не мисля,че ти влиза в работата нахално момиченце!-отвърна Ксеркс-Прави каквото искаш с нея.-каза вяло той на Лен-А довечера ще има пиршество.Тя,Тарина и Андромеда ще ни потанцуват малко,затова я доведи в покойте ми след час,искам да се облекат подобаващо.
-Да господаря-каза Лен и се поклони доколкото това му позволяваше.После метна Мелиса на леглото като я притесна,така че да не може да избяга и започна да я съблича като я целуваше навсякъде.Мел се дърпаше,мразеше го,но го обичаше.Беше толкова раздвоена.....Изведнъж момичето го захапа с всичка сила по врата,после още веднъж.момчето отслаби хватката си и Мелиса използва момента да избяга.Тръгна да се лута из стаите.В една от тях намери Тарина безжизнено лежаща на леглото и Ксеркс които се бе надвесил над нея с кръожадния си поглед.
-Остави я!-викна тя на Ксеркс,които рязко се обърна към вампирката....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 12:00 am

Eти стана ми интересно, за тва мисля да останем о6те малко в замъка.

Костерикс вдигна ръка към мел, която се олюля и в същият момент падна в ръцете на Лен, който туко що бе влетял.
След като вратата бе заклчена вампира се настани върху вече събудилото се момиче. Тарина обаче не можеше да помръдне. Чувстваше се много отпаднала и едвам дишаше.Ксеркс се наведе и нежно целуна устните й. Целувката му бе наистина нежна....
-Махай се!!!!!!!!!! Махни се
-Миналият път ти се размина, сега нямада имаш този късмет
-Къде са Анди и Мел?Къде са[b][i]
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 12:15 am

На Мелиса изведнъж и призля.Незнайно защо тя просто падна."Каква глупачка съм!Хайде слабачке ставай,не се оставяй в ръцете на този мерзавец!"Говореше си тя като се опитваше да стане,но усилията и бяха напразни.Изведнъж и причерня и тя припадна.Лен я вдигна и я пренесе в една стая където се захапа и накапа няколко капки кръв в устата на момичето.Наистина Мел не бе пила кръв от доста време и явно това бе предизвикало припадъка й,но учудващо бе,че именно Лен бе човекът,който и помагаше в този момент.Той се загледа в лицето на момичето,силно запленен от красотата й и зачака да се събуди.След няколко минути Мел се размърда и отвори очи.Огледа се наоколо и видя Лен вгледан в нея.Тя рязко стана от което главата и се олюля.
-Защо го направи?-попита тя момчето
-Нима не се досещаш?!-отвърна и той и я целуна-Обичам те,Иси!Винаги съм те обичал,макар че не отричам,често съм те наранявал и ми е доставяло удоволствие.
-Това ли е обичта за теб!-попита го остро Мел-да ми причиняваш болка!
-Ако това е начина да те задържа при мен,да!-отвърна той и пак тръгна да я съблича.Един глас в главата й обаче и казваше да не се съпротивлява и тя му се подчини.След малко двамата бяха легнали в леглото и се милваха нежно....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 12:23 am

Незнайно защо, същото се случваше и с Костерикс и Тарина в този момент. Колкото и да се бе дърпала, колкото и да се бе молила накрая нещов нея я накара да се остави и тя се отпусна в ръцете на вампира. Наистина нежните му ласки, целувки и докосвания я накараха и елфката му се отдаде. Няколко часа по-късно Тарина лежеше в обятията на вампира, не помръдваше и не казваше нищо, а той само милваше раменете й и галеше шията й
-Къде са Мелиса и Андромеда?
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 10:31 am

Мелиса обаче не допусна Лен да стигне по-далеч от ласките и целувките.Щом той направи един такъв опит,Мел го изпута с всичка сила настрани.
-Да не си посмял!-извика му тя и придърпа чаршафа да се завие
-Иси опитваш се да ме вбесиш ли?!-попита момчето като стана и я хвана за ръката-Никъде няма да ходиш!-той я бутна обратно на леглото и тръгна да маха чаршафа,скоито се бе завила,но някъде отдолу се чу музика.
-О,съвсем забравих!Идваш с мен до стаята на Ксеркс!-той я вдигна и я бутна групо пред себе си
-Ами Тарина и Андромеда?Къде е Андромеда?-попита Мел притеснено
-Елфката знаеш къде е!-подсмихна се Лен-А вещицата е при Ланс,доведения брат на Ксеркс.И тя ще дойде там,ще се съберете не се притеснявай.-Двамата тръгнаха по един тъмен коридор в дъното на който имаше голяма стая с отворена врата.Влязоха вътре и видяха лежащи на едно легло Тарина и Ксеркс.Лен се усмихваше злорадо,а Мелиса гледаше изумено елфката.
-Господарю,водя ви Мелиса.-съобщи Лен
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 2:03 pm

-Би ли ме развързал.Болят ме китките от въжетата-най-спокойно помоли Андромеда вампира,който я държеше.
-Много смешно,вещице.Точно това мислех да направя-изсмя й се той
Анди само вдигна рамене и промълви нещо.Въжето се скъса мигновено.
-Така е много подобре.Ако бях останала вързана имаше вероятност да ми спре кръвообращението,Ланс-усмихна се Анди,която дори да беше свободна не помръдваше
-О..ти наистина си прорчица,нали Андромеда?
Анди кимна и скръсти ръце.
-Сега кажи какво искаш от мен-той тръгба към нея с едно въже,но тя вдигна ръка-Ако ме вържеш,ще те убия.Заклевам се!
Ланс седна срещу нея и я погледна в очите
-Кажи сега къде е Сивер-започна вампира
-Хах-изсмя се вещицата-Ти наистина ли очакваш да ти кажа,глупако?!Не..не..дай да започнем с нещо по-просто,а?Искаш ли да знаеш,че какво прави братчето ти сега?
Ланс се поколеба,но кимна.
-Е,няма да ти кажа,освен ако не отвориш прозореца и не ми донесеш нещо за ядене.Тук е много задушно,а и имам нужда от храна-Андромеда само се усмихна
-Ти се шегуваш с мен,нали?Държиш се все едно съм ти слуга-вампира гледаше сърдито
-А не си ли?Ако не изпълняваш,няма да ти кажа тайните,а и ще умреш по възможно най-болезнения начин.
-Ти си луда!-извика Ланс и се приближи до момичето.Замахна и силно я удари през лицето.
-Голяма грешка..Ланс-прошепна Анди-Знаеш ли,че сега ще изгориш..силен луч светлина ще навлезе от ей там и просто ще изчезнеш?
-Не,няма да стане така.
-Не ми вярваш?Отнов грешка-Анромеда замхна с ръка към прозореца и той се отвори.Въпреки,че беше късно вечерта силен сноп светлина навлезе и ръката на вампира започна да пламти
-Спри!Спри!!!-извика той и Анди дръпна завесите
-Ще изпълняваш ли?-попита вежливо тя
-Не,ще те заведа при брат ми
-Оф..-възъхна Анди-Безнадежден си!-тя доброволно стана и тръгна към вратата
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 8:59 am

-Излезте и изчакайте пред вратата!-заповедно каза Ксеркс, а Лен замъкна Мелиса.
Тарина светкавично се отдръпна от вампира и се уви с едно тънко одеало. Какво и бе станало? Защо му се бе отдала....Въпроите нахлуваха в главата й.Точно когато крака й щеше да докосне пода, вампира я хвана за китката и я дръпна върху себе си. Той прокара пръсти през косата си и понечи да я целуне, но момичето се дръпна. Не знаеше какво става в съзнанието й. беше объркана...
Този път Ксеркс по-грубо я дръпна, но Тарина със сила опита да се отскубне.
Очите на вампира просветнаха. Той силно я хвана, преобърна я и я притисна до леглото. Наведе се, а острите му зъби докоснаха шията на момичето. Беше много ядосан и дишаше тежко. Момичето цялата трепереше и не помръдваше.
-Ксеркс? Моляте недей! остави ме! -почти проплака тя. Скоро яд му започна да се изпарява въпреки, че имаше желание да я захапе. някакво странно чувство го спря. Щом освободи хвата си тя веднага се изшрави и се отдръпна в ъгъла на стаята. Докато той бе с гръб и размишляваше Тарина се облече и понечи да излезе. Ксеркс веднага я хвана и я притисна до себе си. Очите и бяха насълзени и всеки момента сълзите й щяха да потекът. Тогава на вратата се почука...







Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 10:07 am

Беше Ланс.Единствения на когото Ксеркс не можеше да направи нищо.Той водеше Андромеда,която с радост видя Мелиса и разбра,че другата и приятелка е вътре в стаята.Мел още бе държана от Лен,но Анди си седеше така сякаш сама е дошла и не мисли да ходи никаде освен тук."Дали Ланс не и е направил нещо?"питаше се вампирката още по учудена,държанието на двете и приятелки бе супер странно.Тогава момичето реши да направи една странност,да се отскубне от Лен.През цялото време тя не искаше той да я докосва,но в същото време искаше да е близо до него.Докато момчето гледаше в Ланс и затворената врата Мел се отскубна от хватката му и тръгна да тича надолу по коридора.Лен тръгна след нея,но твърде късно.Вампирите бягаха много бързо,а тя бе по-бърза и от Лен.Докато той бе тръгнал тя вече бе минала през няколко коридора и момчето нямаше представа на къде е завила.Той реши да се върне и да каже на Ксеркс.Така щеше да има по-голям шанс да я хванат навреме отколкото ако тръгне сам.....В същия момент,когато Лен се връщаше,Ксеркс отвори вратата.Видя пред себе си брат си и вещицата,и оповести че след малко ще тръгнат надолу всички.
-Имаме проблем относно това.-каза едвачуто Лен-Мелиса избяга,а това,че е вампирка ще и помогне доста госпударю.Всичките ви поданици са вампири и на нея никак не и пречи да се преоблече като някой от тях.-Ксеркс побесня
-Как може да си толкова некадърен!-развика се той-Върви с Ланс и ми я намери!-Ксеркс дръпн Андромеда вътре в стаята при Тарина и тръшна вратата.Подаде на двете черна и червена дълги рокли,които можеха да се наберат нагоре и да станат къси.
-Облечете ги!-заповяда им той-Ще са ви нужни за пиршеството след малко.Вие ще сте звездите на шоуто-Той се подсмихна злобно и целуна Тарина по устните като зъбите му леко захапаха долната й устна.-Ти ше облечеш червената-каза й той и метна черната на Андромеда.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 12:27 pm

-Хайде облечи я!-ядосваше се Ксеркс, но тарина клатегорично отказваше да облече роклята, а Андромеда също нямаше такива намерения.
Тарина седеше на земята в ъгъла на стаята и дори не го поглеждаше.
-По дяволите, облечи роклята!-развика се той, а острите му зъби се насочиха към шията й. Отново нещо го спря и той не я захапа, но я накара насила да облече дрехата.
-Какво направи с Мелиса?-остро попита Андромеда
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 8:12 pm

Мелиса тичаше надолу по главното стълбище.Наоколо нямаше никого,но момичето не спираше да тича."Ако се откажеш сега ще те хванат!"говореше си тя.Изведнъж точно когато се опитваше да отключи райберите на голямата входна врата на замъка се появиха двама вампири.Явно бяха от охраната на замъка.
-Хей ти спри!-викна единия и забърза към нея.Мел само запази спокойствие,червените и очи леко блеснаха,а вампирските и зъби се оголиха
-Да не си ме докоснал!-викна му тя
-Ооо ти си вампирката на Лен.-обади се другия-да не би да си мислиш,че ще успееш да избягаш?-попита я той с надсмешка
-Всъщност да!-отвърна тя и спусна райберите надолу за да се отвори вратата.Слънчеви лъчи нахлуха в замъка и осветиха цялата зала.Трябваше да побърза защото слънцето залязваше и нямаше да успее да се измъкне.Вампирите изсъхваха на слънчева светлина,макар и вече много слаба,но понеже Мелиса беше полуелфка само кожата и леко се нарани и обели.
-Нееее!-викна единия от охранителите и се срина на прах.това се случи и с другия,а Мел метна едно наметало и тръгна надолу по пътя."Какво ще правя сега?!"чудеше се момичето.Беше сама и нямаше представа какво да прави.
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 9:00 pm

Андромеда само хвръли поглед на Тарина и се взря в Ксеркс.Усмихна се и му подаде роклята.
-Сам си я облечи,нещастник такъв-извика тя и се изправи
Вампирът се разтресе от злоба към Анди.Оголи зъбите си и се насочи към вещицата.
-Не си го и помисляй!Ако контролираш Тарина,не значи,че ще контролираш и мен-Анди го погледна заплашително и лилавите й очи засвяткаха-И да не си ми дал онази мръсна дреха отново,защото ще те убия!
-Глупачка!-извика Ксеркс и бутна Андромеда на земята
-Оф-въздъхна тя-Омръзна ми да седя тук.Да си тръгваме Тарина-помоли Андромеда
Тарина ме помръдна.Беше се свила до стената и гледаше на някъде.
-Какво си й направил,идиот такъв?-попита вещицата
-Не е твоя работа,момиче-разфуча се вампирът и Анди се расмя-Кажи ми къде е скрит камъка?
-Кой камък?
-Не се прави на малоумна.Знаеш кой.Вие трите сте неговите пазителки.Все още не сте го виждали,но ти предвиждаш бъдещето и знаеш къде отивате.
-Правилно-отвърна най-спокойно тя-Но смятам да го запазя само за себе си
-Говори,глупачке
-Няма да стане,Ксеркс.И брат ти не измънка нищо и ти няма да го направиш.Просто ни остави да си тръгнем-Анди отново се изправи
Вампиръ стисна юмруци и хвана Андоромеда за рамото.След това я задърпа към вратата,отвори и я изблъска в отсрещната стена.Анди се свлече надолу,но определено не беше кой знае колко зле.
-Накрай я да облече това-Ксеркс подаде черната рокля на Ланс-И я накрай да каже нещо!
Той тресна вратата след себе си.Ланс понечи да пипне вещицата,но тя рязко хвана ръката му.
-Не си го и помисляй!Къде е Мелиса?
-Избяга-обясни Ланс-Не ми създавай проблеми,моля те.Ела ще ти дам храна и вода,но само недей и ти да бягаш.Брат ми ще ме убия
-Ти шегуваш ли се с мен?
-Не,Андромеда.Аз може да съм надут и злобен,но ти си по-зле от мен.Виждам,че с лошо няма да се разберем.Поне да опитаме с добро.
Червенокосата кимна,взе си роклята от вампира и го последва на някъде.
Върнете се в началото Go down
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 9:26 pm

Мел тръгна към конюшните.Скоро пиршеството щеше да започне,всички вампири щяха да се съберат в замъка,трябваше да побърза.Влезе бързо в едни помещения където намери заключени тигрите на трите момичета.Бързо отключи вратата и ги пусна да излязат като заръча на Лестат да седят и да чакат стопанките си в задната част на замъка,която се състоеше от една гъста гора.Изведнъж се чуха стъпки и пред Мелиса се появи едно 13 годишно момиче,вампирка,която както Мел разбра е сестра на жената на Ланс,която умряла преди две години.Момичето каза,че е било прогонено от замъка,но се съгласи да помогне на Мелиса да се върне обратно вътре незабелязана.Момичето,на име Корина,знаеше всички тайни проходи на замъка и преведе Мел незабелязано чак до една от кулите където се намираха Тарина и Андромеда,или поне така си мислеше Мелиса.Корина трябваше да си тръгва,но обеща да помогне с каквото може и да храни тигрите докато са навън.Слънцето беше залязло,гостите бяха дошли,пиршеството започваше......
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 9:47 pm

Ксеркс влачеше тарина ктм голямата зала, а момичето плачеше и се молеше да я остави. Нещо и ставаше. Можеше да използва силите си, за да го отблъсне, но защо не го правеше? Какво й имаше.
Когато тя за секунда успя да измукне ръцете си от хватката му побягна в обратна посока. Точно на ъгъла силно се сблъска с....
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 10:12 pm

Лен....
-Принцесо къде си мислиш че отиваш-усмихна й се той и я хвана през кръста и я целуна нежно по врата-Няма да ти позволя да избягаш както направи приятелката ти Мелиса.
-Лен браво на теб!Нямаше да допусна и тя да избяга-обади се гласът на Ксеркс,които пое Тарина в обятията си и тримата тръгнаха към голямата бална зала.Тарина все пак бе облечена в черната рокля,я щом влязоха в залата видяха Андромеда,която също носеше своята.За тяхно учудване двамата с Ланс си говореха мило и разбиращо,като първи приятели.....
В това време Мел все още при кулата,но се бе усетила къде може да са останалите."Трябва да ги измъкна,но как?!"питаше се момичето.Трябваше да влезе да им обясни всичко,но беше невъзможно без да я забележат.Тя тръгна надолу по стълбите като бе решила да влезе в залата маскирана,бе разбрала от Корина,че пиршеството щяло да бъде като маскенбал...."Така няма да ме познаят"мислеше си тя като влезе в една стая да се преоблече.Бе намерила една сребриста рокля и една сребриста маска,които се сливаха с очите й,навлече ги набързо и тръгна към салона.Влезе вътре и затърси с очи Тарина и Андромеда....
Върнете се в началото Go down
Adriana
If I kiss you,you will die!
Adriana


Брой мнения : 175
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 10:23 pm

-Ланс,наистина съжелявам за загубата ти-каза Анди съвсем спокойно и изведнъж се заозърта.
Усети понзато наблюдение и започна да търси с поглед човека.Забеляза едно момче с маска,което й се струваше познато.
-Ланс,мога ли да стана от тук?-попита Андромеда
-Не,Анди,не мърдай.Иначе и на двамата лошо ни се пише-отвърна вампирът
Андромеда се напрегна да се свърже с мислите на Мелиса.Ако беше наблизо щеще да я хване в обсег.
"Лис!Лис!-крещеше наум Андромеда и забеляза как маскираното момиче трепна
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 10:31 pm

В същото време Ксеркс продължаваше да се опитва да успокой тарина, която се дърпаше и не спираше да плаче.
-Хайде красавице....потанцувай ми -говореше някак странно той. Момичето само клатеше глава отрицателно и се опитваше да се отскубне.
-Разбирам......притесняваш се от хората.....Тогава ела-той я хвана и я повлече обратно към покоите си.-Ще потанцуваш само на мен.
-Ксеркс! Стига пусни ме! Какво искаш от мен?
Вампира затвори вратата на стаята и притисна елфката до стената.
-Всъщност искам теб
-Но ти вече ме има. Доброволно ти се отдадох....
-искам те завинаги-прошепна й той.
-какво ще правиш с Мел и Анди. Защо са ти?
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 10:47 pm

Мел срещна очите на Анди."Не мога да отида при нея"мислеше си момичето.Все пак се приближи до Андромеда,но така че Ланс да не я забележи,за да продължат с телепатията.
-"Къде по дяволите е Тарина?!"-попита Мел Анди
-"Беше тук тъкмо пред секунда....Ксеркс го няма!Сигурно е с него!"-предположи Андромеда като се оглеждаше наоколо за вампира и приятелката си.-"Лис внимавай!"извика Анди погледнала внезапно по посока на Мел,но твърде късно.
-Никога няма да сбъркам тези очи.-промълви един глас в ухото на Мел-Още повече с тези дрехи,които ги открояват така добре!Поигра си малко на криеница,но сега ще си получиш заслуженото.
-Не!-извика на глас Амдромеда,когато видя как Лен отвежда приятелката й на някъде.Ланс веднага се усети и хвана Анди за ръката.
-".Тигрите са при гората.Анди бягай"-бяха последните думи наМел към Анди преди да се прекъсне връзката между тях.
-Приятелката ти Тарина и много нежна-продължаваше да говори Лен на Лис,с цел да я дразни.Беше бесен,че момичето го е изложило така пред господаря му.Лен почука на вратата,отвътре излезе Ксеркс и усмивка се разля по лицето му като видя заловената Мелиса.
-Какво ще правим с нея господарю?!-попита Лен,а Мел търсеше с поглед Тарина.Макар,че част от стаята не се виждаше,Мел предположи че приятелката й в крайна сметка не е вътре,а може би Ксеркс и бе запушил устата.....
Върнете се в началото Go down
Tifa
Sad for...Cloud
Tifa


Брой мнения : 247
Registration date : 25.01.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 10:54 pm

Но всъщност не бе така. Ксеркс даде знак с ръка на Лен да вкара вампирката вътре и затвори вратата. Мел се отскубна от хватката му и погледа и отново затърси тарина. намери я хлипаща не леглото, свита на кълбо, но когато понечи да тръгна към лен я хвана, а Ксеркс се насочи към ефлката. Те лежеше по корем, а вампира отметна черната й коса целуна шията й и я вдигна.
Тарина съзря Мел и тръгна към нея но вампира я хвана здраво през кръста и не я пусна.
-Мел? Къде е Анди?
Върнете се в началото Go down
https://durmanschool.editboard.com
Ariq

Ariq


Брой мнения : 188
Registration date : 06.03.2007

Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 11:07 pm

-Тя е с Ланс-каза някак пренебрежително Мелиса -и мисля,че е добре.Господи Тарина,защо си плакала.Какво и направи мерзавец такъв!-кресна Мел в лицето на Ксеркс.
-Внимавай как и с кого говориш скъпа.-прекъсна я Лен преди да е наговорила още куп глупости.
-Той не ми е никакъв!-развика се Мел като се дърпаше с всичка сила и момчето една успяваше да я удържи-Ще му говоря както си искам!Още повече щом си позволява да се възползва от приятелките ми!Пусни я!-викна тя още веднъж като гледаше Тарина,която едва стоеше на крака."Къде си Анди?!"помисли си вампирката и се вгледа в Ксеркс сякаш му казваше"Ако не я пуснеш ще те убия!"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сивер - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивер   Сивер - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сивер
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Durman School :: Фентъзи :: Минало-
Идете на: